Razem 254 672 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
08.06.2015 10:08
O

DARMOWE SZKOLENIA BHP

Centrum Edukacji i Zarządzania KORPORACJA „ROMANISZYN” Sp. z o.o. OFERTA DARMOWYCH SZKOLEŃ bhp Mam przyjemność poinformować Państwa, iż trwa nabór uczestników darmowych dwudniowych szkoleń okresowych BHP finansowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych dla małych i średnich przedsiębiorców i osób kierujących pracownikami oraz dla pracodawców rozpoczynających działalność gospodarczą. Temat szkolenia: „P ... więcej »
06.06.2015 14:00
Cena: 2 999 Zł.
O

Kurs na operatora żurawi wieżowych kat. IŻ, 2999

Kurs na operatora żurawi wieżowych, promocja 2999! Kurs dla operatora żurawia wieżowego IŻ Cel kursu: Teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania kwalifikacji do obsługi żurawi wieżowych i szynowych kategorii IŻ. Możliwość szkolenia w toku indywidualnym! Uprawnienia: Po pozytywnym wyniku egzaminu przed komisją UDT kursant otrzymuje potwierdzenia zdobycia kwalifikacje do obsługi żurawi kat. IŻ Organizujemy również inne ku ... więcej »
Zachodniopomorskie
+48666303308
Z dniem 1 stycznia 2015r zmieniły się przepisy pozwalające obcokrajowcom starać się o prawo jazdy na Ukrainie oraz wprowadzono zupełnie nowy wzór prawa jazdy ,spełniający wymogi Europejskie i międzynarodowe. Oferuję pomoc w legalnym uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie. Zapewniam niezbędną pomoc na każdym etapie procesu ,od przygotowania niezbędnej dokumentacji i pomocy w złożeniu ich we wszystkich wymaganych urzędach, aż do odebrania prawa jazdy oraz wszy ... więcej »
30.05.2015 07:18
Cena: 1 Zł.
O

Legalne prawo jazdy na Ukrainie

Oferuję pomoc w legalnym uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie. Zapewniam niezbędną pomoc na każdym etapie procesu ,od przygotowania niezbędnej dokumentacji i pomocy w złożeniu ich we wszystkich wymaganych urzędach, aż do odebrania prawa jazdy oraz wszystkich innych potwierdzających dokumentów. Pomagam w zoorganizowaniu wszystkich niezbędnych czynności prawnych bezpośrednio w Kijowie,także pomoc w ewentualnym przyjezdzie i pobycie na Ukrainie. Z dniem 1 st ... więcej »
Brak wykształcenia średniego sprawia, że drzwi do kariery zawodowej są przed Tobą zamknięte? Szkoła dla dorosłych ŻAK może zmienić to już dziś! Zapisz się do Liceum Ogólnokształcącego i zdaj maturę na 100 %. U nas możesz uczyć się zupełnie ZA DARMO! Dlaczego warto zapisać się do ŻAKa? • Zajęcia dobywają się w trybie zaocznym- możesz bez przeszkód uczyć się i pracować! • Przy zapisie słuchacz otrzymuje gwarancję braku ukrytych opłat • Mamy kilkuset pa ... więcej »
22.05.2015 18:32
Cena: 10 Zł.
O

Korepetycje

Nie szukaj korepetycji na własną rękę – nie błądź w Internecie. Skorzystaj z Naszej strony. U Nas stronie znajdziesz najlepsze osoby udzielające korepetycji w Polsce. Dziedzina od matematyki po język chiński. Starannie wyselekcjonowani korepetytorzy z Twoich okolic. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło Nan na stworzenie największej bazy profesjonalnych korepetytorów w Polsce. Zapraszamy do współpracy z Nimi.
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu otwartym: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE Korzyści płynące z uczestnictwa w Szkoleniach Otwartych: • Całkowicie BEZPŁATNE szkolenie • Imienny certyfikat ukończenia szkolenia • Bogaty pakiet materiałów szkoleniowych • Podniesienie efektywności pracy zespołu • Mała grupa szkoleniowa – 10 osób • Realizacja w formie 20% teorii, 80% praktyki • Dostęp do najnowszej wiedzy i narzędzi szkoleniowych Narzędzia Szkol ... więcej »
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję- liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona! Dlaczego warto zapisać się do Żaka? * zajęcia odbywają się w trybie zaocznym * wydajemy zaświadczenia do W ... więcej »
Firma Kans z Łodzi prowadzi szkolenia i kursy z zakresu zdobywania uprawnień do pracy na wysokości. Dysponuje własnym, rozbudowanym ośrodkiem szkoleniowym. Oferta usług skierowana jest do wszystkich grup zawodowych (budownictwo, energetyka, telekomunikacja, alpinizm przemysłowy, praca biurowa oraz magazynowa i inne). Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na bycie liderem w regionie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.kans.pl/
18.05.2015 15:42
Cena: 450 Zł.
O

