Razem 254 054 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

E-nauczyciel (wg metodologii e-math) to jedyna w pełni interaktywna codzienna pomoc w prowadzeniu lekcji z matematyki na tablicach multimedialnych.

To coś więcej niż wykłady! To więcej niż martwy tekst, nudne wzory czy testy wyboru. To po prostu interaktywna nauka i zabawa. Z nami Twoi uczniowie pokochają lekcje matematyki!

!!! By otrzymać dostęp do programu należy się skontaktować z nami biuro@4improve.pl !!!

Więcej informacji na www.e-math.pl

Program posiada szeroki przekrój zadań, które są zilustrowane odpowiednimi rysunkami, wykresami, symulacjami i animacjami 3D, dzięki czemu pomagają uczniom zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia matematyczne.

Usługa jest tak zaprojektowana, aby była maksymalnie przejrzysta i czytelna, a dodatkowo przypomina arkusze maturalne, a więc przyzwyczaja uczniów do wyglądu rzeczywistego egzaminu. Ponadto nic nie rozprasza ucznia - na stronie nie ma żadnych reklam, wyskakujących okienek, natłoku informacji. Tylko niezbędna wiedza.

E-nauczyciel umożliwia pracę w oparciu o całość lub część materiału dydaktycznego i pozwala elastycznie dopasować go do poziomu i zaawansowania grupy.

E-nauczyciel (wg metodologii e-math) jest dostępny w abonamencie na wybrany okres czasu (np. 1 miesiąc, 6 miesięcy, rok...). Usługa to oszczędność i wygoda, ponieważ abonament upoważnia nauczyciela do korzystania z materiału dydaktycznego z dowolną klasą w dowolnej szkole.

Program nauczania zastosowany na platformie e-math.pl jest zgodny z aktualnymi wytycznymi MEN i został doceniony prestiżową nagrodą Diament Oświaty 2013 w kategorii Nowoczesne Projekty i Rozwiązania dla Edukacji.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.11.2017 15:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 566269
Rubryka ogłoszenia: Kursy
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
E-math.pl DLA SZKÓŁ - lekcje matematyki na tablicach multim. - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Mrozinska
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48602473378
Web: nauczyciel.e-math.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Mrozinska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Kursy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)