Razem 253 963 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Chcesz studiować poza Polską? Świetnie natarfiłeś. Przedsiębiorstwo GlobalEdu oferuje Ci naukę w największych ośrodkach naukowych na świecie. Świadczymy naukę w takich państwach, jak: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Kanada, Australia. Studiując za granicą płynnie nauczysz się języka obcego oraz poznasz dużo nowych osób. Co zyskujesz koszystając z naszej oferty? Profesonalną obsługę, osobisteporadnictwo, stałą pomoc, pomoc w nauce do egzaminów oraz bile ... więcej »
Informatyka lub telekomunikacja to bliskie Ci zagadnienia? Może warto poprowadzić w tę stronę Twoją karierę zawodową? Odpowiedź jest oczywista: WARTO! Nie zwlekaj, w ciągu minuty zapisz się na kierunek technika informatyka l i w krótkim czasie popraw swoją sytuację na rynku pracy: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc mocno ograniczona, a zajęcia startują niebawem! UWAGA! REKRUTACJA TRWA! Dlaczego warto zapisać się do Żaka? * zajęc ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
28.04.2015 18:41
Cena: 119 Zł.
O

Zostań Wizażystką/Stylistką W ROK !

Jeżeli chcesz poznać techniki makijażu, techniki doboru zapachów i psychologię kolorów zapisz się na JEDNOROCZNY KIERUNEK do Szkoły Policealnej ŻAK! UWAGA! REKRUTACJA TRWA! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się już dziś: -->www.zak.edu.pl/formularz * Zajęcie odbywają się w trybie zaocznym *Wydajemy kartę słuchacza uprawniającą do zniżek u naszych partnerów *ATRAKCYJNA CENA- 119 zł/mc Wejdź na stronę internetową i dowiedz się wiecej: ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Maturzysto, nie czekaj na wyniki matur. Zapisz się do szkoły już dziś!!!! Szkoły dwuletnie: Technik turystyki wiejskiej ZA DARMO Technik administracji ZA DARMO Technik bhp ZA DARMO Technik informatyk ZA DARMO Technik rachunkowości ZA DARMO Technik usług kosmetycznych – 79 zł/miesiąc Szkoła medyczna: Technik masażysta NOWOŚĆ!!! 99zł/miesiąc Szkoły jednoroczne : NAUKA ZA DARMO - Florysta NAUKA ZA DARMO - Opiekunka środowiskowa Przeds ... więcej »
Cała Polska
+48236552641
28.04.2015 08:52
Cena: 1 Zł.
O

LEGALNE PRAWO JAZDY NA UKRAINIE

Pomagam w zorganizowaniu wszelkiego rodzaju niezbędnych czynności prawnych bezpośrednio w Kijowie,także pomoc w ewentualnym przyjeździe i pobycie na Ukrainie. Zapewniam niezbędną pomoc na każdym etapie procesu ,od przygotowania niezbędnej dokumentacji i pomocy w złożeniu ich we wszystkich wymaganych urzędach, aż do odebrania prawa jazdy oraz wszystkich innych potwierdzających dokumentów. Z dniem 1 stycznia 2015r zmieniły się przepisy pozwalające obcokra ... więcej »
28.04.2015 08:33
Cena: 1 Zł.
O

CTS - power shell dla początkujących

Każdy szanujący się informatyk musi przejść przez tak zwane kursy podstawowe, bez których nie jest prawdziwym komputerowcem. Zapraszamy do skorzystania z kursów, które dla Was przygotowaliśmy. Pierwszym z nich jest Active Directory kurs, w którym dowiadujemy się czym jest ów usługa katalogowa oraz uczymy się obsługi bazy danych w Windows Server. Kolejnym z kursów jest kurs Oracle. Celem tego kursu jest zaprezentowanie wiedzy dotyczącej SQL. Trzecią z ko ... więcej »
Kraków
+486551736
Zarezerwuj miejsce już dziś! ŻAK w Białej Podlaskiej ul. Brzeska 19 (róg deptaka z ul. Prostą) rezerwacja miejsca: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy
Biała Podlaska
+48833438118
Witam. Polecam swoją pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac z przedmiotów humanistycznych, przede wszystkim z j. polskiego, wiedzy o społeczeństwie oraz historii. Masz problem z napisaniem rozprawki, wypracowania, eseju lub pracy kontrolnej? Chetnie pomogę.
Cała Polska
+48504322360
Recepta na sukces? Dużo zapału, pozytywnej energii, pomysł na siebie i… wykształcenie! Podpowiemy Ci, co zrobić, by rozwinąć swoją karierę zawodową oraz zdobyć rzetelną wiedzę i zawód całkowicie za darmo! Poznaj naszą ofertę edukacyjną: www.bydgoszcz.zak.edu.pl Wielki start rekrutacji już 23 kwietnia !!! Nie czekaj aż wyprzedzą Cię inni i zarezerwuj sobie miejsce on-line: http://www.zak.edu.pl/formularz Dlaczego warto zapisać się do ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
21.04.2015 08:31
Cena: 1 Zł.
O

