Razem 303 507 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
20.09.2019 09:33
O

Kursy z Paznokci Zielona Góra

Kursy z Paznokci Zielona Góra - Zdjęcia do ogłoszenia
LILO Akademia jest nowoczesną firmą, którą stanowią nauczyciele oraz wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy branży beauty i ludzie z pasjami. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze, edukacyjne oraz dystrybucyjne. Organizujemy warsztaty, kursy kosmetyczne. Programy szkoleniowe, oferowane przez Nas odpowiadają indywidualnym potrzebom kursantów. Wiedza zdob ... więcej »
Liczysz na wygraną w Lotto, by rzucić znienawidzoną pracę?! Nie czekaj, weź los w swoje ręce! Poznaj ofertę szkoły Żak i zwiększ szansę na sukces! Poszerz swoje umiejętności zupełnie za darmo i zdobądź pracę marzeń. Wypełnij formularz: https://bydgoszcz.zak.edu.pl/zapisz-sie-online zajmie to tyle czasu co skreślanie szczęśliwych liczb. Nauka z Żakiem to strzał w szóstkę!
Cała Polska
+48523214361
SZKOLENIA CNC SPRZEDAŻ WYPOSAŻENIA WDROŻENIE TOCK-AUTOMATYKA - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma TOCK-AUTOMATYKA zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą optoelektronicznych oraz indukcyjnych systemów pomiaru bezpośredniego przemieszczeń liniowych i kątowych w obrabiarkach konwencjonalnych i CNC, zamienników liniałów pomiarowych uznanych producentów oraz podzespołów do obrabiarek umożliwiających naprawy, serwis oraz modyfikację obrabiarek. Asortymen ... więcej »
Potrzebujesz zaświadczenia lub legitymacji? - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrzebujesz zaświadczenia lub legitymacji? Potrzebujesz zaświadczenia do ZUS, KRUS, PUP, MOPS, GOPS czy WKU? A może przydadzą Ci się zniżki na PKP/PKS, a przy okazji u kilkuset naszych Partnerów? Rozwiązanie jest tylko jedno – zapisz się do Żaka w ciągu minuty online i ciesz się wszystkimi przywilejami: https://bydgoszcz.zak.edu.pl/zapisz-sie-online - to ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Kurs ANIMATORÓW CZASU WOLNEGO 23-24.11.2019 r. w Oświęcimiu - Zdjęcia do ogłoszenia
Najbliższy wolny termin: 23-24.11.19 w godz. 10:00-15:00 Zapisy już trwają - liczba miejsc ograniczona! DUŻA LICZBA OFERT PRACY! Kurs pozwalający znaleźć ciekawą pracę, także sezonową w Polsce i poza jej granicami! Animator czasu wolnego to nazwa stanowiska pracy w hotelarstwie, która określa pracownika, zajmującego się organizacją czasu wolnego ludz ... więcej »
Małopolskie
+48338442515
18.09.2019 12:44
Cena: 1 799 Zł.
O

Intensywny Kurs Pilotów Wycieczek 2020r.

Intensywny Kurs Pilotów Wycieczek 2020r. - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy serdecznie na intensywny kurs PILOTÓW WYCIECZEK I REZYDENTÓW BIUR PODRÓŻY w Oświęcimiu i Zakopanem. Kurs z zakwaterowaniem i wyżywieniem dla osób z całej Polski i nie tylko! :) Czas trwania kursu: 22-28/29. marca 2020 r. w Oświęcimiu. First Minute! 23-29/30. sierpnia 2020 r. w Zakopanem. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie p ... więcej »
Cała Polska
+48338442276
SZKOLENIA ŚRODOWISKOWE DLA FIRM DOFINANSOWANIA EKOEXPERT - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia środowiskowe dla firm realizowane we współpracy z firmą EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i gospodarcze Sp. z o.o. zapewniają firmom możliwość dostosowania działalności do przepisów o ochronie środowiska. Profesjonalne szkolenia ekologiczne z zakresu ochrony środowiska dają firmie możliwość prawidłowego oraz terminowego rozliczania opłat środowiskow ... więcej »
16.09.2019 09:21
Cena: 550 Zł.
O

