Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
03.12.2015 14:50
Cena: 750 Zł.
O

Kurs języka migowego – Kraków

Kurs języka migowego – Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo! Stowarzyszenie Rozwoju PITAGORAS w Rzeszowie uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w Kursach Polskiego Języka Migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania. I stopień: Podstawowy – 60 h II stopień: Średnio zaawansowany – 60 h III stopień: Zaawansowany – 60 h Kursy odbywają się w grupach kilkunastoosob ... więcej »
Zostań Technikiem BHP – za darmo ! Żak Mława - Zdjęcia do ogłoszenia
Dołącz do NAJLEPSZYCH, zapisz się do DARMOWEJ szkoły dla dorosłych ŻAK Mława! Zapisy startują już 9-go grudnia! wypełnij formularz na stronie www.zak.edu.pl/formularz - oddzwonimy :) TECHNIK BHP W 1,5 ROKU! ZA DARMO! ZAOCZNIE! Zdobądź wykształcenie, które otwiera drzwi do większości zakładów pracy. Każda firma zatrudniająca ponad 10 osób, pow ... więcej »
Szkoła dla Dorosłych BEZ OPŁAT! Zapisy od 9. Grudnia! Rezerw - Zdjęcia do ogłoszenia
Tylko w ŻAKu możesz uczyć się bez ponoszenia jakichkolwiek opłat! Zwiększ swoje kwalifikacje zawodowe bez wyrzeczeń finansowych i zarabiaj więcej! Sprawdź ofertę edukacyjną na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl ZA DARMO! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! Start rekrutacji już 9. Grudnia! Już dziś rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy! Bydgoszcz, Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
03.12.2015 10:11
Cena: 750 Zł.
O

Kurs języka migowego – Zamość

Kurs języka migowego – Zamość - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo! Stowarzyszenie Rozwoju PITAGORAS w Rzeszowie uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w Kursach Polskiego Języka Migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania. I stopień: Podstawowy – 60 h II stopień: Średnio zaawansowany – 60 h III stopień: Zaawansowany – 60 h Kursy odbywają się w grupach kilkunastoosob ... więcej »
Zamość
+48782568450
03.12.2015 10:10
Cena: 750 Zł.
O

Kurs języka migowego – Lublin

Kurs języka migowego – Lublin - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo! Stowarzyszenie Rozwoju PITAGORAS w Rzeszowie uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w Kursach Polskiego Języka Migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania. I stopień: Podstawowy – 60 h II stopień: Średnio zaawansowany – 60 h III stopień: Zaawansowany – 60 h Kursy odbywają się w grupach kilkunastoosob ... więcej »
Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które odbędzie się w Katowicach w dniach 11-14 marzec 2016 r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otrzymują od nas w ... więcej »
Oferuję przygotowanie całości dokumentacji wymaganej przy ubieganiu się o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Powiatowych Urzędów Pracy w całej Polsce.
02.12.2015 17:19
Cena: 50 Zł.
O

Napisze biznes plan lub sprzedam gotowy

Napisze biznes plan lub sprzedam gotowy Księgowa na urlopie wychowawczym napisze biznes plan tanio, solidnie. zapraszam serdecznie do współpracy
Pisaniem wzorów prac zajmuję się kilku lat. Pracuję nad każdym zleceniem indywidualnie, robię to rzetelnie i fachowo. Ukończyłam trzy fakultety: prawo, socjologię i pedagogikę. Tak jak Ty cenię dyskrecję. Pomagam w pisaniu wzoru pracy od planu do zakończenia. Ewentualne poprawki na życzenie klienta. Antyplagiat. Ceny za usługę są niskie i konkurencyjne. Lubię pisać, to moja pasja, więc robię to z przyjemnością. Piszę szybko, dokładnie, rzeczowo. Dbam o str ... więcej »
02.12.2015 12:41
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. angielskiego przez Skype

