Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
14.01.2016 16:47
O

Opiekun medyczny

Opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!!!
14.01.2016 15:39
Cena: 1 500 Zł.
O

Kurs "Instruktor rekreacji ruchowej"

Kurs "Instruktor rekreacji ruchowej" - Zdjęcia do ogłoszenia
W ramach kursu "Instruktor rekreacji ruchowej" proponujemy dwie specjalności: - fitness - nowoczesne formy gimnastyki, - ćwiczenia siłowe. Kurs "Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness - nowoczesne formy gimnastyki" Kurs składa się z dwóch części: - część ogólna - teoretyczne podstawy rekreacji ruchowej - 63 godziny ... więcej »
Łódzkie
422557702
14.01.2016 14:03
Cena: 288 Zł.
O

Sieradz - Magazynier z obsługą wózka widłowego.

Sieradz - Magazynier z obsługą wózka widłowego. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy, potrzebujesz się przekwalifikować lub zwiększyć swoje umiejętności? Teraz mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Szkolenie: Magazynier z obsługą wózka widłowego. Koszt takiego szkolenia to 800 zł. Na całość szkolenia składają się: - egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego 152 zł. - badania lekarskie, lekarza medycyny pracy – 40 z ... więcej »
14.01.2016 14:00
Cena: 499 Zł.
O

Kierowca żurawia HDS - szkolenia - Sieradz

Kierowca żurawia HDS - szkolenia - Sieradz - Zdjęcia do ogłoszenia
Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z obsługi urządzeń transportu bliskiego, wózków widłowych wszystkich typów: nadładownych, podnośnikowych (z mechanicznym napędem podnoszenia) i unoszących, z napędem spalinowym, elektrycznym i LPG. W naszej firmie uprawnienia zdobyło już mnóstwo osób, które obecnie zatrudnione są w kraju lub za granicą. Polecamy ... więcej »
Informatyka dla Seniora-bezpłatna nauka w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Myślisz, że już za późno, by opanować komputer? Uważasz, że to jedynie domena młodzieży? Absolutnie nie – właśnie prowadzimy nabór na BEZPŁATNE zajęcia z obsługi komputera przygotowane specjalnie z myślą o Seniorach! Gwarantujemy na piśmie brak ukrytych opłat i profesjonalną kadrę specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania! Zapisz się do grupy ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Technik rachunkowości w ŻAKu za darmo! Nie czekaj! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasja są zestawienia, analizy finansowe? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Policealna szkoła ŻAK pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Wiedza z zakresu rachunkowości połączona z umiejętnościami praktycznymi daje podstawy do zajmowania wysokich stanowisk w przedsiębiorstwach, organizacjach gospodarczych ... więcej »
Nie trać czasu - rekrutacja w Żaku trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
Cała Polska
+48446350761
Myślisz, że już za późno, by opanować komputer? - Zdjęcia do ogłoszenia
Myślicie, że już za późno, by opanować komputer? Uważacie, że to jedynie domena młodzieży? Absolutnie nie – właśnie prowadzimy nabór na BEZPŁATNE zajęcia z obsługi komputera przygotowane specjalnie z myślą o Seniorach! Gwarantujemy na piśmie brak ukrytych opłat i profesjonalną kadrę specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania! Zapisz się do grup ... więcej »
Uczciwa pomoc studencka - Usługi pisarskie i redakcyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję pomoc przy redakcji i korekcie prac magisterskich to nie tylko poprawianie błędów językowych (gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych i innych) oraz literówek, lecz także dbałość o jednolitą stylistykę tekstu, kompozycję pracy oraz właściwe sformatowanie tekstu. Poprawiam również uwagi promotora (dopisanie tekstu). Oferuję usługę uczciwą, ... więcej »
Cała Polska
+48731645791
14.01.2016 02:04
Cena: 19 Zł.
O

Pomoc dla Studenta 20 % Rabatu do końca Stycznia

Pomoc dla Studenta 20 % Rabatu do końca Stycznia - Zdjęcia do ogłoszenia
Udzielam pomocy studentom, którzy nie radzą sobie przy stworzeniu własnego opracowania podsumowującego okres studiów. W moich opracowaniach korzystam z najnowszych pozycji często niedostępnych dla większości z Państwa. Wszystkie pomoce przy pracach pisane są od podstaw, posiadają przypisy i bibliografię oraz spełniają formalne kryteria wymagane w pracy nauk ... więcej »
Cała Polska
+48795009135
REKLAMA
REKLAMA
13.01.2016 17:01
O

Instruktor fitness

Instruktor fitness - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz aktywnie spędzać czas? Regularny wysiłek fizyczny i dbałość o zdrowie sprawia Ci satysfakcję? Jeśli chodzisz na siłownię lub na zajęcia z fitnessu to może sam/-a zostań instruktorem! Pamiętaj tylko u NAS zniżki na zapisy - połącz dwa kierunki płatny i bezpłatny a otrzymasz RABAT JAKIEGO NIE MA NIKT! Nie czekaj dłużej! Nauka trwa tylko 2 semestr ... więcej »
13.01.2016 16:16
Cena: 780 Zł.
O

