Razem 306 487 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
25.02.2020 15:27
Cena: 880 Zł.
O

Akademia EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne

Akademia EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne - Zdjęcia do ogłoszenia
Profesjonalne szkolenia z zakresu informatyki stosowanej w formie zdalnego nauczania na nowoczesnej platformie e-learningowej Nowa krajowa edycja programu Akademii EITCA to: - kompleksowy, 180-godzinowy, zaktualizowany merytorycznie program, wg wytycznych Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w zakresie bezpieczeństwa informatyczneg ... więcej »
25.02.2020 15:06
Cena: 880 Zł.
O

Certyfikat EITCA/CG: Grafika Komputerowa

Certyfikat EITCA/CG: Grafika Komputerowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompleksowe, 150-godzinowe szkolenie e-learningowe w j.polskim umożliwia uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Informatycznego EITCA CG (EITCA Computer Graphics), wydanego w Brukseli w ramach programu European Information Technologies Certification Academy - Computer Graphics. Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz przez MEN program szkolenia ... więcej »
Kurs masażu Kleopatry bambus muszlami kamieniami banką REIKI - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kursy w systemie docelowym oraz wybrane kursy w systemie wysyłkowym w ofercie posiadamy duży wybór masaży jak i kursy z dziedziny medycyny naturalnej Kurs REIKI system 3 stopniowy tradycyjny organizowany w miejscu docelowym oraz inicjacje na terenie całego kraju jak i za granicę kurs zakończony Certyfikatem polsko angielskim które po ... więcej »
Kursy masażu miodem lodem bańkami kamieniami REIKI Terapie n - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe cała Polska i zagranica, Kursy indywidualne i grupowe. bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 KursY masażU, kurs masaż Terapeutyczny Malezyjski, kurs Masaż Tybetański, kurs masażu Ojca Klimuszki, kurs Masaż Indiański, kurs Masaż Samurajski, kurs Masaż Kleopatry, kurs Prastara terapia jajem, ściąganie zdejmowanie klątw i ... więcej »
REKRUTACJA TRWA  - NOWA AKADEMIA SUKCESU - Zdjęcia do ogłoszenia
Skończyłeś szkołę średnią? Chcesz w ciągu roku zdobyć nowy zawód i zachować status UCZNIA? Zgłoś się do nas! przyjazna atmosfera profesjonalna kadra dydaktyczna zajęcia we własnych salach i pracowniach,w CENTRUM miasta Zapraszamy na kierunki -technik BHP -Opiekun medyczny -Technik usług kosmetycznych -Florysta technik rachunkowości i inne kierunki i ... więcej »
24.02.2020 12:26
Cena: 720 Zł.
O

Akademia EITCA/BI: Informatyka Biznesowa

Akademia EITCA/BI: Informatyka Biznesowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Profesjonalne szkolenia z zakresu informatyki stosowanej w formie zdalnego nauczania na nowoczesnej platformie e-learningowej Nowa krajowa edycja programu Akademii EITCA to: - kompleksowy, 180-godzinowy, zaktualizowany merytorycznie program, wg wytycznych Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w zakresie informatyki biznesowej; - sz ... więcej »
Kurs Reiki Chirurgii Fantomowej masaż Biomasażu Czakroterapi - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe indywidualne i grupowe bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 kursY masażU, kurs masaż Terapeutyczny Malezyjski, kurs Masaż Tybetański, kurs Masaż Indiański, kurs Masaż Samurajski, kurs Masaż Kleopatry, kurs Prastara terapia jajem ściąganie zdejmowanie klątw i uroków, kurs kurs masaż i terapia jajem, kurs Bioma ... więcej »
Czy kiedykolwiek chciałeś nauczyć się zasad zdrowego odżywiania? Możesz to zrobić podczas nauki w Szkole Żak na kierunku Konsultant ds. dietetyki! Wiążesz swoją przyszłość z doradztwem żywieniowym? Konsultacje ze sportowcami, gwiazdami filmu i showbiznesu, a także z ludźmi, którzy szukają porady. Właśnie tak może wyglądać Twoja przyszłość. Podczas rocznej edukacji poznasz m.in.: ➕ Podstawy psychologii; ➕Działanie suplementów w ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Kurs masaż Hinduski Kleopatry Malezyjski Klimuszki Indiański - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe indywidualne i grupowe.Mistrzowskie,Instruktorskie i podstawowe. bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 KursY masażU, kurs masaż Terapeutyczny Malezyjski, kurs Masaż Tybetański, Kurs Masaż Ojca Klimuszki, Kurs Masaż Hinduski głowy szyi i ramion, Kurs masaż wrzątkiem, kurs Masaż Indiański, kurs Masaż Samurajski, k ... więcej »
Kurs REIKI Chirurgii Fantomowej masażu świecowania Biomasażu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy stacjonarne i wysyłkowe indywidualne i grupowe https://bioterapia.pl.tl +48 505 028 903 KursY masażU , Masaż Terapeutyczny Malezyjski, Masaż Tybetański, Masaż Ojca Klimuszki, Masaż Indiański, Masaż Samurajski, Masaż Kleopatry, Prastara terapia jajem,ściąganie zdejmowanie klątw i uroków, masaż i terapia jajem, Biomasaż Bioenergetyc ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Intensywny kurs PILOTÓW WYCIECZEK w Oświęcimiu/Zakopanem - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy serdecznie na intensywny kurs PILOTÓW WYCIECZEK w Oświęcimiu i Zakopanem. Najbliższe edycje: 22-28/29. marca 2020 r. w Oświęcimiu. 23-29/30. sierpnia 2020 r. w Zakopanem. W cenie kursu: - Zajęcia szkoleniowe w bardzo intensywnej formie (wykłady, warsztaty, ćwiczenia) - Podręcznik "Kompendium pilota wycieczek" GRATIS, - Zakw ... więcej »
Cała Polska
+48338442515
BEZPŁATNE SZKOLENIE ZARZĄDZANIE I KIEROWANIE ZESPOŁEM - Zdjęcia do ogłoszenia
Program Szkolenia: Cele szkolenia:  Usprawnienie procesów zarządzania w mikro, małych i dużych przedsiębiorstwach  Weryfikacja umiejętności zarządzania poszczególnych uczestników szkolenia  Analiza procesu zarządzania – wnioski i sugestie po szkoleniu  Wypracowanie umiejętności określania celów, plano ... więcej »
Nauka gry na pianinie w Częstochowie i okolicach - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauczanie gry na fortepianie z dojazdem do domu osoby uczącej się Na terenie miasta Częstochowa oraz w pobliskich miejscowościach nauka gry na fortepianie z dojazdem do domu osoby uczącej się wystosowana jest przez Szymona Mrożka. Znakomity pedagog zaznacza, że w rozwoju muzycznym istotne jest przede wszystkim początkowe 10 lat życia, w związku z tym włas ... więcej »
Cała Polska
+48601402660
„Przedsiębiorcza Mama  - Mommypreneurs”  - bezpłatne szkolenia dla kobiet z IT i przedsiębiorczości na Uniwersytecie Łódzkim   Zgłoś się do nas jeśli: ▪ Marzysz o własnym biznesie lub e-biznesie ▪ Chcesz zacząć  świadczyć usługi cyfrowe jako freelancerka lub pracować w dziale IT ▪ Jesteś na urlopie macierzyńskim, wychowawczym lub rodzicielskim ▪ Jesteś w ciąży ▪ Jesteś nieaktywna zawodowo l ... więcej »
19.02.2020 05:18
Cena: 1 400 Zł.
O

