Razem 263 962 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zdobądź wykształcenie średnie! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
W dzisiejszych czasach wykształcenie średnie to podstawa! U Nas zdobędziesz je ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA!
14.10.2016 12:57
Cena: 634 Zł.
O

Kurs Rysunek techniczny dla handlowców Warszawa

Kurs Rysunek techniczny dla handlowców Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Rysunek techniczny dla handlowców, który odbędzie się w dniu 7 listopada w Warszawie. Szkolenie skierowane jest do: - przedstawicieli handlowych, - monterów na liniach produkcyjnych, - pracowników działów utrzymania ruchu, - pracowników działów zakupów, handlowych i obsługi klienta, - pracowników działów marketing ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Zdobądź kwalifikacje w jeden rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrzebujesz zdobyć kwalifikacje zawodowe w jeden rok? Nic trudnego! Ostatnie wolne miejsca na kierunkach: • Wizażystka-Stylistka • Projektant grafiki komputerowej • Trener personalny • Instruktor terapii uzależnień • Rejestratorka medyczna • Biomasażysta • Florysta • Opiekunka Środowiskowa Wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy: www.zak.edu. ... więcej »
14.10.2016 10:34
Cena: 818 Zł.
O

Kurs Excel Zaawansowany Warszawa

Kurs Excel Zaawansowany Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Zaawansowany, który odbędzie się w dniach 3-4 listopada w Warszawie. Szkolenie Excel Zaawansowany jest dla osób, które: • znają dobrze program Microsoft Excel, • w codziennej pracy wykorzystują Excel jako narzędzie analizy danych, • chcą poznać funkcje z kategorii daty i czasu, tekstowych, wyszukiwania, inform ... więcej »
Kurs Wizualizacja i Prezentacja Danych z MS Excel i MS Power - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia serdecznie zaprasza na Kurs Wizualizacja i Prezentacja Danych z MS Excel i MS PowerPoint, który odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2016 w Krakowie. Szkolenie Wizualizacja i Prezentacja Danych z wykorzystaniem programów Excel i PowerPoint jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą zdobyć umiejętność spr ... więcej »
OPIEKUN MEDYCZNY – nowy darmowy kierunek w Wołominie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pracę z ludźmi, cechuje Cię odpowiedzialność i cierpliwość? Potrafisz pomagać innym? Mamy zawód dla Ciebie! Zapisz się do Policealnej Szkoły Medycznej "Żak" w Wołominie i zdobądź zawód OPIEKUN MEDYCZNY. Zarezerwuj sobie miejsce przez Internet: www.zak.edu.pl/formularz Zostań wykwalifikowanym pracownikiem medycznym całkowicie ZA DARMO! ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
13.10.2016 16:46
Cena: 670 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany Warszawa

Kurs Excel Średniozaawansowany Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity zaprasza na Kurs Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i ... więcej »
Warszawa
+48801090187
Zostań technikiem ochrony fizycznej osób i mienia! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chciałbyś organizować i kierować działalnością wewnętrznych służb ochrony? A może marzą Ci się zadania z zakresu usług detektywistycznych? Mamy Coś dla Ciebie! Dzięki nam zdobędziesz zawód, na który czekasz. Prowadzimy nabór na kierunek TECHNIK OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA. NIE zwlekaj. Zarezerwuj miejsce już dziś na www.zak.edu.pl/formularz skontaktu ... więcej »
Studia Kraków - www.wszib.edu.pl - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz studiować w Krakowie, ale nie jesteś jeszcze pewien, gdzie, ani co? Sprawdź ofertę WSZiB - Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Co roku w poczet naszych studentów przyjmujemy setki młodych osób - nie tylko Polaków. Nierzadko zdarza się - z czego jesteśmy dumni - że aby studiować na WSZiB, młodzi mężczyźni i kobiety przyjeżdżają nad Wisłę. Ich cele ... więcej »
Kwalifikacje rolnicze - ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Od 30 kwietnia 2016 ziemię rolną może nabyć tylko osoba posiadająca kwalifikację rolnicze. Zapisz się do ŻAKa na darmowy kierunek Technik Turystyki Wiejskiej i uzyskaj uprawnienia do prowadzenia gospodarstw rolnych oraz do uzyskania dopłat unijnych. Zajęcia w systemie zaocznym – soboty i niedziele. Bez ograniczeń wiekowych. NIE WYMAGAMY MATURY! ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Interesujesz się makijażem? A może jesteś makijażystką, kosmetyczką i chciałabyś pogłębić swoje umiejętności? Sprawdź jakie możliwości daje makijaż permanentny. Umów się na kurs makijażu permanentnego i powiększ swoje kwalifikacje zawodowe. Szkolenia w Biotek Polska są przeprowadzane przez najlepszych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczących kursów makijażu permanentnego na stronie http://www.biotekpolska.pl/szkolenia/
Firma Koal serdecznie zaprasza do Rzeszowa na czterodniowe weekendowe szkolenie od 11 do 14 listopada 2016r . Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za ... więcej »
13.10.2016 05:56
Cena: 80 Zł.
O

