Razem 260 847 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Kurs Visual Management- zarządzanie przez wizualizację - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity zaprasza na Kurs Visual Management- zarządzanie przez wizualizację, który odbędzie się w dniu 2 września 2016 w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • zarządzają zespołami w środowisku serwisowym lub produkcyjnym, • zarządzają projektami w środowisku serwisowym lub produkcyjnym, • znają już podstawowe zagadnienia związane z procesami- tw ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
16.08.2016 15:08
Cena: 0 Zł.
O

Zostań Florystą! Rekrutacja trwa!

Zostań Florystą! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Uwielbiasz zapach świeżo ściętych kwiatów i w kwiaciarni mógłbyś siedzieć godzinami? Nic prostszego – zostań florystą! Wypełnij formularz zgłoszeniowy http://www.zak.edu.pl/formularz lub odwiedź nas w sekretariacie szkoły ul. Kościuszki 17 Bełchatów. Rozwiń swoją wiedzę i zdobądź pracę marzeń!
16.08.2016 13:39
O

Naucz się języka migowego!

Naucz się języka migowego! - Zdjęcia do ogłoszenia
Tylko dzięki nam zdobędziesz umiejętności komunikowania się z osobami niesłyszącymi za pomocą poznanych znaków języka migowego. Odwiedź kedzierzynkozle.zak.edu.pl lub przyjdź do sekretariatu szkoły: ul. Garncarska 3 47200 KędzierzynKoźle zak.edu.plformularz i zapisz się online!
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych! Tylko 2 lata! - Zdjęcia do ogłoszenia
Skończyłeś szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy dla Ciebie super ofertę!Zdobądź średnie wykształcenie zupełnie ZA DARMO w 2 lata! Zapisz się już dziś online: zak.edu.pl/formularz Ukończyłeś szkołę podstawową lub gimnazjum? Nauka w LO potrwa 3 lata. Przyjmujemy wszystkich kandydatów do LO niezależnie od wieku. Liczba miejsc ograniczona! Nie pozwól by inni Cie wyprzedzili!
14.08.2016 23:38
Cena: 100 000 Zł.
O

Jeśli potrzebujesz pożyczki

Jeśli potrzebujesz pożyczki - Zdjęcia do ogłoszenia
niektóre bardzo poważne i szybko Jeśli potrzebujesz pożyczki do stagnacji lub dla różnych potrzeb, prosimy o przesłanie Pytam o kontakt mailowy: (dianalopeza123@gmail.com) do uzyskać kredyt w ciągu 72 godzin.
13.08.2016 19:43
O

Profesjonalne pisanie prac

Profesjonalne pisanie prac - Zdjęcia do ogłoszenia
Napisanie pracy dyplomowej lub zaliczeniowej to czasochłonne i męczące zadanie, dlatego niektórzy decydują się przekazać je innym osobom. Jeżeli pragniesz, aby praca została wykonana na naprawdę dobrym poziomie, to zleć to zadanie firmie PisaniePrac.org. Działamy w branży już od kilku lat, a zatem jesteśmy gotowi podjąć się pisania na każdy temat. W naszy ... więcej »
13.08.2016 07:03
O

Studia w Anglii

Studia w Anglii - Zdjęcia do ogłoszenia
Zamieszkaj oraz zacznij studiować w Londynie, Birmingham i Manchesterze, otrzymując pełne wsparcie finansowe od państwa. Otrzymasz 9000 funtów na naukę oraz 10000-18000 funtów na życie w Londynie rocznie. Zapewniamy pomoc w aplikowaniu na uczelnię oraz pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Studia tylko 2 dni tygodniowo. 30% zniżki na STUDENT OYSTER i COUNCIL T ... więcej »
Rolniku możesz więcej! Sprawdź! - Zdjęcia do ogłoszenia
ROLNIKU!!! Od 30 kwietnia 2016 ziemię rolną może nabyć tylko osoba posiadająca kwalifikację rolnicze! Zapisz się do ŻAKa na darmowy kierunek Technik Turystyki Wiejskiej i uzyskaj uprawnienia do prowadzenia gospodarstw rolnych oraz do uzyskania dopłat unijnych!!! Zajęcia w systemie zaocznym – soboty i niedziele! Bez ograniczeń wiekowych! NIE WY ... więcej »
Bezpłatne szkolenia komputerowe i językowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie Akademia kompetencji ICT i językowych przeznaczona dla osób: - powyżej 25 roku życia - mających co najwyżej średnie wykształcenie - zamieszkujących na terenie województwa lubelskiego - w szczególności osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby niepełnosprawne. W szkoleniach mogą wziąć udział osoby pracujące, bez ... więcej »
Bezpłatne szkolenia zawodowe dla osób niepełnosprawnych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie Sprawni na rynku pracy- projekt przeznaczony jest dla osób: -niepełnosprawnych -bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo -zamieszkujących na terenie lubelskiego, miasta Lublin, krasnostawskiego, lubartowskiego, chełmskiego, miasta Chełm. Oferujemy szkolenia zawodowe: -Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i ele ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Nowe rozwiązanie w nauce niemieckiego dla dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówić po niemiecku, to czytaj dalej. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. A może nigdy nie uczyłaś się tego języka? Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość, sposób? Czy masz zdolności języko ... więcej »
Cała Polska
+48575249030
11.08.2016 15:19
Cena: 801 Zł.
O

