Razem 292 796 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
11.01.2015 10:56
O

Pomoc w pisaniu prac

Doktorantka, absolwentka dwóch kierunków studiów, posiadająca doświadczenie w pracy jako nauczyciel języka polskiego pomoże napisać: wypracowanie, prezentację maturalną, esej, referat, pracę zaliczeniową, licencjacką i magisterską oraz podyplomową (kierunki humanistyczne i społeczne). Zapewniam fachowe konsultacje i pomoc przy tworzeniu wartościowego opracowania. Cena jest uzależniona od poziomu trudności i ilości stron, ale mieści się w granicach zdrowego ... więcej »
Aleksandrów Kujawski
+48693471123
To prezentacja, która na pewno spodoba się Komisji. Znajduje się w niej 15 minut wystąpienia, bibliografia, plan, konspekt i ogólne wskazówki, a także ilustracje, które można ewentualnie wykorzystać. Jest niebanalna, wartościowa, zrozumiała.
Ta prezentacja spełni Twoje oczekiwania . Jest szczegółowo opracowana przez osobę z doświadczeniem nauczycielskim i zawiera plan, konspekt, bibliografię, tekst wystąpienia z ciekawymi ilustracjami, fachowe wskazówki.. Opracowana jest na podstawie literatury XX wieku.
10.01.2015 09:32
Cena: 25 Zł.
O

Korepetycje Język Angielski

Student 3 roku Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, nauczy języka Angielskiego od podstaw,przygotuje do testu gimnazjalnego, matury podstawowej i rozszerzonej, powtórzy materiał na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu skutecznie i bezstresowo pomogę w: odrabianiu prac domowych, nadrabianiu braków i zaległości, przygotowaniu do sprawdzianów, powtórki materiału z lekcji albo nauce od podstaw. Gwa ... więcej »
Cała Polska
+48783738373
To prezentacja, która na pewno spodoba się Komisji. Znajduje się w niej 15 minut wystąpienia, bibliografia, plan, konspekt i ogólne wskazówki, a także ilustracje, które można ewentualnie wykorzystać. Jest niebanalna, wartościowa, zrozumiała.
Tragizm jako nieodłączny składnik egzystencji. Zbadaj tę zależność za pomocą literackich przykładów różnych epok. To ciekawa, dobrze napisana przez polonistę prezentacja z tekstem, bibliografią, planem i konspektem. Spełnia wymogi egzaminu maturalnego.
Nasza firma jest jedną z najlepszym w Polsce pod względem nauczania jazdy samochodem. Oferujemy kursy - kategorii B - kategorii B1 - kategorii A - kategorii A1 - kategorii AM Mamy dla Was przygotowane najlepsze samochody i najlepszych instruktorów. Z nami nauka przyjdzie o wiele łatwiej. Na pewno będziecie bardzo zadowolenie zwłaszcza, jeśli za pierwszym podejściem zdobędzie prawo jazdy. Od tej pory Wasze życie całkowicie się zmieni i ... więcej »
09.01.2015 15:00
Cena: 100 Zł.
O

Pomogę pisanie prezentacja maturalna

Witam. Mam na imię Aneta. Oferuję pomoc w przygotowaniu prezentacji z języka polskiego. Wszystkie osiągnęły w latach ubiegłych bardzo wysoką punktację. Jestem miłą osobą, z doświadczeniem i gwarantuje dobry kontakt. Uczę języka polskiego. Prace są uczciwe, solidne, pomoc jest udzielana indywidualnie, pod danego maturzystę i z dużym zaangażowaniem, żaden tam Internet. Dołączam bibliografię, plan ramowy i wszystkie potrzebne materiały, jak ksero literatury ... więcej »
Cała Polska
+48508170483
Cierpienie gwarantem człowieczeństwa i drogą do Boga. Przedstaw na wybranych przykładach. – sprzedam. Prezentacja jest pisana przez polonistę szkoły średniej. Zawiera plan ramowy, bibliografię, pełne 15 minut wystąpienia, konspekt i fachowe wskazówki dotyczące sposobu przedstawiania prezentacji przed Komisją. Jest oryginalna, efektowna, ale przystępna. Dołączone są ilustracje, które można, ale nie trzeba wykorzystać.
Emigrant – Polak na emigracji i zesłaniu. Omów funkcję tego motywu odwołując się do tekstów kultury. Prezentacja opracowana przez profesjonalistę, przejrzysta i wartościowa, bardzo dobrze skomponowana, zakończona ciekawym podsumowaniem. W jej skład wchodzi piętnastominutowy tekst, bibliografia, plan ramowy, konspekt i pożyteczne uwagi.
REKLAMA
REKLAMA
07.01.2015 20:36
Cena: 499 Zł.
O

