Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
04.01.2016 15:48
Cena: 100 Zł.
O

Gotowe biznes plany 3 sztuki

Sprzedam trzy sztuki biznes planu takie jak stacja paliw oraz myjnia , pensjonat / hotel , kawiarnia . Cena 100 zł
Rekrutacja zimowa na kierunki medyczne w Żaku trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
UWAGA!!! Rekrutacja zimowa w Żaku trwa! Czekamy właśnie na Ciebie! Chcesz zajmować się opieką nad innymi, pomagać osobom chorym i niesamodzielnym. Może lubisz przebywać z dziećmi, nie masz problemu z opieką nad nimi i organizacją ich czasu, lub chciałbyś profesjonalnie zając się masażem, leczniczym i relaksującym. Otworzyliśmy specjalnie dla Ciebie n ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Nowy praktyczny kierunek dekorator wnętrz - WYMARZONY ZAWÓD! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nowy praktyczny kierunek dekorator wnętrz - WYMARZONY ZAWÓD!!! DEKORATOR WNĘTRZ zawód dla Ciebie skrojony na miarę potrzeb rynku! Masz zmysł artystyczny, lubisz aranżować, dobierać ciekawe wizualnie zestawienia. Interesujesz się design'em ,sztuką użytkową - to zawód dla Ciebie. Już dziś przyjdź i zapisz się do naszej szkoły! Lub zarezerwuj miejsce na ... więcej »
Technik administracji- ZA DARMO! ZAOCZNIE!  ŻAK Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zdobyć dyplom kwalifikacyjny zupełnie ZA DARMO i zdobyć nową, lepszą pracę! Zapisz się do ŻAKa i rozpocznij naukę na kierunku TECHNIK ADMINISTRACJI już w lutym! Rekrutacja trwa! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz • Nie wymagamy matury! • Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym! • Wydajemy zaświadczenia i legitymacje • O ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Nowy Rok- Nowe kwalifikacje! ZA DARMO! ZAOCZNIE! - Zdjęcia do ogłoszenia
Myślisz o podniesieniu kwalifikacji i zapewnieniu sobie lepszej przyszłości? Zapisz się do ŻAKa i skorzystaj z najlepszej oferty na rynku! Tylko u nas wydajemy PISEMNĄ GWARANCJĘ BRAKU OPŁAT! Rekrutacja trwa! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz • Nie wymagamy matury! • Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym! • Wydajemy zaświadczeni ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Zostań Opiekunem w domu pomocy społecznej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Podnieś swoje kwalifikacje! Zostań Opiekunem w Domu Pomocy Społecznej! Nauka trwa 2 lata w systemie zaocznym. Absolwenci mogą pracować w domach opieki społecznej, zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych, zakładach opiekuńczo-leczniczych, a także w hospicjach i zakładach opieki termalnej. Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Wykorzystaj swoją szansę na lepsze życie! Szkoła ŻAK zaprasz - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Zimno zimno! Grzej do Żaka i zapisz się na gorące kierunki: ... więcej »
04.01.2016 10:59
Cena: 436 Zł.
O

Szybki Kurs Excel Poznań, Cognity

Szybki Kurs Excel Poznań, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Szybki Kurs Excel, który odbędzie się w dniu 8 lutego 2016 w Poznaniu. Szkolenie Excel w Biznesie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu zaawansowanych funkcji Excela, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. ... więcej »
Dla potrzebujących pomocy w pisaniu prezentacji maturalnej z języka polskiego.
Uczciwa pomoc studencka - Usługi pisarskie i redakcyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję pomoc przy redakcji i korekcie prac magisterskich to nie tylko poprawianie błędów językowych (gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych i innych) oraz literówek, lecz także dbałość o jednolitą stylistykę tekstu, kompozycję pracy oraz właściwe sformatowanie tekstu. Poprawiam również uwagi promotora (dopisanie tekstu). Oferuję usługę uczciwą, ... więcej »
Cała Polska
+48731645791
REKLAMA
REKLAMA
Pomoc dla Studenta 20 % Rabatu do końca Grudnia - Zdjęcia do ogłoszenia
Udzielam pomocy studentom, którzy nie radzą sobie przy stworzeniu własnego opracowania podsumowującego okres studiów. W moich opracowaniach korzystam z najnowszych pozycji często niedostępnych dla większości z Państwa. Wszystkie pomoce przy pracach pisane są od podstaw, posiadają przypisy i bibliografię oraz spełniają formalne kryteria wymagane w pracy nauk ... więcej »
Cała Polska
+48795009135
Tłumaczenie Dyplomów z Uczelni Wyższej - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować za granicą w Niemczech a pracodawca wymaga tłumaczenia dyplomu na język niemiecki? Chcesz studiować za granicą? Chcesz oficjalnie uznać swoje wykształcenie w Niemczech (Anerkennung der Ausbildung)? Jeśli tak, to nasze biuro może Ci w tym pomóc. W Biurze tłumaczeń interpreta.pl tłumaczymy dyplomy z uczelni wyższych z całej Polski. Bez wzglę ... więcej »
31.12.2015 10:13
O

Nauka i praca jednocześnie?