MS Excel - poziom zaawansowany

Zapraszamy na kursy z programu Microsoft Excel na trzech poziomach zaawansowania – podstawowym średnio zawansowanym i zaawansowanym. Umiejętność sprawnego poruszania się w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel jest jedną z istotniejszych cech dobrego pracownika biurowego. Pozwoli ona na poprawienie efektywności oraz usprawnienie wykonywanych prac. Uczestnictwo w naszych szkoleniach przyniesie wiele korzyści. Najważniejsze z nich to: - zwiększenie szybkości ... więcej »
13.01.2016 16:14
Cena: 600 Zł.
O

MS Excel - poziom średniozaawansowany

Zapraszamy na kursy z programu Microsoft Excel na trzech poziomach zaawansowania – podstawowym średnio zawansowanym i zaawansowanym. Umiejętność sprawnego poruszania się w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel jest jedną z istotniejszych cech dobrego pracownika biurowego. Pozwoli ona na poprawienie efektywności oraz usprawnienie wykonywanych prac. Uczestnictwo w naszych szkoleniach przyniesie wiele korzyści. Najważniejsze z nich to: - zwiększenie szybkości w ... więcej »
13.01.2016 16:11
Cena: 480 Zł.
O

MS Excel - obsługa programu od podstaw

Zapraszamy na szkolenia z programu MS Excel. Szkolenia są organizowane na 3 poziomach: podstawowym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym. Obsługa programu MS Excel to jedna z kluczowych umiejętności, jaką powinni posiadać pracownicy biurowi. Dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych przyczynią się do zwiększenia efektywności oraz przyspieszenia wykonywanych prac, a także poprawienia szans na rynku pracy. Dzięki naszym szkoleniom: - będziesz szybciej ... więcej »
Opiekun medyczny i środowiskowy ZA DARMO w Żaku! 10 miesięcy - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesuje Cię praca z ludźmi? Chcesz udzielać pomocy osobom chorym, niesamodzielnym i starszym? A może chciałbyś wyjechać do pracy za granicą, ale nie masz doświadczenia lub wykształcenia? OPIEKUN MEDYCZNY, OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA- to zawody dla Ciebie! ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY! Z Żakiem zdobędziesz praktykę i kwalifikacje do wykonywania tego zawod ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować w ciągu tygodnia? Nie masz pieniędzy na czesne? Dobrze znamy takie sytuacje – nasze rozwiązanie to zdobycie wykształcenia związanego z wymarzonym zawodem w Żaku i to całkowicie za darmo! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! SEKRETARIAT: ul. ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Zapisz się do Żaka, wybierz jeden z wielu top kierunków! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do Żaka, wybierz jeden z wielu darmowych kierunków i spełniaj się zawodowo!!! Proponujemy Ci DARMOWE kierunki medyczne: Opiekun Medyczny, Masaż, Opiekunka Dziecięca. W Żaku zapewnimy Ci: • Naukę za darmo! • Naukę w trybie zaocznym (co drugi weekend) • Legitymację uprawniająca do zniżek w PKS, PKP i u naszych Partnerów w całej Polsce • Życz ... więcej »
Radomsko
+48446852056
13.01.2016 13:48
Cena: 109 Zł.
O

Dekorator wnętrz! Zdobądź zawód swoich marzeń!

Dekorator wnętrz! Zdobądź zawód swoich marzeń! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoja pasja to projektowanie i aranżacja wnętrz? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Nauka trwa tylko dwa semestry- 10 miesięcy! Uwaga! Rekrutacja trwa! Zapisz się już dziś! Zarezerwuj miejsce ON-LINE http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Dowiedz się więcej na www ... więcej »
13.01.2016 13:42
Cena: 1 499 Zł.
O

Kurs kosmetyki z elementami wizażu

Kurs kosmetyki z elementami wizażu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs trwa 100 godzin i obejmuje następujące zagadnienia: - medyczne podstawy zabiegów kosmetycznych - henna i depilacja brwi - zabiegi kosmetyczne - masaż twarzy i dekoltu - manicure i pedicure - wizaż Zarówno zajęcia praktyczne jak i teoretyczne, prowadzone są w pracowni kosmetycznej mieszczącej się w siedzibie Akademii Zdrowia przy ul. Kilińskiego ... więcej »
Łódzkie
422557702
13.01.2016 13:40
Cena: 950 Zł.
O

Kurs stylizacji paznokci

Kurs stylizacji paznokci - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli wybierasz ten kurs to znaczy, że jesteś osobą twórczą i przedsiębiorczą. Kurs stylizacji paznokci obejmuje 40 godzin dydaktycznych. W programie m.in.: - kurs stylizacji paznokci - choroby i budowa paznokci czyli teoretyczny niezbędnik - manicure i pedicure czyli abc zadbanych paznokci - masaż dłoni i stóp czyli coś dla zdrowia - przedłużan ... więcej »
Łódzkie
422557702
Ogłoszenia 2061 do 2080 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)