Razem 311 037 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Firma szkoleniowa Kontimex organizuje dwudniowe kursy, które są przygotowaniem do egzaminów i zdobycia kwalifikacji w zakresie osługi dźwignic. Kontimex organizuje i realizuje kursy dla wszystkich grup oraz kategorii kwalifikacyjnych za zakresu obsługi dźwignic. Każdy kurs i jego harmonogram trzydziestosześcio godzinny konsultowany jest z przedstawicielami DT. Uprawnienia, a raczej ich stwierdzenie w postaci zaświadczenia nadaje oddział UDT. Zaświadcze ... więcej »
Ciekawie napisana prezentacja – niebanalna i rzeczowa, przystępna dla maturzysty, oparta na omawianym w szkole materiale literackim, z planem, bibliografią itp. Odnosi się do biografii trzech twórców.
Prezentacja jest bardzo rzeczowa i starannie opracowana. Łatwo ją sobie przyswoić. Zawiera tekst, konspekt, plan ramowy, bibliografię i inne przydatne elementy. Całość jest spójna i wartościowa, zapewnia wysoką punktację.
Pisze prace maturalne przez 8 lat Dlatego oferuje pomoc dla uczniów w tworzeniu jej lub napisaniu od podstaw! Każda napisana praca osiągnęła od 18-20 punktów. Gwarantuję wysoką jakość merytoryczną i językowa tekstów, dzięki czemu jako abiturient możesz mieć pewność, że zaliczysz egzamin z języka polskiego na satysfakcjonującą Cię liczbę punktów. Każda napisana przeze mnie praca jest w 100% oryginalna, co oznacza, iż wykonywana jest indyw ... więcej »
21.11.2014 08:44
Cena: 1 Zł.
O

Pomogę uzyskać prawo jazdy na Ukrainie.

Pomogę uzyskać prawo jazdy na Ukrainie. Zainteresowanych prosimy o kontakt: telefoniczny: +37281619075 mailowy: prawojazdyukraina@yandex.ua
21.11.2014 08:32
O

Kupię certyfikat

Kupię certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego.
- Operator żurawia kategoria IIŻ, szkolenia w zakresie obsługi żurawia (tzw. HDS, przeładunkowego) oraz przenośnego na przyczepie (tzw. żurawie leśne ) Cena: 750zł W cenie szkolenia zapewniamy: egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, materiały szkoleniowe, zajęcia teoretyczne i praktyczne, powtórka przed egzaminem. - Operator Podestów Ruchomych - wolnobieżnych nożycowych z własnym napędem, montowanych na pojeździe, montowanych na przyczepie ... więcej »
Piotrków Trybunalski
+48519337397
20.11.2014 12:52
Cena: 1 200 Zł.
O

Kurs CPC KATOWICE 12-15 grudzień 2014r /

Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja - kurs CPC KATOWICE 12,13,14,15 grudzi eń 2014. Kurs trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu CPC jest przygotowanie Państwa d o zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań , również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi się zetkną na egza ... więcej »
19.11.2014 06:37
Cena: 1 Zł.
O

Prawo jazdy na Ukrainie pomogę uzyskać.

Prawo jazdy na Ukrainie pomogę uzyskać. Po szczegółowe informację proszę o kontakt : tel: +380633767012 pawel.prokopczuk@mail.ru
18.11.2014 17:56
Cena: 100 Zł.
O

Pomoc w pisaniu pracy maturalnej

Witam. Pomogę w napisaniu prezentacji maturalnej. Posiadam doświadczenie z poprzednich lat oraz odpowiednie wykształcenie. Uczę języka polskiego. Jestem miłą osobą, z doświadczeniem i gwarantuje dobry kontakt. Prace są uczciwe, solidne, pomoc jest udzielana indywidualnie, pod danego maturzystę i z dużym zaangażowaniem. Dołączam plan, bibliografie, treść pracy, pytania i odpowiedzi do pracy, ksero z literatury przedmiotu. Pisz na maila aneta568@wp.pl, ... więcej »
Cała Polska
+48508170483
REKLAMA
REKLAMA
18.11.2014 15:16
Cena: 1 200 Zł.
O

