Razem 259 276 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
07.05.2018 13:12
Cena: 499 Zł.
O

Kurs CorelDraw - Gliwice

Program kursu : Interfejs programu CorelDraw: - obszar roboczy programu Tworzenie nowych rysunków, zapisywanie i otwieranie Powiększanie i przewijanie widoku strony Cofanie i odtwarzanie wprowadzanych poleceń Praca ze stronami i narzędziami układu: - parametry strony - dokumenty wielostronicowe - szablony Podstawowe narzędzia do rysowania: - rysowanie prostych obiektów – prostokątów i kwadratów, elips i okręgów, wielokątów i gwiazd, spiral i ... więcej »
07.05.2018 13:06
Cena: 499 Zł.
O

Kurs rejestratorka medyczna - Gliwice

Profil uczestnika kursu Kurs przeznaczony jest dla osób pracujących lub zamierzających podjąć pracę w ośrodkach medycznych, zarówno państwowych jak i prywatnych gabinetach i specjalistycznych klinikach. *** KURS TRWA 30 GODZIN DYDAKTYCZNYCH *** Jakie umiejętności nabędzie uczestnik kursu? Absolwent kursu będzie przygotowany do samodzielnego wykonywania pracy jako rejestratorka medyczna. Nauczy się zasad obsługi klienta. Nabędzie również umiejęt ... więcej »
07.05.2018 13:01
Cena: 599 Zł.
O

Kurs kadrowo-płacowy - Gliwice

Profil uczestnika kursu Osoba, która pracuje lub ma w planach pracę w działach kadrowych oraz płacowych. Osoby, które chcą poszerzyć swoje umiejętności oraz podnieść kwalifikacje, a także osoby, które z tą tematyką nie mają styczności na co dzień, ale interesuje ich i w przyszłości planują przekwalifikowanie się oraz zmianę pracy oraz jej specyfikacji. Indywidualne podejście Zajęcia realizowane są w małych grupach, co pozwala trenerowi na bezpośre ... więcej »
Technik rachunkowości potrzebny jest w każdej dużej firmie. Czy wiecie, że nasz kraj jest największym centrum outsourcingowych usług rachunkowych w Europie? Ucz się na kierunku Technik rachunkowości i zostań specjalistą w tej dziedzinie Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Centrum Nauki i Biznesu „Żak” Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel. 44 635 07 61
Łódzkie
+48446350761
Instruktor ds. terapii uzależnień – zawód w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zajmować się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu, nikotyny, leków? Zapisz się na kierunek Instruktor ds. terapii uzależnień. Rozpocznij pracę w poradniach uzależnień, specjalistycznych oddziałach, szpitalach dla osób uzależnionych oraz w izbach wytrzeźwień Sprawuj doraźną opiekę nad osobami w stanie upojenia alkoholowego ... więcej »
Sklep dla zielonych” jest ogólnodostępnym kursem online, zaprojektowanym i ułożonym doświadczoną grupę ludzi działających w branży marketingowej oraz od ponad jakiegoś czasu. Kurs nauczy jak utworzyć internetową stronę www oraz prowadzić sklep online i skierowany jest do każdego, zarówno tych mających już jakieś doświadczenie w branży, jak i kompletnych laików Ponad to, dzięki odpowiednim posiadanym narzędziom i dobrze ułożonemu programowi, kursanci mogą ... więcej »
Zdobądź zawód – Biomasażysta! - Zdjęcia do ogłoszenia
Anatomia, fizjologia i fizjopatologia a także teoria masażu połączona z zajęciami praktycznymi. Nauka nowego zawodu w jeden rok tylko w Żaku! Zapisz się już dziś! Zdobądź potrzebne kwalifikacje i umiejętności. Zgłoś się do nas przez internet i rezerwuj miejsce dla siebie. Decyduje kolejność zgłoszeń: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Zapraszamy! Ce ... więcej »
04.05.2018 11:10
O

Start rekrutacji w ŻAKu

Drodzy Państwo, W ŻAKu rozpoczęła się właśnie rekrutacja do szkół policealnych, medycznych oraz liceum ogólnokształcącego. Zachęcamy Wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą bogatą ofertą https://bydgoszcz.zak.edu.pl/oferta oraz do zapisania się poprzez formularz kontaktowy https://bydgoszcz.zak.edu.pl/zapisz-sie-online?city=7 lub stacjonarnie w naszym sekretariacie na ul Długiej 32/5. Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie zwlekaj i zat ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
523214361
01.05.2018 10:24
Cena: 1 Zł.
O

