Razem 262 853 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Masz niepowtarzalną okazję, by taką znaleźć. Trwa letnia rekrutacja do ŻAKA – to bezpłatna, zaoczna szkoła dla dorosłych, w której kształcą się fachowcy dziewięćdziesięciu różnych specjalności. Możesz szybko zdobyć kwalifikacje w wymarzonym zawodzie, zrealizować swoje pasje i znaleźć z ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
+48605260057
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych! Tylko 2 lata! - Zdjęcia do ogłoszenia
Skończyłeś szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy dla Ciebie super ofertę!Zdobądź średnie wykształcenie zupełnie ZA DARMO w 2 lata! Zapisz się już dziś online: zak.edu.pl/formularz Ukończyłeś szkołę podstawową lub gimnazjum? Nauka w LO potrwa 3 lata. Przyjmujemy wszystkich kandydatów do LO niezależnie od wieku. Liczba miejsc ograniczona! Nie pozwól by inni Cie wyprzedzili!
Ostatnia szansa na Liceum Ogólnokształcące w 2 lata - Zdjęcia do ogłoszenia
Skończyłeś szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy dla Ciebie super ofertę. Masz ostatnią szansę na zdobycie średniego wykształcenia w niecałe 2 lata. Za rok przepisy się zmieniają i nie będzie już takiej możliwości. Zapisz się już dziś online: zak.edu.pl/formularz Liczba miejsc ograniczona! Nie pozwól by inni Cie wyprzedzili. Przyjmujemy wsz ... więcej »
11.07.2016 14:51
O

Nie zdałeś matury?

Nie zdałeś matury? - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdałęś matury Nie wiesz, co dalej? My wiemy ------> www.niezdalemmatury.pl
Skończyłeś zawodówkę? Zrób liceum w 2 lata! - Zdjęcia do ogłoszenia
Skończyłeś szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy dla Ciebie super ofertę! Zdobądź średnie wykształcenie zupełnie ZA DARMO w 2 lata! Zapisz się już dziś online: zak.edu.pl/formularz Liczba miejsc ograniczona! Nie pozwól by inni Cie wyprzedzili! Ukończyłeś szkołę podstawową lub gimnazjum? Nauka w LO potrwa 3 lata. Przyjmujemy wszystkich ka ... więcej »
Kończysz zawodówkę? Zrób liceum w 2 lata i odbierz prezent! - Zdjęcia do ogłoszenia
Kończysz za tydzień szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy dla Ciebie super ofertę! Zdobądź średnie wykształcenie zupełnie ZA DARMO w 2 lata! 24 czerwca przyjdź ze świadectwem do sekretariatu Szkoły ŻAK na ul. Hrubieszowską 12, zapisz się do darmowego liceum dla dorosłych i odbierz bilet do kina lub voucher na pizzę! Zapisz się już dziś online: ... więcej »
Kończysz szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy rozwiąza - Zdjęcia do ogłoszenia
Kończysz niedługo szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy dla Ciebie super ofertę! Zdobądź średnie wykształcenie zupełnie ZA DARMO w 2 lata! Przyjdź do nas ze świadectwem 24 czerwca, zapisz się do darmowego liceum dla dorosłych i odbierz bilet do kina lub voucher na pizzę! Zapisz się już dziś online: zak.edu.pl/formularz Liczba miejsc ogranic ... więcej »
01
Ogłoszenia 1 do 7 z 7
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)