KURS CPC LUBLIN 5-8 grudzień 2014r

Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-o dniowe szkolenie, które odbędzie się w Lublinie 5,6,7,8 grudzień 2014. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu CPC jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań , również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi się zetkną na egzaminie. W od ... więcej »
Kurs języka niemieckiego dla Opiekunki / Opiekuna osób starszych Każda osoba, która wyjeżdża do pracy z seniorami musi znać język niemiecki. Jeżeli czujesz, że musisz się podszkolić, zapraszamy na kursy niemieckiego organizowane przez Medipe. Po zakończeniu kursu i uzyskaniu zaświadczenia zapewniamy pracę w Niemczech. Gwarantujemy: • Kursy języka niemieckiego z możliwością wyjazdu do pracy w Niemczech, • Słownictwo przydatne w codziennych ... więcej »
Cała Polska
+48713778807
Gmina Wołomin zaprasza swoich mieszkańców na bezpłatne szkolenia z języka angielskiego i ICT! DLA KOGO: Do projektu mogą być zakwalifikowane osoby, które spełniają następujące warunki: wiek między 18- 64 rokiem życia, zamieszkanie na terenie gminy Wołomin (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego), posiadają status osoby bezrobotnej lub są nieaktywne zawodowo. SZCZEGÓLNIE ZAPRASZAMY KOBIETY WRACAJĄCE NA RYNEK PRACY PO PRZERWIE ZWIĄZANEJ Z URODZENIEM I WYCHOWANIE ... więcej »
Cała Polska
+48882490556
12.11.2014 07:02
Cena: 1 Zł.
O

Prawo jazdy na Ukrainie

Prawo jazdy na Ukrainie. Po szczegółowe informację proszę o kontakt : tel: +380633767012 pawel.prokopczuk@mail.ru
Sprzedamy gotowe prezentacje maturalne z tego roku. Cena tylko 50 zł. Są to wybrane z naszego liceum , najlepsze prezentacje, ocenione od 17 do 20 punktów, wszystkie bardzo dobrze napisane. My sobie dorobimy ty skorzystasz. Nie czekaj. Dołączamy oczywiście plan i pełną bibliografie, możemy także później utrzymywać z tobą kontakt i pomagać ci, jeśli coś będzie niezrozumiałe, naprawdę pomożemy w stu procentach. Jesteśmy tegorocznymi maturzystami i wiemy co, ... więcej »
Oferowana prezentacja jest starannie opracowana, zawiera plan, bibliografię, konspekt, ilustracje, przykłady pytań egzaminacyjnych, wskazówki dotyczące sposobu prezentacji. Wszystko gotowe do wydruku i wykorzystania. Tekst podstawowy zawiera liczne cytaty, jest łatwy do przyswojenia i zrozumiały. Opiera się na przykładach z literatury i malarstwa. Cena do uzgodnienia. nefryt@wp.pl
Tomaszów Mazowiecki pisanie prac licencjackich; Tomaszów Mazowiecki pisanie prac magisterskich. Nie masz czasu, chcesz skorzystać z profesjonalnej pomocy? Opracowania będące pomocą w pisaniu materiałów naukowych takich jak: Prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie i inne. Najczęstszym powodem, zatruwającym nam życie jest brak czasu, obowiązki rodzinne czy zawodowe, na szczęście mogę Cię zastąpić, dostarczając odpowiednich pomocy naukowych, pomóc w ... więcej »
Zakochani są szaleni – rozwiń myśl Horacego odwołując się do wybranych utworów o tematyce miłosnej Prezentacja nadaje się do wielu różnych wersji tematów o zakochanych, jest pisana przez polonistę szkoły średniej. Zawiera plan ramowy, bibliografię, pełne 15 minut wystąpienia i bardzo szczegółowy konspekt ułatwiający przygotowanie do egzaminu.
Problem bezdomności w literaturze i w życiu (na wybranych przykładach). Oferuję prezentację z planem, konspektem, bibliografią i ilustracjami. Jest oparta na kilku utworach, podstawę kompozycyjną stanowią „Ludzie bezdomni”.
10.11.2014 13:42
Cena: 25 Zł.
O

Korepetycje z języka niemieckiego

Absolwentka filologii germańskiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego uczniom na każdym poziomie zaawansowania. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zdobyte w kraju, a także w Niemczech. Zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia oraz zapewniam dużą dostępność materiałów. Gwarantuje przyjemną i bezstresową atmosferę podczas zajęć. Możliwy dojazd do ucznia. Serdecznie zapraszam!
Leżajsk
+48788866851
Ogłoszenia 2061 do 2080 z 7169
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)