Wyrobienie prawa jazdy na Ukrainie

Wyrobienie prawa jazdy na Ukrainie ( Kijów,Desianski). Znajomość języka ukrainskiego nie jest wymagana(tłumacz). Kategorie: A,A1,B,B1,BE,C,CE,D,DE oraz T. Z zameldowaniem tymczasowym na okres 12 miesięcy oraz z zaśw.lekarskim ważnym rok. Cena od 1400 usd za kat B. Każda dodatkowa kategoria 300 usd. Możliwość uzyskania danej kategorii zależy od już posiadanych kategori na prawie jazdy. Informacji udzielam jedynie telefonicznie. Adam tel : 793 578 135
Instruktor ds. terapii uzależnień – zawód w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zajmować się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu, nikotyny, leków? Zapisz się na kierunek Instruktor ds. terapii uzależnień. Rozpocznij pracę w poradniach uzależnień, specjalistycznych oddziałach, szpitalach dla osób uzależnionych oraz w izbach wytrzeźwień Sprawuj doraźną opiekę nad osobami w stanie upojenia alkoholowego ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Kurs języka polskiego dla cudzoziemców/ PROEDU Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła Policealna „ Proedu” w Szczecinie. (Naprzeciwko Dworca PKP). Kurs języka polskiego. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chca podjąc nauke w liceum lub szkole policealnej i które chcą pracować w Polsce. Zapisy: Sekretariat (pokój 208) poniedziałki , wtorki i czwartki godz. 10.00-18.00 Szczecin, ul. Krzysztofa Kolumba 86 (naprzeciwko Dworca ... więcej »
Zachodniopomorskie
+48918523225
Technik administracji. PROEDU Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Specjalista ds. administracji z językiem niemieckim. Zapisz się kierunek Technik administracji do Szkoły Policealnej „PROEDU” w Szczecinie, a nauczysz się zarządzać i koordynować pracą biura. W programie: intensywny kurs języka niemieckiego. Proponujemy również moduły dodatkowe: • Windykacja w firmie; • Kurs szybkiego pisania na klawiaturze. Zapew ... więcej »
Zachodniopomorskie
+48918523225
27.04.2018 14:27
Cena: 160 Zł.
O

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna - Zdjęcia do ogłoszenia
Asystentka stomatologiczna - zawód w 10 miesięcy. Zdobywając ten zawód możesz pracować w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Zapisy do szkoły już trwają. Zajęcia odbywają się w weekendy. Więcej na www.nsb.com.pl. Zapraszamy !
Podkarpackie
+48178500260
26.04.2018 16:48
O

POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA

POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA - Zdjęcia do ogłoszenia
KIERUNKI MEDYCZNE BEZPŁATNE I PŁATNE Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, realizujemy podstawy programowe MEN. Nauka trwa 2 lata, tj. 4 semestry, zajęcia odbywają się w systemie weekendowym. Wystawiamy zaświadczenia do ZUS Wystawiamy legitymacje szkolne = zniżki na przejazdy. Potrzebne dokumenty: Oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej ... więcej »
25.04.2018 16:42
Cena: 450 Zł.
O

KURS WIZAŻU

KURS WIZAŻU - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kurs Wizażu Celem kursu jest: przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu nabycie praktycznych umiejętności wykonywania makijażu, elementów charakteryzacji oraz makijażu fantazyjnego zdobycie wiedzy z zakresu teorii barw, dobierania kolorów do typu urody, korekcji defektów i technik makijażu nabycie wiedzy i umiejętności niezbędnej ... więcej »
25.04.2018 16:36
Cena: 400 Zł.
O

KURS DIETETYKI

KURS DIETETYKI - Zdjęcia do ogłoszenia
Idą wakacje!! Zadbaj o SIEBIE!! Zapraszamy na kurs zawodowy „DIETETYKI LICZBA MIEJSC OGRANICZONA‼️ Kurs trwa 56h w systemie zaocznym. Koszt 400zł Cel kursu: -przygotowanie do pracy w zawodzie dietetyka -zdobycie wiedzy o zdrowymi racjonalnym żywieniu, składnikach odżywczych i dietach żywieniowych dla osób w różnym wieku -zdo ... więcej »
Przekwalifikowanie? Technik dentystyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Studium Techniki Dentystycznej w Płocku oraz Medyczne Studium Zawodowe w Zgierzu ogłosiły KOLEJNY NABÓR. Już teraz możesz złożyć dokumenty w sekretariacie wybranej szkoły. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś! Dajemy dwie możliwości kształcenia się: I wariant - zajęcia poniedziałek - czwartek, II wariant - zajęcia piątek - niedziela. Absolwent po zakońc ... więcej »
25.04.2018 11:01
O

Kurs fryzjerski

Kurs fryzjerski - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasze szkolenie / kurs fryzjerski obejmuje: - Wszystko o włosach - Farbowanie włosów - Rodzaje włosów - Pielęgnacja włosów - Fryzury co należy wiedzieć o długości włosa - Choroby włosów - Strzyżenie włosów - Podstawowe wyposażenie stanowiska pracy - Podział głowy na sekcje do strzyżenia włosów - Linie strzyżenia - Metody i techniki strzyżenia wł ... więcej »
25.04.2018 10:54
O

Kurs kroju i szycia

Kurs kroju i szycia - Zdjęcia do ogłoszenia
Kończąc nasz kurs / szkolenie kroju i szycia, możesz zdobyć nowe kwalifikacje umiejetności zawodowe. Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu / szkolenia kroju i szycia kwalifikacyjnege zgodnie z Rozporządzeniem MEN. Cell kursu / szkolenia: Celem głównym kursu / szkolenia jest nabycie umiejętności teoretycznych i praktycznych z zakresu kroju i szycia ... więcej »
25.04.2018 06:47
Cena: 1 Zł.
O

Prawo jazdy na Ukrainie

Pomogę wyrobić prawo jazdy na Ukrainie(Kijów,Desianski) z zameldowaniem tymczasowym na okres 12 miesięcy oraz z zaśw.lekarskim ważnym rok. Znajomość języka ukrainskiego nie jest wymagana(tłumacz). Kategorie: A,A1,B,B1,BE,C,CE,D,DE oraz T. Cena od 1400usd za kat B. Każda dodatkowa kategoria 300usd. Możliwość uzyskania danej kategorii zależy od już posiadanych kategori na prawie jazdy. Informacji udzielam jedynie telefonicznie. Adam tel : 793 578 135
Ogłoszenia 201 do 220 z 3179
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)