Razem 315 135 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
03.03.2021 19:30
Cena: 720 Zł.
O

Akademia EITCA/BI: Informatyka Biznesowa

Akademia EITCA/BI: Informatyka Biznesowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Profesjonalne szkolenia z zakresu informatyki stosowanej w formie zdalnego nauczania na nowoczesnej platformie e-learningowej Nowa krajowa edycja programu Akademii EITCA to: - kompleksowy, 180-godzinowy, zaktualizowany merytorycznie program, wg wytycznych Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w zakresie informatyki biznesowej; - sz ... więcej »
03.03.2021 19:30
Cena: 880 Zł.
O

Certyfikat EITCA/CG: Grafika Komputerowa

Certyfikat EITCA/CG: Grafika Komputerowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompleksowe, 150-godzinowe szkolenie e-learningowe w j.polskim umożliwia uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Informatycznego EITCA CG (EITCA Computer Graphics), wydanego w Brukseli w ramach programu European Information Technologies Certification Academy - Computer Graphics. Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz przez MEN program szkolenia ... więcej »
Opiekun medyczny- rekrutacja trwa - Zdjęcia do ogłoszenia
OPIEKUN MEDYCZNY Rekrutacja trwa !!! Roczna szkoła medyczna zaprasza. Interesuje Cię nowy atrakcyjny zawód? Jeśli tak ten kierunek jest właśnie dla Ciebie !! Zapraszamy do zapisów na bezpłatny kierunek - OPIEKUN MEDYCZNY - 0zł wpisowego - 0zł za egzaminy - 0zł za legitymację i indeksy - 0zł opłat administracyjnych Uczysz się : - w trybie zaoczny ... więcej »
Tylko u nas technik BHP – ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Niesamowity kierunek BEZPŁATNY ! Zmień coś w swoim życiu. Rozwijaj się. Czeka na Ciebie jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów. Zasada jest bardzo prosta: w firmie liczącej około 100 pracowników musi być taki specjalista ! Otrzymasz pracę w różnych firmach, przedsiębiorstwach, instytucjach, placówkach i organizacjach ! Twoje obowiązki będą dotyczyły ... więcej »
03.03.2021 13:25
Cena: 840 Zł.
O

Certyfikat EITCA/KC: Kluczowe Kompetencje IT

Certyfikat EITCA/KC: Kluczowe Kompetencje IT - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompleksowe, 180-godzinowe szkolenie e-learningowe w j.polskim umożliwia uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Informatycznego EITCA KC (EITCA Key Competencies), wydanego w Brukseli w ramach programu European Information Technologies Certification Academy - Key Competencies. Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz przez MEN program szkolenia fo ... więcej »
Kurs masażu Kleopatry bambus muszlami kamieniami banką REIKI - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kursy w systemie docelowym oraz wybrane kursy w systemie wysyłkowym w ofercie posiadamy duży wybór masaży jak i kursy z dziedziny medycyny naturalnej Kurs REIKI system 3 stopniowy tradycyjny organizowany w miejscu docelowym oraz inicjacje na terenie całego kraju jak i za granicę kurs zakończony Certyfikatem polsko angielskim które po ... więcej »
03.03.2021 09:02
Cena: 880 Zł.
O

Akademia EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne

Akademia EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne - Zdjęcia do ogłoszenia
Profesjonalne szkolenia z zakresu informatyki stosowanej w formie zdalnego nauczania na nowoczesnej platformie e-learningowej Nowa krajowa edycja programu Akademii EITCA to: - kompleksowy, 180-godzinowy, zaktualizowany merytorycznie program, wg wytycznych Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w zakresie bezpieczeństwa informatyczneg ... więcej »
Wykorzystujesz w swojej pracy prezentacje multimedialne i chcesz się dowiedzieć wszystkiego na temat ich tworzenia od podstaw? Zapisz się na kurs PowerPoint tworzenie prezentacji i poznaj dodatkowe sposoby ich wzbogacania o dźwięki , animacje, itp. Kurs trwa: 1 dzień (7h) Realizujemy go zarówno online , jak i stacjonarnie. Plan szkolenia poniżej: Wprowadzenie Tworzenie prezentacji Praca z tekstem Grafika i linie Tabele i wykresy Wzbogacan ... więcej »
02.03.2021 14:02
O

Kurs Python langolian.pl

Programowanie w języku Python. Jeżeli jesteś osobą początkującą i chcesz poznać podstawy programowania z użyciem języka Python serdecznie zapraszamy na szkolenie . Czas trwania: 3 dni (21h) Ramowy program kursu: Wprowadzenie Wybór środowiska programowania Struktura aplikacji Instrukcje warunkowe Sekwencje Łańcuchy znaków Funkcje Ćwiczenia utrwalające Import modułów Tworzenie własnych modułów Pliki Obsługa wyjątków Bazy danych Tworzen ... więcej »
Osoby początkujące zainteresowane tworzeniem aplikacji zapraszamy na kurs Programowanie w języku Java. Kurs obejmuje swoim programem takie zagadnienia jak: Wprowadzenie do koncepcji programowania obiektowego Podstawy składni języka Zarządzanie pamięcią Mechanizmy kontroli dostępu Kompozycja, dziedziczenie i polimorfizm Programowanie przez interfejsy Tablice, kolekcje i mapy Ciągi znaków i wyrażenia regularne Obsługa błędów przy użyciu wyjątk ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
01.03.2021 12:07
O

