Razem 311 034 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Cierpienie gwarantem człowieczeństwa i drogą do Boga. Przedstaw na wybranych przykładach. – sprzedam. Prezentacja jest pisana przez polonistę szkoły średniej. Zawiera plan ramowy, bibliografię, pełne 15 minut wystąpienia, konspekt i fachowe wskazówki dotyczące sposobu przedstawiania prezentacji przed Komisją. Jest oryginalna, efektowna, ale przystępna. Dołączone są ilustracje, które można, ale nie trzeba wykorzystać.
19.12.2014 18:05
O

Sprzedam ciekawą prezentację

Pierwowzór literacki i jego adaptacje filmowe. Zaprezentuj na wybranych przykładach. (Pan Tadeusz, Potop, Przedwiośnie) Prezentacja jest napisana przystępnie, opiera się na Panu Tadeuszu, Potopie i Przedwiośniu, zawiera 15 minut wystąpienia, konspekt, plan ramowy, bibliografię dokładny opis fragmentów filmów do wykorzystania.
Prezentacja jest bardzo ciekawa i rzeczowa. W skład wchodzą: tekst wystąpienia z ilustracjami, bibliografia (podmiotu i przedmiotu) konspekt szczegółowy, konspekt skrócony, propozycje co do sposobu prezentacji. Całość naprawdę robi wrażenie, jest oparta na dostępnym materiale literackim i łatwa do nauczenia
Sprzedam atrakcyjną, ilustrowaną prezentację na maturę ustną. Jest wartościowa, rzeczowa i ciekawa. Zawiera 15 minut wystąpienia, konspekt, plan ramowy, bibliografię i ilustracje, które można wykorzystać w czasie egzaminu, a także cenne uwagi. Łatwa do nauczenia i zrozumiała, pisana przez doświadczonego polonistę.
Grafik komputerowy to jedno z najbardziej poszukiwanych stanowisk na dzisiejszym rynku pracy! Nie pozwól żeby ktoś ubiegł Twoje miejsce i zdobądź doświadczenie z zakresu multimediów i grafiki komputerowej, projektowania stron internetowych oraz sieci komputerowych. Pamiętaj! W Żaku nie ma wpisowego, brak ukrytych opłat, brak okresu wypowiedzenia w przypadku rezygnacji z kierunku. Nie wymagamy matury! Sprawdź naszą ofertę i zapisz się online – oddz ... więcej »
Kędzierzyn-Koźle
774821530
Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Otwartym: SKUTECZNE NEGOCJACJE Korzyści płynące z uczestnictwa w Szkoleniach Otwartych: • Szkolenia prowadzone w formie 20% teorii, 80% praktyki • Największy wybór tematyczny szkoleń otwartych w Trójmieście • Wykwalifikowana kadra trenerska • Imienne Certyfikaty Ukończenia Szkolenia • Małe grupy szkoleniowe, pozwalające na indywidualną analizę każdego uczestnika • Kompleksowy pakiet materiałów szkoleniowych ... więcej »
Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje? Szukasz pracy? Nie stać Cie na studia zaoczne? Nasza oferta jest dla Ciebie! Pracodawcy cenią bardziej konkretną wiedzę i dyplom technika niż studia wyższe dlatego nie czekaj aż inni zajmą Twoje miejsce i zapisz się już dzisiaj! Nauka jest w CAŁOŚCI ZA DARMO! Na zajęciach na kierunku rachunkowość nauczysz się jak prowadzić biuro rachunkowe lub księgowość firmy. Będziesz w stanie pracować na własny rachunek lu ... więcej »
Kędzierzyn-Koźle
774821530
18.12.2014 12:43
O

Rekrutacja zimowa !

RUSZYLIŚMY z rekrutacja zimową a wraz z nią otwieramy przed Państwem nowe możliwości poszerzenia lub zdobycia jeszcze lepszych kwalifikacji! - KIEROWNIK BIURA - SEKRETARKA - PRACOWNIK ds. OSOBOWYCH - ASYSTENT ZARZĄDU - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY ds. UE zapraszamy do rezerwacji miejsca bez wychodzenia z domu. http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-kontaktowy/
Cała Polska
+48236552641
Policealna Szkoła Medyczna TEB Edukacja zaprasza na kierunek Asystentka stomatologiczna. Nauczysz się m.in.: - przygotowywać gabinet i stanowisko pracy lekarza dentysty do pracy - asystować lekarzowi dentyście podczas wykonywania zabiegów dentystycznych - przechowywać i przygotowywać leki, materiały, narzędzia jak i sprzęt stosowany w stomatologii wraz z jego bieżącą konserwacją - wykonywać czynności administracyjne i prowadzić dokumentację związane ... więcej »
Ciekawie opracowana prezentacja - zrozumiała i rzeczowa, z planem, bibliografią, konspektem, ilustracjami i licznymi wskazówkami autora polonisty. Analizuje i porównuje dzieła. Pozwala na uzyskanie najwyższej punktacji. Zawiera propozycję plakatu.
REKLAMA
REKLAMA
Koniec i początek -biblijne i literackie wizje stworzenia i zagłady świata. Prezentację opracował polonista. Jest całkowicie zgodna z tematem i poprawna pod każdym względem. Spełnia wymogi wysokiej punktacji, ale jest zrozumiała i łatwa do opanowania. W jej skład wchodzi tekst z ilustracjami i cytatami, bibliografia, plan, konspekt, uwagi. Napisz: lider@poczta.onet.eu
16.12.2014 13:56
O

