Razem 254 568 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
05.02.2016 13:04
Cena: 109 Zł.
O

Zdobądź ponadczasowy zawód! Sekretarka!

Zdobądź ponadczasowy zawód! Sekretarka! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Tylko u nas Jednoroczna Szkoła kierunek Sekretarka w Żaku w atrakcyjnej cenie ! Przyjdź do Żaka i zdobądź uprawnienia do pracy w biurze! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: ... więcej »
05.02.2016 13:01
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. rosyjskiego szybko i skutecznie

Nauka j. rosyjskiego szybko i skutecznie - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do nauki j. rosyjskiego za pomocą komunikatora Skype. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Zapewniamy bezpłatne materiały do nauki które prześlemy na adres e-mail. Pomagamy w przygotowaniu do ważnych egzaminów językowych. Czas trwania lekcji to 45 min. lub 60 min. w zależności od potrzeb. 45 min. 28 zl 60 min. 33 zl
Bolesławiec
+48691750941
MANICURZYSTKA (hybryda) -  ZGŁOŚ SIĘ NA KURS ! Nabór trwa ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź profesjonalne doświadczenie z zakresu MANICURE - hybryda/zdobienie i bądź bezkonkurencyjny w swoim zawodzie ! Kurs trwa 10mcy ! Zapis tylko na dowód osobisty ! Podnieś swoje kwalifikacje ! Pamiętaj ! Wyższe kwalifikacje - lepsze perspektywy pracy ! REZERWUJ MIEJSCE ONLINE: zak.edu.pl/formularz Oddzwonimy ! Sekretariat: ul.Królewska 6, 98-220 Zduńska Wola
Nie siedź w domu! Zostań technikiem ADMINISTRACJI z Żakiem ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Tylko u nas administracja ZA DARMO! Przyjdź do Żaka i zdobądź tytuł Technika administracji ZA DARMO!!! Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: ul. Sienkiewicza 4 Mława UWAGA: REKRUTACJA ZIMOWA TRWA W NAJLEPSZE, liczba miejsc ograniczona, spiesz ... więcej »
05.02.2016 10:45
Cena: 299 Zł.
O

Szkolenie Animatorów Czasu Wolnego–Wrocław12-13.03

Szkolenie Animatorów Czasu Wolnego–Wrocław12-13.03 - Zdjęcia do ogłoszenia
ORGANIZATOR: PRO-STAFF POLSKA TERMIN: 12-13.03.2016 MIEJSCE: Wrocław UWAGA PROMOCJA „3+1Gratis”: Przy zapisach do 28.02., każda grupa 4 uczestników to koszt uczestnictwa tylko za 3 osoby! DLA KOGO JEST NASZE SZKOLENIE Kurs Animatorów Czasu Wolnego w Turystyce Pro-Staff skierowany jest do: - pełnych energii, towarzyskich, pozytywnie nastawionych osób ... więcej »
Cała Polska
+48668183362
DARMOWE! ROCZNE! Kierunki socjalne! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, nauka w ŻAKu dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych ROCZNYCH! kierunków socjalnych I ROZPOCZNIJ PRACĘ, KTÓRA SPRAWI CI WIELE SATYSFAKCJI! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! • UWAGA! REKRUT ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Wykształcenie średnie w 2 lata! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Skończyłeś Zasadniczą Szkołę Zawodową i chcesz zdobyć wykształcenie średnie? Zapisz się do Żaka i rozpocznij naukę od 3 semestru! • Zajęcia w trybie zaocznym- możesz uczyć się i jednocześnie pracować! • Nauka za darmo- wydajemy gwarancję braku ukrytych opłat • Zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS oraz LEGITYMACJA SZKOLNA! ŻAK otworzy Ci drzwi do karieru za ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Opiekun medyczny! Kwalifikacja w 10 miesięcy! ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś cierpliwy, odpowiedzialny i chcesz zdobyć wiedzę i praktykę z zakresu pomocy osobom chorym, czy niesamodzielnym? Zostań opiekunem medycznym w rok. ZA DARMO! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! W Polsce i za granicą cały czas brakuje wykwalifikowanej kadry. ŻAK pomoże Ci w zdobyciu zawodu pożądanego obecnie na rynku pracy. Uwaga! Rek ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Technik usług kosmetycznych- ZA DARMO! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chciałabyś pracować w salonie kosmetycznym, studiu stylizacji i wizażu lub salonie odnowy biologicznej? A może planujesz założyć własny biznes? Zapisz się do ŻAKa i spełnij swoje marzenia! Rekrutacja zimowa trwa! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/fromularz • Zajęcia w trybie zaocznym • Nie wymagamy matury! • Wydajemy pisemną gwarancję ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Zostań FLORYSTĄ w rok za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań FLORYSTĄ w rok za darmo! Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód florysty i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, a także pielęgnacji roślin. Zapisz się on-line: http://www.zak.edu.pl/formularz Serdecznie zapraszamy!
REKLAMA
REKLAMA
03.02.2016 15:39
Cena: 28 Zł.
O