Skuteczne negocjacje Szkolenie Otwarte 31.01.2015

Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Otwartym: SKUTECZNE NEGOCJACJE Korzyści płynące z uczestnictwa w Szkoleniach Otwartych: • Szkolenia prowadzone w formie 20% teorii, 80% praktyki • Największy wybór tematyczny szkoleń otwartych w Trójmieście • Wykwalifikowana kadra trenerska • Imienne Certyfikaty Ukończenia Szkolenia • Małe grupy szkoleniowe, pozwalające na indywidualną analizę każdego uczestnika • Kompleksowy pakiet materiałów szkoleniowych ... więcej »
Polonistka napisze niepowtarzalną prezentację maturalną. Od 8 lat współpracuję z maturzystami i studentami z całej Polski. Otrzymasz także 20-35 pytań egzaminacyjnych. ZOBACZ komentarze dot. współpracy ze mną: prezentacjamaturalna-grodid.blogspot.com Kontakt: grodid@gmail.com gg: 26313445, tel.: 533628221, facebook.com/paulina.grodid
Konflikt pokoleń w przekazie literackim. Omów na przykładach z dwóch wybranych epok. Sprzedam interesującą ilustrowaną prezentację pisaną przez polonistę. Zawiera plan ramowy, szczegółowy konspekt, skróconą wersję konspektu, bibliografię z podziałem na literaturę podmiotu i przedmiotu oraz inne wskazówki. Jest rzetelnie opracowana i spełnia wymogi egzaminacyjne. Opiera się na materiale realizowanym w szkole.
Odwołując się do utworów różnych epok literackich, wykaż, że są one wiernym obrazem rzeczywistości, w której powstały. Jeśli chcesz mieć naprawdę dobrą prezentację maturalną, ta spełni Twoje oczekiwania. Jest ciekawa, wartościowa, dobrze skomponowana, napisana lekkim stylem przez profesjonalistę. Uzupełnia ją plan ramowy, konspekt, bibliografia itp.
04.01.2015 20:49
O

Język polski- korepetycje

Język polski skutecznie!- zakres szkoły ponadgimnazjalnej, gimnazjum i szkoły podstawowej. Przygotowuję z sukcesami do konkursów, uczę cudzoziemców. Prowadzę terapię w zakresie dysgrafii, dysleksji i dysortografii. Egzaminator, nauczyciel dyplomowany z dziewiętnastoletnim stażem, absolwent UMK.
31.12.2014 07:33
Cena: 499 Zł.
O

Skuteczne negocjacje Szkolenie Otwarte 31.01.2015

Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Otwartym: SKUTECZNE NEGOCJACJE Korzyści płynące z uczestnictwa w Szkoleniach Otwartych: • Szkolenia prowadzone w formie 20% teorii, 80% praktyki • Największy wybór tematyczny szkoleń otwartych w Trójmieście • Wykwalifikowana kadra trenerska • Imienne Certyfikaty Ukończenia Szkolenia • Małe grupy szkoleniowe, pozwalające na indywidualną analizę każdego uczestnika • Kompleksowy pakiet materiałów szkoleniowych ... więcej »
Sprzedam atrakcyjną prezentację opracowaną przez polonistę. Odwołuje się do literatury omawianej w szkole. Jest ciekawa, zgodna z wszelkimi wymaganiami i przystępna. okoki@poczta.onet.eu
To ciekawa, dobrze napisana przez polonistę prezentacja z tekstem, bibliografią, planem i konspektem. Spełnia wymogi egzaminu maturalnego. Omawia temat w oparciu o literaturę różnych epok.
30.12.2014 08:51
Cena: 100 Zł.
O

Pomoc w pisaniu pracy maturalnej

Witam. Pomogę w napisaniu prezentacji maturalnej. Posiadam doświadczenie z poprzednich lat oraz odpowiednie wykształcenie. Uczę języka polskiego. Jestem miłą osobą, z doświadczeniem i gwarantuje dobry kontakt. Prace są uczciwe, solidne, pomoc jest udzielana indywidualnie, pod danego maturzystę i z dużym zaangażowaniem. Dołączam plan, bibliografie, treść pracy, pytania i odpowiedzi do pracy, ksero z literatury przedmiotu. Pisz na maila aneta568@wp.pl, ... więcej »
Cała Polska
+48508170483
UWAGA MIESZKAŃCY GMINY WOŁOMIN!!! Czy szukasz szkoleń, które pozwolą ci zdobyć nowe kwalifikacje i umiejętności, a bariery językowe odejdą w niepamięć? Bądź pierwszy i nie daj się zaskoczyć! Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy i weź udział w naszych szkoleniach! Jeśli jesteś: osobą w wieku pomiędzy 18 a 64 rokiem życia, mamą wracającą do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci, oraz posiadasz status osoby bezrobotnej lub ... więcej »
Ogłoszenia 2161 do 2180 z 7361
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)