Razem 311 037 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Obrona za pasem? Nie wiesz jak zabrać się za pisanie pracy lub zwyczajnie brakuje Ci czasu? Dobrze trafiłeś! Oferuję pomoc w zakresie pisania prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich, zaliczeniowych etc. W ramach usługi mogę zająć się kompleksową pomocą dotyczącą takich elementów jak: plan pracy, rozdziały czy też bibliografia. Pozostaję w stałym kontakcie e-mailowym lub telefonicznym. Każda praca tworzona jest ściśle wg zamówienia i wytycznych k ... więcej »
Kurs CPC Katowice 28.11-01.12 Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeczy ,Spedycja Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-o dniowe szkolenie, które odbędzie się w Katowicach 28.11-01.12.2014. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu CPC jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 25 ... więcej »
Masz problemy z napisaniem swojej pracy licencjackiej lub magisterskiej? Jeśli zależy Ci na profesjonalnej usłudze i najwyższej jakości to koniecznie skontaktuj się ze mną. Zajmuję się zawodowo przygotowywaniem pomocy naukowych. Mogę przygotować materiały, które okażą się pomocne w pisaniu prac licencjackich, magisterskich oraz wszelkiego rodzaju referatów i prac zaliczeniowych. Moje usługi wyróżnia przede wszystkim: • wysoka jakość, • terminowoś ... więcej »
Potrzebujesz pomocy w napisaniu swojej pracy licencjackiej, magisterskiej lub inżynierskiej? A może pilnie musisz oddać referat lub pracę zaliczeniową? Chętnie pomogę! Oferuję współpracę, w ramach której zapewniam stały kontakt z klientem (e-mail/ tel.). Opracuję materiał zgodny z wytycznymi Twoimi lub Twojego promotora. Gwarantuję anonimowość i bezpieczeństwo. Każde opracowanie przygotowywane jest indywidualnie, nie prowadzę tzw. odsprzedaży prac. Ja ... więcej »
Nauczyciel języka angielskiego z tytułem magistra filologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkołach od podstawowych do liceum i udzielaniu korepetycji, pomoże w nauce języka i przygotuje do egzaminów: maturalnego, gimnazjalnego, testu szóstoklasisty, FCE, CAE uczniów w wieku: od 5 - 95 lat. Możliwość uczęszczania na lekcje samemu lub w 2, 3 osoby z kolegą/koleżanką. - Grono zadowolonych ubiegłorocznych maturzystów, g ... więcej »
Nowy Sącz
+48500484223
16.10.2014 23:37
Cena: 190 Zł.
O

Sprzedam pracę magisterską - ekonomia

Sprzedam pracę magisterską z ekonomii. Praca kompletna, ze spisem treści, wstępem, czterema rozdziałami, zakończeniem, bibliografią, spisem tabel, rysunków, itd - obroniona na 5. Całość mieści się na 90 stronach. Więcej szczegółów na email. Zapraszam.
15.10.2014 19:15
Cena: 1 Zł.
O