Kurs Excel Zaawansowany Warszawa

Kurs Excel Zaawansowany Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Zaawansowany, który odbędzie się w dniach 1-2 września w Warszawie. Po szkoleniu Excel Zaawansowany będziesz potrafił: - szybko i pewnie poruszać się po narzędziach i funkcjach Excela - używać zaawansowanych funkcji z kategorii daty i czasu, tekstowych, wyszukiwania, informacyjnych oraz statystycznych, - wyróż ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Technik drogownictwa tylko w Żaku ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli interesujesz się budową i utrzymaniem dróg, autostrad i obiektów mostowych, jesteś cierpliwy i lubisz pracę na świeżym powietrzu, to mamy specjalizację dla Ciebie! Zostań TECHNIKIEM DROGOWNICTWA zupełnie ZA DARMO!!! Zdobądź zawód poszukiwany na rynku pracy! Zapisz się online: zak.edu.pl/formularz Po skończeniu kierunku możesz pracować w fi ... więcej »
Wróciłeś z urlopu? Czas pomyśleć o szkole! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wróciłeś z wakacji? Pomyśl o swojej przyszłości! Zdobądź odpowiednie kwalifikacje i poszerzaj swoje horyzonty! Sprawdź naszą nową ofertę edukacyjną: www.jastrzebie-zdroj.zak.edu.pl Szczególnie polecamy: Florystyka – ZA DARMO Opiekun medyczny – ZA DARMO Technik masażysta – ZA DARMO Technik ochrony fizycznej osób i mienia- ZA DARMO Rejestratorka medy ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:46
O

Technik Informatyk:

Technik Informatyk: - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie informatyki i pracuj w wymarzonym zawodzie! Kierunek BEZPŁATNY Okres nauczania: 2 lata PISEMNA GWARANCJA BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce online: www.zak.edu.pl/formularz Lub przyjdź do sekretariatu szkoły: ul. Warmińska 2b Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:44
Cena: 99 Zł.
O

Rejestratorka medyczna + Technik administracji

Rejestratorka medyczna + Technik administracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie medycyny i administracji i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Rejestratorka medyczna: 99zł, czas trwania: 10 miesięcy Technik administracji: KIERUNEK BEZPŁATNY, czas trwania: 2 lata Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na kierunek płatny! ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie BHP i pracuj w wymarzonym zawodzie! Kierunek całkowicie bezpłatny! Okres nauczania: 1,5roku NAUKA KOŃCZY SIĘ EGZAMINEM PAŃSTWOWYM KWALIFIKACJE: Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy PISEMNA GWARANCJA BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce online: www ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
Technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie ochrony i pracuj w wymarzonym zawodzie! Kierunek bezpłatny, okres nauczania: 2 lata ( 4 semestry) PISEMNA GWARANCJA BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce online: www.zak.edu.pl/formularz Lub przyjdź do sekretariatu szkoły: ul. Warmińska 2b Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:37
Cena: 119 Zł.
O

Wizażystka/Stylistka + Technik Usług Kosmetycznych

Wizażystka/Stylistka + Technik Usług Kosmetycznych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie kosmetologii i stylizacji i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Wizażystka/Stylistka: 119zł, czas trwania: 10 miesięcy Technik Usług Kosmetycznych: 89zł , czas trwania: 2 lata Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na tańszy kierunek! Zdobądź ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:35
Cena: 99 Zł.
O

Rejestratorka medyczna + opiekun medyczny

Rejestratorka medyczna + opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie medycyny i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Rejestratorka medyczna: 99zł, czas trwania: 10 miesięcy Opiekun medyczny: KIERUNEK BEZPŁATNY, czas trwania: 10 miesięcy Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na kierunek płatny! Zdobądź dwie kwa ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
Ogłoszenia 2081 do 2100 z 9711
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)