Razem 263 196 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
27.01.2017 10:51
O

LICEUM dla Dorosłych w 2 lata!

LICEUM dla Dorosłych w 2 lata! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz jeszcze średniego wykształcenia? Samo się nie zrobi :) Bezpłatne Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych, system zaoczny, 2 lata po zawodówce, 3 lata po gimnazjum lub podstawówce – ostatnia szansa przed reformą edukacji! Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj miejsce: zak.edu.pl/formularz Rekrutujemy na wszystkie semestry ... więcej »
Kurs widlak wysokiego składu Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs widlak wysokiego składu Warszawa Kurs na operatorów wózków widłowych IIWJO. Warszawa Instalatorów 9 Szkolenie prowadzone jest według aktualnie odnowionego i zatwierdzonego programu Akademii Urzędu Dozoru Technicznego. Kurs obejmuje 3 rodzaje napędów silnikowych które występują w wózkach: - spalinowe - elektryczne - gazowe + uprawnienia do wymia ... więcej »
Technik ochrony fizycznej osób i mienia! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do tego, by zostać profesjonalnym ochroniarzem? Chciałbyś mieć do czynienia z sytuacjami wymagającymi nagłej i zdecydowanej interwencji? Masz już dosyć ogłoszeń, w których firmy potrzebują pracownika ochrony do „zbierania wózków z parkingu”, albo do roli „dozorcy”? Z konkretnym dyplomem od nas dostaniesz konkretny wa ... więcej »
Bełchatów
+48446350761
Kurs widlak wysokiego składu Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs widlak wysokiego składu Łódź Zapraszamy na kursu zawodowe z zakresu obsługi wszystkich typów wózków łącznie z wysokim składem. Kurs pozwala na uzyskanie bezterminowego certyfikatu UE wraz z certyfikatami i bezpieczną wymianą butli z gazem. W naszym ośrodku w Łodzi posiadamy 16 różnych wózków (hala 3000 m) Kursy odbywają się codziennie prócz niedz ... więcej »
Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja. Kurs - Koal zaprasza. Poznań 24.02.2017 r. Firma Koal serdecznie zaprasza do Poznania na czterodniowe weekendowe szkolenie 24-27.02.2017 r. Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu państwowego i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub z ... więcej »
27.01.2017 02:30
Cena: 790 000 Zł.
O

Podaż kredytu w szczególności i poważne osoby

Podaż kredytu w szczególności i poważne osoby - Zdjęcia do ogłoszenia
I udziela pożyczek dla osób z oprocentowaniem 2% w okresie do wyboru 2000 500 000 € 3 debute wadą mnie po przeniesieniu do swojego konta bankowego oraz wykonuje szereg miesięcznych płatności. To musi wziąć na jego tożsamości i musi mieć możliwość wypełniania pewnych formalności u notariusza. Nie wahaj się ze mną skontaktować przez e-mail, aby uzyskać więce ... więcej »
Cała Polska
+4896106025
26.01.2017 15:18
O

ZOSTAŃ PROFESJONALISTĄ!

ZOSTAŃ PROFESJONALISTĄ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz dbać o siebie? Lubisz masaż? Chcesz zdobyć nowe umiejętności? ZOSTAŃ PROFESJONALISTĄ! Zapisz się na BIOMASAŻ u Żaka :) Zapisy od ręki! Wypełnij formularz i ruszaj z nami! :) http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Zgłoś się osobiście! ul. Długa 32/5 Bydgoszcz Pon.- Pt. 9-17 Sob. 9- 14 Masz pytania? Zadzwoń! 52 321-43-61 Czekamy na Ciebie :)
26.01.2017 12:09
Cena: 587 Zł.
O

Gotowy natychmiast bez ryzyka

Gotowy natychmiast bez ryzyka - Zdjęcia do ogłoszenia
Gotowy natychmiast bez ryzyka Biegnę z umów kredytowych cechy, zwykle zwane "POŻYCZKI POMIĘDZY SZCZEGÓLNOŚCI" nie wymagają specjalnych warunków, skontaktuj się ze mną na mój adres e-mail: aby uzyskać więcej informacji na moje warunki, sprzyjające. PS : nie bardzo poważnie, do powstrzymania się od: expresse.finance22@gmail.com
Krosno Odrzańskie
+4878569857
26.01.2017 09:25
Cena: 249 Zł.
O

