Razem 317 225 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo środowiskowe, kompleksowe usługi w zakresie opracowywania dokumentacji środowiskowej, prowadzenia rozliczeń środowiskowych, ewidencji odpadów. Firma EkoExpert posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności związanej z zarządzaniem ochroną środowiska w firmach, zarządzaniem dokumentacją środowiskową, zarządzaniem dokumentacją projektową, prawidłowym oraz terminowym rozliczaniem prowadzonej działalności z tytułu opłat za korzystanie ze środowiska, w tym opłat produktowych. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert oferują zróżnicowane formy współpracy ekologicznej, w zależności od potrzeb środowiskowych firmy oraz możliwości organizacyjnych tj. stała, comiesięczna kompleksowa obsługa ekologiczna lub zadania realizowane na zlecenie, obejmujące jedynie wybrane obszary działalności firmy i związane z tym obowiązki ewidencyjne, sprawozdawcze, rozliczeniowe. Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert posiadają ekspercką wiedzę, znajomość aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska oraz katalog podmiotów, które obligatoryjnie zobowiązane są do prowadzenia dokumentacji środowiskowej dotyczącej prowadzonej działalności, uzyskiwania pozwoleń, zezwoleń środowiskowych na prowadzenie działalności oraz raportowania w związku z oddziaływaniem prowadzonej działalności na środowisko: emisja gazów i pyłów do powietrza, emisja wód i ścieków do wód lub ziemi, emisja hałasu. Eksperci środowiskowi w ramach współpracy dbają o optymalizację kosztów środowiskowych w firmie, dbają o uzupełnienie dokumentacji środowiskowej m.in. karta informacyjna przedsięwzięcia, ocena oddziaływania inwestycji na środowisko, zgłoszenie instalacji pod kątem wprowadzania gazów i pyłów do powietrza, uzyskanie stosowanych pozwoleń m.in. pozwolenia zintegrowanego dla instalacji IPPC, pozwolenia na prowadzenie składowiska odpadów, pozwolenia na wprowadzanie zanieczyszczeń do atmosfery.

Usługi środowiskowe świadczone przez firmę EkoExpert obejmują wszelkie aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa, uwzględniają wszelkie podejmowane w firmie działania m.in. inwestycje, projekty środowiskowe, plany rozwoju oraz poprawy ekologicznego wizerunku firmy. Firma EkoExpert zapewnia wsparcie, doradztwo oraz możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia ekspertów środowiskowych w najtrudniejszym obszarze zarządzania firmą jakim jest zarządzanie odpadami. Firma EkoExpert oferuje kompleksowe usługi środowiskowe związane z procesem gospodarowania odpadami w firmie, w szczególności związane z rejestracją i obsługą dokumentów w Bazie Danych Odpadowych, uzyskiwaniem pozwoleń odpadowych, prowadzeniem ewidencji wytwarzanych odpadów, aktywnym pozyskiwaniem odbiorców odpadów, sporządzaniem i składaniem sprawozdań odpadowych oraz dokumentowaniem wprowadzanych do obrotu produktów i opakowań. Eksperci z firmy EkoExpert zajmują się obsługą Bazy Danych Odpadowych BDO, dokonują rejestracji w BDO, sporządzają sprawozdania w BDO, wystawiają karty odbiorców odpadów oraz wyliczają wysokość opłat produktowych.

Z ofertą usług firmy EkoExpert można zapoznać się na firmowej stronie www.ekoexpert.com.pl lub kontaktując się bezpośrednio z doradcą środowiskowym pod numerem 85 744 44 60.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 05.05.2021 10:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 769448
Rubryka ogłoszenia: Kursy rekwalifikacyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
DORADCA ŚRODOWISKOWY EKSPERT WSPÓŁPRACA OBSŁUGA EKOEXPERT - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Doradca EkoExpert
Województwo: Podlaskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48857444460
Telefon 2: +48602730141
Web: www.ekoexpert.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Doradca EkoExpert
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Kursy rekwalifikacyjne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)