Razem 256 092 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Szkoły ZA DARMO! Bez ukrytych opłat! Leg - Zdjęcia do ogłoszenia
Gramy w otwarte karty, dlatego nie boimy się porównań z innymi szkołami. W ŻAK-u za darmo, oznacza że nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nauką! Brak opłat za naukę! (na wybranych kierunkach) Brak opłaty wpisowej! Brak opłat za wydanie legitymacji! Brak opłat za wydanie zaświadczenia! Brak opłat za egzaminy! Brak opłat za zmianę kierunku! Brak ... więcej »
Cała Polska
+48768567419
Zdobądź wykształcenie średnie! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
W dzisiejszych czasach wykształcenie średnie to podstawa! U Nas zdobędziesz je ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://zak.edu.pl/rekrutacja/formular ... więcej »
Na naukę nigdy nie jest za późno! - Zdjęcia do ogłoszenia
Na naukę nigdy nie jest za późno! My w ŻAK-u dobrze o tym wiemy i wcielamy ten stary slogan w życie już od wielu lat. Chcesz zwiększyć umiejętności, zdobyć dodatkowe kwalifikacje, rozwinąć swoje zainteresowania, a może po prostu wyjść z domu, spędzić miło czas i w ciekawym towarzystwie nauczyć się czegoś nowego? Jeśli tak, ZAPRASZAMY! Wystarczy wysłać ... więcej »
Podnieś swoje kwalifikacje! BHP za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Przestrzeganie zasad BHP, to podstawa i wymóg w każdej branży! U Nas zdobędziesz ten zawód ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 ,Tel.44 635 07 61 Rekrutacja rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca, wejdź na http://www.za ... więcej »
Jedyna całkowicie DARMOWA szkoła dla dorosłych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jedyna całkowicie DARMOWA szkoła dla dorosłych! Zawiodłeś się bo nauka w szkole policealnej lub liceum miała być za darmo, a jednak nie jest? Chciałeś zrezygnować z nauki i kazali Ci za to płacić? Z jakichś powodów nie miałeś wymaganej frekwencji i ponosisz za to opłaty? NIE W ŻAKU! Tylko u nas dostaniesz DOKUMENT GWARANCYJNY, że wszystko masz za dar ... więcej »
25.02.2016 09:03
O

Plansze z podstaw genetyki

Plansze edukacyjne w atrakcyjny sposób prezentują wiedzę ważną bądź trudno przyswajalną. Stanowią dobrą formę powtórzenia i sprawdzenia wiedzy szczególnie z przedmiotów przyrodniczych. Plansze dydaktyczne od EduMarketu przedstawiają m.in. najważniejsze zagadnienia z podstaw genetyki. Wiedzę prezentują w czytelny i jasny sposób, operując żywą kolorystyką i atrakcyjną formą. Plansze są jednostronne, laminowane, oprawione w półdrewniane wałeczki. Prezentują ... więcej »
24.02.2016 18:49
Cena: 1 125 Zł.
O

Kurs SharePoint -współpraca i zarządzanie dokumentami

Kurs SharePoint -współpraca i zarządzanie dokumentami - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs: Kurs SharePoint -współpraca i zarządzanie dokumentami, który odbędzie się w dniach 17-18 marca w Krakowie. Szkolenie jest dla osób które: - chcą dowiedzieć się jak sprawnie współdzielić dokumenty firmowe w Internecie, - chcą z pomocą SharePointa administrować stronami WWW, - chcą nauczyć się w jaki sposób połączyć ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Operator - kurs na wózki, żurawie HDS, podesty - Łowicz - Zdjęcia do ogłoszenia
U nas otrzymasz uprawnienia na wszystkie wózki niezależnie od źródła zasilania, uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli w wózkach zasilanych gazem LPG. Po szkoleniu uprawnienia dostaniesz w trzech językach (polskim, angielskim, niemieckim) bez dodatkowych opłat. Jesteśmy polecani przez pracodawców i zadowolonych operatorów. Prowadzimy kursy przygotow ... więcej »
24.02.2016 14:12
Cena: 299 Zł.
O

PROMOCJA 299 zł. - Kurs na wózki widłowe - KUTNO

PROMOCJA 299 zł. - Kurs na wózki widłowe - KUTNO - Zdjęcia do ogłoszenia
Ośrodek szkolenia operatorów urządzeń transportu bliskiego. JGL Logistics Kutno, ul. Siemiradzkiego 18 tel. 609 015 515 Wózki jezdniowe (wózki widłowe) WSZYSTKIE TYPY – PROMOCJA 299 zł Wózki ze zmiennym wysięgiem (ładowarki teleskopowe) kat. IWJO Podesty ruchome (podnośniki nożycowe) – PROMOCJA 299 zł Terminy szkoleń ustalamy indywidualnie. Z ... więcej »
Zamykają twój kierunek i nie możesz dokończyć nauki ? Spraw - Zdjęcia do ogłoszenia
ŻAK daje ci niepowtarzalna możliwość kontynuacji nauki! Zapisy na wyższe semestry trwają! Wykorzystaj swoją szansę i zdobądź wymarzone kwalifikacje! GWARANCJA BRAKU OPŁAT CZEKA NA CIEBIE PRZY ZAPISIE! • Wpisowe-0zł • Egzaminy- 0 zł • Zaświadczenia legitymacje- 0 zł • Brak wymaganej frekwencji- 0 zł ADMISNITRACJA, RACHUNKOWOŚĆ, BHP, KOSMETYKA, FLORYS ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
REKLAMA
REKLAMA
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych! Masz jeszcze szansę n - Zdjęcia do ogłoszenia
Wykorzystaj swoją szansę i rozpocznij naukę jeszcze w lutym! BEZ WYRZECZEŃ FINANSOWYCH- tylko u nas BEZPŁATNA NAUKA z pisemna gwarancją braku opłat przez cały okres trwania nauki! • Wpisowe-0zł • Egzaminy- 0 zł • Zaświadczenia legitymacje- 0 zł • Brak wymaganej frekwencji- 0 zł Czas trwania nauki: • 2 lata- dla absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodow ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
24.02.2016 13:22
O

