Razem 254 666 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zapraszam na intensywny kurs języka czeskiego, który pomoże osobie uczącej się robić szybkie postępy w rozumieniu i mówieniu. Praca z nowoczesnymi, atrakcyjnymi podręcznikami skupiającymi się na praktycznej nauce języka. Mam 13 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć prywatnych dla osób z różnych grup wiekowych i zawodowych. Możliwość nauczania słownictwa biznesowego/firmowego/prawniczego. potrzebnego w pracy lub przygotowania językowego pod kątem podjęci ... więcej »
Kłodzko
+48799230341
28.07.2015 22:08
Cena: 50 Zł.
O

Pokaz paznokciowy - żele hybrydowe INSPIRE

Mamy przyjemność, zaprosić Państwa na pokaz dla Stylistów Paznokci, który odbędzie się w niedzielę 6 września 2015r., o godz. 1000 w Szczecinie, przy al. Boh. Warszawy 5. Naszymi gośćmi będą Instruktorki z firmy Euro Fashion: Marta Szymańska i Agnieszka Dębowska W programie: • Prezentacja najnowszej w Polsce marki żeli hybrydowych INSPIRE • Zdobienia na naturalnych płytkach paznokciowych, z wykorzystaniem żeli hybrydowych INSPIRE • Zdobienia na s ... więcej »
Cała Polska
+48662150015
28.07.2015 20:15
O

Prace lic i mgr

Pomogę w przygotowaniu pracy licencjackiej lub magisterskiej z prawa, administracji, europeistyki, bezpieczeństwa narodowego, politologii, stosunków międzynarodowych oraz pedagogiki. Zapraszam do kontaktu. serwisprac@inbox.com
LUBLIN 18-21 wrzesień 2015 r. Kurs cpc na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja. Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Lublinie 18,19,20,21 września 2015 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki które ... więcej »
Tylko teraz zapisując się przez Internet otrzymasz od nas 100 zł na wakacje. Wystarczy, że wypełnisz formularz: www.zak.edu.pl/formularz Pamiętaj: nie ma wpisowego, nie ma kar umownych, nie ma kar za rezygnację, wydajemy bezpłatne zaświadczenia i legitymacje! Czekamy!
Cała Polska
+48324230909
Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej w segmencie małych i średnich firm? Ubiegasz się o kredyt inwestycyjny, dotację do 40 tysięcy ? Starasz się o dotację ze środków Unii Europejskiej lub dla potrzeb własnych danego przedsiębiorstwa? A może chciałbyś zaspokoić głód wiedzy, poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się po co i w jaki sposób tworzy się Biznes Plan oraz jak krok po kroku wygląda założenie firmy? Zapraszamy 25 lipca 2015 tj. s ... więcej »
Kraków
+48534900799
14.07.2015 08:58
O

Galant Auto

Zapraszamy do naszej szkoły nauki jazdy Galant. Nasz OSK Galant działa od roku 2004. Nasze szkolenia są profesjonalne. Przede wszystkim szkolimy w prawie jazdy kat. b. Oferujemy dojazd do kursanta. Bardzo istotne jest to plac manewrowy we własnym zakresie. Zdanie prawa jazdy nigdy nie było takie proste. Nie zastanawiaj się, przyjedź do nas - Newtona 2, Poznań. Oferujemy darmowe materiały dydaktyczne w postaci płyt z testami i materiałów do nauki.
Wielkopolskie
+48600105115
Nie masz jeszcze wykształcenia średniego? Bez względu na wiek przyjdź do nas i zrób je zupełnie ZA DARMO!!! Cały cykl nauki ZA DARMO!!! Zajęcia tylko w soboty i w niedziele, co 2 tygodnie! UWAGA!!! STAJĄC SIĘ SŁUCHACZEM SZKOŁY "ŻAK" DOSTANIESZ KARTĘ RABATOWĄ UPRAWNIAJĄCĄ DO ZNIŻEK W CAŁEJ POLSCE BEZ WZGLĘDU NA WIEK!!! przyjdź do NAS ul. Brzeska 19 Biała Podlaska Tel. 83 3438118 www.zak.edu.pl
Biała Podlaska
+4883438118
09.07.2015 14:48
O

Dekorator Wnętrz w Wołominie!

Chcesz zdobyć wiedzę w zakresie projektowania wnętrz i niezbędnych umiejętności technicznych? Ergonomia, zarządzanie firmą, projektowanie architektoniczne, projektowanie wnętrz i wiele innych ciekawych elementów programu nauczania. SPRAWDZ ofertę na www.wołomin.zak.edu.pl Podejmij wyzwanie, zrealizuj swoje marzenia – zostań dekoratorem wnętrz ! Liczba miejsc ograniczona więc nie czekaj, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy: www.zak.edu.pl/formu ... więcej »
09.07.2015 08:13
O

