Razem 315 725 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
28.01.2021 13:50
Cena: 840 Zł.
O

Certyfikat EITCA/KC: Kluczowe Kompetencje IT

Certyfikat EITCA/KC: Kluczowe Kompetencje IT - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompleksowe, 180-godzinowe szkolenie e-learningowe w j.polskim umożliwia uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Informatycznego EITCA KC (EITCA Key Competencies), wydanego w Brukseli w ramach programu European Information Technologies Certification Academy - Key Competencies. Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz przez MEN program szkolenia fo ... więcej »
28.01.2021 13:50
Cena: 880 Zł.
O

Akademia EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne

Akademia EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne - Zdjęcia do ogłoszenia
Profesjonalne szkolenia z zakresu informatyki stosowanej w formie zdalnego nauczania na nowoczesnej platformie e-learningowej Nowa krajowa edycja programu Akademii EITCA to: - kompleksowy, 180-godzinowy, zaktualizowany merytorycznie program, wg wytycznych Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w zakresie bezpieczeństwa informatyczneg ... więcej »
27.01.2021 19:32
O

Kurs Excel langolian.pl

Zapraszamy na szkolenia z Excela dla początkujących. Program szkolenia: Praca w środowisku Excel Zarządzanie komórkami Wybrane opcje skoroszytu Formuły Zastosowanie nazw w arkuszu Wybrane funkcje MS Excel Przydatne narzędzia Obsługa grafiki w Excelu Generowanie wykresów Zarządzanie wydrukiem
27.01.2021 16:12
Cena: 720 Zł.
O

Akademia EITCA/BI: Informatyka Biznesowa

Akademia EITCA/BI: Informatyka Biznesowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Profesjonalne szkolenia z zakresu informatyki stosowanej w formie zdalnego nauczania na nowoczesnej platformie e-learningowej Nowa krajowa edycja programu Akademii EITCA to: - kompleksowy, 180-godzinowy, zaktualizowany merytorycznie program, wg wytycznych Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w zakresie informatyki biznesowej; - sz ... więcej »
27.01.2021 16:12
Cena: 880 Zł.
O

Certyfikat EITCA/CG: Grafika Komputerowa

Certyfikat EITCA/CG: Grafika Komputerowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompleksowe, 150-godzinowe szkolenie e-learningowe w j.polskim umożliwia uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Informatycznego EITCA CG (EITCA Computer Graphics), wydanego w Brukseli w ramach programu European Information Technologies Certification Academy - Computer Graphics. Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz przez MEN program szkolenia ... więcej »
Kursy masażu miodem lodem bańkami kamieniami REIKI Terapie n - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe cała Polska i zagranica, Kursy indywidualne i grupowe. bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 KursY masażU, kurs masaż Terapeutyczny Malezyjski, kurs Masaż Tybetański, kurs masażu Ojca Klimuszki, kurs Masaż Indiański, kurs Masaż Samurajski, kurs Masaż Kleopatry, kurs Prastara terapia jajem, ściąganie zdejmowanie klątw i ... więcej »
Kurs masażu Kleopatry bambus muszlami kamieniami banką REIKI - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kursy w systemie docelowym oraz wybrane kursy w systemie wysyłkowym w ofercie posiadamy duży wybór masaży jak i kursy z dziedziny medycyny naturalnej Kurs REIKI system 3 stopniowy tradycyjny organizowany w miejscu docelowym oraz inicjacje na terenie całego kraju jak i za granicę kurs zakończony Certyfikatem polsko angielskim które po ... więcej »
26.01.2021 19:01
O

Szkolenia Katowice

Jako firma szkoleniowo-doradcza oferujemy naszym klientom szereg usług mogących podnieść wiedzę lub poprawić jakość prowadzenia danej organizacji. Audyt Śląsk to jedna z oferowanych przez nas usług, które pomogą zrozumieć problemy i procesy zachodzące w danym obszarze działalności. Kolejnym krokiem są szkolenia Katowice, których tematykę dostosowujemy w jak największym stopniu do zapotrzebowania zgłoszonego przez zleceniodawcę. Z kolei pod hasłem t ... więcej »
Śląskie
+48537002013
Bezpłatna konferencja online Realizac(JA) kariery i ebiznesu - Zdjęcia do ogłoszenia
Serdecznie zapraszamy na konferencję on-line zamykającą projekt „Mommypreneurs- Przedsiębiorcza mama”, który był realizowany na Uniwersytecie Łódzkim: Realizac(JA) kariery i e-biznesu – konferencja on-line 4 lutego 2021 w godz. 16.00-19.00 Podczas konferencji zostaną przedstawione: • Rezultaty projektu Mommypreneurs-Przedsiębiorcza mama • Praktyczn ... więcej »
Kurs Reiki Chirurgii Fantomowej masaż Biomasażu Czakroterapi - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe indywidualne i grupowe bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 kursY masażU, kurs masaż Terapeutyczny Malezyjski, kurs Masaż Tybetański, kurs Masaż Indiański, kurs Masaż Samurajski, kurs Masaż Kleopatry, kurs Prastara terapia jajem ściąganie zdejmowanie klątw i uroków, kurs kurs masaż i terapia jajem, kurs Bioma ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Zapisz się do Szkół Cosinus! To już ostatni dzwonek! - Zdjęcia do ogłoszenia
Bezpłatna Szkoła Policealna Cosinus- sprawdź Nas! Rekrutacja do szkoły policealnej trwa! Nie wymagamy Matury! Zapisz się już dzisiaj i naukę rozpoczniesz już w lutym! Nie zwlekaj i zapisz się na jeden z Naszych kierunków i zdobądź ciekawy zawód: - Opiekunka dziecięca - Technik BHP - Administracja - Archiwista -Kosmetyka - Opiekun medyczny Sprawdź N ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
Kurs masaż Hinduski Kleopatry Malezyjski Klimuszki Indiański - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe indywidualne i grupowe.Mistrzowskie,Instruktorskie i podstawowe. bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 KursY masażU, kurs masaż Terapeutyczny Malezyjski, kurs Masaż Tybetański, Kurs Masaż Ojca Klimuszki, Kurs Masaż Hinduski głowy szyi i ramion, Kurs masaż wrzątkiem, kurs Masaż Indiański, kurs Masaż Samurajski, k ... więcej »
Kurs REIKI Chirurgii Fantomowej masażu świecowania Biomasażu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe indywidualne i grupowe https://bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 KursY masażU , Masaż Terapeutyczny Malezyjski, Masaż Tybetański, Masaż Ojca Klimuszki, Masaż Indiański, Masaż Samurajski, Masaż Kleopatry, Prastara terapia jajem,ściąganie zdejmowanie klątw i uroków, masaż i terapia jajem, Biomasaż Bioenergetyc ... więcej »
20.01.2021 15:43
Cena: 33 Zł.
O