Szkoła Rodzenia Mama Gaja

Szkoła Rodzenia Mama Gaja - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdając sobie sprawę z wyjątkowości sytuacji, w której znajdują się przyszłe mamy, przykładamy szczególną wagę do warunków, w jakich odbywają się zajęcia, dlatego decydując się na kurs edukacji przedporodowej, w Szkole Rodzenia Mama Gaja mogą się Państwo spodziewać: - kameralnych grup, które nie przekraczających 6 par, - atmosfery intymności, - poczucia be ... więcej »
Poznań
+48530812811
23.02.2016 21:12
Cena: 50 Zł.
O

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Masz zaległości i chcesz nadrobić materiał? A może boisz się mówić, szukasz zajęć nastawionych na komunikację lub miałeś/aś dłuższą przerwę w nauce? Dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem hiszpańskim, czy może masz już za sobą kilka lat nauki? Masz problem z jakimś konkretnym zagadnieniem gramatycznym, czy po prostu chcesz poszerzyć swoje słownictwo? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś/aś tak, to nasze zajęcia są dla Ciebie! Napisz lub zadzwoń ... więcej »
23.02.2016 20:40
O

Semestralne kursy językowe

Semestralne kursy językowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Start kursów semestralnych - 1 marca 2016! Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (2 x 45=90 minut). Nauka polega na regularnych spotkaniach, na których doskonalisz swoje umiejętności językowe: poszerzasz słownictwo (nacisk na konwersację) i ćwiczysz gramatykę. Oferujemy zajęcia od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, zgodnie ... więcej »
Studencie! Zdobądź dodatkowe kwalifikacje ZA DARMO! ZAOCZNIE - Zdjęcia do ogłoszenia
Uczysz się na jednym kierunku studiów i chciałbyś BEZPŁATNIE zdobyć dodatkowe kwalifikacje??? ŻAK daje Ci teraz taka możliwość!!! Sprawdź naszą ofertę: www.bydgoszcz.zak.edu.pl Rekrutacja do jednorocznych i dwuletnich szkół policealnych trwa !!! POZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Długa 32/5, Bydgoszcz, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Administracja, Rachunkowość, BHP- ZA DARMO! Zapisy trwają! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i stać się atrakcyjny na rynku pracy? Zapisz się do ŻAKa już dziś! Dajemy możliwość BEZPŁATNEJ NAUKI! Uwaga! Rekrutacja trwa ! Pozostały ostatnie wolne miejsca! Nie trać szansy na lepszą przyszłość! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Tylko w Żaku- ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY- Z GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT! Długa 32/5, Bydgoszcz, 523214361
Cała Polska
+48523214361
DARMOWE kierunki! Rekrutacja nadal trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie przegap swojej szansy na zapis do BEZPŁATNEJ SZKOŁY DLA DOROSŁYCH! Możesz podnieść swoje kwalifikacje bez jakichkolwiek wyrzeczeń finansowych i zawodowych! ZAOCZNIE, ZA DARMO, BEZ MATURY Sprawdź ofertę na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl Wykorzystaj swoją szansę i dołącz do grona najlepszych! UWAGA! POZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! !!! Rezerwuj on-line: www.zak.edu.pl/formularz
Cała Polska
+48523214361
23.02.2016 20:13
Cena: 149 Zł.
O

Zostań Grafikiem Komputerowym! Rekrutacja trwa!

Zostań Grafikiem Komputerowym! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań GRAFIKIEM KOMPUTEROWYM! Dzięki temu kierunkowi będziesz mieć otwarte drzwi na rynku pracy! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul.Kościuszki 17,Tel.44 635 07 61 Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
23.02.2016 19:24
Cena: 818 Zł.
O

Kurs Prezentacja biznesowa z PowerPoint i Prezi

Kurs Prezentacja biznesowa z PowerPoint i Prezi - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Prezentacja biznesowa z PowerPoint i Prezi - trendy multimedialne, który odbędzie się w dniach 14-15 marca w Warszawie. Szkolenie jest dla osób, które: - wykorzystują w swojej pracy program MS PowerPoint, - chcą poznać zaawansowane opcje budowania prezentacji w MS PowerPoint Prezi, - chcą poznać najnowsze narzędzia mu ... więcej »
Warszawa
+48533986633
UWAGA! Zapisz się do Żaka, wybierz jeden z wielu kierunków! - Zdjęcia do ogłoszenia
UWAGA!!! Zapisz się do Żaka, wybierz jeden z wielu darmowych kierunków i spełniaj się zawodowo!!! Proponujemy Ci DARMOWE kierunki medyczne: Opiekun Medyczny oraz Masaż. W Żaku zapewnimy Ci: • Naukę za darmo! • Naukę w trybie zaocznym (co drugi weekend) • Legitymację uprawniająca do zniżek w PKS, PKP i u naszych Partnerów w całej Polsce • Życzliwą o ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Ogłoszenia 2321 do 2340 z 9680
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)