Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
21.12.2015 09:52
Cena: 1 800 Zł.
O

Intensywny kurs języka niemieckiego- 17.10.16

Intensywny kurs języka niemieckiego- 17.10.16 - Zdjęcia do ogłoszenia
Intensywny kurs języka niemieckiego (zajęcia od podstaw) Zapisy trwają ! start 17.10.16 Kursy intensywne przeznaczone są dla osób które chcą szybko nauczyć się języka obcego. Kurs obejmuje 150h lekcyjnych w ciągu 5 tygodni. Godzina lekcyjna trwa 45 minut. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 6 godzin lekcyjnych. Zapewniamy mater ... więcej »
Szczecin
+48886680276
Techniki sprzedaży i obsługa klienta 2 dni szkolenie otwarte - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do udziału w szkoleniu otwartym: TECHNIKI SPRZEDAŻY I OBSŁUGA KLIENTA 2 DNI Korzyści płynące z uczestnictwa w Szkoleniach Otwartych: • Szkolenia prowadzone w formie 20% teorii, 80% praktyki • Największy wybór tematyczny szkoleń otwartych w Trójmieście • Wykwalifikowana kadra trenerska • Imienne Certyfikaty Ukończenia Szkolenia • Mał ... więcej »
Angielski przez Skype – Gift Voucher - Zdjęcia do ogłoszenia
Witajcie, Kurs języka angielskiego przez Skype to praktyczny, niebanalny, wręcz idealny pomysł na Gwiazdkowy prezent. Jest to kurs indywidualny „one to one”, którego program zostanie dostosowany do konkretnych potrzeb właścicieli Gift Voucherów. Oferta: http://active-learning.pl/angielski-gift-voucher/ Cena Gift Vouchera to 450zł. Z uwagi na małą do ... więcej »
Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie wiesz, co zrobić ze swoją przyszłością, chcesz więcej zarabiać, albo po prostu robić coś ciekawszego, niż dotychczas? Nie wiesz, czy warto spotkać się z doradcą zawodowym, a może z psychologiem? Rada od nas: SAM podejmij decyzję i SAM wybierz jeden z naszych kierunków, a wśród nich: • administracja • biomasażysta (masaż leczniczy lub fizjoterapia), • ... więcej »
Zastanawiasz się nad zmianą zawodu? Żak Ci w tym pomoże! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do Żaka, wybierz jeden z wielu darmowych kierunków i spełniaj się zawodowo!!! Masz jeszcze szansę na rozpoczęcie nauki we wrześniu! Rekrutacja trwa! Zarezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz i odbierz Kartę Słuchacza uprawniającą do zniżek u 1500 Parterów w całej Polsce! • Darmowe kierunki • Nie wymagamy matury! • Wydajemy legity ... więcej »
Technik informatyk – ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zdobyć zawód i wymarzoną pracę? Nie zwlekaj! Zapisz się do Żaka już dziś na kierunek TECHNIK INFORMATYK i wykorzystaj swoją szansę! REKRUTACJA TRWA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! • Nauka trwa tylko 4 semestry- uzyskujesz tytuł technika potwierdzony przez MEN! • Zajęcia w Żaku odbywają się w trybie zaocznym • Dajemy pisemną gwarancję braku ukrytych o ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Rachunkowość za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasją są zestawienia, wystawianie dokumentów księgowych? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Już dziś zapisując się do Żaka możesz otrzymać nie tylko naukę na kierunku technik rachunkowości za darmo ale szansę na ciekawą pracę. Dowiedz się wi ... więcej »
17.12.2015 10:03
Cena: 5 Zł.
O

Tanie korepetycje profesjonalnie matematyka, chemia

Tanie korepetycje profesjonalnie matematyka, chemia - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz problem z nadrobieniem materiału ? Szukasz solidnego przygotowania do Matury, egzaminu gimnazjalny, sprawdzianu czy kartkówki ? Jesteśmy grupą doświadczonych korepetytorów Nasza kadra to: angliści matematycy chemicy Korepetytornia prowadzi kursy egzaminacyjne w tym MATURA 2016 korepetycje językowe i matematyczne. Zastanawiasz się czy w ... więcej »
Pasjonuje Cię dekoratorstwo wnętrz? - Zdjęcia do ogłoszenia
Pasjonuje Cię dekoratorstwo wnętrz i chcesz pracować w tej branży? Masz zmysł do urządzania pomieszczeń, wyczucie dobrego smaku i stylu? W takim razie koniecznie zapisz się do Żaka, gdzie w ciągu roku zdobędziesz zawód dekoratora i dyplom, który potwierdzi Twoje kompetencje! Nie czekaj do rozpoczęcia rekrutacji, zarezerwuj sobie miejsce już dziś: http://ww ... więcej »
17.12.2015 09:46
O

Jesteś miłośnikiem roślin?