Jak odnaleźć Twoje powołanie cel życia

Jak odnaleźć Twoje powołanie cel życia - Zdjęcia do ogłoszenia
Kiedy jesteś na właściwej drodze, a kiedy idziesz ślepą uliczką? Otrzymasz klucz do szczęścia, który pomoże Ci w każdym momencie sprawdzić czy to, co robisz to Twoja droga, czy też oddalasz się od tego, co ważne i idziesz w złym kierunku. Jak wybrać to, co dla Ciebie najlepsze? Jak każdego dnia podejmować właściwą decyzję i iść w kierunku tego, co dla Ciebie ... więcej »
Tylko u nas technik BHP – ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Niesamowity kierunek BEZPŁATNY ! Zmień coś w swoim życiu. Rozwijaj się. Czeka na Ciebie jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów. Zasada jest bardzo prosta: w firmie liczącej około 100 pracowników musi być taki specjalista ! Otrzymasz pracę w różnych firmach, przedsiębiorstwach, instytucjach, placówkach i organizacjach ! Twoje obowiązki będą dotyczyły ... więcej »
Opiekun medyczny- rekrutacja trwa - Zdjęcia do ogłoszenia
OPIEKUN MEDYCZNY Rekrutacja trwa !!! Roczna szkoła medyczna zaprasza. Interesuje Cię nowy atrakcyjny zawód? Jeśli tak ten kierunek jest właśnie dla Ciebie !! Zapraszamy do zapisów na bezpłatny kierunek - OPIEKUN MEDYCZNY - 0zł wpisowego - 0zł za egzaminy - 0zł za legitymację i indeksy - 0zł opłat administracyjnych Uczysz się : - w trybie zaoczny ... więcej »
15.01.2021 11:33
Cena: 159 Zł.
O

Transport i logistyka

Transport i logistyka - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz być odpowiedzialny za organizację oraz obsługę zleceń transportowych? Zapisz się na kierunek Transport i logistyka! Formularz zapisu online znajdziesz na: https://zak.edu.pl/…/ksztalcenie-jedn…/transport-i-logistyka • Cena: 159zł/miesięcznie • Czas trwania: 10 miesięcy • Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie zgodnie ze wzorem MEN.
15.01.2021 09:58
O

Kursy maturalne chemia Warszawa

Nauka w formie zdalnej, w dużym stopniu wpłynęła na jakość zajęć szkolnych. Grupą, która w największym stopniu odczuje wpływ tej sytuacji, są uczniowie tegorocznych klas maturalnych. To właśnie do nich kierujemy naszą wyjątkową ofertę, jaką są kursy maturalne z przedmiotu chemia (Warszawa). W ramach prowadzonych przez nas kursów, z pomocą specjalistów wspólnie powtarzamy materiał, który prezentujemy w atrakcyjnej formie, pomagającej usystematyzować wiedzę ... więcej »
Dyktanda.pl - dyktanda online, dyktando przez internet - Zdjęcia do ogłoszenia
Pewnie każdy zdaje sobie sprawę, że rodzina jest istotną grupą społeczną, w jakiej znajdujemy się niebawem po narodzinach oraz, iż ma ona niesłychanie znaczący wpływ na nasze życie oraz jego postrzeganie. Jednak nie wszyscy mają myśl, iż fundamentalnych błędów wychowawczych można wystrzegać się poprzez dobre traktowanie drugiej osoby oraz dbanie o to, żeby w ... więcej »
14.01.2021 19:16
Cena: 1 Zł.
O

Dla kogo studia podyplomowe

Dla kogo studia podyplomowe są najbardziej polecane? Jeśli zastanawiasz się, czy na studiach drugiego stopnia dowiedziałeś się wystarczająco dużo - wybierz je. Jeśli chcesz poszerzyć już zdobytą wiedzę - również. Jeżeli po studiach magisterskich czujesz, że jedna specjalizacja to za mało - możesz śmiało wybrać podyplomówkę. Możliwość wyboru sprawia, że nie należy zastanawiać się, dla kogo studia podyplomowe są, ale kto będzie miał z nich najwięcej korzyśc ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 1993
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)