Razem 250 574 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
12.02.2015 13:37

Technical English to oferta kursu e-learning dla chcących zwiększyć swoje umiejętności językowe o branżowe słownictwo. Został przygotowany szczególnie z myślą o inżynierach, technikach oraz studentach i wykładowcach na wyższych uczelniach.

Te specjalistyczne kursy zawierają mnóstwo branżowego słownictwa, a także ćwiczenia wspomagające przyswajanie wiedzy. Kursy zakończone są przyznaniem międzynarodowego certyfikatu. Warunkiem jest zaliczenie każdej lekcji na poziomie 75%. Każdą lekcję można powtarzać wielokrotnie w trakcie trwania abonamentu na kurs.

Kursy zostały przygotowane przez naszych specjalistów: inżynierów, pasjonatów lotnictwa, informatyków i doświadczonych lingwistów, dzięki czemu mogą być Państwo pewni tego, że przygotowane przez nas kursy są w pełni profesjonalne.

Nasza oferta kierowana jest nie tylko do osób indywidualnych, ale także do firm, instytucji i szkół. Kursy są atrakcyjne ze względu na swoją multimedialną formę, co w połączeniu z profesjonalną treścią, daje produkt unikatowy na skalę Europejską.

Klienci korzystający z naszych kursów cenią sobie wygodę jaka płynie z korzystania z nich. Przede wszystkim możemy tak spersonalizować platformę (firma może wgrać swoje logotypy lub nazwy) oraz poszerzyć zawarte w nich słownictwo o dane słowa np. ze specyficznego działu w firmie. Ponad to klienci bardzo sobie cenią w naszych kursach to, że z naszej platformy można korzystać z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy tylko laptop lub komputer i dostęp do internetu. Użytkownik może uczyć się o dowolnej porze dnia i dowolną ilość czasu. Niebawem powinny pojawić się kursy przystosowane do korzystania z nich na smartfonie lub tablecie.

Cały projekt został przygotowany przez firmę Dreamline, wiodącego producenta rozwiązań dla branży lotniczej. Projekt platformy e-learningowej Technical English został wyróżniony i zajął pierwsze miejsce w konkursie Unijna Perła Podkarpacia. Projekt był również finalistą w konkursie Innowator Podkarpacia.

Firmy zainteresowane skorzystaniem z naszej platformy proszone są o kontakt przez naszą stronę internetową. Gdyby pojawiły się jakieś pytania, prosimy o telefon lub wiadomość e-mail. Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.02.2015 13:37
Cena: 549 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 326747
Rubryka ogłoszenia: Kursy językowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (9)
 
Technical English - certyfikat - Zdjęcie nr 1Technical English - certyfikat - Zdjęcie nr 2Technical English - certyfikat - Zdjęcie nr 3Technical English - certyfikat - Zdjęcie nr 4Technical English - certyfikat - Zdjęcie nr 5Technical English - certyfikat - Zdjęcie nr 6Technical English - certyfikat - Zdjęcie nr 7Technical English - certyfikat - Zdjęcie nr 8Technical English - certyfikat - Zdjęcie nr 9
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Dreamline
Województwo: Cała Polska
E-mail: info@technicalenglish.eu
Telefon: +48662071938
Web: technicalenglish.eu
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Dreamline
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Kursy językowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)