Gimnazjum w Katowicach

Gimnazjum w Katowicach zaprasza na zapisy. Placówka ma bogate tradycje nauczania i stanowi dzisiaj bardzo dobry przykład tego jak prawidłowo powinna być zarządzana szkoła. Wysoki poziom dopełnia odpowiedzialna i doświadczona kadra nauczycielska.
REKLAMA
REKLAMA
SZKÓŁ JEST WIELE – COPERNICUS JEST JEDEN! Centrum Edukacji COPERNICUS jest szkołą nowoczesną, bezpieczną i przyjazną dla słuchaczy. Naszą główną ideą jest rzetelna edukacja prowadzona na wysokim poziomie. W realizacji tego celu pomaga nam wykwalifikowana kadra dydaktyczna, która prowadzi zajęcia w sposób przystępny i kreatywny. Szkoły Centrum Edukacji COPERNICUS posiadają uprawnienia szkół publicznych i realizują program Ministerstwa Edukacji Narodowe ... więcej »
SZKÓŁ JEST WIELE – COPERNICUS JEST JEDEN! Centrum Edukacji COPERNICUS jest szkołą nowoczesną, bezpieczną i przyjazną dla słuchaczy. Naszą główną ideą jest rzetelna edukacja prowadzona na wysokim poziomie. W realizacji tego celu pomaga nam wykwalifikowana kadra dydaktyczna, która prowadzi zajęcia w sposób przystępny i kreatywny. Oddziały Centrum Edukacji COPERNICUS znajdują się w 17 miastach i kształcą słuchaczy na wielu atrakcyjnych kierunkach. W ... więcej »
Cała Polska
+48324211295
Chcesz znaleźć ciekawą pracę z ludźmi dającą mnóstwo satysfakcji, z każdej osoby, której uda się pomóc? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, zapisz się na kierunek Terapeuta ds. uzależnień. Liczba miejsc ograniczona więc nie czekaj, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy: www.zak.edu.pl/formularz Kierunek terapeuta ds. uzależnień to bardzo dobre uzupełnienie dotychczasowej wiedzy dla studentów pedagogiki czy psychologii. Wiele zajęć z psychologii i ... więcej »
Oferuję fachową pomoc w pisaniu prac: licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, także rozpraw doktorskich. Piszę prace od 15 lat. Gwarantuję wysoką jakość, dyskrecję, terminy dopasowane do potrzeb i rozsądne ceny (od 18 zł za stronę, z wliczonymi poprawkami, bez zaliczek). Zakres: ekonomia, zarządzanie, marketing, ZZL, logistyka, prawo, administracja, socjologia, psychologia, pedagogika itd. Naprawdę warto! E-mail: prace.2006@wp.pl, tel. 724 063 723
Cała Polska
+48724063723
Serdecznie zapraszamy na wakacyjne Intensywne Kursy Języka Francuskiego w Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Francuskiej w Krakowie. Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, 3x w tygodniu 2h zegarowe w godzinach porannych lub popołudniowych. Możliwe terminy: sierpień 03.08-26.08 wrzesień 07.09-30.09
Małopolskie
+484212823
Tylko 26 czerwca rozdajemy kasę na wakacje marzeń! Przyjdź i pochwal się swoim świadectwem ukończenia Szkoły Zawodowej a w zamian otrzymasz: 100 PLN, kartę upoważniającą do zniżek na terenie całej Polski, darmową wejściówkę na siłownię Panaceum, zaproszenie na DARMOWY zabieg kosmetyczny do AVON, zaproszenie na darmową poradę dietetyczną do specjalisty oraz kupon na DARMOWĄ pizzę! Bliższe informację w sekretariacie szkoły- Radomsko, ul. Kościuszki 6/121 ... więcej »
Pomagam w zorganizowaniu wszelkiego rodzaju niezbędnych czynności prawnych bezpośrednio w Kijowie,także pomoc w ewentualnym przyjeździe i pobycie na Ukrainie. Zapewniam niezbędną pomoc na każdym etapie procesu ,od przygotowania niezbędnej dokumentacji i pomocy w złożeniu ich we wszystkich wymaganych urzędach, aż do odebrania prawa jazdy oraz wszystkich innych potwierdzających dokumentów. Z dniem 1 stycznia 2015r zmieniły się przepisy pozwalające obcokra ... więcej »
15.06.2015 22:47
Cena: 299 Zł.
O

Super HIT CENOWY za jedyne 299 zł

Super HIT CENOWY za jedyne 299 zł ! Kurs na operatora wózka widłowego - SZYBKO, TANIO , SOLIDNIE. 100% Kurs na operatora wózka widłowego - teoretyczne i praktyczne przygotowanie do uzyskania uprawnień z obsługi wózków jezdniowych zakończonych egzaminem. Bezpłatne otrzymanie uprawnień przetłumaczonych na język angielski dzięki czemu będą one honorowane w Unii Europejskiej. Na życzenie uprawnienia w języku niemieckim. Co NAS wyróżnia od innych ... więcej »
Cała Polska
+48666303308
Oferujemy szeroki zakres usług i szkoleń w miejscowości Wrocław, m.in. szkolenia kwalifikacyjne, szkolenia oraz obsługa BHP, usługi PPOŻ. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z pełną ofertą. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
09.06.2015 10:10
Cena: 1 Zł.
O

OFERUJE LEGALNE PRAWO JAZDY NA UKRAINIE

Oferuję pomoc w legalnym uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie. Pomagam w zorganizowaniu wszelkiego rodzaju niezbędnych czynności prawnych bezpośrednio w Kijowie,także pomoc w ewentualnym przyjeździe i pobycie na Ukrainie. Z dniem 1 stycznia 2015r zmieniły się przepisy pozwalające obcokrajowcom starać się o prawo jazdy na Ukrainie oraz wprowadzono zupełnie nowy wzór prawa jazdy ,spełniający wymogi Europejskie i międzynarodowe. Zapewniam niezbędną pomoc na ... więcej »
Ogłoszenia 2201 do 2220 z 7658
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)