Razem 263 208 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
25.09.2016 11:50
O

Florysta

Florysta - Zdjęcia do ogłoszenia
FLORYSTA - 100% ZDAWALNOŚCI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH BON DO DROGERII !!! Ucząc się na kierunku Florysta nauczysz się tworzyć kompozycje kwiatowe zarówno z kwiatów żywych jak i suszonych, wykonywać wiązanki okolicznościowe z okazji np. ślubu, komunii. Poza tym nauczymy Cię wykonywać dekoracje wnętrz, balkonów i tarasów, realizować zamówienia na usługi florystyc ... więcej »
24.09.2016 17:34
Cena: 25 Zł.
O

Zapraszam na intensywny kurs rysunku (Po

Zapraszam na intensywny kurs rysunku (Po - Zdjęcia do ogłoszenia
Organizuję przyspieszony kurs rysunku dla kandydatów na studia i wszystkich zainteresowanych. W programie między innymi: - lekcje rysunku odręcznego i perspektywy - podstawy kompozycji i rozplanowania na arkuszu - budowa brył - martwa natura, zadanie na temat - praktyczne wyjaśnienie pojęć "światłocień", "głębia", "plany" ... więcej »
Poznań
+48502307139
24.09.2016 17:33
Cena: 25 Zł.
O

Kurs Rysunku, Malarstwa i Kompozycji w Poznaniu

Kurs Rysunku, Malarstwa i Kompozycji w Poznaniu - Zdjęcia do ogłoszenia
Jestem plastyczką po ASP i od wielu lat uczę z powodzeniem (mam wysoki odsetek zdawalności!) rysunku, malarstwa i kompozycji - każdy poziom zaawansowania. Przygotowuję do egzaminów wstępnych. Pomagam w przygotowaniu teczki z pracami (portfolio). Zajęcia dostosowane są do indywidualnych możliwości i potrzeb kursanta, uwzględniając jednocześnie wymogi związan ... więcej »
Cała Polska
+48502307139
24.09.2016 17:32
Cena: 25 Zł.
O

Lekcje Rysunku, Malarstwa i Kompozycji - Poznań

Lekcje Rysunku, Malarstwa i Kompozycji - Poznań - Zdjęcia do ogłoszenia
Plastyczka z wieloletnim stażem uczy rysunku odręcznego, malarstwa, perspektywy i kompozycji - każdy poziom zaawansowania. Zapewniam miłą, domową i bezstresową atmosferę. Mam dobry kontakt z młodzieżą. Przygotowuję do egzaminów wstępnych do szkół gdzie wymagane są umiejętności plastyczne (ASP, architektura, architektura wnętrz, projektowanie ogrodów - przy ... więcej »
Cała Polska
+48502307139
23.09.2016 12:45
Cena: 531 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy Wrocław

Kurs Excel Podstawowy Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Data szkolenia: 2016-10-13 - 2016-10-14 Opis szkolenia: Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 13-14 października 2016 we Wrocławiu. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą ... więcej »
Wrocław
+48124218754
Chcesz kupić ziemię? Sprawdź! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dziedziczysz ziemię, chcesz ją kupić lub sprzedać i nie wiesz czy będzie to zgodne z nową Ustawą o obrocie ziemią? Złożyłeś wniosek o dopłaty bezpośrednie z Unii Europejskiej lub zamierzasz to zrobić i nie masz jeszcze obowiązkowego wykształcenia rolniczego? Zdobądź kwalifikacje rolnicze zupełnie za darmo i nie martw się o swoją przyszłość! Zapisz ... więcej »
22.09.2016 15:08
Cena: 531 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy Warszawa

