Razem 260 717 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
25.04.2016 14:34
O

Kurs angielskiego Poznań

Centrum Szkoleń Językowych Lingua Stricte oferuje kursy języka angielskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz dla firm. Nasza kadra to kompetentni i certyfikowani lektorzy potrafiący szybko i efektywnie uczyć języka obcego. Zajęcia języka angielskiego oraz polskiego dla obcokrajowców przeprowadzane są w kilku miejscach w Poznaniu a także z dojazdem do domu lub firmy na obszarze Poznania.
20.04.2016 12:03
O

Nauka angielskiego Toruń

Efektywna i przyjemna nauka języka angielskiego wyłącznie w International House Toruń. To szkoła z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Stacjonarne kursy w siedzibie przeznaczone są dla wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania. Zajęcia odbywają się w nielicznych grupach, w nowocześnie wyposażonych salach, w samym centrum miasta.
27.01.2016 16:36
Cena: 45 Zł.
O

Nauka Angielskiego

Amerykański Angielski; What's up !? Jak się masz !? Nauczę Cie rozumieć i mówić po Angielsku. Uczę bez podręczników i poza salami lekcyjnymi. Szybko i bardzo efektywnie. Urodziłam się w Polsce, lecz ponad 30 lat mieszkałam w Nowym Jorku i mam doświadczenie w nauce za równo pojedynczych osób jak i grup. Po zajęciach ze mną: - zaimponujesz znajomym i szefowi znajomością języka prosto z Nowego Jorku, - zyskasz większe perspektywy podjęc ... więcej »
07.01.2016 12:43
O

Najlepsza szkoła językowa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się szkołą językową. Nasze lekcje są przejrzyste, nikt na zajęciach nie czuje się skrępowany. Uczymy języków z całego świata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !
Ucz się języka niemieckiego z MEDIPE i pracuj w Niemczech jako Opiekunka/Opiekun osoby starszej! Zapisy na kurs od podstaw zbieramy do 19 stycznia 2016 r. Zgłoś się do nas pod nr tel. 71/ 750 77 76 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: kursy@medipe.com
Podkarpackie
+48717507776
30.12.2015 11:12
O

Tłumaczenia warszawa

"Profesjonalne tłumaczenia to usługa, która w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo istotna. Dziś żyjemy coraz szybciej, a przepływ informacji odbywa się na globalną skalę. Dla wielu osób, firm oraz organizacji codziennością stało się komunikowanie w języku obcym. Dla sprawnej realizacji poszczególnych celów niezbędne staje się profesjonalne wsparcie firm takich jak nasza, która zapewnia tłumaczenia we wszystkich językach świata na najwyższym poziomie. ... więcej »
28.09.2015 12:03
Cena: 40 Zł.
O

Hiszpanka uczy języka hiszpańskiego przez Skype

Hiszpanka z wyższym wykształceniem i z międzynarodowym doświadczeniem uczy języka hiszpańskiego przez Skype. Także oferuję pomoc: w nauczaniu języka hiszpańskiego w pisaniu stron internetowych w tłumaczeniach tekstów w prac naukowych: prezentacji, referatów.
21.09.2015 13:07
O

Hiszpański Poznań

Kursy językowe organizowane są przy udziale doświadczonego nauczyciela. Dzięki temu uczniowie są nakierowywani od początku nauki na dobre tory. To powoduje, że każdy ma możliwość możliwie szybko przyswoić sobie język. Dodatkowymi plusami jest stałą kontrola wyników i korekta błędów gramatycznych. Warto zatem zobaczyć całą ofertę szkoły i skorzystać z tych atrakcyjnych pakietów.
Universe to mobilna szkoła języka angielskiego. Programy nauczania dostosowane są do możliwości i stopnia zaawansowania kursantów. W ofercie szkoły jest kilka pakietów językowych, np. zajęcia indywidualne, dla firm, instytucji, szkół i przedszkoli. Dla klientów biznesowych prowadzimy zajęcia z języka biznesowego oraz angielskiego specjalistycznego.
Przygotowujące do sprawdzianów gimnazjalnych oraz maturalnych. Uczenie się wyrazów niezamiejscowych to klucz do poznania zaś poznania cudzoziemskich kultur a rozszerzenia własnych horyzontów. Każdy znajdzie u nas cokolwiek w celu siebie. W Centrum Jęzorów Niezamiejscowych K2 ochraniamy o duży stan kształcenia oraz delikatną aurę korzystną sprawnej i bezstresowej oświaty. Rodzinie agregowane są na przesłanki czasu uczniów a stana zaawansowania ich erudycji. ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
07.09.2015 12:15
Cena: 480 Zł.
O

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży!

