Razem 302 616 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Szkoła Językowa Educo – Nauka języków metodą konwersacyjną - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kursów językowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej. Bezpłatnie sprawdzimy poziom znajomości języka, a wykwalifikowani nauczyciele przygotują dla Państwa indywidualny plan nauki. Na zajęciach wykorzystywane są najskuteczniejsze metody nauczania. Oferujemy zaję ... więcej »
Bartoszyce
+48655116910
16.12.2019 15:07
Cena: 20 Zł.
O

Educo Nauka Języków Obcych Olsztyn

Educo Nauka Języków Obcych Olsztyn - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka języków obcych metodą konwersacyjną, dzieci i dorosłych. Oferujemy naukę języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe u nas w szkole oraz z dojazdem do domu/ firmy klienta. Zapraszamy na bezpłatna i niezobowiązującą lekcję pokazową, podczas, której będą mogli Państw ... więcej »
Warmińsko-mazurskie
+48665116910
Skuteczny angielski przez Skype bo potrzebujesz go w korpo - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub ... więcej »
Cała Polska
+48575249030
06.12.2019 10:57
O

Darmowe kursy językowe

Darmowe kursy językowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy Państwu bezpłatny kurs językowy. Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na język niemiecki na poziom A1 oraz na język angielski na poziomie A2 - Osoby, które się kwalifikują: muszą mieć ukończone 18 lat (być osobami nie uczącymi się), kierowane są do wszystkich kategorii wiekowych, być mieszkańcem terenów wiejskich - Można się zapisać na oba kur ... więcej »
Dolnośląskie
+48757834656
08.09.2019 13:53
O

Kursy języka angielskiego

Kursy języka angielskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
W szkole językowej I LOVE ENGLISH pracują wyłącznie wykwalifikowani lektorzy z pasją do nauczania. Pracujemy na ciekawych materiałach, nie bazujemy na jednym podręczniku. Lekcje nie są monotonne. Wręcz przeciwnie, mamy mnóstwo kreatywności. Poza nauką zapewniamy wiele atrakcji: przedstawienia, konkursy, zabawy. Nauka odbywa się indywidualnie lub w n ... więcej »
Wielkopolskie
+48732764092
22.08.2019 13:42
O

Darmowe kursy językowe

Darmowe kursy językowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza szkoła oferuje bezpłatne szkolenia z języka niemieckiego na terenie Lubania. Kursy trwają do końca stycznia 2020, zakończone są egzaminem na danym poziomie i certyfikatem. Istnieje możliwość utworzenia grup, które pracują w systemie zmianowym. Jeżeli chciałbyś nauczyć się języka niemieckiego to zapraszamy do kontaktu 75 78 34 656
Cała Polska
+487534656
Zajęcia z języka niemieckiego Gdynia - Zdjęcia do ogłoszenia
Zajęcia z języka niemieckiego są przeznaczona dla uczniów w wieku 5 -15 lat . Zajęcia prowadzone są w małych 3-5 osobowych grupach oraz indywidualnie. Drogi Rodzicu! Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, proponuję, byś już dziś zainwestował w przyszłość swojego dziecka. Współczesne badania psychologiczne potwierdzają dużą sensowność nauczania język ... więcej »
Pomorskie
+48697670733
08.07.2019 13:19
O

IBERIS hiszpański online

Iberis-online.pl to profesjonalny kurs języka hiszpańskiego, który prowadzony jest przez samych specjalistów, umiejących przekazać swoją wiedzę i zamiłowanie do tego języka. Hiszpański coraz bardziej podbija świat, a jego znajomość jest coraz częściej wymagana nie tylko przez polskich przedsiębiorców, ale i zagranicznych pracodawców. Iberis-online.pl zapewnia indywidualne podejście do każdej osoby, która postanowi nauczyć się hiszpańskiego. Gwarantuje równ ... więcej »
24.06.2019 17:05
Cena: 20 Zł.
O

Educo Szkoła Języków Obcych Pułtusk

Educo Szkoła Języków Obcych Pułtusk - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka języków obcych metodą konwersacyjną, dzieci i dorosłych. Oferujemy naukę języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe u nas w szkole oraz z dojazdem do domu/ firmy klienta. Zapraszamy na bezpłatna i niezobowiązującą lekcję pokazową, podczas, której będą mogli Państwo sprawdzic, ... więcej »
13.06.2019 09:28
O