Szkolenie na operatora podnośników ruchomych

Szkolenie na operatora podnośników ruchomych - Zdjęcia do ogłoszenia
Ośrodek Kształcenia Zawodowego „Andrzej Kalemba” zaprasza wszystkich chętnych do odbycia szkolenia na podnośniki koszowe pod okiem instruktorów placówki. Nasz ośrodek istnieje o 2006 roku co pozwoliło nam na ugruntowanie pozycji jednego z wiodących OKZ zajmujących się organizowaniem kursu na podesty ruchome na terenie całej Polski. Szkolenie w zakresie uz ... więcej »
16.09.2019 09:21
Cena: 1 900 Zł.
O

Szkolenie na żurawie wieżowe (dźwigi)

Szkolenie na żurawie wieżowe (dźwigi) - Zdjęcia do ogłoszenia
Na podstawie programu zatwierdzonego przez Urząd Dozoru Technicznego zajmujemy się prowadzeniem szkolenia na operatorów żurawi wieżowych w kat. IŻ. Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej oraz kończy egzaminem państwowym przed komisją UDT. Uprawnienia na dźwigi są wydawane w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, są ważne beztermin ... więcej »
13.09.2019 14:33
Cena: 550 Zł.
O

Kurs obsługi suwnic z egzaminem przed UDT

Kurs obsługi suwnic z egzaminem przed UDT - Zdjęcia do ogłoszenia
Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Wielunia od niemal 10 lat zajmuje się prowadzeniem kursu na suwnice, dzięki czemu jest jednym z wiodących ośrodków w woj. łódzki. W ofercie placówki znajduje się szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień operatora suwnic sterowanych z poziomu roboczego – IIS (w tym bezprzewodowo) oraz suwnic sterowanych z kabiny - IS lub suwni ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Kurs napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych - Zdjęcia do ogłoszenia
Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Wielunia zaprasza na kurs napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych o pojemności pow. 350 cm3 cieczami lub gazami, w tym propan - butan - rozlewnie gazu, powietrze, tlen, CO2, azot, gazy oddechowe itd. Szkolenie jest intensywne, trwa 32 godziny i składa się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych i kończy się egzami ... więcej »
13.09.2019 09:42
Cena: 550 Zł.
O

Uprawnienia SEP w OKZ Andrzej Kalemba z Wielunia

Uprawnienia SEP w OKZ Andrzej Kalemba z Wielunia - Zdjęcia do ogłoszenia
Ośrodek Kształcenia Zawodowego zaprasza wszystkie osoby zainteresowane zrobieniem uprawnień SEP na kurs przygotowujący do egzaminu i pracy na stanowisku elektryka. Nasz ośrodek prowadzi kurs na uprawnienia SEP w kilkunastu największych polskich miastach, każdego miesiąca szkoląc elektryków w Łodzi, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i innych dużych mia ... więcej »
13.09.2019 09:42
Cena: 550 Zł.
O

Kurs na uprawnienia operatora wózka widłowego

Kurs na uprawnienia operatora wózka widłowego - Zdjęcia do ogłoszenia
Jest wiele powodów przemawiających za zrobieniem kursu na wózki widłowe. Po pierwsze uprawnienia kosztują tylko kilkaset złotych i są ważne bezterminowo. Po drugie na operatorów wózków widłowych czeka dużo ofert pracy. Po trzecie średnie zarobki operatora wózka widłowego wynoszą 2700 złotych brutto. Ponadto jest to praca wymagająca samodzielności, ponieważ o ... więcej »
Kosmetyka i Wizaż- stań się atrakcyjna na rynku pracy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Kosmetyka i Wizaż- stań się atrakcyjna na rynku pracy! Połącz dwa kierunki i ZDOBĄDŹ WYMARZONĄ PRACĘ ! Tylko w Żaku masz szansę na zdobycie kompleksowego wykształcenia w krótkim czasie i za niewielkie pieniądze! KOSMETYKA+WIZAŻ I STYLIZACJA=WYMARZONA PRACA Dlaczego warto uczyć się w Żaku: • Nie wymagamy matury! • Zajęcia w trybie zaocznym • Zaświadcz ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
12.09.2019 05:48
Cena: 1 400 Zł.
O