Korepetycje hiszpańskiego - Warszawa - Ochota

Korepetycje hiszpańskiego - Warszawa - Ochota - Zdjęcia do ogłoszenia
Usługi: - LEKTOR: Native speaker - POZIOMY: A1 do C2 / Dzieci i dorośli - Pomoc w pracy domowej (Korepetycje) - Hiszpański dla podróżników, biznesmenów, sprzedawców, Itp. - Opracowanie dokumentów firmowych, marketingowych, Itp. * KONWERSACJE: Sztuki, nauk, literatury, Itp. * DOŚWIADCZENIE W FIRMACH MIĘDZYNARODOWYCH * Wideokonferencje * Dojazd do ... więcej »
Zdobądź zawód z przyszłością - Rejestratorka Medyczna! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź zawód z przyszłością - Rejestratorka Medyczna! Interesują Cię tajniki pracy w rejestracji medycznej? Chcesz poznać zasady etyki, zasady obiegu dokumentów, relacje pacjent-rejestracja, zasady funkcjonowania firmy medycznej? Posiadasz zainteresowania medyczne? Realizuj własne pasje i przy tym miej satysfakcjonującą pracę! Po ukończeniu kierunku Rej ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
12.10.2016 14:25
O

Zostań wizażystką/stylistką

Zostań wizażystką/stylistką - Zdjęcia do ogłoszenia
Fascynuje Cię moda? Inspirują Cię znani kreatorzy? A może preferujesz niszowe marki? Chcesz połączyć swoją pasję z pracą zawodową? Do dzieła! Zostań wizażystką/stylistką! Wizażystka/Stylistka zajmuje się przeprowadzaniem analizy kolorystycznej, oceną typu urody oraz rodzaju cery klienta w celu wykonania odpowiedniego makijażu. Do zadań Wizażystki i Styli ... więcej »
12.10.2016 14:14
Cena: 0 Zł.
O

Zostań Bibliotekarzem! Ostatnie wolne miejsca!

Zostań Bibliotekarzem! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Bibliotekarz – pomaturalne studium w systemie zaocznym. Nauka trwa 4 semestry (2 lata) CAŁY CYKL NAUKI ZA DARMO! Słuchacz szkoły bibliotekarskiej otrzymuje tytuł zawodowy bibliotekarza. Absolwent szkoły bibliotekarskiej przygotowany jest do pracy w sieci bibliotek publicznych, szkolnych, naukowych i specjalistycznych. Zapisz się już dziś przez formularz o ... więcej »
12.10.2016 12:01
O

Nie możesz znaleźć pracy ?

Nie możesz znaleźć pracy ? - Zdjęcia do ogłoszenia
Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
12.10.2016 10:28
O

Angielski Lublin

Nevada angażuje obeznany i zawołany kompleks lektorski, legitymujący się perfekcyjną wiedzą jęzora, przygotowaniem metodycznym tudzież przejściem w edukowaniu. W przeciwieństwie do drugich bud, sekretariat występuje w istoty nieelektronowej zaś telefonicznej, oraz gospodarności spośród tamtego płynące odzwierciedlone są w niekrajowych wabiących należnościach. Niedowolnego zgromadzenie dominowane zawarty przy użyciu mówienie artykulacja testowań, udzialanie ... więcej »
Zostań agentem celnym tylko w 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować jako celnik? Lubisz prawo a procedury celne Cię nie przerażają? Jeśli tak, to zawód agenta celnego jest dla Ciebie! To kierunek z bardzo szerokimi perspektywami pracy, a nauka u nas trwa tylko 10 miesięcy. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, a do zapisu wystarczy średnie wykształcenie - NIE WYMAGAMY MATURY! Zapisz się już dziś i z ... więcej »
Technik Usług kosmetycznych – Za Darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zawsze marzyłaś, aby zgłębić tajniki wiecznej urody? Podejmując naukę Za Darmo na kierunku TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH w Żak-u zdobędziesz wiedzę w zakresie dermatologii, fizykoterapii, kosmetologii oraz dietetyki. UWAGA! Rekrutacja trwa liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś, rezerwacja miejsca na www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy! ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Ogłoszenia 2221 do 2240 z 9356
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)