Kurs francuskiego intensywny

Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej (TPPF) w Krakowie zaprasza na intensywne, letnie kursy języka francuskiego. Od czerwca do września proponujemy naukę na poziomach A1 do B2, w niewielkich grupach: 4-10 osób. Zajęcia odbywają w godzinach popołudniowych, trzy razy w tygodniu po 2 godziny zegarowe. Przez 4 tygodnie nauki realizujemy ponad połowę klasycznego semestru (32lekcje). Cena za jedną sesję: 450 złotych.
REKLAMA
REKLAMA
Sprzedam gotowy biznes plan na zaliczenie do szkoły ! Różne preferencje działalności np fryzjer, restauracja , hotel , spływ kajakowy , pierogarnia i wiele innych . bardzo tanio
Szkoły językowe Empik School to m.in.: -efektywna nauka języków obcych od Empik School -poziom zaawansowania dostosowany do umiejętności -swobodny dostęp do nowoczesnych technologii do nauki języka -super promocja - nawet 500 zł zniżki na kurs Szybko przełamiesz barierę komunikowania się! :) Więcej informacji i zapisy na podanej stronie WWW ( Web na dole ogłoszenia ).
Cała Polska
+48533002574
Intensywny Kurs Wakacyjny! Krótki, skuteczny i w promocyjnej cenie! :) Szkoły językowe Empik School to m.in.: -efektywna nauka języków obcych od Empik School -poziom zaawansowania dostosowany do umiejętności -swobodny dostęp do nowoczesnych technologii do nauki języka -super promocja - nawet 500 zł zniżki na kurs Szybko przełamiesz barierę komunikowania się! :) Więcej informacji i zapisy na podanej stronie WWW ( Web na dole ogłoszenia ).
Cała Polska
+48533002574
Ze względu na pogłębiające się starzenie się społeczeństwa w naszym kraju oraz w krajach Europy Zachodniej szybko wzrasta zapotrzebowanie na rynku pracy na osoby przygotowane profesjonalnie do opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Chcesz znaleźć dobrze płatną pracę? Chcesz poprawić jakość swojego życia? Jesteś cierpliwy i sumienny? Nie czekaj, już dziś zadbaj o przyszłość swoją i swoich najbliższych. Zapisz się do CAŁKOWICIE DARMOWEJ szkoły ... więcej »
Cała Polska
+48236552641
09.05.2015 07:29
Cena: 1 200 Zł.
O

Lublin 26-29 czerwiec 2015r SPEDYCJA CPC

W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu. Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja ,4-ro dniowe szkolenie (pt.sob.nie.pon.) , które odbędzie się w Lublinie od 26 do 29 czerwca 2015. Celem kursu CPC jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymuj ... więcej »
07.05.2015 20:58
Cena: 20 Zł.
O

KOREPETYCJE podstawówka, gimnazjum

Witam. Oferuję e-korepetycje (rozmowa na gadu-gadu, skype) dla osób z podstawówki i gimnazjum z następujących przedmiotów: SZKOŁA PODSTAWOWA (20 zł/h za dany przedmiot) - matematyka - j. angielski - j. polski - przyroda - informatyka - historia GIMNAZJUM - matematyka, chemia (pierwsza klasa) (40/h) - biologia, informatyka, język angielski ( 50/h jest możliwość rozszerzenia programu i/lub przygotowania do konkursów; wtedy cena korepetycji wzras ... więcej »
Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które rozpocznie się Rzeszowie w dniach 19-22 czerwiec 2015 r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2500 pytań , omawiamy również wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie. W odróż ... więcej »
Mam wieloletnie doświadczenie akademickie w zakresie redakcji i korekty tekstów naukowych. Ponadto dysponuję szerokim zasobem wiedzy oraz znajomością standardów obowiązujących na wyższych uczelniach. Zapewniam również konkurencyjne ceny i korzystne rabaty.
06.05.2015 09:12
Cena: 1 200 Zł.
O

CPC LICENCJA NA PRZEWÓZ RZECZY KURS KATOWICE

Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które rozpocznie się w Katowicach od 29 maja do 1 czerwca 2015r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2500 pytań , omawiamy również wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie. W odr ... więcej »
05.05.2015 19:49
O

Prace lic i mgr

Pomogę w przygotowaniu pracy licencjackiej lub magisterskiej z prawa, administracji, europeistyki, bezpieczeństwa narodowego, politologii, stosunków międzynarodowych oraz pedagogiki. Zapraszam do kontaktu. serwisprac@inbox.com
Ogłoszenia 2221 do 2240 z 7658
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)