Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
21.01.2016 15:43
Cena: 990 Zł.
O

Kurs Makra w MS Excel, Kraków

Kurs Makra w MS Excel, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Makra w ME Excel, które odbędzie się w dniu 8 lutego w Krakowie. Szkolenie Marka w MS Excel jest dla osób, które: • chcą poznać podstawowe możliwości makropoleceń w programie Microsoft Excel, • znają program Microsoft Excel na poziomie średniozaawansowanym, • szukają niestandardowych rozwiązań w Microsoft Exce ... więcej »
21.01.2016 12:54
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. rosyjskiego

Nauka j. rosyjskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauki j. rosyjskiego przez komunikator Skype. Oferujemy naukę przydatną podczas rozmów kwalifikacyjnych oraz podczas spotkań służbowych. Zaskoczmy szefa świetną znajomością języka rosyjskiego oraz zwiększmy szanse na awans. Bezpłatne materiały do nauki prześlemy na adres e-mail. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany n ... więcej »
Zostań Opiekunem w domu pomocy społecznej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Podnieś swoje kwalifikacje! Zostań Opiekunem w Domu Pomocy Społecznej! Nauka trwa 2 lata w systemie zaocznym. Absolwenci mogą pracować w domach opieki społecznej, zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych, zakładach opiekuńczo-leczniczych, a także w hospicjach i zakładach opieki termalnej. Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Żaku całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona! Pierwsze zajęcia ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Żak Mława - Podnieś kwalifikacje zawodowe za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy? Zmień zawód! Na to nigdy nie jest za późno! Wszystkie kierunki w ŻAKu są za DARMO! Wpisowe 0 zł, nauka 0 zł! Kierunki policealne w ŻAKu: - Technik Administracji - Technik BHP - Technik Informatyki - Technik Rachunkowości - FLORYSTA - Opiekunka środowiskowa Jeśli nie masz wykształcenia średniego, zapraszamy do: - L ... więcej »
Zdobądź atrakcyjny zawód! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
21.01.2016 10:42
Cena: 542 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy Cognity, Kraków

Kurs Excel Podstawowy Cognity, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szklenia zaprasza na szkolenie Excel Podstawowy, które odbędzie się w daniach 10-11 lutego w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu Ex ... więcej »
21.01.2016 10:03
Cena: 851 Zł.
O

Kurs Excel w Analizach Danych, Kraków 15-16 lutego

Kurs Excel w Analizach Danych, Kraków 15-16 lutego - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Excel w Analizach Danych, które odbędzie się w dniach 15-16 lutego w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • w codziennej pracy wykorzystują Excel jako narzędzie analizy danych i chcą zgłębić posiadaną wiedzę z zakresu zaawansowanych narzędzi MS Excel, • pracują na ... więcej »
20.01.2016 17:15
O

Opiekun medyczny

Opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Opiekun medyczny w 1 rok! Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!!!
Zostań kosmetyczką! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapotrzebowanie na pracowników, którzy zadbają o piękny i zdrowy wygląd z roku na rok rośnie! Nie czekaj, zdobądź zawód w rozwojowej branży! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul.Kościuszki 17,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Technik masażysta za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesujesz się masażem? Chciałbyś zajmować się tym zawodowo? Dzięki nam dowiesz się co to masaż medyczny, sportowy, kosmetyczny i profilaktyczny. Poznasz techniki masażu oraz zabiegu, które usprawniają leczenie i rehabilitację ludzi chorych, a take relaksują i odmładzają zdrowych. Nie zwlekaj zapisz się już dziś! Nauka w szkole Żak trwa dwa lata. Sp ... więcej »
Szkoły ZA DARMO! Bez ukrytych opłat! Legnica - Zdjęcia do ogłoszenia
Gramy w otwarte karty, dlatego nie boimy się porównań z innymi szkołami. W ŻAK-u za darmo, oznacza że nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nauką! Brak opłat za naukę! (na wybranych kierunkach) Brak opłaty wpisowej! Brak opłat za wydanie legitymacji! Brak opłat za wydanie zaświadczenia! Brak opłat za egzaminy! Brak opłat za zmianę kierunku! Brak ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
Pomogę uzyskać prawo jazdy na Ukrainie. Winnica - vinnickaja oblas. Pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie. Zainteresowanych proszę o kontakt. Kontakt: tel: 792-602-448 poczta: prawojazdy.ukraina@interia.pl
Pomogę w pisaniu i redagowaniu prac z prawa, administracji, europeistyki, bezpieczeństwa narodowego, historii, socjologii, języka polskiego i dziedzin pokrewnych. Tanio i profesjonalnie.
Chcesz być konkurencyjny na rynku pracy ? Myślisz o zmianie pracy ale obawiasz się że twoje CV jest zbyt krótkie? Masz wolny czas w weekendy ? Zapisz się na jeden z naszych darmowych kierunków i zdobądź dodatkowe kwalifikacje zawodowe! Kształcimy na kierunkach: - Technik Administracji - Technik Informatyki - Technik Turystyki Wiejskiej - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości - Technik BHP - Technik Eksploatacji portów ... więcej »
Pomorskie
+48583084206
19.01.2016 15:51
Cena: 288 Zł.
O

Magazynier z obsługą wózka widłowego.

Magazynier z obsługą wózka widłowego. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy, potrzebujesz się przekwalifikować lub zwiększyć swoje umiejętności? Teraz mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Szkolenie: Magazynier z obsługą wózka widłowego. Koszt takiego szkolenia to 800 zł. Na całość szkolenia składają się: - egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego 152 zł. - badania lekarskie, lekarza medycyny pracy – 40 z ... więcej »
Wielkopolskie
+48730202000
Operator – kurs na wózki, żurawie HDS, podesty. Konin – Koło - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz pracy? Chcesz więcej zarabiać? Zgłoś się do nas a my zajmiemy się resztą. U nas otrzymasz uprawnienia na wszystkie wózki niezależnie od źródła zasilania, uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli w wózkach zasilanych gazem LPG. Po szkoleniu uprawnienia dostaniesz w trzech językach (polskim, angielskim, niemieckim) bez dodatkowych opłat. Jeste ... więcej »
Wielkopolskie
+48730202000
Technik rachunkowości za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasją są zestawienia, wystawianie dokumentów księgowych? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Już dziś zapisując się do Żaka możesz otrzymać nie tylko naukę na kierunku technik rachunkowości za darmo ale szansę na ciekawą pracę. Dowiedz się wi ... więcej »
19.01.2016 14:41
O

Technik administracji ZA DARMO

Technik administracji ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik administracji ZA DARMO!!! Widzisz siebie w roli specjalisty ds. administracji? Podoba Ci się praca biurowa? Masz wolne wybrane soboty i niedziele? Jeśli tak, zapraszamy do Żaka – u nas w ciągu 2 lat zaocznie zdobędziesz tytuł technika administracji. Mamy dla Ciebie wymarzony zawód i szansę na sporą pensję! Zapisz się do szkoły online: http: ... więcej »
Zostań Sekretarką w rok! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Tylko u nas Jednoroczna Szkoła kierunek Sekretarka w Żaku w atrakcyjnej cenie ! Przyjdź do Żaka i zdobądź uprawnienia do pracy w biurze! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: ... więcej »
Ogłoszenia 2021 do 2040 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)