Kurs Excel Podstawowy Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs Excel Podstawowy Warszawa Data szkolenia: 2016-10-10 - 2016-10-11 Opis szkolenia: Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 10-11 października 2016 w Warszawie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się pods ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Kwalifikacje zawodowe w 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Prowadzimy zapisy do jednorocznych szkół policealnych dla dorosłych. Zajęcia rozpoczynają się już w październiku! Decyduje kolejność zgłoszeń! W ofercie kierunki takie jak: Florysta Opiekun medyczny Fryzjer damski Biomasażysta Instruktor fitness Agent celny Wizażystka/stylistka Nie wychodząc z domu, zarezerwuj miejsce na wybranym przez siebie ... więcej »
Rozwiń swoją wiedzę i zdobądź pracę marzeń! - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadasz wykształcenie średnie i apetyt na więcej? Brak matury w żadnej sposób Cię nie dyskwalifikuje! Dołącz do Słuchaczy policealnej szkoły ŻAK. Zdobądź niezbędne kwalifikacje i realizuj się zawodowo! Wypełnij formularz zgłoszeniowy http://www.zak.edu.pl/formularz lub odwiedź nas w sekretariacie ul. Gorbatowa 14 07-410 Ostrołęka ostroleka@zak. ... więcej »
Ostrołęka
+48297603408
Interesujesz się drogownictwem? Zrób technika ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli interesuje Cię budowa i utrzymanie dróg, autostrad i obiektów mostowych, jesteś cierpliwy i lubisz pracę na świeżym powietrzu, to mamy specjalizację dla Ciebie. Zostań TECHNIKIEM DROGOWNICTWA zupełnie ZA DARMO. Zdobądź zawód poszukiwany na lokalnym rynku pracy! Zapisy online: zak.edu.pl/formularz Mamy jeszcze wolne miejsca!!!
REKLAMA
REKLAMA
Zdobądź kwalifikacje opiekunki środowiskowej ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz ludzi? Jesteś osobą cierpliwą i niezwykle empatyczną? Chcesz znaleźć spokojną, dobrze płatną pracę? Zostań opiekunką środowiskową! Rozpocznij naukę w Żaku i zdobądź niezbędne kwalifikacje zupełnie za darmo! http://www.zak.edu.pl/formularz lub odwiedź nas w sekretariacie szkoły Plac Wolności 20-22 21-500 Biała Podlaska bialapodlask ... więcej »
Biała Podlaska
+48833438118
Uwielbiasz zapach świeżo ściętych kwiatów i w kwiaciarni mógłbyś siedzieć godzinami? Nic prostszego – zostań florystą! Wypełnij formularz zgłoszeniowy http://www.zak.edu.pl/formularz lub odwiedź nas w sekretariacie szkoły ul. Kościuszki 17 Bełchatów. Rozwiń swoją wiedzę i zdobądź pracę marzeń!
Zdobądź rzetelną wiedzę i niezbędne kwalifikacje terapeuty. - Zdjęcia do ogłoszenia
Łatwo nawiązujesz kontakty, a nowo poznani ludzie szybko darzą Cię zaufaniem? To doskonale! Masz niezwykłe predyspozycje do bycia instruktorem terapii do spraw uzależnień! Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy http://www.zak.edu.pl/formularz lub wpisz się na listę słuchaczy w sekretariacie szkoły Mława, ul. Sienkiewicza 4tel. 23 655 26 41 Zdobądź rzet ... więcej »
Bibliotekarstwo- zaocznie i ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Z uwagi na zapotrzebowanie na osoby z wykształceniem do prowadzenia bibliotek, Szkoła Policealna ŻAK prowadzi nabór na bezpłatny kierunek: BIBLIOTEKARZ (kierunek pomaturalny) Dlaczego warto uczyć się w ŻAK-u? To nauka absolutnie za darmo Nauka tylko w czasie weekendu (co drugi weekend) Legitymacja uprawniająca do zniżek PKS, PKP i u naszych Partner ... więcej »
Cała Polska
+48483601462
21.09.2016 11:25
O

Kurs tworzenia stron www

Kurs tworzenia stron www - Zdjęcia do ogłoszenia
Web design - Grafika 2D - UX - Programowanie 1. Cel kursu: zaprojektowanie i wykonanie własnej www oraz stron dla klientów 2. Kurs jest skierowany do: - webowych freelancerów - osób, które planują założenie firmy webowej - grafików, którzy zamierzają rozszerzyć swoje umiejętności o web design - osób przygotowujących się do pracy grafika web designe ... więcej »
Cała Polska
+48504068626
Zostań profesjonalnym Instruktorem Fitness! - Zdjęcia do ogłoszenia
Maszyny i zestawy ćwiczeń masz opanowane lepiej niż nie jeden instruktor? Zastąp go! Zostań profesjonalnym instruktorem fitness! Wystarczy tylko minuta, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy: http://zak.edu.pl/formularz i rozpocząć naukę w Żaku. Pracuj i rozwijaj swoje pasje ! Dowiedz się więcej na bialystok. zak. edu. pl lub przyjdź do sekretar ... więcej »
Białystok
+48857460840
20.09.2016 18:00
O

Akademia Sukcesu

Akademia Sukcesu - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zależy Ci na czasie i profesjonalizmie? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę kontynuowania nauki. Wśród wielu kierunków jakimi dysponujemy jest na pewno coś, co Cię zainteresuje. Przyjdź do nas do sekretariatu i sprawdź pełną ofertę edukacyjną. Do wyboru między innymi: - biomasażysta - instruktor fitness - op ... więcej »
20.09.2016 17:56
O

Biomasaż

Biomasaż - Zdjęcia do ogłoszenia
UWAGA UWAGA !!!! TYLKO TERAZ NAUKA I ZAWÓD W ROK ORAZ STAŻ FINANSOWANY Z UE Biomasażysta wykonuje zabiegi masażu energetycznego w celu relaksacyjnym, profilaktycznym i poprawy ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Zawód biomasażysty ma charakter usługowy. Biomasażysta wykorzystuje naturalne metody terapii. Sferą działania biomasażysty jest ciało człowieka z ... więcej »
20.09.2016 17:54
O

Technik rachunkowości

Technik rachunkowości - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować m.in. jako księgowy, specjalista ds. finansów, specjalista ds. kadr i płac lub prowadzić własną działalność gospodarczą?? Ten kierunek jest dla Ciebie! Kształcenie w zawodzie technik rachunkowości ma na celu przygotowani absolwentów do sprawnego wykonywania typowych zadań zawodowych: - prowadzenie rachunkowości; - dokonywanie rozliczeń fin ... więcej »
Średnie wykształcenie w 2 lata! ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz średniego wykształcenia? Samo się nie zrobi. Bezpłatne Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych, system zaoczny – tylko 2 lata po zawodówce, 3 lata po gimnazjum lub podstawówce. Rekrutujemy na wszystkie semestry. Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce dającą dokument gwarancyjny, informujący o tym, że NAUKA jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA. 0 zł wpisowego ... więcej »
Ogłoszenia 2201 do 2220 z 9476
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)