Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Technik rachunkowości za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasją są zestawienia, wystawianie dokumentów księgowych? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Już dziś zapisując się do Żaka możesz otrzymać nie tylko naukę na kierunku technik rachunkowości za darmo ale szansę na ciekawą pracę. Dowiedz się wi ... więcej »
Pomogę w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, maturalnych oraz napiszę wypracowania, eseje, recenzje, zrobię prezentację oraz korektę prac itp. Posiadam duże doświadczenie. Kontakt pod numerem telefonu 537895784 lub email madziorex82@gmail.com
Ostrów Mazowiecka
+48537895784
11.01.2016 13:07
Cena: 850 Zł.
O

Kurs "Masaż klasyczny/masaż leczniczy"

Kurs "Masaż klasyczny/masaż leczniczy" - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs masażu klasycznego obejmuje 75 godzin dydaktycznych w cenie 850 zł . Kurs prowadzony jest od podstaw. Obejmuje: - Podstawy anatomii i fizjologii - techniki masażu klasycznego - psychologia masażu - zasady bezpieczeństwa masażu - historia masażu Kurs masażu leczniczego obejmuje 75 godzin dydaktycznych w cenie 900 zł. Kurs jest uzupełnieni ... więcej »
Łódzkie
422557702
11.01.2016 12:56
Cena: 850 Zł.
O

Kurs językowy dla personelu medycznego

Kurs językowy dla personelu medycznego - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kursy języka angielskiego i niemieckiego dla personelu medycznego. Czas trwania każdego z kursów to 100 godzin. Kury są idealne dla osób wkraczających na rynek pracy i znających język na poziomie od słabo zaawansowanego do średnio zaawansowanego, którzy będą wykorzystywać język w codziennych sytuacjach zawodowych. Kursy rozwijają słown ... więcej »
Łódzkie
422557702
11.01.2016 11:20
Cena: 680 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany Warszawa, Cognity

Kurs Excel Średniozaawansowany Warszawa, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 1-2 lutego 2016 w Warszawie. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. ... więcej »
Warszawa
+48223987155
11.01.2016 11:16
O

Kurs prawa jazdy Warszawa

Kurs prawa jazdy Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Weekendowe kursy prawa jazdy w OSK Q-Mobil www.qmobil.pl to oferta dla osób chcących szybko, lecz skutecznie posiąśc wiedze z zakresu charakterystyki kandydata na kierowce. Oprócz kursów weekendowych Q-Mobil ma w swojej ofercie kursy eksternistyczne (dla osób które są w stanie samodzielnie posiąśc niezbedną wiedze ucząc sie z podrecznika), oraz kursy elea ... więcej »
09.01.2016 00:23
Cena: 50 Zł.
O

Sprzedam gotowy biznes plan kawiarni

Sprzedam gotowy biznes plan kawiarni na zaliczenie otrzymałam wysoką ocenę za niego.
08.01.2016 17:35
Cena: 109 Zł.
O

Konsultant ds. żywienia-kwalifikacja w 10 miesięcy!

Konsultant ds. żywienia-kwalifikacja w 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesujesz się zdrową żywnością? Chciałbyś układać diety tak, by posiłki były proste w przygotowaniu, smaczne i by znalazły się w nich wszystkie niezbędne składniki odżywcze? Zapisz się do jednorocznej szkoły ŻAK w Bydgoszczy na kierunek KONSULTANT DS. ŻYWIENIA i zdobądź swój wymarzony zawód W ROK! REKRUTACJA TRWA ! Dlaczego warto zapisać się do Żak ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Technik Informatyk- zdobądź zawód ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MA - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja zimowa w ŻAKu trwa ! Podnieś swoje kwalifikacje zupełnie ZA DARMO! Start nauki już w lutym! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz *Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (weekendy), *Pisemna gwarancja braku opłat *Nie wymagamy matury *Nieodpłatne zaświadczenia do ZUS, MOPS, KRUS Ul. Długa 32/5 Bydgoszcz 523214361 Więcej na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl
Cała Polska
+48523214361
08.01.2016 16:28
O

DARMOWE szkoły dla dorosłych

DARMOWE szkoły dla dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do DARMOWEJ szkoły dla dorosłych! Technik Administracji, Opiekun Medyczny, Liceum Ogólnokształcące, Technik BHP, Asystent Osoby Niepełnosprawnej, Florysta... to tylko niektóre kierunki w naszej ofercie. Sprawdź nas i zarezerwuj miejsce online: zak.edu.pl/formularz
REKLAMA
REKLAMA
08.01.2016 16:18
Cena: 490 Zł.
O

