Razem 292 796 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Prezentacja przystępna i wartościowa merytorycznie, napisana profesjonalnie spełni Twoje oczekiwania i da szansę na wysoką punktację. Jest kompletna i gotowa do wykorzystania.
Rozwiążę zadania z rachunkowości, bankowości, finansów itd. teksciaki@wp.pl te.506034914 gg 531891
Cała Polska
+48506034914
Sprzedam interesującą i "pewną" prezentację maturalną z planem, konspektem, bibliografią etc. Pisana przez polonistę spełni oczekiwania zdającego i Komisji. Omów różne spojrzenia na cierpienie człowieka na podstawie wybranych tekstów literackich. Napisz, by poznać bliższe szczegóły. makam1@op.pl
Praca miernikiem wartości człowieka. Ukaż zagadnienie na podstawie wybranych przykładów z literatury. Bardzo dobra prezentacja zawiera 15 minut wystąpienia, konspekt, plan ramowy, bibliografię podmiotu i przedmiotu, przykłady pytań i ilustracje, które można wykorzystać w czasie egzaminu, a także cenne uwagi. Łatwa do nauczenia i zrozumiała, pisana przez doświadczonego polonistę. Wykorzystuje liczne cytaty, które można czytać podczas jej wygłaszania. okioki@poczta.onet.eu
Sprzedam prezentację pisaną przez polonistę. Zawiera plan, konspekt, bibliografię, ilustracje, treść wystąpienia. Jest bardzo przejrzysta, zrozumiała i wartościowa. Spełnia wymogi najwyższej punktacji.
Rola doświadczeń młodzieńczych w biografii bohaterów literackich, ukaż różne ujęcia tego problemu. Prezentacja jest znakomicie opracowana. Polecam! Jest rzeczowa, zrozumiała, efektowna. Tekst bogaty w cytaty i logicznie skomponowany, styl lekki i naturalny, do tego bibliografia, konspekt, plan itp. Całość rozpoczyna efektowny cytat. okioki@poczta.onet.eu
A to Polska właśnie…Społeczeństwo polskie w oczach J. Słowackiego, S. Wyspiańskiego, i S. Mrożka. Na podstawie wybranych dzieł tych autorów omów i skomentuj zaprezentowane tam obrazy polskiego społeczeństwa. Sprzedam interesującą ilustrowaną prezentację pisaną przez polonistę. Odpowiada wszystkim tematom dotyczącym charakterystyki społeczeństwa polskiego w literaturze. Zawiera plan ramowy, szczegółowy konspekt, skróconą wersję konspektu, bibliografię z pod ... więcej »
Sprzedam przejrzyście napisaną prezentację z języka polskiego. Jest ilustrowana i oprócz tekstu, który należy wygłosić zawiera konspekt, plan, bibliografię etc. To ciekawe, wartościowe i przystępne opracowanie pozwalające uzyskać wysoką punktację.
Rzeczowa i wartościowa prezentacja pisana przez polonistę, z planem, konspektem, bibliografią, wzbogacona ilustracjami, zaopatrzona w uwagi dotyczące sposobu prezentacji. Spełnia kryteria na wysoką ocenę.
Jeżeli potrzebujesz naprawdę dobrej prezentacji na podobny temat, ta spełni Twoje oczekiwania. Jest wartościowa i na pewno spodoba się Komisji, a Tobie nie sprawi kłopotów z jej opanowaniem W skład wchodzi tekst, bibliografia, konspekt, plan itp.
REKLAMA
REKLAMA
25.01.2015 20:05
Cena: 80 Zł.
O

Prace maturalne, wypracowania j. polski.

Oferuję pomoc w przygotowaniu prac pisemnych typu: -Prace maturalne (pomoc w wyborze tematu, bibliografia, plan, praca, pytania komisji, slajdy, materiały dodatkowe) -Prace zaliczeniowe -Wypracowania -Prezentacje multimedialne -Projekty -Opracowanie pytań -Rozprawki -Recenzje itp. Ponad 6-letnie doświadczenie, wysoka jakość, przystępna cena, szybki czas realizacji, bezpieczne płatności. matury456@go2.pl gg 42467087 tel 791512033
Jednostka wobec totalitaryzmu. Zilustruj problem wybranymi utworami literackimi XX wieku. Ciekawie napisana prezentacja z planem, konspektem, bibliografią etc. Opiera się na zróżnicowanych i ciekawych utworach literackich z literatury dwudziestowiecznej polskiej i obcej.
Temat i cała prezentacja ( bibliografia, tekst wystąpienia, plan, konspekt, uwagi, ilustracje) opracowana rzeczowo i profesjonalnie. Jest przystępna, łatwa do opanowania i zapewnia wysoką punktację.
Omów różne spojrzenia na cierpienie człowieka na podstawie wybranych tekstów literackich. Sprzedam interesującą i "pewną" prezentację maturalną z planem, konspektem, bibliografią etc. Pisana przez polonistę spełni oczekiwania zdającego i Komisji.
Analizując wybrane przykłady literackie XIX i XX wieku, porównaj i omów wzajemne relacje Polaków i Żydów. Prezentacja opracowana profesjonalnie i ciekawie. Znakomity materiał do matury ustnej. Całość to tekst do wygłoszenia (z cytatami), bibliografia, plan, konspekt itd. - kompletny zestaw maturalny.
Macierzyństwo w literaturze, malarstwie i rzeźbie. Analiza porównawcza dzieł. Atrakcyjna, pisana przez polonistę prezentacja na pewno spodoba się Komisji. Spełnia wymogi egzaminu, jest merytoryczna i przystępna, zawiera wszystkie wymagane elementy (bibliografia, plan, konspekt itp.), a także opis materiałów pomocniczych, projekt plakatu i różne praktyczne uwagi. Jest ilustrowana omawianymi dziełami plastycznymi. Ma niebanalną kompozycję. pre.mat@wp.pl
„Powiedz mi, jak mnie kochasz...?" Przedstaw sposoby wyrażania miłości w liryce kilku wybranych poetów. Temat wzorcowo opracowany przez polonistę w formie pełnej prezentacji z tekstem, planem, konspektami, bibliografią. Całość odpowiada wymogom egzaminu maturalnego. Jest gotowa do wykorzystania. Opiera się na kilku tekstach należących do liryki miłosnej. pre.mat@wp.pl
Scharakteryzuj wizerunek Polski i Polaków wykreowany przez literaturę romantyczną i współczesną. Prezentacja dotyczy wizerunku społeczeństwa polskiego w literaturze i wykorzystuje utwory dwóch epok. Spełnia wymogi najwyższej punktacji. Jest ilustrowana, z planem, konspektem, bibliografią, opisem materiałów i licznymi dodatkowymi informacjami. Napisana została na podstawie utworów omawianych w szkole. makam1@op.pl
Wolność i zniewolenie. Omów problem na przykładach losów wybranych bohaterów literackich. Ciekawie opracowana prezentacja pisana przez profesjonalistę, z tekstem, planem, konspektem, bibliografią.Jest atrakcyjna, przystępna, łatwa do opanowania.
Sprzedam atrakcyjną, ilustrowaną prezentację na maturę ustną. Jest wartościowa, rzeczowa i ciekawa. Zawiera 15 minut wystąpienia, konspekt, plan ramowy, bibliografię i ilustracje, które można wykorzystać w czasie egzaminu, a także cenne uwagi. Łatwa do nauczenia i zrozumiała, pisana przez doświadczonego polonistę.
Ogłoszenia 2101 do 2120 z 7361
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)