Jesteś miłośnikiem roślin? - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód florysty, bukieciarza lub ogrodnika terenów zielonych i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, tworzenia bukietów, a także pielęgnacji roślin. Nie czekaj do rozpoczęcia rekrutacji, zarezerwuj sobie miejsce już ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
IQ-TEXT - Pomoc w pisaniu prac licencjackich i magisterskich - Zdjęcia do ogłoszenia
Dzięki licznym kontaktom a także doświadczeniu nie ma dla Nas zadań a także zleceń niemożliwych! Gwarantujemy wysoki poziom a także niepowtarzalność każdego opracowanego przeze Nas projektu pracy pisemnej, lub wzoru pomocy edukacyjnej a także biznesowej. Na każde wykonane zlecenie podpisujemy odpowiednie umowy pamiętając o przeniesieniu praw autorskic ... więcej »
Cała Polska
+48505952404
NOVA CENTRUM EDUKACYJNE rozpoczyna NABÓR WIOSNA 2016 !!! zapraszamy na kierunki: KIERUNKI MEDYCZNE: - ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - TECHNIK MASAŻYSTA - TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ ORAZ WIELE KIERUNKÓW BEZPŁATNYCH !!! Zajęcia odbywają się w samym centrum Kielc i prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która przygotowuje naszych Słuchaczy do zdania egzaminów zawodowych. Po co czekać? Z ... więcej »
Kielce
+48796400826
Organizator imprez ślubnych Organizator imprez ślubnych to osoba, która zawodowo zajmuje się profesjonalną i pomysłową organizacją przyjęć weselnych. Obecnie zawód cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki Policealnej Szkole Promocji Kadr NOVA zdobędziesz zawód marzeń. Po ukończeniu kierunku Słuchacz może podjąć zatrudnienie: - w agencjach event-owych. Absolwent może również otworzyć własną działalność gospodarczą. Zapraszamy do konta ... więcej »
Kielce
+48796400826
Wysoka zdawalność egzaminów zawodowych i maturalnych według OKE Wykwalifikowana kadra dydaktyczna Doskonale wyposażone pracownie zawodowe Jednym z popularniejszych zawodów medycznych w rehabilitacji jest zawód masażysty. Masażysta to osoba, która wykonuje masaż leczniczy, sportowy, kosmetyczny zgodnie z wymogami wiedzy medycznej, w celu uzupełnienia zabiegów fizykalnych i usprawniających. Zajęcia realizowane są 2 lata, 4 semestry Absolwent po u ... więcej »
Kielce
+48796400826
16.12.2015 11:38
O

Recepta na sukces?

Recepta na sukces? - Zdjęcia do ogłoszenia
Dużo zapału, pozytywnej energii, pomysł na siebie i… wykształcenie! Podpowiemy Ci, co zrobić, by rozwinąć swoją karierę zawodową oraz zdobyć rzetelną wiedzę i zawód całkowicie za darmo! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - czekamy! Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
Kosmetyka+Wizaż/stylizacja-zdobądź dwie kwalifikacje! - Zdjęcia do ogłoszenia
Tylko w Żaku możesz zdobyć dwie przyszłościowe kwalifikacje w tym samym czasie! Dajemy możliwość połączenia dwóch kierunków- KOSMETYKA+WIZAŻYSKA/STYLISTKA Więcej na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl • GWARANCJA BRAKU UKRYTYCH OPŁAT • Szkoła ZAOCZNA- Średnio co 2 tygodnie • Wydajemy Zaświadczenia i legitymacje • Profesjonalna baza dydaktyczna REKRUTAC ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Chcesz pracować w administracji? Zobacz co proponuje Żak! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja zimowa w Żaku trwa! Masz szansę na zapisanie się na BEZPŁATNY KIERUNEK – Technik Administracji! • Nauka ZA DARMO • Nie wymagamy matury • Zajęcia w trybie ZAOCZNYM • Zaświadczenia i legitymacje • Gwarancja braku ukrytych opłat REKRUTACJA TRWA! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! ZAPRASZAMY Długa 32/5 523214361
Cała Polska
+48523214361
16.12.2015 06:30
Cena: 1 Zł.
O

Prawo jazdy na Ukrainie

Prawo jazdy na Ukrainie. Oferuję pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie.(Winnica - vinnickaja oblast). Zainteresowanych proszę o kontakt. Kontakt: tel: 792-602-448 poczta: prawojazdy.ukraina@interia.pl
IQ-TEXT - biuro korekty tekstu. Pomoc w pisaniu prac licencj - Zdjęcia do ogłoszenia
IQ-TEXT - wzorce prac licencjackich a także magisterskich to od lat nasza pasja. Pisanie prac to dla nas przyjemność, dla Ciebie sukces. Dzięki licznym kontaktom a także doświadczeniu nie ma dla Nas zadań a także zleceń niemożliwych! Gwarantujemy wysoki poziom a także niepowtarzalność każdego opracowanego przeze Nas projektu pracy pisemnej, lub wz ... więcej »
Cała Polska
+48505952404
15.12.2015 16:13
Cena: 109 Zł.
O

NOWA REKRUTACJA - NOWE MOŻLIWOŚCI!Rekrutacja trwa1

NOWA REKRUTACJA - NOWE MOŻLIWOŚCI!Rekrutacja trwa1 - Zdjęcia do ogłoszenia
Ruszyła nowa REKRUTACJA do BEZPŁATNYCH SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH! Co zyskujesz? *nauka w trybie zaocznym, *bezpłatne zaświadczenia i legitymacja szkolna, *STATUS UCZNIA *dodatkowe wykształcenie i zawód, *nowe możliwości na rynku pracy!!! W ofercie: - Biomasaż/fizjoterapia - Rejestratorka medyczna - Liceum ogólnokształcące - Technik Rachunkowości - Bhp ... więcej »
Ostrów Wielkopolski
+48627362712
Ogłoszenia 2201 do 2220 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)