Nauka i praca jednocześnie? - Zdjęcia do ogłoszenia
W Żaku to nie problem! Zwiększ swoje kwalifikacje i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Zdobądź zawód, którego nie ma nikt w Legnicy! I to zaledwie w 10 m-cy! Oferujemy szeroką listę policealnych kierunków jednorocznych: Grafika komputerowa, Florysta-NOWOŚĆ, Dekorator wnętrz, Konsultant ds. żywienia, Opiekunka środowiskowa – NOWOŚĆ, Terapeuta ds. uzależ ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
30.12.2015 21:25
O

Pomogę napisać

Pomogę napisać - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomogę napisac prace: -zaliczeniowe -semestralne -licencjackie -inżynierskie -magisterskie -i inne Pomogę również uczniom szkół średnich (wypracowania, referaty, prace maturalne i inne) Plany prac Konspekty Kończenie prac zaczętych Zapraszam do współpracy
Administracja za 0 zł. - zapisy w szkole ŻAK! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dowiedz się więcej o prawie pracy, organizacji pracy biura. Zdobądź tytuł technika administracji. Możesz znaleźć dobra pracę i dowiedzieć się wielu przydatnych informacji z zakresu prawa pracy i nie tylko. Nabór zimowy trwa! Nie zwlekaj. Zapisz się! Rezerwacja miejsca on-line: www.zak.edu.pl/formularz Centrum Nauki i Biznesu „Żak” ul. Batorego 25, K ... więcej »
Zapisz się do ŻAK-a Bezpłatnych Szkół dla Dorosłych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zwlekaj. Zapisz się do szkoły ŻAK. Rekrutacja zimowa trwa! Prowadzimy zapisy do: • Dwuletniej szkoły policealnej, • Jednorocznej szkoły policealnej, • Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych Oferujemy darmowe kierunki i gwarantujemy brak ukrytych opłat! Zarezerwuj miejsce on-line na: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Centrum Nauki i ... więcej »
Pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich i innych - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli nie posiadasz wystarczająco dużo wolnego czasu lub potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy – dobrze trafiłeś! Chętnie pomogę! Oferuję pomoc i konsultacje podczas pisania: prac magisterskich, prac licencjackich, prac i projektów zaliczeniowych, prac maturalnych, prezentacji multimedialnych, referatów, wypracowań, streszczeń, rozwiązywania zadań, itp. ... więcej »
Zdobądź dodatkowe kwalifikacje za DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Studencie zdobądź dodatkowe kwalifikacje za DARMO! Chciałbyś studiować na dwóch kierunkach całkowicie za darmo? Jeżeli jesteś studentem i chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje, zapraszamy do Centrum Nauki i Biznesu ŻAK. Wybierz jeden z bezpłatnych kierunków i zdobądź tytuł zawodowy w danym zawodzie podczas trwania studiów. BHP, Informatyka, Administracja, Ra ... więcej »
Cała Polska
+4855275966
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Do szkoły przyjmowani są absolwenci gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Liceum Ogólnokształcące jest szkołą dla dorosłych kształcącą w formie zaocznej, której ukończenie umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego oraz świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Sprawdź naszą ofertę i zapisz się online – o ... więcej »
Cała Polska
+48552759666
Opiekunka Środowiskowa-zawód w rok - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pomagać innym i chcesz to robić zawodowo? Zapisz się do rocznej szkoły policealnej i zdobądź uprawnienia, które dadzą Ci możliwość pracy w tym zawodzie Całkowicie za DARMO, wystarczy, że ukończyłeś szkołę średnią, Nauka odbywa się w Kwidzynie, w soboty i niedziele Kwidzyn, Chopina 26 Zarezerwuj sobie miejsce za pośrednictwem Internetu: www.za ... więcej »
Cała Polska
+4855275966
Ogłoszenia 2141 do 2160 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)