Dzieciaki mają u nas fajnie! Nigdy nie jest nudno, a wiedza podana w atrakcyjny, nowoczesny sposób zwyczajnie wciąga. Dzięki efektom, jakie przynoszą nasze kursy językowe nazywa się je „nauką”, choć zdaniem naszych uczniów to raczej „genialna przygoda po której umie się tyyyyle powiedzieć i tyyyyle napisać w języku obcym!”. Zależy Ci by Twoje dziecko uczyło się języków obcych już od najmłodszych lat? Chcesz widzieć efekty, ale nie kosztem radości i dobre ... więcej »
12.08.2015 16:03
O

Angielski dla dzieci Lublin

Zajęcia wić się będzie załoga posiadająca poprawne kwalifikacje pedagogiczne i test w ochrony powyżej dziećmi. Przedkładamy licencjonowane metody: Leo English inaczej systemową strategię nauczce języka angielskiego dla dzieci odkąd 2 roku życia oraz Leo Czubek inaczej czteromodułowy aplikacja skutecznego przejmowania mądrości – dla uczniów od czasu 7 aż do 13 lat. Egzamin Leonardo School w Lublinie wypada aż do projektu Karta Grupy Trójka Zaleta. To projek ... więcej »
03.08.2015 19:28
O

Język Angielski w Toruniu

International House Toruń istnieje od 1993 roku. Do dziś w kursach indywidualnych i kursach dla firm wzięło udział ok 10 000 osób, co niewątpliwie świadczy o wysokim poziomie nauczania i zaufaniu naszych Kursantów. Słuchacze naszej szkoły osiągają doskonałe wyniki ,stąd ciągły napływ nowych uczniów i stale powiększające się grono osób kontynuujących naukę. Naszych uczniów zachęcamy do brania udziału w różnych , bezpłatnych, pozalekcyjnych zajęciach takic ... więcej »
Serdecznie zapraszamy na wakacyjne Intensywne Kursy Języka Francuskiego w Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Francuskiej w Krakowie. Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, 3x w tygodniu 2h zegarowe w godzinach porannych lub popołudniowych. Możliwe terminy: sierpień 03.08-26.08 wrzesień 07.09-30.09
Małopolskie
+484212823
18.05.2015 15:42
Cena: 450 Zł.
O

Kurs francuskiego intensywny

Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej (TPPF) w Krakowie zaprasza na intensywne, letnie kursy języka francuskiego. Od czerwca do września proponujemy naukę na poziomach A1 do B2, w niewielkich grupach: 4-10 osób. Zajęcia odbywają w godzinach popołudniowych, trzy razy w tygodniu po 2 godziny zegarowe. Przez 4 tygodnie nauki realizujemy ponad połowę klasycznego semestru (32lekcje). Cena za jedną sesję: 450 złotych.
Szkoły językowe Empik School to m.in.: -efektywna nauka języków obcych od Empik School -poziom zaawansowania dostosowany do umiejętności -swobodny dostęp do nowoczesnych technologii do nauki języka -super promocja - nawet 500 zł zniżki na kurs Szybko przełamiesz barierę komunikowania się! :) Więcej informacji i zapisy na podanej stronie WWW ( Web na dole ogłoszenia ).
Cała Polska
+48533002574
Rozpoczynamy kurs 11 kwietnia w Krakowie! Zapisz się już dziś! Każda osoba, która wyjeżdża do pracy z seniorami musi znać język niemiecki. Jeżeli czujesz, że musisz się podszkolić, zapraszamy na kursy niemieckiego organizowane przez Medipe. Po zakończeniu kursu i uzyskaniu zaświadczenia zapewniamy pracę w Niemczech. Gwarantujemy: • Kursy języka niemieckiego z możliwością wyjazdu do pracy w Niemczech • Słownictwo przydatne w codziennych kontakt ... więcej »
Małopolskie
+48713778876
21.11.2014 08:32
O

Kupię certyfikat

Kupię certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego.
Kurs języka niemieckiego dla Opiekunki / Opiekuna osób starszych Każda osoba, która wyjeżdża do pracy z seniorami musi znać język niemiecki. Jeżeli czujesz, że musisz się podszkolić, zapraszamy na kursy niemieckiego organizowane przez Medipe. Po zakończeniu kursu i uzyskaniu zaświadczenia zapewniamy pracę w Niemczech. Gwarantujemy: • Kursy języka niemieckiego z możliwością wyjazdu do pracy w Niemczech, • Słownictwo przydatne w codziennych ... więcej »
Cała Polska
+48713778807
03.10.2014 14:58
Cena: 1 350 Zł.
O

Kurs języka litewskiego od podstaw

Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe KursySuwalki.pl ogłasza nabór na kurs języka litewskiego od podstaw. Podnieś swoje kwalifikacje i zwiększ swoje szanse na rynku pracy. Rozpoczęcie kursu w październiku 2014 r. Koszt kursu standardowego (80 godzin lekcyjnych) to - 1350zł. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. KursySuwalki.pl to nowoczesne metody nauczania, wykwalifikowani lektorzy a także wyjątkowe miejsce. To również małe grupy (4-10 osób) ... więcej »
Cała Polska
+48503309646
Ogłoszenia 201 do 220 z 550
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)