Razem 311 096 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka  niemieckiego – w pracy, w życiu… Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telef ... więcej »
Cała Polska
+48790701508
Prowadzimy zajęcia skupiające się na nauce codziennych zwrotów, zarówno biznesowych jak i potocznych, chcesz się swobodnie porozumiewać na wyjazdach albo potrzebujesz łatwo komunikować się po angielsku w pracy zapraszam do kontaktu. Zajęcia Indywidualne i grupowe, Online i Stacjonarnie.
Kurs języka niemieckiego - Kołobrzeg - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla pań chętnych na wyjazd do Niemiec jako opiekunka osoby starszej organizujemy miesięczny, bezpłatny kurs j.niem. w Kołobrzegu od dnia 21.07.2020r. Po ukończonym kursie jest obowiązek wyjazdu z firmy Germania Care do pracy w Niemczech. Każdej uczestniczce kursu zapewniamy pracę w Niemczech oraz zarobek od 4800zł netto miesięcznie.
16.06.2020 12:35
O

Sita.pl - szybka nauka języka

Zadaniem urządzań SITA jest odpowiednia stymulacja mózgu w trakcie nauki języka. Do zalet metody SITA należy szybkość, z jaką użytkownik urządzenia jest w stanie przyswoić dany język oraz swoboda w zakresie wyboru czasu nauki. Z urządzeniami SITA możliwa jest samodzielna nauka hiszpańskiego w domu.
Wakacyjny kurs angielskiego i niemieckiego we Wrocławiu - Zdjęcia do ogłoszenia
Wakacyjne kursy angielskiego i niemieckiego w centrum Wrocławia Zapraszamy na wakacyjne kursy angielskiego i niemieckiego w szkole Diverslingva. Kursy są prowadzone na bazie konwersacji oraz powtórki gramatyki - maja Państwo okazję rozmawiać na wiele ciekawych tematów a dzięki skupieniu na nauce praktycznego słownictwa kurs pozwala na niezwykle szybkie i ... więcej »
Indywidualny kurs angielskiego we Wrocławiu - Zdjęcia do ogłoszenia
Indywidualny kurs angielskiego we Wrocławiu Szkoła językowa Diverslingva zaprasza na indywidualne kursy angielskiego oraz kursy w dwójkach – dwie osoby na zbliżonym poziomie. Jeśli chcesz nauczyć się dobrze angielskiego, podnieść wszystkie kompetencje językowe, nabrać pewności w używaniu języka angielskiego zapisz się na kurs w naszej szkole. Prowadzimy ... więcej »
Literaki scrabble - wyszukiwanie słów - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukam osób, miłośników gier słownych typu scrabble literaki w celu pomocy przy rozwijaniu portalu https://poocoo.pl. POOCOO to portal będący słownikiem do scrabble pozwalający na układnie słów z liter, wyszukiwanie słów, a także tabela on line do rejestracji rozgrywek. Korzysta z bazy SJP nie OSPS. Jeśli lubisz szukać słowa z liter, wiesz co to L ... więcej »
Ciężko pracujesz i nie możesz nauczyć się niemieckiego? Zrób - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla osób, które nie mają czasu, są dorosłe i MUSZĄ mówić po niemiecku. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą  wybrać? Co jest ważne? Czy masz zdolności językowe? Ja nie miałam ale wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później ... więcej »
Cała Polska
+48790701508
Nie patrz na metrykę! Niemiecki dla dojrzałych przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język niemiecki ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też niemiecki jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype l ... więcej »
Cała Polska
+48790701508
14.05.2020 15:46
Cena: 1 549 Zł.
O

Kurs języka angielskiego! Zapisz się już teraz!

Kurs języka angielskiego! Zapisz się już teraz! Zawsze chciałeś się nauczyć angielskiego? A może znasz już podstawy, dlatego czas na podniesienie kompetencji? Świetnie się składa, ponieważ mamy w ofercie kurs online Język angielski. Podczas szkolenia nauczysz się słówek (ułożonych w bloki tematyczne) oraz poznasz i opanujesz gramatykę. Do wyboru masz 2 poziomy: A1/A2 (podstawowy) lub B1/B2 (średniozaawansowany). Cena: 1549 zł Czas trwania: 120 godzin ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
REKLAMA
REKLAMA
11.05.2020 07:44
O

