Razem 311 100 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Kursy językowe Korepetycje
Język Angielski – korepetycje z dojazdem do ucznia Tłumaczka i korepetytorka z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Zapraszam na indywidualne zajęcia z języka angielskiego: na poziomie szkoły podstawowej, oraz średniej. Pomagam w: - przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek, egzaminów - odrabianiu bieżących prac domowych - pisaniu prac pisemnych - utrwalaniu i poszerzaniu wiedzy językowej - nadr ... więcej »
Język Angielski – korepetycje z dojazdem do ucznia Tłumaczka i korepetytorka z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Zapraszam na indywidualne zajęcia z języka angielskiego: na poziomie szkoły podstawowej, oraz średniej. Pomagam w: - przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek, egzaminów - odrabianiu bieżących prac domowych - pisaniu prac pisemnych - utrwalaniu i poszerzaniu wiedzy językowej - nadr ... więcej »
Jesteś dorosła i chcesz skutecznie podrasować Twój angielski - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć tylko po prostu mówić od tak? Daj mi 3 minuty i zobacz jak w skuteczny sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Dawniej nie było tak różowo. Kiedy zaczynałam naukę a ... więcej »
Cała Polska
+48575249030
12.06.2020 11:45
Cena: 50 Zł.
O

JĘZYK CZESKI - WROCŁAW lub SKYPE.

JĘZYK CZESKI - WROCŁAW lub SKYPE. - Zdjęcia do ogłoszenia
Lekcje języka czeskiego na wysokim poziomie u wymagającego, sympatycznego i doświadczonego korepetytora. Teraz tylko online przez SKYPE. Udzielam profesjonalnych i skutecznych lekcji czeskiego we Wrocławiu dla osób indywidualnych (młodzież od poziomu szkoły średniej, studenci, dorośli) chcących podjąć naukę w celach prywatnych, biznesowych czy naukowych ... więcej »
05.06.2020 05:11
Cena: 40 Zł.
O

Korepetycje język Rosyjski, native speaker

Korepetycje język Rosyjski, native speaker - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam Państwa! Proponuję korepetycje z języka rosyjskiego w mowie, czytaniu i na piśmie przez Skype lub WhatsApp. Rosyjski to mój ojczysty język, drugi język - polski, więc gwarantuję porozumiewanie) Mam wykształcenie wyższe. Używam współczesne metody. Zapraszam do kontaktu mailowego semerikov@ya.ru wladimir.semerikow@interia.pl
Angielski – korepetycje z dojazdem do ucznia Tłumaczka i korepetytorka z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Zapraszam na indywidualne zajęcia z języka angielskiego: na poziomie szkoły podstawowej, oraz średniej. Pomagam w: - przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek, egzaminów - odrabianiu bieżących prac domowych - pisaniu prac pisemnych - utrwalaniu i poszerzaniu wiedzy językowej - rozwiązyw ... więcej »
Jesteś zapracowany? Pomogę Ci w angielskim przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj ! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po angielsku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania j. angielskiego w pracy i w życiu. Specjalizuję się w nauce osób dorosłych. DLACZEGO NAUKA PRZEZ SKYPE JEST SKUTECZNA ? Język angielski jest dość łatwy, zwłaszcza na początku nauki. Im jednak dłużej się uczysz, tym staje ... więcej »
Opolskie
+48575249030
<a href="https://www.statyka.info" target="_blank" title="Portal budowlany – Statyka.info"><strong> Portal budowlany – Statyka.info </strong></a> Jest to pierwsza strona internetowa, na którą powinni systematycznie uczęszczać studenci kierunków technicznych takich jak budownictwo czy projektowanie konstrukcji. Dziesiątki przykładów projektów oraz baza poradników, która jest ciągle uaktualniana oraz ... więcej »
29.04.2020 14:50
Cena: 65 Zł.
O

Lekcje śpiewu w Krakowie

Poprzez nasz portal możesz zapisać się na lekcje śpiewu w Krakowie szybko i wygodnie. Odszukasz tu nauczycieli śpiewu, dowiesz się więcej na ich temat, przejrzysz ich grafiki zajęć, zarezerwujesz pierwszą lekcję czy nawet opłacisz ją online. Nauka śpiewu z nami odbywa się w miłej atmosferze, a lekcje prowadzone są przez wykwalifikowane wokalistki, które mogą Cię wiele nauczyć. Zajęcia prowadzimy dla każdej chętnej osoby, jednak warunkiem jest ukończone pię ... więcej »
22.04.2020 16:06
Cena: 65 Zł.
O

