Razem 250 888 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Szkolenie kierowców na przewóz rzeczy i/lub osób w Gdańsku.

Aktualnie nie wystarczy już posiadanie samego prawo jazdy na samochód ciężarowy lub autobus aby wykonywać zawód kierowcy. Każdy kto chce zawodowo wykonywać przewóz osób i/lub rzeczy musi ukończyć kurs kwalifikacji zawodowej. Właśnie dlatego dajemy Ci szansę wzięcia udziału w <a href=”http://poldek.pl”>kwalifikacji wstępnej lub kwalifikacji wstępnej przyspieszonej</a>. Jest to kolejny krok w twoje ścieżce kariery. Kierowca jest jednym z najczęściej poszukiwanych pracowników na rynku. Pracodawcy w głównej mierze zwracają uwagę na posiadane kwalifikacje który im są wyższe tym samym przekładają się na wypłacane wynagrodzenie. Skorzystaj z możliwości wykonywania dobrze płatnej i ciekawej pracy.

Zajęcia rozpoczynają się już 16 marca 2015 roku. Jeśli masz ukończone 21 lat i posiadasz <a href=”http://poldek.pl”>prawo jazdy kat. C, C+E, C1, C1+E </a> lub ukończone 23 lata i kat. D, D+E, D1, D1+E nie czekaj zapisz się już teraz! Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, za pośrednictwem strony internetowej poldek.pl lub w biurze. Pomagamy załatwić wszelkie formalności.

Koszt kursu:

1. Kwalifikacja wstępna przyspieszona 2899 zł

Jeszcze zastanawiasz się dlaczego musisz wybrać kurs w OSK Poldek ?

Odpowiedź jest prosta – to My szkolimy profesjonalistów.

Jako jedyny ośrodek w województwie pomorskim kształcimy kierowców nieprzerwanie od 1996, a od 2013 roku również dzięki uzyskanej akredytacji <a href=”http://poldek.pl”>SUPER Ośrodka Szkolenia Kierowców</a> również instruktorów nauki jazdy. Jakość procesu edukacji oraz jego efekty zostały dodatkowo potwierdzone akredytacją Pomorskiego Kuratorium Oświaty. Do Twojej dyspozycji jest prawdopodobnie najnowsza flota pojazdów, doskonale przygotowana baza dydaktyczna, własny plac manewrowy oraz doświadczeni instruktorzy/wykładowcy którzy znają się na swojej pracy. Dzięki nam osiągniesz sukces na egzaminie, przyswoisz wszystkie niezbędne umiejętności oraz uzyskasz wiarygodne uprawnienia.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości, pytania?

Skontaktuj się z Nami, a postaramy się wszystko wyjaśnić.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.02.2015 22:14
Cena: 2 899 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 390955
Rubryka ogłoszenia: Kursy
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Kurs na przewóz rzeczy i/lub osób Gdańsk - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48583408606
Web: poldek.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Kursy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)