Razem 311 037 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Emigrant – Polak na emigracji i zesłaniu. Omów funkcję tego motywu odwołując się do tekstów kultury. Prezentacja opracowana przez profesjonalistę, przejrzysta i wartościowa, bardzo dobrze skomponowana, zakończona ciekawym podsumowaniem. W jej skład wchodzi piętnastominutowy tekst, bibliografia, plan ramowy, konspekt i pożyteczne uwagi.
07.01.2015 20:36
Cena: 499 Zł.
O

Skuteczne negocjacje Szkolenie Otwarte 31.01.2015

Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Otwartym: SKUTECZNE NEGOCJACJE Korzyści płynące z uczestnictwa w Szkoleniach Otwartych: • Szkolenia prowadzone w formie 20% teorii, 80% praktyki • Największy wybór tematyczny szkoleń otwartych w Trójmieście • Wykwalifikowana kadra trenerska • Imienne Certyfikaty Ukończenia Szkolenia • Małe grupy szkoleniowe, pozwalające na indywidualną analizę każdego uczestnika • Kompleksowy pakiet materiałów szkoleniowych ... więcej »
Polonistka napisze niepowtarzalną prezentację maturalną. Od 8 lat współpracuję z maturzystami i studentami z całej Polski. Otrzymasz także 20-35 pytań egzaminacyjnych. ZOBACZ komentarze dot. współpracy ze mną: prezentacjamaturalna-grodid.blogspot.com Kontakt: grodid@gmail.com gg: 26313445, tel.: 533628221, facebook.com/paulina.grodid
Konflikt pokoleń w przekazie literackim. Omów na przykładach z dwóch wybranych epok. Sprzedam interesującą ilustrowaną prezentację pisaną przez polonistę. Zawiera plan ramowy, szczegółowy konspekt, skróconą wersję konspektu, bibliografię z podziałem na literaturę podmiotu i przedmiotu oraz inne wskazówki. Jest rzetelnie opracowana i spełnia wymogi egzaminacyjne. Opiera się na materiale realizowanym w szkole.
Odwołując się do utworów różnych epok literackich, wykaż, że są one wiernym obrazem rzeczywistości, w której powstały. Jeśli chcesz mieć naprawdę dobrą prezentację maturalną, ta spełni Twoje oczekiwania. Jest ciekawa, wartościowa, dobrze skomponowana, napisana lekkim stylem przez profesjonalistę. Uzupełnia ją plan ramowy, konspekt, bibliografia itp.
04.01.2015 20:49
O

Język polski- korepetycje

Język polski skutecznie!- zakres szkoły ponadgimnazjalnej, gimnazjum i szkoły podstawowej. Przygotowuję z sukcesami do konkursów, uczę cudzoziemców. Prowadzę terapię w zakresie dysgrafii, dysleksji i dysortografii. Egzaminator, nauczyciel dyplomowany z dziewiętnastoletnim stażem, absolwent UMK.
31.12.2014 07:33
Cena: 499 Zł.
O

Skuteczne negocjacje Szkolenie Otwarte 31.01.2015

Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Otwartym: SKUTECZNE NEGOCJACJE Korzyści płynące z uczestnictwa w Szkoleniach Otwartych: • Szkolenia prowadzone w formie 20% teorii, 80% praktyki • Największy wybór tematyczny szkoleń otwartych w Trójmieście • Wykwalifikowana kadra trenerska • Imienne Certyfikaty Ukończenia Szkolenia • Małe grupy szkoleniowe, pozwalające na indywidualną analizę każdego uczestnika • Kompleksowy pakiet materiałów szkoleniowych ... więcej »
Sprzedam atrakcyjną prezentację opracowaną przez polonistę. Odwołuje się do literatury omawianej w szkole. Jest ciekawa, zgodna z wszelkimi wymaganiami i przystępna. okoki@poczta.onet.eu
To ciekawa, dobrze napisana przez polonistę prezentacja z tekstem, bibliografią, planem i konspektem. Spełnia wymogi egzaminu maturalnego. Omawia temat w oparciu o literaturę różnych epok.
30.12.2014 08:51
Cena: 100 Zł.
O