Lekcje gry na pianinie w Krakowie

Wejdź na nasz portal i zapisz się na lekcje gry na pianinie odbywające się w przyjaznej atmosferze, pod opieką świetnych fachowców od pianina. Nauka gry na pianinie może zostać u nas podjęta dosłownie przez każdego, a jedyne czego wymagamy, to mieć ukończone pięć lat. Lekcje pianina oferujemy codziennie, o różnych porach dnia i w różnych lokalizacjach Krakowa. Więcej informacji i zapisy na lekcje na naszym portalu.
REKLAMA
REKLAMA
Nawet do 2,5 razy szybciej poprawisz swój angielski przez Sk - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj ! ZAPRASZAM CIĘ do zapoznania się z rewolucyjną metodą nauki języka angielskiego w praktyce. Zanim przeczytasz więcej, poznaj moją historię o tym jak uczyłam języka angielskiego.... Pewnego razu musiałam przeprowadzać serię długich rozmów telefonicznych w ramach swojej pracy z kontrahentem z Londynu. Pierwsze rozmowy były dla mnie męką, w ... więcej »
Cała Polska
+48575249030
Ciągle zielona? Skuteczny niemiecki przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka praktycznego niemieckiego? Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się w Niemczech? A może nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne? Spróbuj metody dającej praktycznie 100% SATYSFAKCJI Na pewno zdarzyło Ci się rozmawiać z kimś w obcym języku i „zgadywać” z kontekstu, o czym jest ... więcej »
Cała Polska
+48790701508
Korepetycje z języka angielskiego z dojazdem do ucznia Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego w szkole podstawowej i gimnazjum, tłumaczka i korepetytorka z wieloletnim stażem. Zapraszam na indywidualne zajęcia z języka angielskiego - na poziomie szkoły podstawowej. Pomogę w - przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek, egzaminów - odrabianiu bieżących prac domowych - pisaniu p ... więcej »
Lektor/PRO - Skype/tel/Konwersacje online/Nacisk na mówienie - Zdjęcia do ogłoszenia
Zajęcia z lektorem odbywają się przez Skype lub telefon Czy masz największy problem z mówieniem-konwersacje? Na moich lekcjach będziesz dużo MÓWIĆ a tego aktualnie szukają osoby które chcą szybko opanować konwersacje i zdjąć blokadę językową. Zapraszam na efektywne lekcje angielskiego z nauczycielem przez skype lub tel., specjalistą od pokonywania bari ... więcej »
Cała Polska
+48534662888
Części badawcze i analiza statystyczna m.in. do prac lic. - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli czytasz ten tekst to na pewno nie trafiłeś/aś tu przypadkowo. Zapewne potrzebujesz pomocy w przygotowaniu badawczej części swojej pracy dyplomowej. Dobrze trafiłeś/aś. Dlaczego? Ponieważ od niemal 10 lat zajmuję się obliczeniami i analizami do prac magisterskich, doktorskich, licencjackich oraz innych zaliczeniowych, a także do różnego rodzaju publik ... więcej »
14.02.2020 10:30
Cena: 35 Zł.
O

Korepetycje

Język rosyjski wszystkie poziomy. Native speaker, nauczyciel akademicki - biegła znajomość języka rosyjskiego. Przygotowanie do matury, egzaminu, język specjalistyczny dla firm.
Mazowieckie
+48531277651
04.02.2020 06:51
O

Angielski dla dzieci Wrocław

Angielski dla dzieci Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Człowiek kształci się przez pełne życie. Jest to niezwykle prawdziwe stwierdzenie i tak naprawdę najprzyzwoiciej w życiu radzą sobie te osoby, jakie nie mają zahamowań co do tego, żeby zapisywać się na różnego rodzaju kursy bez względu na rok własnego urodzenia. Dla takich ludzi najlepsza jest praca na etacie w przedsiębiorstwach, jakie dla swoich robotników ... więcej »
Cała Polska
+48888256599
30.01.2020 20:45
Cena: 40 Zł.
O

Korepetycje z matematyki

Witam:) Udzielę korepetycji z matematyki dla ucznia od szkoły podstawowej do średniej. Koszt za 60 minut to 40,00 zł. Tel. 667-328-821. Uwaga! Koszt ulega zwiększeniu jeśli dana osoba mieszka poza Sieradzem lub Zduńską Wolą. Pozdrawiam:)
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki online - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka  niemieckiego – w pracy, w życiu… Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telef ... więcej »
Dolnośląskie
+48790701508
Korepetycje z gry na instrumentach: gitara, pianino - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam, oferuję naukę gry na gitarze i pianinie dla początkujących. Świetnie dogaduję się z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia. Lekcje prowadzę u siebie w domu, u ucznia w domu, a także online. Nie liczy się dla mnie cena, nie jest dla mnie priorytetem, ponieważ jest nim to aby coraz więcej ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 2856
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)