Szkolenia Otwarte - 2 osoby w cenie 1

Szkolenia Otwarte - 2 osoby w cenie 1 - Zdjęcia do ogłoszenia
PROMOCJA WALENTYNKOWA Zaproś GRATIS bliską osobę na Szkolenie Otwarte. Wszystkie zgłoszenia wysłane od 01.02 do 18.02.2017 biorą udział w promocji „2 osoby w cenie 1”. Zapraszamy! Więcej informacji na www.perspecta.pl/category/aktualnosci/
Egzaminy UDT ładowacze teleskopowe Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Egzaminy UDT ładowacze teleskopowe Warszawa Oferujemy szkolenia na ładowarki teleskopowe, ładowacze, wózki specjalizowane, urządzenia do układania kostki betonowej i krawężników. Kurs na ładowarki teleskopowe pozwala uzyskać uprawnienia na wszystkie wózki kat I,II,III WJO Na naszym placu sprzedażowym (Instalatorów 9) odbywają się kursy dla klientó ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Egzaminy UDT ładowacze teleskopowe Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Egzaminy UDT ładowacze teleskopowe Łódź Ładowarki Teleskopowe, urządzenia do układania kostki betonowej i krawężników. Centrum Szkoleń oferuje kursy zawodowe. Po szkoleniu na ładowarki teleskopowe kursant otrzymuje komplet uprawnień na wszystkie typy ładowarek teleskopowych, w tym roto i wszystkie typy osprzętów montowanych na ograniczniku + wraz z nor ... więcej »
Kosmetyka ZA DARMO! Zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli Twoim wymarzonym miejscem pracy jest salon kosmetyczny, studio stylizacji i wizażu czy salon odnowy biologicznej przyjdź do ŻAKa i zapisz się na DARMOWY KIERUNEK technik usług kosmetycznych. Dzięki nam zdobędziesz wiedzę i umiejętności zawodowe, które sprawią, że staniesz się atrakcyjny na rynku pracy. UWAGA! REKRUTACJA TRWA! Nie zwlekaj! Zapisz ... więcej »
25.01.2017 16:22
Cena: 99 Zł.
O

DIETETYK Specjalista żywienia człowieka w 1 rok!

DIETETYK Specjalista żywienia człowieka  w 1 rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dieta i zdrowe odżywianie jest bardzo ważne, zwłaszcza dla gwiazd. Aktorzy, muzycy, sportowcy i wiele innych sławnych osób korzysta na co dzień z pomocy własnych doradców żywieniowych. Jeśli lubicie zdrowy tryb życia, a przy tym chcielibyście dbać o zdrowie swoich idoli, ten kierunek jest dla Was. Jeśli czujesz że to zajęcie dla Ciebie zapisz się do nasze ... więcej »
Tarnowskie Góry
+48322853410
25.01.2017 16:16
Cena: 99 Zł.
O

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Jesteś doskonały w planowaniu? Świetnie sobie radzisz z układaniem harmonogramów, a ponad to lubisz kontakt z ludźmi? Zostań rejestratorką medyczną! Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz i rozpoczniesz naukę w Żaku. Zdobądź dyplom i rozpocznij pracę w uznawanym środowisku! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Tarnowskie Góry, ul. Sobieskiego 1 tel. 32 285 34 10 Sekretariat szkoły czynny: poniedziałek – piątek 9:0 ... więcej »
Cała Polska
+48322853410
25.01.2017 16:12
Cena: 99 Zł.
O

Agent celny

Agent celny - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz dość swojej pracy? Chcesz rzucić wszystko i wyruszyć w Bieszczady?! Poczekaj! Zamiast krętych szlaków mamy dla ciebie prostą ścieżkę. Otworzymy przed Tobą drogę do kariery - wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą i wypełnisz krótki formularz: http://www.zak.edu.pl/formularz lub odwiedzisz nas w Tarnowskich Górach przy ul. Sobieskiego 1. Z nami p ... więcej »
Tarnowskie Góry
+48322853410
Nie masz jeszcze matury? :) Nic straconego ! W Żaku mamy dla Ciebie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zacznij naukę w Naszej Szkole Mława, ul. Sienkiewicza 4 tel. 23 655 26 41 Zapis przez internet: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Zapraszamy !
25.01.2017 13:04
O

Florystyka ZA DARMO!

Florystyka ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz specjalizację FLORYSTY i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, a także pielęgnacji roślin. Nauka rozpoczyna się w lutym, liczba miejsc ograniczona! Nie czekaj, aż inni Cię wyprzedzą! Brak ograniczeń wiekowych ... więcej »
Zostań Opiekunką Środowiskową w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Kuszą Cię zagraniczne oferty pracy? Chcesz sprawdzić się jako Opiekunka Środowiskowa? Zdobądź niezbędne przygotowanie zawodowe i rozpocznij pracę! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz lub wpisz się na listę słuchaczy kierunku Opiekun medyczny w sekretariacie szkoły ul.Kościuszki 17. Rozpocznij naukę zupełnie za darmo!
Bełchatów
+48446350761
25.01.2017 10:02
Cena: 109 Zł.
O

Zostań Rejestratorką Medyczną w jeden rok!

Jesteś doskonały w planowaniu? Świetnie sobie radzisz z układaniem harmonogramów, a ponad to lubisz kontakt z ludźmi? Zostań rejestratorką medyczną! Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz i rozpoczniesz naukę w Żaku. Zdobądź dyplom i rozpocznij pracę w uznawanym środowisku! Ul. Kościuszki 17 Tel. 44 635 07 61
Bełchatów
+48446350761
25.01.2017 09:50
O

Cena kurs suwnica Warszawa

Cena kurs suwnica Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Cena kurs suwnica Warszawa Egzaminy na suwnice w ogólnopolskiej firmie Centrum Szkoleń organizowane są łącznie z egzaminami państwowymi. Pozwala to na uzyskanie legitymacji UDT, która nie terminu ważności i uprawnia do obsługi suwnic w naszym kraju i za granicą. Suwnice służą do opuszczania, podnoszenia i przewożenia różnego rodzaju przedmiotów na hali ... więcej »
Ogłoszenia 2081 do 2100 z 8984
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)