Razem 252 647 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Interesuje Cię wizaż i stylizacja? OSTATNIA SZANSA NA ZAPIS! - Zdjęcia do ogłoszenia
Fascynuje Cię moda? Inspirują Cię znani kreatorzy? Wypełnij formularz zgłoszeniowy: www.zak.edu.pl/formularz lub zgłoś się w sekretariacie szkoły ul.Nowy Sącz, ul. Lwowska 9. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń! Nie czekaj zapisz się już dziś!
Nowy Sącz
+48184421457
Turystyka wiejska- BEZPŁATNY kierunek w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy dla Ciebie nowy kierunek poszukiwany na krajowym rynku pracy oraz w krajach UE - Technik turystyki wiejskiej! Ostatnia szansa na zapis! Możesz jeszcze dołączyć do grupy! Zapisz się bez wychodzenia z domu: www.zak.edu.pl/formularz Absolwenci kierunku zdobywają m.in. uprawnienia do prowadzenia gospodarstw rolnych oraz do uzyskania dopłat z funduszó ... więcej »
Technik rachunkowości- ZAOCZNIE, ZA DARMO, BEZ MATURY! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zmienić branżę i nie wydawać przy tam majątku? Żak proponuje BEZPŁATNĄ naukę na kierunku RACHUNKOWOŚĆ! Ostatnia szansa na zapis! Możesz jeszcze dołączyć do grupy! Zapisz się bez wychodzenia z domu: www.zak.edu.pl/formularz • Zupełnie ZA DARMO • Zajęcia w soboty i niedziele (co 2 tygodnie) • Karta słuchacza upraw ... więcej »
Ostatnia szansa na Liceum Ogólnokształcące w 2 lata - Zdjęcia do ogłoszenia
Skończyłeś szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy dla Ciebie super ofertę. Masz ostatnią szansę na zdobycie średniego wykształcenia w niecałe 2 lata. Za rok przepisy się zmieniają i nie będzie już takiej możliwości. Zapisz się już dziś online: zak.edu.pl/formularz Liczba miejsc ograniczona! Nie pozwól by inni Cie wyprzedzili. Przyjmujemy wsz ... więcej »
To już ostatnia szansa na zapis! Tylko do 31 marca masz możliwość dołączyć do grupy i rozpocząć naukę w semestrze zimowym! Zapisz się nie wychodząc z domu: www.zak.edu.pl/formularz Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” Bełchatów, ul.Kościuszki 17 tel. 44 635 07 61
Uwaga ostatnia szansa na zapis ! Zostań Biomasażystą! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeszcze tylko przez kilka dni masz szansę zapisać się na kierunek Biomasaż o specjalności Fizjoterapia! Nie trać szansy i zapisz się już teraz online: zak.edu.pl/formularz Absolwenci naszej szkoły są doskonale przygotowani do pracy w ośrodkach sportu i rekreacji oraz siłowniach i klubach fitness. Szkolenie trwa zaledwie 10 miesięcy. Uwaga do końca rekruta ... więcej »
Ostatnia szansa na zapis do ŻAKa! Możesz jeszcze dołączyć do - Zdjęcia do ogłoszenia
Spiesz się! Ostatnie wolne miejsca w ŻAKu! Rezerwuj on-line: www.zak.edu.pl/formularz • Jednoroczne i Dwuletnie Szkoły Policealne • Szkoły medyczne • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Sprawdź pełną ofertę: www.bydgoszcz.zak.edu.pl Bydgoszcz, ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Ostatnia szansa na zapis do  ZAOCZNEJ, DARMOWEJ Szkoły dla D - Zdjęcia do ogłoszenia
Uwaga!!! Ostatnie dni rekrutacji! Nie strać swojej szansy! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz ADMINISTRACJA, RACHUNKOWOŚĆ, OPIEKUN MEDYCZNY, FLORYSTYKA, INFORMATYKA, BHP, KOSMETYKA, BIOMASAŻ , KONSULTANT DS. ŻYWIENIA, TERAPEUTA DS. UZALEŻNIEŃ, DEKORATOR WNĘTRZ • Nie wymagamy matury! • Bezpłatne kierunki- 0 opłat dodatkowych! • Legitymac ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Ostatnia szansa na zapis! Ostatnie wolne miejsca! ŻAK - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie czekaj dłużej! Zapisz się do ŻAKa w ciągu minuty: www.zak.edu.pl/formularz DARMOWE KIERUNKI! DARMOWE ZAŚWIADCZENIA! DARMOWE LEGITYMACJE! Zaocznie, Bez matury! Sprawdź naszą ofertę edukacyjną: www.bydgoszcz.zak.edu.pl UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
01
Ogłoszenia 1 do 9 z 9
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)