Zegarki CKl

Czas jest towarem luksusowym, gdyż nie można go kupić ani wyprodukować. Nie mamy nad nim także władzy i nie możemy go bezpośrednio kontrolować. Jedyne co możemy z czasem zrobić, to go efektywnie wykorzystywać. Jednak aby tak czynić musimy zdawać sobie sprawę jak szybko płynie, mieć świadomość jego ulotności. A tego bez dobrego zegarka robić nie sposób. Dlatego też powstała nasza firma. Zegarmistrz.com to sklep internetowy firmy z branży zegarmistrzowskiej ... więcej »
Cała Polska
+48524138972
Pomoc i konsultacje w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich, licencjackich oraz przy tworzeniu wszelkiego rodzaju projektów uczelnianych lub zawodowych. Udzielam szerokiego wsparcia i pomocy. Treść opracowań oparta jest o materiały źródłowe takie jak książki, prasa fachowa, raporty, dane ilościowe i jakościowe, dane firm i przedsiębiorstw oraz własną wiedzę i doświadczenie. Stawiam na wysoką jakość usług i system poleceń. Realizację zleceń charakte ... więcej »
Sprzedam napisaną przez polonistę prezentację o kobiecych strojach. Jest ciekawa, efektowna, a co najważniejsze – zrozumiała i przystępna. Może Ci zapewnić najwyższą punktację. Zawiera ilustrowany tekst, bibliografię, konspekt, plan ramowy, opis materiałów pomocniczych i przykłady pytań, które mogą paść ze strony Komisji. nefryt44@wp.pl
Tragedia przegranej i ból tułaczki – omów sposoby ukazywania tych doświadczeń przez bohaterów literackich i w malarstwie. Sprzedam oryginalną i atrakcyjną prezentację, łącznie z tekstem wypowiedzi, bibliografią, konspektami, planem, ilustracjami i innymi uwagami autorki – polonistki szkoły średniej. Ciekawa teza, liczne cytaty, logiczna argumentacja, rzeczowe podsumowanie. nefryt44@wp.pl
REKLAMA
REKLAMA
Pomoc i konsultacje w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich, licencjackich oraz przy tworzeniu wszelkiego rodzaju projektów uczelnianych lub zawodowych. Udzielam szerokiego wsparcia i pomocy. Treść opracowań oparta jest o materiały źródłowe takie jak książki, prasa fachowa, raporty, dane ilościowe i jakościowe, dane firm i przedsiębiorstw oraz własną wiedzę i doświadczenie. Stawiam na wysoką jakość usług i system poleceń. Realizację zleceń charakte ... więcej »
Oferowana prezentacja jest napisana rzetelnie, zawiera plan, konspekt, bibliografię i liczne wyjaśnienia. Jest ciekawa i spełnia wymagania egzaminacyjne.
Prezentacja napisana rzeczowo, przejrzyście, profesjonalnie, stanowi kompletny materiał potrzebny zdającemu. Oprócz tekstu znajduje się w niej plan, konspekt, bibliografia, opis materiałów pomocniczych, przydatne wskazówki. Opiera się na znanych utworach, zawiera cytaty i solidną argumentację. Jest przejrzysta i spójna. nefryt44@wp.pl
Korepetycje z badań operacyjnych, ekonometrii, statystyki i prognozowania. Korepetycji udziela nauczyciel akademicki z uprawnieniami pedagogicznymi na terenie miasta Oleśnica (z dojazdem do Ucznia / Studenta).
Oleśnica
+48535992314
Pomoc w rozwiązywaniu zadań ze statystyki, ekonometrii, badań operacyjnych, finansów (wraz z przejrzystym komentarzem). Opracowanie danych ankietowych, sporządzanie biznes planów, analiz finansowych, modeli ekonometrycznych, analiz danych giełdowych (fundamentalna, techniczna, portfelowa). Zapraszamy do zalogowania się na unikatową platformę [url=http://www.redaktor-online.pl] i skorzystanie z usług profesjonalistów w swoich dziedzinach (finanse, eko ... więcej »
Napiszę materiały pomocne przy tworzeniu Twojej pracy licencjackiej i magisterskiej na każdy temat! Profesjonalnie, tanio i z bardzo dobrym kontaktem. W skład pracy wchodzą między innymi: - gotowa treść opracowania, - plan pracy i bibliografia, - cytaty/zdjęcia/schematy. Zamawiając swoją pracę u mnie – możesz liczyć na indywidualne podejście do tematu, darmowe porady oraz uwzględnienie Twoich życzeń co do pracy. Dodatkowo w razie uwag poprawię Twoją pracę bezpłatnie.
Masz dobry pomysł , lubisz się uczyć – zapraszamy na stronę Akademii Geniuszy oraz na forum strony www.abba.edu.pl. Na stronie można dodać lub przeczytać ogłoszenie w różnych kategoriach.
Kurs CPC Szkolenie Rzeszów / Certyfikat Kompetencji Zawodowych / Licencja na przewóz rzeczy , spedycja. Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które rozpocznie się Rzeszowie w dniach 21-24 listopad 2014r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2500 p ... więcej »
Kurs lekcium i praktycznych zajęc dla dzieci i dorosłych w profesjonalnej pracowni. Malarstwo, rysunek, historia Sztuki Pięknej. Lekcje indywidualne i grupowe nadają zawodowe wykladowce. Cena zajęc do uzgodnienia. 97-300 Piotrków Trybunalski, Gabriela Narutowicza 18a, pracownia artystyczna „L Artisan”, tel. 725 092 655, tel. 665 741 629, www.facebook.com/pracownialartisan
Piotrków Trybunalski
+48665741629
03.10.2014 14:58
Cena: 1 350 Zł.
O

Kurs języka litewskiego od podstaw

Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe KursySuwalki.pl ogłasza nabór na kurs języka litewskiego od podstaw. Podnieś swoje kwalifikacje i zwiększ swoje szanse na rynku pracy. Rozpoczęcie kursu w październiku 2014 r. Koszt kursu standardowego (80 godzin lekcyjnych) to - 1350zł. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. KursySuwalki.pl to nowoczesne metody nauczania, wykwalifikowani lektorzy a także wyjątkowe miejsce. To również małe grupy (4-10 osób) ... więcej »
Cała Polska
+48503309646
Ogłoszenia 2121 do 2140 z 7169
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)