Angielski Online

Angielski Online - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy w stanie prowadzić rozmowę przy użyciu wielu języków. Nikt nas tutaj nie może powstrzymywać. Posiadamy potrzebę nauki języka francuskiego? Zapisujemy się na lekcje własne oraz uczymy się takiego stylu mowy. To samo jest z angielszczyzną. Nauka języków nie powinna być dobierana do nas, lecz my do niej, co potwierdza angielski online. Wtedy mamy całko ... więcej »
29.04.2020 15:24
Cena: 450 Zł.
O

MOVA - Angielski dla dzieci Kraków

Nowoczesne centrum językowe dla dzieci w Krakowie prowadzi między innymi kurs angielskiego dla dzieci od pierwszego roku życia do siedemnastu lat. Mamy dostępnych kilka grup wiekowych, zatrudniamy doświadczonych lektorów o wysokich kwalifikacjach oraz dysponujemy placówką dostosowaną do potrzeb najmłodszych. Wszystko po to, aby oferować wysoki poziom kształcenia i gwarantować dzieciom najlepsze warunki do nauki w Krakowie. Angielski dla dzieci w naszej szk ... więcej »
Kurs języka angielskiego w centrum językowym MOVA w Krakowie według programu musical babies to bardzo skuteczne zajęcia wczesnej nauki języka angielskiego. Musical babies proponowany jest na dwóch poziomach wiekowych - do 2 lat i do 3 lat, a zajęcia polegają na przyswajaniu przez dziecko języka angielskiego. Naturalna, bezstresowa nauka prowadzona jest w obecności opiekunów dzieci. Więcej na naszej stronie www. Koszt 450-460 złotych za semestr. Zapraszamy na zapisy.
ANGIELSKI ZA DARMO do 30 kwietnia 2020 - Zdjęcia do ogłoszenia
TYLKO do 30 kwietnia 2020 Zawsze chcieliście nauczyć się angielskiego i nigdy nie było na to czasu? Nasz kurs jest idealny dla wszystkich! Aby go przejść, musicie poświęcić 240 godzin lekcyjnych, a gwarantujemy, że będziecie umieli pisać, czytać, mówić i rozumieć w języku angielskim. OFERUJEMY NASZ KURS ZA DARMO! (normalna cena to 599 zł) W ciągu ... więcej »
Nie patrz na Twoją metrykę! Angielski dla dojrzałych - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype ... więcej »
Cała Polska
+48575249030
Tylko do 30 kwietnia 2020 Cześć! Zawsze chcieliście nauczyć się angielskiego i nigdy nie było na to czasu? Nasz kurs jest idealny dla wszystkich! Aby go przejść, musicie poświęcić 240 godzin lekcyjnych, a gwarantujemy, że będziecie umieli pisać, czytać, mówić i rozumieć w języku angielskim. W ramach akcji #zostańwdomu, oferujemy nasz kurs za darmo! (normalna cena to 599 zł) Wykorzystajcie kwarantannę na naukę i STARTujcie z nami w lepsze jutro! ... więcej »
Skutecznie nauczę Cię niemieckiego przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w ... więcej »
Cała Polska
+48790701508
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online - Zdjęcia do ogłoszenia
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? Chcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę niemieckiego przez Internet (darmowy program do rozmów Skype). Jestem profesjonalnym lektorem, mam za sobą lata doświadczeń. Wiele dorosłych osób nauczyłam mówić i rozu ... więcej »
Cała Polska
+48790701508
Pomogę załatwić dyplom uczelni wyższej oraz świadectwa - Zdjęcia do ogłoszenia
Szybkie uzyskanie wykształcenia bez wychodzenia z domu ! Nie masz czasu na naukę? Brakuje Ci jakiegoś wykształcenia wyższego magistra licencjata licencjata a może wykształcenia średniego lub matury? Już teraz oferuję szybkie uzyskanie! Bez wychodzenia z domu! Tylko Szybka formalność! Dyskrecja! Szybka dostawa gotowych dokumentów kurierem Zap ... więcej »
Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnego i praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Od dłuższego czasu uczę języka angielskiego przez Internet (Skype). Skupiam się na dorosłych, którzy pracują lub wybierają się do Anglii, Irlandii lub Holandii. Dlaczego uczę w ten sposób? Dlatego, że TAK JEST PROŚCIEJ i SKUTECZNIEJ.  Zast ... więcej »
Cała Polska
+48575249030
Ogłoszenia 1 do 20 z 470
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)