Razem 263 866 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Witaj, drogi Kursancie,

zapewne trafiłeś na stronę tego ogłoszenia, ponieważ jesteś zainteresowany zrobieniem szkoleń na urządzenia transportu bliskiego. Może są to wózki widłowe, może ładowarki teleskopowe lub podesty ruchome, a może coś jeszcze innego. Niezależnie od tego chcę pokazać ci, jakie korzyści zyskasz, jeśli wybierzesz łódzką i ogólnopolską firmę Centrum Szkoleń.

Moja firma Centrum Szkoleń znajduje się w sieci pod adresem http://1wjo.pl

Mogę zapewnić Cię, że zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych i doświadczonych instuktorów z uprawnieniami UDT oraz przygotowaniem dydaktycznym. Dzięki temu na każdym spotkaniu kursant czuje się spokojny i bezpieczny, nie musi się obawiać swoich ewentualnych błędów, ponieważ przyjmujemy stanowisko, że instruktor jest po to, by wszystko wyjaśniać i tłumaczyć.

Szkolenia w Centrum Szkoleń składają się zarówno z zajęć teoretycznych, jak i praktycznych. Moi kursanci bez problemu mogą jeździć na wózkach widłowych bez żadnych ograniczeń czasowych - i to całkiem za darmo (płacą normalną cenę kursu i ćwiczą, ile chcą). Dla mnie liczy się satysfakcja klienta i dobrze zdany przez niego egzamin.

Dlatego serdecznie zapraszam Cię na stronę http://1wjo.pl

Prowadzę kursy na WSZYSTKIE URZĄDZENIA TRANSPORTU BLISKIEGO.

---

Centrum Szkoleń

Łódź, ul. Praska 5/7; Warszawa, ul. Instalatorów 9; Siennicka 25

692 260 583 ; 506 718 822

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.03.2016 07:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 433658
Rubryka ogłoszenia: Kursy
Widea (0)
 
Zdjęcia (11)
 
1wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 11wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 21wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 31wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 41wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 51wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 61wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 71wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 81wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 91wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 101wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcie nr 11
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bartosz K
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48692260583
Web: 1wjo.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Bartosz K
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Kursy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)