Prezentacje maturalne - tanio

Oferuję pomoc przy przygotowaniu prezentacji maturalnej z języka polskiego. Mam w tym duże doświadczenie. Jestem nauczycielem dyplomowanym z uprawnieniami egzaminatora. Do wypracowania dołączam ramowy plan wypowiedzi, literaturę podmiotu i przedmiotu oraz wskazówki jak referować pracę, aby na komisji wywrzeć jak najlepsze wrażenie, sugeruję też możliwe pytania. Każdą pracę piszę od podstaw, co jest gwarancją, że ma ona oryginalny charakter. Wystrzegaj się ... więcej »
Literatura i film wobec doświadczeń totalitaryzmu XX wieku. Rozwiń temat analizując wybrane dzieła kultury. Sprzedam prezentację pisaną przez polonistę. Stanowi rzetelne opracowanie tematu dające szansę na wysoką punktację. Zawiera tekst, plan, konspekt, bibliografię itp. – wszystko przejrzyście i przystępnie. Napisz: lider@poczta.onet.eu
Przedstaw różnorodność kreacji bohaterów żydowskich w literaturze polskiej. Prezentacja napisana przez polonistę, kompletna i atrakcyjna, z planem, konspektem, bibliografią i ilustracjami, spełnia wymogi wysokiej punktacji. Opiera się na znanych utworach i rzeczowej argumentacji z odwołaniem do wielu cytatów
Napiszę pracę maturalną, licencjacką, magisterską, doktorską, inżynierską, zaliczeniową, kontrolną, esej, referat, rozprawkę, wypracowanie, opowiadanie itd. oraz biznes plan do PUP i wnioski na dotację unijną. Tel. 506 034 914 Email: teksciaki@wp.pl GG: 5318911
Cała Polska
+48506034914
15.12.2014 04:42
O

Gotowe prezentacje maturalne

Sprzedamy gotowe prezentacje maturalne z tego roku. Cena tylko 50 zł. Są to wybrane z naszego liceum , najlepsze prezentacje, ocenione od 17 do 20 punktów, wszystkie bardzo dobrze napisane. My sobie dorobimy ty skorzystasz. Nie czekaj. Dołączamy oczywiście plan i pełną bibliografie, możemy także później utrzymywać z tobą kontakt i pomagać ci, jeśli coś będzie niezrozumiałe, naprawdę pomożemy w stu procentach. Jesteśmy tegorocznymi maturzystami i wiemy co, ... więcej »
Efektowna prezentacja zawiera 15 minut wystąpienia, konspekt, plan ramowy, bibliografię i ilustracje, które można wykorzystać w czasie egzaminu, a także cenne uwagi. Łatwa do nauczenia i zrozumiała, pisana przez doświadczonego polonistę.
12.12.2014 23:24
O

Obraz wojny w literaturze

Opracowanie jest bardzo staranne i profesjonalne, zgodne z wymogami egzaminacyjnymi. Opiera się na literaturze XX wieku. Zawiera fotografie i cytaty. W pakiecie jest tekst do wygłoszenia (pełne 15 minut), plan, bibliografia, konspekt, itp. Całość bardzo merytoryczna, poprawna stylistycznie, o zwartej kompozycji, stanowi dobry punkt wyjścia do rozmowy z Komisją. lider@poczta.onet.eu
Oferta sprzedaży prezentacji obejmuje tekst wystąpienia, plan, konspekt, bibliografię i ogólne wyjaśnienia. Całość opracowana przez polonistę szkoły średniej, zgodna z programem i zasadami egzaminu.
Sprzedam przejrzyście napisaną prezentację z języka polskiego. Jest ilustrowana i oprócz tekstu, który należy wygłosić zawiera konspekt, plan, bibliografię etc.
Ogłoszenia 2001 do 2020 z 7169
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)