Razem 252 425 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
06.01.2016 10:57
Cena: 1 Zł.
O

Pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie

Pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie. (Winnica - vinnickaja oblast). Zainteresowanych proszę o kontakt. Kontakt: tel: 792-602-448 poczta: prawojazdy.ukraina@interia.pl
Jednoroczna Szkoła Stylizacji i Wizażu- Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Wizażystka/stylistka to wymarzony zawód dla wielu Kobiet. Jedynie w Żaku w 10 miesięcy możesz uzyskać dyplom i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, a nawet otworzyć własny salon! Nauka w trybie zaocznym pozwala kontynuować pracę zawodową i łączyć ją ze zdobywaniem nowych kompetencji! Z nami poznasz techniki style makijażu, techniki doboru zapachów i ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Zapisz się do ŻAKa on-line! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nadszedł Nowy Rok , a wraz z nim Nowa Rekrutacja w DARMOWYCH SZKOŁACH DLA DOROSŁYCH ŻAK! Zapisz się przez Internet: www.zak.edu.pl/formularz Zajmie Ci to tylko minutę, a może zmienić Twoje życie! • Nie wymagamy matury • Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym • Szeroki wybór bezpłatnych kierunków • Zaświadczenia i legitymacje • Pisemna gwarancja b ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Zapisz się do DARMOWEJ szkoły dla dorosłych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka ZA DARMO na wielu ciekawych kierunkach, m.in. Technik Administracji, Opiekun Medyczny, Liceum Ogólnokształcące, Technik BHP, Asystent Osoby Niepełnosprawnej, Florysta... Już dziś przyjdź do sekretariatu przy Hrubieszowskiej 12 w Zamościu i zapisz się na semestr zimowy, a otrzymasz słodki upominek. Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj miejsce online: zak.edu.pl/formularz ZAPRASZAMY!!!
05.01.2016 11:38
Cena: 119 Zł.
O

Fryzjer damski ! Nabór Zimowy TRWA! Tylko w ŻAKu!

Fryzjer damski ! Nabór Zimowy TRWA! Tylko w ŻAKu! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jedynie w Żaku w przeciągu roku można uzyskać dyplom i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, a nawet otworzyć własny salon! Nauka w trybie zaocznym pozwala kontynuować pracę zawodową i łączyć ją ze zdobywaniem nowych kompetencji! Nie zwlekaj – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszy semestr rusza niebawem! Zapisz się online, by zarezerwować mie ... więcej »
REKRUTACJA DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH! - Zdjęcia do ogłoszenia
REKRUTACJA DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH! NAUKA ZA DARMO! JAKO JEDYNI DAJEMY GWARANCJĘ BEZPŁATNOŚCI – na piśmie! - ukończyłeś szkołę zawodową lub gimnazjum? - twoje plany życiowe nie pozwoliły Ci kontynuować nauki? - potrzebujesz teraz wykształcenia średniego i matury? NIE CZEKAJ! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ! Nie czekaj do rozpoczęcia r ... więcej »
NAUKA W NASZYCH SZKOŁACH JEST ZUPEŁNIE BEZPŁATNA. - Zdjęcia do ogłoszenia
NAUKA W NASZYCH SZKOŁACH JEST ZUPEŁNIE BEZPŁATNA. JAKO JEDYNI DAJEMY GWARANCJĘ NA PISMIE ŻE NIE ZAPŁACIĆ ANI GROSZA! ZAINWESTUJ SWÓJ CZAS W LEPSZE JUTRO. Nie czekaj do rozpoczęcia rekrutacji, zarezerwuj sobie miejsce już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy również do Sekretariatu: Szeroka 31
05.01.2016 09:50
Cena: 149 Zł.
O

Zostań Stylistką!

Zostań Stylistką! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesują cię najnowsze trendy mody? Z nami poznasz techniki style makijażu, techniki doboru zapachów i psychologię kolorów. Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Stylizacji i Wizażu możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%.Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul. Kościuszki 17 WYPEŁNIJ FORMULA ... więcej »
Zostań technikiem ochrony osób i mienia! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz organizować i kierować działalnością wewnętrznych służb ochrony? Realizować zadania z zakresu osób i mienia? To zawód dla Ciebie! Zdobądź go u Nas ZA DARMO! Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Pisanie prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, e - Zdjęcia do ogłoszenia
Pisanie prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, esejów, referatów, prac maturalnych….. Napiszę pracę licencjacką, magisterską, doktorską, inżynierską, zaliczeniową, kontrolną, maturalną esej, referat, rozprawkę, wypracowanie, opowiadanie, recenzję itd. oraz biznes plan do PUP, wnioski na dotację unijną i prezentacje multimedialne w Power Point. ... więcej »
Cała Polska
+48506034914
REKLAMA
REKLAMA
04.01.2016 15:48
Cena: 100 Zł.
O

