Razem 315 864 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Jak przygotować się do testów do Policji?

Masz kilka opcji. W Internecie wypatrzysz rozmaite oferty gotowych portretów psychologicznych, gotowych 'stałych' odpowiedzi do testów.

Pytanie tylko brzmi: dlaczego w takim razie tak wiele osób nie przechodzi testów?! Nikt nie korzysta z testów wyszperanych w sieci?

Większość rzeczonych testów to ostateczne, stałe odpowiedzi. Niestety system ów się nie sprawdza, może niegdyś było to jeszcze możliwe. Od jakiegoś czasu testy psychologiczne zostały zaostrzone. Psychologowie znacznie bardziej zwracają uwagę, czy na teście jesteś sobą, lub próbujesz siebie wykreować.

Skąd to wiemy? W skrócie: koncepcja stworzenia rzeczywiście przydatnych testów do Policji, jakie faktycznie pomogą, wzięła się od grupy ludzi, która na testach do Policji poniosła porażkę.

Byliśmy grupą kolegów, która szukała odpowiedzi do testów tak jak Ty teraz, tudzież nawet udało nam się wyszperać parę ofert, z których wówczas skorzystaliśmy. Niestety - nikomu z nas się nie powiodło! Materiały zakupione w internecie, z których uczyliśmy się, nie były odpowiednio stworzone, odnieśliśmy wręcz wrażenie, że to przez nie nam się nie udało.

Zaczęliśmy drążyć wątek testów, aż w końcu, z poradą psychologów udało nam się przygotować właściwą drogę, która rzeczywiście zadziała w udanym pokonaniu rekrutacji do Policji.

W czym tkwi cały sekret? Przede wszystkim chodzi o rozszyfrowanie pytań psychologicznych. U sprzedawców w Internecie znajdziesz pytanie oraz odpowiedź TAK lub NIE i to wszystko, lecz nie rozumiesz czemu taka odpowiedź jest prawidłowa. Przykład:

"Nie znoszę stawać w kolejce do kina, kawiarni bądź na imprezę sportową"

NIE

I to wszystko - tyle właśnie znajdziesz w różnych ofertach w sieci, nic więcej, żadnego rozwinięcia. Nie rozumiesz czemu odpowiedzieć NIE - przecież możliwe, że Ty nie cierpisz właśnie czekać w kolejkach!

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim WYJAŚNIENIE odpowiedzi, u nas wygląda to tak:

"Nie cierpię czekać w kolejce do kina, kawiarni czy na imprezę sportową"

NIE

"Oczywiście, że stanie w dużych kolejkach nie jest przyjemne, jednakże sformułowanie "Nie znoszę stawać w kolejce" świadczyć może o braku cierpliwości, sfrustrowaniu. Są to cechy nielubiane u policjanta, który powinien być opanowany i opanowany.

Wiąże się z pytaniem: Czekanie czyni mnie bardzo nerwowym. (To pytanie występuje później w teście. Gdy widzisz, że pytania się wiążą - dotyczą tej samej cechy, dbaj, by nie odpowiedzieć w nich sprzecznie)."

I w ten sposób opracowane jest każde pytanie!

Dlaczego odpowiednie zrozumienie pytań psychologicznych jest potrzebne?

Zrozumienie pytań w teście psychologicznym jest niezwykle znaczące z 2 kluczowych powodów:

1. Test psychologiczny opiera się o skale. Są to skale takie jak: skala kłamstwa, neurotyczności, pokory, cech płci. By pozytywnie wypaść musisz w danych skalach mieć właściwe wyniki.

2. Na koniec Multiselectu odbywa się wywiad z psychologiem, który dopytuje o odpowiedzi dane w teście psychologicznym. Wiedząc co określa poszczególne pytanie z łatwością wybronisz się w czasie wywiadu z psychologiem.

Oprócz tego mamy niespełna sto pytań możliwych, które zapamiętaliśmy z własnej rekrutacji, w sumie przeszło 600 pytań psychologicznych do Multiselectu, prawie 145 pytań do Rozmowy kwalifikacyjnej, ponad 300 pytań do Testu Wiedzy Ogólnej plus dużo materiałów pomocniczych zapamiętanych z naszej rekrutacji i rekrutacji naszych klientów!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.04.2017 23:29
Cena: 197 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 530858
Rubryka ogłoszenia: Kursy
Widea (1)
 
Zdjęcia (0)
 
Do tego ogłoszenia nie zostały dodane jeszcze zdjęcia.
Przygotowanie do testów do Policji w 2017 roku - Wideo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jarosław Bernaś (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48669197294
Web: https://multiselect-policyjny.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Kursy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Kursy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)