Razem 255 238 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Wakacyjny Kurs Rysunku 2016 w Pracowni Rysunku Elipsa Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Wakacyjny kurs rysunku elipsa Kraków - edycja 2015 Godziny kursu : Zajęcia będą odbywały się 4 godziny dziennie rano 9.30 - 13.30 lub po południu 15.00 - 19.00 Grupy od 10-15 osób Wakacyjny kurs rysunku przeznaczony jest dla osób początkujących, które nigdy nie miały kontaktu z rysunkiem, oraz osób które posiadają podstawowe umiejętności rysunkowe m ... więcej »
Technik BHP- 0 zł- rezerwuj miejsce on-line! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź zawód w 3 semestry! Tylko w ŻAKu 0 opłat! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formular z Program nauczania: Podstawy przedsiębiorczości Podstawy prawa pracy Techniczne bezpieczeństwo pracy Ergonomia w procesie pracy Zagrożenia w środowisku pracy Język obcy zawodowy w bezpieczeństwie i higienie pracy Ocena ryzyka zawodowego Ustalanie ... więcej »
06.04.2016 15:21
Cena: 490 Zł.
O

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs "Tworzenie prezentacji w Prezi", który odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2016 w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • pracują na co dzień z prezentacjami multimedialnymi, • chcą tworzyć nieszablonowe prezentacje multimedialne, • chcą poznać działanie programu PREZI. Po szkoleniu Tworzenie prezentacji ... więcej »
Pełen zakres usług związanych z pisaniem oryginalnej własnej pracy dyplomowej. Przekaż ten problem fachowcom. Profesjonalna i tania pomoc w przygotowaniu się do obrony. Rabaty, duże doświadczenie, próbki reedytowanych tekstów, szybkie terminy, przyjazny i fachowy kontakt. Bardzo chętnie Ci pomożemy na każdej płaszczyźnie (również wzorce i inne materiały). Żadna tematyka nie nastręcza nam problemów (specjalizujemy się w tematyce zarządzania, nowoczesnego ma ... więcej »
Cała Polska
+48555555555
06.04.2016 06:06
Cena: 1 400 Zł.
O

Kurs CPC. Przewoźnika drogowego rzeczy Poznań

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja. Kurs cpc. Koal zaprasza Firma Koal serdecznie zaprasza do Poznania na czterodniowe szkolenie pt-pon 22-25 kwietnia 2016r . Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową ja ... więcej »
Wynajmę Auta do Ślubu i na imprezy okolicznościowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Wynajmę auta do ślubu i na imprezy okolicznościowe zapraszamy! BMW X6 lub HUMMER H3 - to auta niewątpliwie wyjątkowe- pięknie się prezentują, a do tego są pojazdami komfortowymi. Jeżeli planujesz ślub i zastanawiasz się jakim autem chciałbyś poruszać się w najpiękniejszym dniu swojego życia- TA OFERTA JEST DLA CIEBIE :) Oferujemy: - BMW X6 w kolorze c ... więcej »
Mazowieckie
+48535806980
Ostrołęckie Centrum Kształcenia Kierowców oddział w Myszyńcu - Zdjęcia do ogłoszenia
Ostrołęckie Centrum Kształcenia Kierowców oddział w Myszyńcu oferuje kursy, szkolenia okresowe, kwalifikacje wstępne oraz badania kierowców i nie tylko. Zadzwoń: 885 806 980, lub odwiedź nas osobiście: ul. Rynarzewskiego 3, Myszyniec WWW.OCKK.PL Zapraszamy!
Mazowieckie
+48885806980
Wynajmę sale i biura szkoleniowo-konferencyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Wynajmę sale szkoleniowo – konferencyjne, gabinety do badań Sale są idealnie przygotowane do szkoleń, warsztatów, spotkań czy konferencji dla grup nawet 50 osobowych. Wyposażone są m.in. w rzutnik, tablice suchościeralne, nagłośnienie. Ustawienie stołów w sali dostosowujemy każdorazowo do potrzeb klienta. Lokale znajdują się w Ostrołęckim Centrum Kształ ... więcej »
Mazowieckie
+48535806980
Ostrołęckie Centrum Kształcenia Kierowców Zaprasza! - Zdjęcia do ogłoszenia
- Szkolenia okresowe - Kwalifikacje wstępne - Kategorie A, B, B+E, C, C+E, D1, D - Certyfikat kompetencji zawodowych - ADR (wszystkie klasy) - Kurs operatora wózka jezdniowego - Kurs operatora koparko ładowarki - Kurs operator żurawi przeładunkowych HDS - Kurs na operatora ładowarek teleskopowych - Kurs na obsługę burt samowyładowczych - Kurs na ... więcej »
04.04.2016 13:18
Cena: 542 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy, Rzeszów

Kurs Excel Podstawowy, Rzeszów - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel od podstaw, który odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2016 w Rzeszowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu ... więcej »
Rzeszów
+48124218754
REKLAMA
REKLAMA
03.04.2016 19:56
O

