Razem 292 697 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Prezentacja napisana przez polonistę, merytoryczna, ciekawa i przystępna. Zawiera tekst do wygłoszenia (pełne 15 minut), konspekt, bibliografię, plan ramowy i liczne uwagi. Dołączone są ilustracje, które można wykorzystać. Argumentacja jest wzbogacona cytatami. okioki@poczta.onet.eu
Bardzo dobra prezentacja zawiera 15 minut wystąpienia, konspekt, plan ramowy, bibliografię i ilustracje, które można wykorzystać w czasie egzaminu, a także cenne uwagi. Łatwa do nauczenia i zrozumiała, pisana przez doświadczonego polonistę lider@poczta.onet.eu
Sprzedam atrakcyjną, ilustrowaną prezentację na maturę ustną. Jest wartościowa, rzeczowa i ciekawa. Zawiera 15 minut wystąpienia, konspekt, plan ramowy, bibliografię i ilustracje, które można wykorzystać w czasie egzaminu, a także cenne uwagi. Łatwa do nauczenia i zrozumiała, pisana przez doświadczonego polonistę.
13.01.2015 17:37
O

Postawy ludzi wobec Holokaustu.

Sprzedam bardzo dobrą prezentację, szczegółowo i starannie opracowaną z planem, bibliografią, konspektem. Jest pisana przez polonistę szkoły średniej i spełnia wymagania egzaminu. Tekst wystąpienia zawiera ilustracje.
Jednostka wobec zbiorowości w ujęciu twórców dwóch epok. Zanalizuj problem na przykładach literackich. Sprzedam prezentację opartą na utworach dwóch różnych epok, omawianych w szkole średniej, dotyczącą relacji między jednostką a zbiorowością. Tekst wypowiedzi poparty jest ciekawie dobranymi cytatami i ilustracjami. W skład całości wchodzi bibliografia, konspekt, plan, przykłady pytań komisji egzaminacyjnej, opis materiałów pomocniczych itp. Całość oprac ... więcej »
Lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań? Opiekun osoby starszej to kierunek dla Ciebie! Dowiedz się jak w sposób profesjonalny pomagać osobie chorej i niesamodzielnej oraz jak zaspokoić jej podstawowe potrzeby życiowe. Zdobądź profesjonalny zawód i szansę na ciekawą pracę! ❶ Nie wymagamy matury ❷ Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota i niedziela) ❸ Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej a nauka ... więcej »
Cała Polska
774821530
Porównaj piekło w zaświatach i „piekło na ziemi”, analizując wybrane przykłady utworów reprezentujących różne rodzaje literackie. Prezentacja opracowana przez polonistkę, oparta na zróżnicowanych utworach mówiących o piekle w sensie dosłownym i przenośnym. Jest ciekawa, zrozumiała i łatwo ją przyswoić. Zawiera ciekawe wprowadzenie do tematu i rzeczowe podsumowanie z poglądową tabelką. Oprócz tekstu do wygłoszenia w jej składzie znajduje się bibliografia, k ... więcej »
Młodość jako czas sukcesów i niepowodzeń, miłości i cierpienia, a przede wszystkim poszukiwania własnej drogi życiowej – rozważ na przykładzie literatury XIX i XX wieku oraz własnych przemyśleń. Ta ciekawa prezentacja zawiera plan, konspekt i bibliografię, a także ilustracje. Omawia temat na podstawie bardzo różnych utworów znanych ze szkoły. Jest łatwa do nauczenia i bardzo dokładnie opracowana.
Prezentacja pisana przez profesjonalistę, bardzo przystępna i ciekawa. Treść została zilustrowana (nie musisz wykorzystywać ilustracji). Wszystko dokładnie opisane (w konspekcie ważne szczegóły i dużo praktycznych wskazówek). Do tego plan, konspekt i bibliografia.
Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-o dniowe szkolenie, które odbędzie się w Katowicach 20,21,22,23 luty 2015. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu CPC jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań , również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi się zetkną na egzaminie. ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska zaprasza na szkolenie: Praca z genogramem 31.01.15 (sobota), g. 11-15 Genogram to psychologiczne drzewo genealogiczne, mapa stosunków międzyludzkich i ich wpływów w rodzinie, w której żyjemy (technika stosowana w doradztwie i psychoterapii w nurcie systemowym). Dzięki jego rozrysowaniu możemy spojrzeć na naszą rodzinę i na nasze w niej miejsce z innej perspektywy; mamy okazję poznać historię rodziny, jej strukturę, ... więcej »
12.01.2015 12:55
O

Szkoła Pascal w Wyszkowie!