Gotowe biznes plany 3 sztuki

Sprzedam trzy sztuki biznes planu takie jak stacja paliw oraz myjnia , pensjonat / hotel , kawiarnia . Cena 100 zł
Rekrutacja zimowa na kierunki medyczne w Żaku trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
UWAGA!!! Rekrutacja zimowa w Żaku trwa! Czekamy właśnie na Ciebie! Chcesz zajmować się opieką nad innymi, pomagać osobom chorym i niesamodzielnym. Może lubisz przebywać z dziećmi, nie masz problemu z opieką nad nimi i organizacją ich czasu, lub chciałbyś profesjonalnie zając się masażem, leczniczym i relaksującym. Otworzyliśmy specjalnie dla Ciebie n ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Nowy praktyczny kierunek dekorator wnętrz - WYMARZONY ZAWÓD! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nowy praktyczny kierunek dekorator wnętrz - WYMARZONY ZAWÓD!!! DEKORATOR WNĘTRZ zawód dla Ciebie skrojony na miarę potrzeb rynku! Masz zmysł artystyczny, lubisz aranżować, dobierać ciekawe wizualnie zestawienia. Interesujesz się design'em ,sztuką użytkową - to zawód dla Ciebie. Już dziś przyjdź i zapisz się do naszej szkoły! Lub zarezerwuj miejsce na ... więcej »
Technik administracji- ZA DARMO! ZAOCZNIE!  ŻAK Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zdobyć dyplom kwalifikacyjny zupełnie ZA DARMO i zdobyć nową, lepszą pracę! Zapisz się do ŻAKa i rozpocznij naukę na kierunku TECHNIK ADMINISTRACJI już w lutym! Rekrutacja trwa! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz • Nie wymagamy matury! • Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym! • Wydajemy zaświadczenia i legitymacje • O ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Nowy Rok- Nowe kwalifikacje! ZA DARMO! ZAOCZNIE! - Zdjęcia do ogłoszenia
Myślisz o podniesieniu kwalifikacji i zapewnieniu sobie lepszej przyszłości? Zapisz się do ŻAKa i skorzystaj z najlepszej oferty na rynku! Tylko u nas wydajemy PISEMNĄ GWARANCJĘ BRAKU OPŁAT! Rekrutacja trwa! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz • Nie wymagamy matury! • Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym! • Wydajemy zaświadczeni ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Zostań Opiekunem w domu pomocy społecznej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Podnieś swoje kwalifikacje! Zostań Opiekunem w Domu Pomocy Społecznej! Nauka trwa 2 lata w systemie zaocznym. Absolwenci mogą pracować w domach opieki społecznej, zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych, zakładach opiekuńczo-leczniczych, a także w hospicjach i zakładach opieki termalnej. Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Wykorzystaj swoją szansę na lepsze życie! Szkoła ŻAK zaprasz - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Zimno zimno! Grzej do Żaka i zapisz się na gorące kierunki: ... więcej »
04.01.2016 10:59
Cena: 436 Zł.
O

Szybki Kurs Excel Poznań, Cognity

Szybki Kurs Excel Poznań, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Szybki Kurs Excel, który odbędzie się w dniu 8 lutego 2016 w Poznaniu. Szkolenie Excel w Biznesie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu zaawansowanych funkcji Excela, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. ... więcej »
Dla potrzebujących pomocy w pisaniu prezentacji maturalnej z języka polskiego.
Uczciwa pomoc studencka - Usługi pisarskie i redakcyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję pomoc przy redakcji i korekcie prac magisterskich to nie tylko poprawianie błędów językowych (gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych i innych) oraz literówek, lecz także dbałość o jednolitą stylistykę tekstu, kompozycję pracy oraz właściwe sformatowanie tekstu. Poprawiam również uwagi promotora (dopisanie tekstu). Oferuję usługę uczciwą, ... więcej »
Cała Polska
+48731645791
Ogłoszenia 2341 do 2360 z 9553
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)