Prace lic i mgr

Pomogę w przygotowaniu wzoru pracy zaliczeniowej, inżynierskiej, magisterskiej z informatyki i logistyki.
CNiB ŻAK – Największa sieć szkół za DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK – Największa sieć szkół za DARMO! - Szkolimy specjalistów, którzy są pilnie poszukiwani przez pracodawców! - Wydajemy bezpłatnie zaświadczenia do różnych instytucji. - Wydajemy legitymacje uprawniające do zniżek na PKP/PKS oraz u naszych partnerów. Jeśli razem z nami chciałbyś rozwinąć swoją karierę zawodową zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz
Cała Polska
+48224281209
01.04.2016 12:53
Cena: 90 Zł.
O

Kurs: Kierownik wypoczynku - 23.04.2016

Kurs: Kierownik wypoczynku - 23.04.2016 - Zdjęcia do ogłoszenia
1. Kurs jest organizowany dla nauczycieli, czynnych instruktorów harcerstwa od stopnia podharcmistrza włącznie lub dla innych osób, posiadających co najmniej trzyletni staż pracy opiekuńczo - wychowawczej lub dydaktyczno – wychowawczej. 2. Miejsce składania dokumentów: Sekretariat EuropaBiz. ul. Kolumba 88/89 lok. 2B 70 – 035 Szczecin lub poprzez Internet: ... więcej »
Cała Polska
+48724464000
Profesjonalna i tania pomoc w przygotowaniu się do obrony. Pełen zakres usług związanych z pisaniem własnej i oryginalnej pracy dyplomowej. Rabaty, duże doświadczenie, próbki reedytowanych tekstów, szybkie terminy, przyjazny i fachowy kontakt. Bardzo chętnie Ci pomożemy na każdej płaszczyźnie. Żadna tematyka nie nastręcza nam problemów. Napisz od razu i sprawdźmy w czym możemy Ci pomóc. Jesteśmy z Twojej okolicy. Życzymy udanego dnia i czekamy na wiadomość od Ciebie
Hit na wiosnę: Technik administracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka w szkole jest całkowicie bezpłatna i trwa 4 semestry. Dodatkowo intensywny kurs języka obcego gratis! Szczecin przekształca się w centrum administracyjno-biurowe, będące bazą dla inwestorów zagranicznych co już wkrótce spowoduje wzrost zapotrzebowanie na absolwentów szkół policealnych wyposażonych w wiedzę dotyczącą wykonywania pracy biurowej, prawa ... więcej »
Szczecin
+48918523225
Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży, który odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel w Logistyce jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • głównie pracują w dziale logistyki lub z nim powiązanym, • chcą poznać praktyczne narzędzia programu ułatwia ... więcej »
Uwaga! 31.03.2016r. – ostatni dzień rekrutacji! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie czekaj! To już ostatni dzień rekrutacji! Masz jeszcze możliwość zapisu do naszej szkoły. Jeszcze zdążysz! Biegnij ze świadectwem ukończenia szkoły i dowodem osobistym do naszego sekretariatu przy ul. Wileńskiej 44 w Wołominie. Rezerwacja miejsca online: www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!
Cała Polska
+48224281209
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Brakuje Ci czasu? Klikni - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Brakuje Ci czasu? Kliknij i ucz się za DARMO! Będąc z Wami już 18 lat wiemy, że czasem brakuje czasu… Mamy na to sposób! Już dziś zapisz się do Żaka przez Internet! 1.Skopiuj link: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy 2. Wklej do przeglądarki, 3. Kliknij ENTER 4. Witamy w Żaku! Specjalnie dla Was mamy ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
Ucz się w Żaku za DARMO! i korzystaj ze zniżek u naszych par - Zdjęcia do ogłoszenia
Chciałbyś kontynuować naukę? Szukasz szkoły dla siebie? Zgłoś się do Żaka! U nas możesz uczyć się zupełnie za DARMO na jednym z wielu kierunków w szkole policealnej lub zdobyć wykształcenie średnie w liceum po gimnazjum lub uzupełniającym liceum po szkole zawodowej! Nie czekaj zgłoś się już dziś do sekretariatu w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Garncarska 3 i zaczn ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
ŻAK – TYLKO u nas dostaniesz PISEMNĄ GWARANCJĘ bezpłatnej na - Zdjęcia do ogłoszenia
Wmawiają Ci, że Ministerstwo wprowadziło dodatkowe opłaty za naukę? Nie daj się oszukać! Przyjdź do nas i zapisz się na DARMOWY kierunek z pisemną GWARANCJĄ! Nie pobieramy ŻADNYCH opłat! 0 zł za wpisowe 0 zł za czesne 0 zł za zaświadczenia 0 zł za legitymację i indeks 0 zł za egzaminy, egzaminy poprawkowe, egzaminy maturalne i zawodowe ABSOLUTNY BRA ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
Ogłoszenia 2221 do 2240 z 9703
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)