Kurs Access langolian.pl

Chcesz wykorzystywać MS Access do tworzenia własnych baz danych? Zapisz się na kurs Access dla początkujących, poniżej przykładowy program; Podstawy baz danych Jak zaprojektować bazę danych? Tworzenie, modyfikacja i usuwanie tabel Działania na wierszach Kwerendy Formularze Raporty Współpraca MS Access z innymi bazami danych Zadania administracyjne Czas trwania: 3 dni (21h) Zapraszamy na kursy online oraz stacjonarne.
Kurs Reiki Chirurgii Fantomowej masaż Biomasażu Czakroterapi - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe indywidualne i grupowe bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 kursY masażU, kurs masaż Terapeutyczny Malezyjski, kurs Masaż Tybetański, kurs Masaż Indiański, kurs Masaż Samurajski, kurs Masaż Kleopatry, kurs Prastara terapia jajem ściąganie zdejmowanie klątw i uroków, kurs kurs masaż i terapia jajem, kurs Bioma ... więcej »
Kurs masaż Hinduski Kleopatry Malezyjski Klimuszki Indiański - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe indywidualne i grupowe.Mistrzowskie,Instruktorskie i podstawowe. bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 KursY masażU, kurs masaż Terapeutyczny Malezyjski, kurs Masaż Tybetański, Kurs Masaż Ojca Klimuszki, Kurs Masaż Hinduski głowy szyi i ramion, Kurs masaż wrzątkiem, kurs Masaż Indiański, kurs Masaż Samurajski, k ... więcej »
25.02.2021 15:09
O

Educamp.pl

Szkolenia online. Tworzymy platformę edukacyjną ze szkoleniami z zakresu marketingu online.
25.02.2021 15:04
Cena: 1 200 Zł.
O

Kurs maturalny z chemii w formie zajęć online

Kurs maturalny z chemii w formie zajęć online - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję możliwość skorzystania z kursu maturalnego z chemii w formie zajęć online. Kurs maturalny trwa minimum 60 godzin nagranych lekcji i składa się aż z 18 tematycznie podzielonych modułów. W skład każdego modułu wchodzą: - lekcja teoretyczna - lekcja praktyczna - zestaw zadań i rozwiązań. Więcej informacji na stronie kursu oraz w serwisie dawiduczy.pl Zapraszamy serdecznie!
Cała Polska
+48796275275
Kurs REIKI Chirurgii Fantomowej masażu świecowania Biomasażu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe indywidualne i grupowe https://bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 KursY masażU , Masaż Terapeutyczny Malezyjski, Masaż Tybetański, Masaż Ojca Klimuszki, Masaż Indiański, Masaż Samurajski, Masaż Kleopatry, Prastara terapia jajem,ściąganie zdejmowanie klątw i uroków, masaż i terapia jajem, Biomasaż Bioenergetyc ... więcej »
25.02.2021 09:09
O

Szkolenia Katowice

Jako firma szkoleniowo-doradcza oferujemy naszym klientom szereg usług mogących podnieść wiedzę lub poprawić jakość prowadzenia danej organizacji. Audyt Śląsk to jedna z oferowanych przez nas usług, które pomogą zrozumieć problemy i procesy zachodzące w danym obszarze działalności. Kolejnym krokiem są szkolenia Katowice, których tematykę dostosowujemy w jak największym stopniu do zapotrzebowania zgłoszonego przez zleceniodawcę. Z kolei pod hasłem t ... więcej »
Śląskie
+48537002013
24.02.2021 15:39
O

Gotowy 01

Gotowy 01 - Zdjęcia do ogłoszenia
Gotowy 01 Potrzebujesz finansowania na swój dom, na swój biznes, na zakup samochodu, na zakup motocykla, na założenie własnej firmy, bez wątpienia na własne potrzeby. Udzielamy pożyczek osobistych w wysokości od 2000 do 8 000 000 euro z oprocentowaniem nominalnym 2%, niezależnie od kwoty. Prosimy o podanie we wniosku o pożyczkę dokładnej kwoty i okresu spła ... więcej »
23.02.2021 11:43
O

Kurs Photoshop langolian.pl

W jaki sposób wykonywać retusze zdjęć? Dowiedz się na kursie Adobe Photoshop na który serdecznie zapraszamy. Kurs trwa: 2 dni (14h) Plan szkolenia: Obszar roboczy - interfejs Podstawowe operacje na plikach Warstwy Edycja tekstu Kolory Praca z fotografią Krzywe - rysunek wektorowy Photoshop na potrzeby internetu
Chcesz się dowiedzieć jak tworzyć plakaty lub wykonać materiały firmowe, takie jak np.wizytówki ? Zapraszamy na szkolenie Adobe Illustrator . Plan kursu: Wprowadzenie Obszar pracy Rysowanie Kolor Zarządzanie kolorem Malowanie Rozmieszczanie obiektów Przekształcanie obiektów Importowanie, eksportowanie i zapisywanie Tekst Tworzenie efektów specjalnych Drukowanie Wykresy Skróty klawiaturowe Czas trwania: 2 dni (14h) Dodatkowe informacje, na naszej stronie internetowej.
Ogłoszenia 1 do 20 z 1987
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)