Licencja transportowa, kurs na certyfikat Rzeszów

Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeszów. Kurs CPC . Rzeszów 9,10,11 listopad 2019 r. Firma Koal serdecznie zaprasza do Rzeszowa na kurs w dniach 9,10,11 listopada 2019 r. Dlaczego kurs w firmie Koal? W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma KOAL opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu. Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z t ... więcej »
Podkarpackie
+48536499499
Zapisz się na bezpłatny kierunek! - Zdjęcia do ogłoszenia
NOWOŚĆ w Wałbrzychu! Najbardziej pożądane kierunki medyczne! Technik Masażysta i Opiekun Medyczny! Za darmo! Zaocznie! Nauka w co drugi weekend! Zadzwoń do Nas- 74 300 37 07 lub odwiedź nas przy ulicy Głównej 6 - i dowiedz się o całęj Naszej ofercie! A jeśli nie masz na to czasu wypełnij formaularz kontaktowy na www.pascal.edu.pl ZAPRASZAMY!
Dolnośląskie
743003707
Zapisz się na bezpłatny kierunek medyczny! - Zdjęcia do ogłoszenia
HIT w Wałbrzychu! Najbardziej pożądane przez pracodawców kierunki medyczne: To jedne z zawodów przyszłości. Nauka w weekendy przez rok, zupełnie ZA DARMO! Nie wymagamy matury! • I wiele więcej…! Dowiedz się więcej odwiedzając Nasz sekretariat przy ulicy Głównej 6 w Wałbrzychu. Lub zadzwoń do Na s- 74 300 37 07. Możesz też zapisać s ... więcej »
Dolnośląskie
743003707
Kosmetyka ZA DARMO! Zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Kosmetyka ZA DARMO! Zapisz się już dziś! Jeżeli Twoim wymarzonym miejscem pracy jest salon kosmetyczny, studio stylizacji i wizażu czy salon odnowy biologicznej przyjdź do ŻAKa i zapisz się na DARMOWY KIERUNEK technik usług kosmetycznych. Dzięki nam zdobędziesz wiedzę i umiejętności zawodowe, które sprawią, że staniesz się atrakcyjny na rynku pracy. UWAG ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
30.08.2019 15:00
Cena: 850 Zł.
O

Kurs: Nalewaki

Kurs: Nalewaki - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje i zaprasza na szkolenie Nalewaki- Napełnianie i opróżnianie zbiorników w transporcie drogowym towarów niebezpiecznych kl. 2 i 3 ADR oraz transporcie kolejowym towarów niebezpiecznych kl. 2 i 3 RID. Kurs kierowany jest do osób poszukujących pracy oraz kierowców, którzy chcą zdobyć kwalifikacje. TRWA NABOR ! ... więcej »
Małopolskie
+48146210040
30.08.2019 14:58
Cena: 850 Zł.
O

Kurs:Obsługa HDS

Kurs:Obsługa HDS - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje i zaprasza na kurs Obsługi HDS. Warunki przyjęcia na szkolenie: - ukończone 18 lat, - brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy jako operator HDS Kurs zakończony jest egzaminem przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego. TERMIN KURSU- 30 WRZEŚNIA Rezerwacji miejsc można dokonać: - telefoni ... więcej »
Małopolskie
+48146210040
Ogłoszenia 41 do 60 z 2143
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)