Kurs CPC certyfikat kompetencji zawodowych Lublin, marzec

Kurs CPC certyfikat kompetencji zawodowych  Lublin, marzec - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Licencja transportowa i spedycyjna …czy chcesz ją uzyskać? Zatem zapraszamy cię na szkolenie które odbędzie się w Lublinie 13,14,15 marzec 2020 -3dni pt,so,,nie. Ile lat uczymy do egzaminu: 13 lat Gdzie uczymy: na terenie całego kraju –patrz strona główna koal Cel kursu : przygotowanie Pań ... więcej »
Lubelskie
+48536499499
Zarządzanie czasem - Szkolenie Otwarte Dofinansowane - Zdjęcia do ogłoszenia
TECHNIKI SZKOLENIOWE ▪ Forma prowadzenia zajęć 80% praktyki, 20% teorii ▪ Prezentacja multimedialna ▪ Symulacje procesów zarządzania i motywowania pracowników ▪ Case studies ▪ Narzędzia diagnostyczne ▪ Indywidualny feedback Wa ... więcej »
Zarządzanie zespołem i motywacja pracowników - Szkolenie Otw - Zdjęcia do ogłoszenia
TECHNIKI SZKOLENIOWE ▪ Forma prowadzenia zajęć 80% praktyki, 20% teorii ▪ Prezentacja multimedialna ▪ Symulacje procesów zarządzania i motywowania pracowników ▪ Case studies ▪ Narzędzia diagnostyczne ▪ Indywidualny feedback Wa ... więcej »
Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ? Zapraszamy na szkolenie do Kalisza : Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Ckz (przewoźnika drogowego rzeczy oraz spedycja) Firma Koal serdecznie zaprasza do Kalisza na weekendowy kurs w Kaliszu w dniach 6,7,8 marzec 2020r ( 3dni) Celem kursu Ckz jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kom ... więcej »
Wielkopolskie
+48536499499
17.02.2020 14:51
Cena: 159 Zł.
O

Dekorator wnętrz – zawód w rok!

Dekorator wnętrz – zawód w rok! Coraz więcej w Polsce osób rozgląda się za wykwalifikowanymi specjalistami od wykończenia wnętrz. W Szkole Żak wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i oferujemy naukę przyuczającą do zawodu Dekorator wnętrz! Roczna edukacja pozwoli Ci zdobyć odpowiednie umiejętności i doświadczenie aby wiedzieć, jak pomóc w przyszłości potencjalnym klientom. Nauczysz się m.in.: ✅projektowania i ergonomii wnętrz, &#998 ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
15.02.2020 10:43
Cena: 2 500 Zł.
O

Zajęcia artystyczne dla dzieci

Zajęcia artystyczne dla dzieci - Zdjęcia do ogłoszenia
Celem studiów jest zebranie praktycznych doświadczeń i rozwinięcie umiejętności warsztatowych w zakresie muzyki, plastyki i teatru, pogłębienie rozumienia percepcji i ekspresji dziecięcej oraz wpływu zajęć artystycznych na rozwój twórczego myślenia i kreatywności, także w innych dziedzinach. Słuchacze rozwiną umiejętności planowania, organizowania i prowadz ... więcej »
Zachodniopomorskie
+48724464000
Ogłoszenia 1 do 20 z 2029
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)