Pomoc w pisaniu pracy maturalnej

Witam. Pomogę w napisaniu prezentacji maturalnej. Posiadam doświadczenie z poprzednich lat oraz odpowiednie wykształcenie. Uczę języka polskiego. Jestem miłą osobą, z doświadczeniem i gwarantuje dobry kontakt. Prace są uczciwe, solidne, pomoc jest udzielana indywidualnie, pod danego maturzystę i z dużym zaangażowaniem. Dołączam plan, bibliografie, treść pracy, pytania i odpowiedzi do pracy, ksero z literatury przedmiotu. Pisz na maila aneta568@wp.pl, ... więcej »
Cała Polska
+48508170483
REKLAMA
REKLAMA
UWAGA MIESZKAŃCY GMINY WOŁOMIN!!! Czy szukasz szkoleń, które pozwolą ci zdobyć nowe kwalifikacje i umiejętności, a bariery językowe odejdą w niepamięć? Bądź pierwszy i nie daj się zaskoczyć! Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy i weź udział w naszych szkoleniach! Jeśli jesteś: osobą w wieku pomiędzy 18 a 64 rokiem życia, mamą wracającą do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci, oraz posiadasz status osoby bezrobotnej lub ... więcej »
Cierpienie gwarantem człowieczeństwa i drogą do Boga. Przedstaw na wybranych przykładach. – sprzedam. Prezentacja jest pisana przez polonistę szkoły średniej. Zawiera plan ramowy, bibliografię, pełne 15 minut wystąpienia, konspekt i fachowe wskazówki dotyczące sposobu przedstawiania prezentacji przed Komisją. Jest oryginalna, efektowna, ale przystępna. Dołączone są ilustracje, które można, ale nie trzeba wykorzystać.
Prezentacja jest pisana przez polonistę. Zawiera plan ramowy, bibliografię, pełne 15 minut wystąpienia, konspekt i fachowe wskazówki dotyczące sposobu przedstawiania prezentacji przed Komisją. Jest oryginalna, efektowna, ale przystępna. Dołączone są ilustracje, które można, ale nie trzeba wykorzystać.
Taniec i jego rola w dziełach literackich. Omów analizując wybrane przykłady. Mam do sprzedania interesującą prezentację. To bardzo dobre, rzeczowe opracowanie tematu zawierające bibliografię, tekst wystąpienia, konspekt, plan ramowy, prezentację multimedialną i inne uwagi. Pisana przez polonistę szkoły średniej prezentacja jest oryginalna i efektowna.
Określ jego cechy oraz funkcje w wybranych utworach malarskich i literackich. Atrakcyjna prezentacja spełniająca wymogi egzaminacyjne na najwyższą punktację. Przystępna i dopracowana w szczegółach z ilustracjami i cytatami. W jej skład wchodzi tekst zasadniczy, bibliografia, plan, konspekt, opis materiałów pomocniczych i pomocne wskazówki. okioki@poczta.onet.eu
Atrakcyjna, pisana przez polonistę prezentacja na pewno spodoba się Komisji. Spełnia wymogi egzaminu, jest merytoryczna i przystępna, zawiera wszystkie wymagane elementy (bibliografia, plan, itp.). Jest ilustrowana omawianymi dziełami plastycznymi. Ma niebanalną kompozycję.
Człowiek jako wieczny pielgrzym. Przedstaw motyw wędrówki, odwołując się do przykładów z różnych epok. Sprzedam interesującą ilustrowaną prezentację pisaną przez polonistę. Zawiera plan ramowy, szczegółowy konspekt, skróconą wersję konspektu, bibliografię z podziałem na literaturę podmiotu i przedmiotu oraz inne wskazówki.
) Mam do sprzedania interesującą prezentację. To bardzo dobre, rzeczowe opracowanie tematu zawierające bibliografię, tekst wystąpienia, konspekt, plan ramowy, prezentację multimedialną i inne uwagi. Pisana przez polonistę szkoły średniej prezentacja jest oryginalna i efektowna.
Na podstawie wybranych utworów zaprezentuj i porównaj różne ujęcia motywu winy i pokuty. Ciekawie i przystępnie opracowana prezentacja maturalna, profesjonalne podejście do tematu. Całość obejmuje tekst do wygłoszenia, bibliografię literatury podmiotu i przedmiotu, plan, konspekt, opis materiałów pomocniczych itp. makam1@op.pl
. To ciekawa, dobrze napisana przez polonistę prezentacja z tekstem, bibliografią, planem i konspektem. Spełnia wymogi egzaminu maturalnego. okioki@poczta.onet.eu
Ogłoszenia 1981 do 2000 z 7169
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)