Razem 261 934 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nie wiesz jak się zabrać za pracę badawczą? Napisz. Mam ogromne doświadczenie w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju prac opartych o badania. Zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc.

Zakres pomocy obejmuje zarówno opracowanie metodologii badawczej, zaprojektowanie narzędzi badawczych, ale również kompletne obliczenia (dodatkowy plik z obliczeniami) oraz analizę wyników badań. Możesz liczyć również na pomoc do części teoretycznej pracy.

Moja praca opiera się na solidnym przygotowaniu teoretycznym oraz bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu w zakresie badań. Po prostu wiem jak to się robi.

Napisz od razu. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Mam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu prac i opracowań naukowych. Dobrze znam stosowane na uczelniach standardy więc nawet jeżeli nie znasz dokładnych wytycznych do pisania pracy jestem w stanie Ci pomóc.

Poza samym napisaniem materiału mogę również przygotować profesjonalny plan pracy oraz bibliografię. Zajmuję się również korektą już napisanych prac jak również sprawdzaniem ich pod kątem plagiatu.

Moimi największymi atutami są bardzo duże doświadczenie i wiedza, profesjonalizm i poważne podejście do każdego tematu. U mnie możesz liczyć na dobry materiał i co bardzo ważne oryginalny (nie plagiat) materiał. JAKO JEDEN Z NIEWIELU NA RYNKU KAŻDĄ PRACĘ SPRAWDZAM W SYSTEMIE PLAGIAT.PL I WYSYŁAM RAPORT SWOIM KLIENTOM.

Napisz. Zadaj pytanie. To nic nie kosztuje. Jestem pewien, że nie pożałujesz. Gwarantuję odpowiedź w ciągu 24 godzin (najczęściej szybciej). Wszelkie informacje uzyskasz pod adresem mailowym: krzysieke@interia.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.10.2015 12:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 376251
Rubryka ogłoszenia: Korepetycje
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
PRACE BADAWCZE, PRACE MAGISTERSKIE, PRACE LICENCJACKIE - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: G.
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika G.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Korepetycje
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)