Darmowe kursy językowe

Darmowe kursy językowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza szkoła oferuje darmowe szkolenia językowe oraz komputerowe,na które serdecznie zapraszamy. - Osoby, które się kwalifikują: muszą mieć ukończone 18 lat (być osobami nie uczącymi się), kierowane są do wszystkich kategorii wiekowych - Można się zapisać na oba kursy jednocześnie językowy oraz komputerowy (k. komputerowy jest na różnych poziomach zaawan ... więcej »
Dolnośląskie
+487534656
REKLAMA
REKLAMA
Kurs angielskiego w centrum Wrocławia - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kurs angielskiego do szkoły Diverslingva w centrum Wrocławia. Prowadzimy kursy angielskiego na wszystkich poziomach – od A1 czyli początek przygody z angielskim, poprzez poziomy A2, B1 i B2 czyli systematyczne i widoczne postępy do poziomów C1 i C2 gdzie nabierają już Państwo pełnej biegłości i mogą zdać jeden z egzaminów np.: IELTS, CAE lub C ... więcej »
09.06.2019 20:49
Cena: 40 Zł.
O

Kurs niemieckiego w centrum Wrocławia

Kurs niemieckiego w centrum Wrocławia - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy języka niemieckiego Wrocław Kursy niemieckiego w centrum Wrocławia w szkole językowej DiversLingva na ul. Podwale, wszystkie poziomy zaawansowania. Kursy dla dorosłych chcących w szybkim tempie opanować język. Zajęcia prowadzimy sprawdzoną i ciesząca się popularnością wśród kursantów metodą Direkt, która pozwala w szybkim czasie nauczyć się języka ... więcej »
06.06.2019 13:14
Cena: 1 Zł.
O

240 lekcji angielskiego na STARTANGIELSKI.PL

240 lekcji angielskiego na STARTANGIELSKI.PL - Zdjęcia do ogłoszenia
240 lekcji języka angielskiego na https://startangielski.pl 5 dni po 2 godziny plus weekendy po 4 godziny. Za 3 miesiące nie poznasz samego siebie. Darmowa rejestracja. Chcesz czytać, pisać, mówić i rozumieć język angielski? Czy możesz poświęcić jeden dzień? Jedną sobotę lub niedzielę? Nie tylko biernie oglądać, ale aktywy udział z zeszytem i z długo ... więcej »
22.05.2019 13:11
O

Darmowe kursy językowe

Darmowe kursy językowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza szkoła oferuje bezpłatne szkolenia z języka niemieckiego na terenie Lubania. Są jeszcze miejsca na kurs j. angielskiego. Kursy trwają do końca stycznia 2020, zakończone są egzaminem na danym poziomie i certyfikatem. Istnieje możliwość utworzenia grup, które pracują w systemie zmianowym. Jeżeli chciałbyś nauczyć się języka niemieckiego lub angielsk ... więcej »
Lubań
+48757834656
Skuteczny angielski przez Skype bo potrzebujesz go w korpo - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub ... więcej »
Kursy językowe dla firm - SJO Chili - Zdjęcia do ogłoszenia
SJO Chili to szkoła językowa, która oferuje angielski dla firm w Koszalinie. Do wyboru są trzy rodzaje kursów: Starter Biz, Expert Biz oraz Hotel Biz. Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły na ich temat, odsyłamy na stronę internetową.
Zachodniopomorskie
+48792250808
Dofinansowane szkolenia z JĘZYKA ANGIELSKIEGO i nie tylko! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dofinansowane szkolenia z JĘZYKA ANGIELSKIEGO lub programów komputerowych! 91 % TANIEJ! 120 godzin z j. angielskiego za 145zł (1,21 zł /h) 60 godzin zajęć komputerowych za 147zł (2,45zł /h) Do udziału w Projekcie zapraszamy osoby, które ukończyły 25 rok życia oraz zamieszkują, pracują lub uczą się na terenie województwa zachodniopomorskiego, a także ... więcej »
Zachodniopomorskie
+48570625061
Niemiecki przez Skype - szybka nauka języka do pracy - Zdjęcia do ogłoszenia
Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się zagranicą? Twój pracodawca w Polsce chce żebyś lepiej mówiła po niemiecku? Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka praktycznego niemieckiego? Jeśli nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne to przetestuj metodę dającą praktycznie 100% SATYSFAKCJI. Na pewno zdar ... więcej »
Jesteś dorosła i chcesz skutecznie podrasować Twój angielski - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć tylko po prostu mówić od tak? Daj mi 3 minuty i zobacz jak w skuteczny sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Dawniej nie było tak różowo. Kiedy zaczynałam naukę a ... więcej »
09.04.2019 12:30
O

Kurs angielskiego we Wrocławiu

Kurs angielskiego we Wrocławiu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs języka angielskiego we Wrocławiu Zapraszamy na kursy językowe na wszystkich poziomach. Jeśli pragną Państwo dobrze nauczyć się angielskiego zapraszamy na nasze kursy!! Kursy są prowadzone przez profesjonalnych lektorów angielskiego i mają na celu przygotowanie do zdania egzaminu na najwyższym poziomie. Na kursie nauczą się Państwo ogromnej ilośc ... więcej »
Dolnośląskie
+48515981353
Ogłoszenia 1 do 20 z 468
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)