Szybki Kurs Excel w Cognity

Szybki Kurs Excel w Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Program MS Excel to bez wątpienia jeden z najważniejszych programów komputerowych. Jego bardzo dobra znajomość jest wielce ceniona przez każdego pracodawcę. Zdarza się że zdobycie pracy uzależnione jest właśnie od znajomości tego programu. Zdarza się tak w szczególności w pracy w biurze, finansach czy handlu. Cognity Szkolenia oferuje jednodniowy Szybki ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Wykorzystanie informatyki w przedsiębiorstwie/administracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Wykorzystanie informatyki w przedsiębiorstwie/administracji Profesjonalne szkolenie informatyczne w formie e-learningowej, akredytowane przez MEN oraz certyfikowane przez Instytut EITCI w Brukseli. Szkolenie zrealizowane jest w całości w nowoczesnym systemie zdalnego nauczania (e-Learning), na który składają się technologicznie zaawansowane pod względe ... więcej »
Weekendowy Kurs Excel dla Średniozaawansowanych w Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Weekendowy Kurs Excel dla Średniozaawansowanych, który odbędzie się w dniach 16-17 stycznia 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel dla Średniozaawansowanych jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą przyspieszyć i usprawnić pracę oraz poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowa ... więcej »
08.01.2016 13:50
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. rosyjskiego

Nauka j. rosyjskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy naukę j. rosyjskiego przez komunikator Skype. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Bezpłatne materiały do nauki przesyłamy na adres e- mail. Zajęcia odbywają się w dwóch systemach do wyboru 45 min. lub 60 min. Nie zawieramy żadnych umów więc z nauki można w każdej chwili zrezygnować nie ponosząc żanych konsekwencji. Zapraszamy. 45 min. 28 zl 60 min. 33 zl
Cała Polska
+48691750941
Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które odbędzie się w Katowicach w dniach 11-14 marzec 2016 r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otrzymują od nas wsz ... więcej »
Technik BHP! Trwa nabór zimowy do Żaka! - Zdjęcia do ogłoszenia
Już teraz możesz zapisać się na kierunek Technik BHP ( 3 sem)!!! Trwa nabór ZIMOWY! Nauka całkowicie ZA DARMO! Absolwencie uzyskaj tytuł technika BHP, KAŻDY ZAKŁAD PRACY POTRZEBUJE TAKICH SPECJALISTÓW! Zajęcia w systemie zaocznym soboty i niedziele, średnio co 2 tygodnie. Kładziemy nacisk na zdobycie praktycznych umiejętności zawodowych. Z nami mnóstwo ... więcej »
Cała Polska
+48236552641
Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
08.01.2016 08:55
Cena: 590 Zł.
O

Weekendowy Kurs Excel Podstawowy w Cognity. Kraków

Weekendowy Kurs Excel Podstawowy w Cognity. Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na weekendowy Kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 16-17 stycznia w Krakowie. Szkolenie Excel od Podstaw jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Poszkole ... więcej »
Zapisz się na FLORYSTYKĘ! Zajęcia od lutego ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK zaprasza wszystkich, którym nie obce jest poczucie piękna i zapach kwiatów do podjęcia nauki na kierunku "Florysta". ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY! Przy zapisie wydajemy pisemną gwarancję BARKU UKRYTYCH OPŁAT i Kartę Słuchacza, uprawniającą do zniżek u Partnerów w całej Polsce! Rezerwuj miejsce: www.zak.edu.pl/f ... więcej »
07.01.2016 16:22
Cena: 450 Zł.
O

Animacja i grafika interaktywna z Adobe Flash

Animacja i grafika interaktywna z Adobe Flash - Zdjęcia do ogłoszenia
Tworzenie animacji i grafiki interaktywnej z Adobe Flash Profesjonalne szkolenie informatyczne w formie e-learningowej, akredytowane przez MEN oraz certyfikowane przez Instytut EITCI w Brukseli. Szkolenie zrealizowane jest w całości w nowoczesnym systemie zdalnego nauczania (e-Learning), na który składają się technologicznie zaawansowane pod względem o ... więcej »
Ogłoszenia 2101 do 2120 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)