Leglane prawo jazdy na Ukrainie

Oferuję pomoc w legalnym uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie. Zapewniam niezbędną pomoc na każdym etapie procesu ,od przygotowania niezbędnej dokumentacji i pomocy w złożeniu ich we wszystkich wymaganych urzędach, aż do odebrania prawa jazdy oraz wszystkich innych potwierdzających dokumentów. Pomagam w zoorganizowaniu wszystkich niezbędnych czynności prawnych bezpośrednio w Kijowie,także pomoc w ewentualnym przyjezdzie i pobycie na Ukrainie. Z dniem 1 st ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
17.04.2015 11:06
Cena: 500 Zł.
O

Kurs Carvingu

Szkoła AP Edukacja oddział w Rzeszowie organizuje kurs: Carvingu Co to jest: To efektownie wyrzeźbione owoce i warzywa, które zaskakują kunsztem i precyzją, a jednocześnie przyciągają wzrok kształtem i wielobarwną grą kolorów natury. Ilość godzin - 10 Czas trwania szkolenia – 1 dzień Sala szkoleniowa profesjonalnie przygotowana do zajęć Doświadczony wieloletni trener wykładowca Zapewniamy materiały szkoleniowe Certyfikat ukończenia szkolenia ... więcej »
Podkarpackie
+48178640358
Pomagam w zoorganizowaniu wszystkich niezbędnych czynności prawnych bezpośrednio w Kijowie,także pomoc w ewentualnym przyjezdzie i pobycie na Ukrainie. Zapewniam niezbędną pomoc na każdym etapie procesu ,od przygotowania niezbędnej dokumentacji i pomocy w złożeniu ich we wszystkich wymaganych urzędach, aż do odebrania prawa jazdy oraz wszystkich innych potwierdzających dokumentów. Z dniem 1 stycznia 2015r zmieniły się przepisy pozwalające obcokrajowcom ... więcej »
Sprzedam atrakcyjną, wartościową prezentację spełniającą wymogi najwyższej punktacji. Zawiera ilustrowany tekst, bibliografię, konspekt, plan etc. Jest starannie i przystępnie opracowana.
Analizując wybrane przykłady, porównaj różne postawy… Ta prezentacja spełni Twoje oczekiwania. Jest szczegółowo opracowana przez osobę z doświadczeniem nauczycielskim i zawiera wszystko, co może Ci być potrzebne: plan, konspekt, bibliografię, tekst wystąpienia z ciekawymi ilustracjami, fachowe wskazówki. lider@poczta.onet.eu
Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kurs Rzeszów szkolenie. Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które rozpocznie się w Rzeszowie od 29 maja do 1 czerwca 2015r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2500 pytań , omawiamy również wszystkie przykładowe ... więcej »
10.04.2015 14:38
O

Aletemat.pl

Zapraszamy do odwiedzania naszej bazy wiedzy. Znaleźć tu można tutaj przydatneartykuły na temat życia, biznesu czy zdrowia. Na naszym portalu pojawiają się tylko merytoryczne i przydatne czytelnikom artykuły. Nasza bazal jest każdego dnia uaktualniana o ciekawe teksty i porady.
Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które rozpocznie się w Katowicach 15-18 maj 2015r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek ) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2500 pytań , omawiamy również wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie. W odróżnieniu od ama ... więcej »
08.04.2015 09:43
Cena: 119 Zł.
O

Kurs Dietetyka - Odchudzanie

Centrum Szkoleniowe AP Edukacja w Rzeszowie zaprasza wszystkich zainteresowanych kursem Dietetyka - odchudzanie. Start kursu połowa kwietnia ! Cena - 119 zł ! Ilość godzin – 30 Doświadczony trener Zajęcia popołudniami w Centrum Rzeszowa Certyfikat ukończenia kursu Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących. Zakres zajęć obejmuje poznanie podstawowych informacji z zakresu dietetyki. Gwarantujemy, że w sposób przystępny przekażemy ... więcej »
Podkarpackie
+48178640358
Opracowanie jest bardzo staranne i profesjonalne, zgodne z wymogami egzaminacyjnymi. Opiera się na literaturze XX wieku. Zawiera fotografie i cytaty. W pakiecie jest tekst do wygłoszenia (pełne 15 minut), plan, bibliografia, konspekt, kilka uwag i prezentacja multimedialna w Power point. Całość bardzo merytoryczna, poprawna stylistycznie, o zwartej kompozycji, stanowi dobry punkt wyjścia do rozmowy z Komisją.
Efektowna prezentacja zawiera 15 minut wystąpienia, konspekt, plan ramowy, bibliografię i ilustracje, które można wykorzystać w czasie egzaminu, a także cenne uwagi. Łatwa do nauczenia i zrozumiała, pisana przez doświadczonego polonistę. lider@poczta.onet.eu
Ogłoszenia 2121 do 2140 z 7535
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)