J. rosyjski przez Skype

J. rosyjski przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do nauki j. rosyjskiego przez komunikator Skype. szybko i skutecznie. Już dziś można się zapisać na kurs językowy który nie wymaga wychodzenia z domu. Pełen komfort i wygoda. Kurs odbywa się w dwóch systemach do wyboru, 45 min. lub 60 min. Przed lekcjami na adres e- mail otrzymacie Państwo bezplatne materiały do nauki. Lekcje poprowadzi wykwalifik ... więcej »
Cała Polska
+48691750941
Chcesz zapewnić sobie bezpieczną przyszłość? - Zdjęcia do ogłoszenia
UWAGA!!! Rekrutacja zimowa trwa! Chcesz zapewnić sobie bezpieczną przyszłość? Zacznij działać z Żakiem!!! Zwiększ swoje kalifikacje, zdobądź nowe uprawnienia! Poszerz zakres swojej wiedzy i umiejętności. W ofercie liczne kierunki po których staniesz się konkurencyjny na rynku pracy, a może otworzysz własną działalność. Rekrutujemy między innymi na kieru ... więcej »
W związku z przygotowaniami do realizacji Projektu oferującego bezpłatne (dofinansowane z UE) kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz kursy komputerowe zapraszamy wszystkie chętne do udziału w tego typu zajęciach dorosłe osoby do wypełnienia krótkiej ankiety. Ankieta ma na celu dostosowanie przebiegu i zakresu Projektu do potrzeb uczestników. Wszystkie osoby, które wypełnioną ankietę zostaną w pierwszej kolejności poinformowane o ... więcej »
Rekrutacja zimowa w Żaku trwa-pierwsze zajęcia  20 lutego - Zdjęcia do ogłoszenia
Rezerwacja on-line: www.zak.edu.pl/formularz Tylko w ŻAK-u dostaniesz DOKUMENT GWARANCYJNY, który zapewnia naukę całkowicie ZA DARMO: - 0 zł wpisowego - 0 zł za wydanie legitymacji - 0 zł za wydanie indeksu - 0 zł za wydanie zaświadczenia - 0 zł za sesję egzaminacyjną w trybie normalnym oraz w sesji poprawkowej - 0 zł za egzamin maturalny/zawodowy - ... więcej »
Od 2016 roku każdy może podnieść swoje kwalifikacje! To za sprawą Krajowego Funduszu Szkoleniowego. O dofinansowanie szkoleń mogą starać się zarówno pracodawcy jak i pracownicy z mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Szczegóły: https://www.cognity.pl/szkolenia-dofinansowane-krajowy-fundusz-szkoleniowy,blog2,167.html
Cała Polska
+48124218754
Kurs Excel dla Finansistów i Księgowych, Rzeszów 29.02-01.03 - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel dla Finansistów i Księgowych, który odbędzie się w dniach 29.02-01.03 w Rzeszowie. Szkolenie Excel dla Finansistów i Księgowych jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • przetwarzają głównie dane finansowo-księgowe, • chcą zdobyć wiedzę w zakresie analizy finansowej oraz budowy złożonyc ... więcej »
Rzeszów
+48124218754
Zostań Opiekunką Środowiskową! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pomagać innym? Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś osobą cierpliwą? Chciałbyś pomagać ludziom chorym, samotnym, starszym lub niesamodzielnym? Opiekunka środowiskowa to kierunek właśnie dla Ciebie. Z nami nauczysz się między innymi: - odpowiedniego podejścia do osób chorych i starszych, - jak należy dbać o zdrowie osób niesamodzielnych, - stosować odpo ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
Rekrutacja zimowa w Żaku trwa-pierwsze zajęcia już niebawem - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja zimowa w Żaku trwa-pierwsze zajęcia już 20 lutego! Rezerwacja on-line: www.zak.edu.pl/formularz Tylko w ŻAK-u dostaniesz DOKUMENT GWARANCYJNY, który zapewnia naukę całkowicie ZA DARMO: - 0 zł wpisowego - 0 zł za wydanie legitymacji - 0 zł za wydanie indeksu - 0 zł za wydanie zaświadczenia - 0 zł za sesję egzaminacyjną w trybie normalnym ora ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Technik Usług Kosmetycznych - całkowicie za darmo - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować w ciągu tygodnia? Nie masz pieniędzy na czesne? Dobrze znamy takie sytuacje – nasze rozwiązanie to zdobycie wykształcenia związanego z wymarzonym zawodem w Żaku i to całkowicie za darmo! Zapraszamy osoby z wykształceniem minimum średnim (nie koniecznie z maturą) do nauki na dwuletnim, bezpłatnym ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
03.02.2016 09:22
Cena: 1 431 Zł.
O

Kurs VBA w Excelu Przekrojowy, Kraków 17-19 lutego

Kurs VBA w Excelu Przekrojowy, Kraków 17-19 lutego - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenia VBA w Excelu Przekrojowy, które odbędzie się w dniach 17-19 lutego w Krakowie. Szkolenie VBA w Excelu Przekrojowy jest dla osób, które: • chcą podnieść swoje umiejętności pracy w języku VBA do poziomu średniozaawansowanego, • nigdy wcześniej nie programowały lub nie miały styczności z programowaniem od dłuższego ... więcej »
Ogłoszenia 2321 do 2340 z 9628
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)