Nauka j. angielskiego przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauki j. angielskiego za pomocą komunikatora Skype. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Zapewniamy naukę szybką, skuteczną i tanią. Nie zawieramy żadnych umów więc z nauki można w każdej chwili zrezygnować nie ponosząc żadnych konsekwencji. Lekcje odbywają się w dwóch systemach do wyboru, 45 min. oraz 60 ... więcej »
Bolesławiec
+48691750941
REKLAMA
REKLAMA
Ruszyła rekrutacja na semestr wiosenny! - Zdjęcia do ogłoszenia
RUSZYŁA REKRUTACJA NA SEMESTR WIOSENNY !!! Przyjdź do nas, a odkryjesz jak możesz wykorzystać swoje mocne strony, aby zdobyć nowe umiejętności!!! Pierwsze zajęcia w lutym!!! Zapraszamy do nauki na jednym z bezpłatnych kierunków m.in: ... Technik administracji Technik rachunkowości Technik BHP Opiekun medyczny Florysta Opiekun w domu pomocy sp ... więcej »
Z Żakiem możesz zostać kim tylko chcesz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz pomysłu na siebie? Skorzystaj z bogatej oferty szkół policealnych ŻAK. Zimowa rekrutacja startuje 9 grudnia, ale Ty już teraz możesz zarezerwować miejsce: www.zak.edu.pl/formularz Wybieraj i ucz się zupełnie bezpłatnie: - technik BHP, - technik administracji, - technik rachunkowości, - technik informatyki - opiekun środowiskowy, - florys ... więcej »
Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Lublinie 4,5,6,7 marca 2016 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otrzymują od nas ... więcej »
Pomagam Dorosłym w Niemieckim Przez Internet - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli nie masz dużo czasu wolnego a jesteś dorosła i MUSISZ mówić po niemiecku, to czytaj dalej. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. A może nigdy nie uczyłaś się tego języka? Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość, sposób? Ja wyjechałam do Niemiec gdzi ... więcej »
Cała Polska
+48533689247
02.12.2015 09:30
Cena: 880 Zł.
O

Akademia EITCA/CG: Grafika Komputerowa

Akademia EITCA/CG: Grafika Komputerowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Profesjonalne szkolenia z zakresu informatyki stosowanej w formie zdalnego nauczania na nowoczesnej platformie e-learningowej Nowa krajowa edycja programu Akademii EITCA to: - kompleksowy, 150-godzinowy, zaktualizowany merytorycznie program, wg wytycznych Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w zakresie grafiki komputerowej; - szko ... więcej »
02.12.2015 06:25
Cena: 1 400 Zł.
O

POZNAŃ 05-08 LUTY 2016 r. Kurs Cpc

Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Poznaniu 5,6,7,8 luty 2016 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otrzymują od ... więcej »
Szkolenia Otwarte -50% Mikołajki z Perspectą - Zdjęcia do ogłoszenia
PERSPECTA Firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Z okazji Mikołajek Wszystkie Szkolenia Otwarte -50%! Promocja obowiązuje od 30.11.2015 do 07.12.2015 Lub do wyczerpania m ... więcej »
Rezerwuj miejsce on-line! STARTUJEMY 9. Grudnia! Żak-Bydgosz - Zdjęcia do ogłoszenia
Już teraz możesz zarezerwować sobie miejsce na jednym z bezpłatnych kierunków w ŻAKu!!! www.zak.edu.pl/formularz BHP, ADMINISTRACJA, RACHUNKOWOŚĆ, KOSMETYKA, OPIEKUN MEDYCZNY, OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA, FLORYSTYKA BEZPŁATNA NAUKA i tytuł zawodowy nawet w 10 miesięcy! Najlepsza oferta na rynku edukacyjnym w Bydgoszczy!!! Więcej na: www.bydgoszcz.za ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
01.12.2015 10:35
Cena: 1 400 Zł.
O

KURS CPC RZESZÓW 15-18 styczeń 2016 r. /

Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja. RZESZÓW 15-18 styczeń 2016 r. cpc Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Rzeszowie 15,16,17,18 styczeń 2016 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu ... więcej »
Pasjonuje Cię dekoratorstwo wnętrz i chcesz pracować w tej b - Zdjęcia do ogłoszenia
Pasjonuje Cię dekoratorstwo wnętrz i chcesz pracować w tej branży? Masz zmysł do urządzania pomieszczeń, wyczucie dobrego smaku i stylu? W takim razie koniecznie zapisz się do Żaka, gdzie w ciągu roku zdobędziesz zawód dekoratora i dyplom, który potwierdzi Twoje kompetencje! Nie czekaj do rozpoczęcia rekrutacji, zarezerwuj sobie miejsce już dziś: http://ww ... więcej »
Ogłoszenia 2281 do 2300 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)