Zapraszamy do nauki w bezpłatnym: -Gimnazjum dla Dorosłych ''Pascal'' w Wyszkowie, -Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych ''Pascal'' w Wyszkowie, -Zaocznej Policealnej Szkole Zawodowej ''Pascal'' w Wyszkowie o kierunkach: bhp, administracja, rachunkowość, informatyka, florysta, -Zaocznej Policealnej Szkole Zawodowej Kosmetyczno-Fryzjerskiej ''Pascal w Wyszkowie, -Zaocznej ... więcej »
Wyszków
+48296462121
Prezentacja opracowana na podstawie literatury . Sprzedam bardzo starannie opracowaną prezentację. Ciekawe ujęcie tematu, przystępny język, zrozumiała treść. Zawiera część tekstową ( 15 minut), bibliografię, konspekt, plan ramowy, liczne przydatne wskazówki dotyczące sposobu wygłoszenia itp. okioki@poczta.onet.eu
11.01.2015 10:56
O

Pomoc w pisaniu prac

Doktorantka, absolwentka dwóch kierunków studiów, posiadająca doświadczenie w pracy jako nauczyciel języka polskiego pomoże napisać: wypracowanie, prezentację maturalną, esej, referat, pracę zaliczeniową, licencjacką i magisterską oraz podyplomową (kierunki humanistyczne i społeczne). Zapewniam fachowe konsultacje i pomoc przy tworzeniu wartościowego opracowania. Cena jest uzależniona od poziomu trudności i ilości stron, ale mieści się w granicach zdrowego ... więcej »
Aleksandrów Kujawski
+48693471123
To prezentacja, która na pewno spodoba się Komisji. Znajduje się w niej 15 minut wystąpienia, bibliografia, plan, konspekt i ogólne wskazówki, a także ilustracje, które można ewentualnie wykorzystać. Jest niebanalna, wartościowa, zrozumiała.
Ta prezentacja spełni Twoje oczekiwania . Jest szczegółowo opracowana przez osobę z doświadczeniem nauczycielskim i zawiera plan, konspekt, bibliografię, tekst wystąpienia z ciekawymi ilustracjami, fachowe wskazówki.. Opracowana jest na podstawie literatury XX wieku.
10.01.2015 09:32
Cena: 25 Zł.
O

Korepetycje Język Angielski

Student 3 roku Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, nauczy języka Angielskiego od podstaw,przygotuje do testu gimnazjalnego, matury podstawowej i rozszerzonej, powtórzy materiał na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu skutecznie i bezstresowo pomogę w: odrabianiu prac domowych, nadrabianiu braków i zaległości, przygotowaniu do sprawdzianów, powtórki materiału z lekcji albo nauce od podstaw. Gwa ... więcej »
Cała Polska
+48783738373
To prezentacja, która na pewno spodoba się Komisji. Znajduje się w niej 15 minut wystąpienia, bibliografia, plan, konspekt i ogólne wskazówki, a także ilustracje, które można ewentualnie wykorzystać. Jest niebanalna, wartościowa, zrozumiała.
Tragizm jako nieodłączny składnik egzystencji. Zbadaj tę zależność za pomocą literackich przykładów różnych epok. To ciekawa, dobrze napisana przez polonistę prezentacja z tekstem, bibliografią, planem i konspektem. Spełnia wymogi egzaminu maturalnego.
Nasza firma jest jedną z najlepszym w Polsce pod względem nauczania jazdy samochodem. Oferujemy kursy - kategorii B - kategorii B1 - kategorii A - kategorii A1 - kategorii AM Mamy dla Was przygotowane najlepsze samochody i najlepszych instruktorów. Z nami nauka przyjdzie o wiele łatwiej. Na pewno będziecie bardzo zadowolenie zwłaszcza, jeśli za pierwszym podejściem zdobędzie prawo jazdy. Od tej pory Wasze życie całkowicie się zmieni i ... więcej »
Ogłoszenia 2141 do 2160 z 7354
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)