Razem 262 576 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
04.12.2016 17:47
Cena: 300 Zł.
O

-50% KURS PAZNOKCI ŻELOWYCH -na formie i tipsie

-50% KURS PAZNOKCI ŻELOWYCH -na formie i tipsie - Zdjęcia do ogłoszenia
PROMOCJA -50% OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!!! ZAPISZ SIĘ już DZIŚ!!! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI O NAJBLIŻSZYM PLANOWANYM TERMINIE SZKOLENIA!!! Czas:8h Program: Teoretyczna: 2 godziny -zasady BHP i higiena pracy, -budowa płytki paznokciowej, -przeciwwskazania do zabiegów przedłużania płytki paznokci. Praktyczna: 6 g ... więcej »
04.12.2016 17:19
Cena: 300 Zł.
O

-50% KURS PAZNOKCI AKRYLOWYCH-na formie i tipsie

-50% KURS PAZNOKCI AKRYLOWYCH-na formie i tipsie - Zdjęcia do ogłoszenia
PROMOCJA -50% OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!!! ZAPISZ SIĘ już DZIŚ!!! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI O NAJBLIŻSZYM PLANOWANYM TERMINIE SZKOLENIA!!! Czas:8h Program: Teoretyczna: 2 godziny -zasady BHP i higiena pracy -budowa płytki paznokciowej -przeciwwskazania do zabiegów przedłużania płytki paznokci Praktyczna: 6 godz ... więcej »
03.12.2016 19:21
Cena: 300 Zł.
O

PROMOCJA -50% SZKOLENIE z MANICURE HYBRYDOWEGO

PROMOCJA -50% SZKOLENIE z MANICURE HYBRYDOWEGO - Zdjęcia do ogłoszenia
PROMOCJA -50% OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!!! ZAPISZ SIĘ już DZIŚ!!! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI O NAJBLIŻSZYM PLANOWANYM TERMINIE SZKOLENIA!!! Czas:6h Program: Teoretyczna: 2 godziny -budowa paznokci -BHP na stanowisku pracy -wskazania i przeciwwskazania do zabiegu manicure hybrydowego -wiadomości na temat manicure ... więcej »
Już 5 grudnia 2016r. (PONIEDZIAŁEK) startuje NOWA REKRUTACJA w ŻAKU! Przyjdź do Szkoły z dowodem osobistym oraz świadectwem szkoły średniej i wybierz kierunek dla siebie! Nie czekaj do września!! Zacznij naukę już w lutym 2017r. :) – nie wymagamy matury! Zapraszamy na zapis do Sekretariatu Szkoły: Centrum Nauki i Biznesu „Żak” ul. Plac Wolności 20-22 (wejście od ul. Jatkowej) Biała Podlaska Tel. 83 343 81 18 lub Zarezerwuj miejsce na dow ... więcej »
Cała Polska
+483438118
02.12.2016 11:09
O

Kursy lifty Warszawa

Kursy lifty Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy lifty Warszawa Serdecznie zapraszamy na atrakcyjne szkolenie z zakresu obsługi podestów ruchomych. Firma Centrum Szkoleń oferuje: - szkolenia na dwie kat zwyżek - uprawnienia w obcych językach (bez dodatkowych opłat) - intensywny program praktycznych zajęć - uprawnienia Hakowego gratis! - kurs łącznie z egzaminem państwowym w obecności komisj ... więcej »
02.12.2016 11:08
O

Kursy lifty Łódź

Kursy lifty Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy lifty Łódź Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na podesty ruchome oraz na inne utb. Gorąco zapraszamy do obejrzenia oferty naszej wiarygodnej ogólnopolskiej firmy Centrum Szkoleń. Wydajemy dokumenty i uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego, które rozpoznawane są w całej Unii Europejskiej. Szkoleniowcy zatrudniani przez naszą firmę to osoby dosk ... więcej »
01.12.2016 20:03
Cena: 300 Zł.
O

PROMOCJA -50% SZKOLENIE z MANICURU JAPOŃSKIEGO

PROMOCJA -50% SZKOLENIE z MANICURU JAPOŃSKIEGO - Zdjęcia do ogłoszenia
PROMOCJA -50% OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!!! ZAPISZ SIĘ już DZIŚ!!! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI O NAJBLIŻSZYM PLANOWANYM TERMINIE SZKOLENIA!!! Czas:2h Program: Teoretyczna: 30min. -budowa paznokci, -BHP na stanowisku pracy, -wskazania i przeciwwskazania do zabiegu manicure japońskiego, -wiadomości na temat manicure j ... więcej »
01.12.2016 19:45
Cena: 300 Zł.
O

-50% SZKOLENIE z ARTYSTYCZNEGO ZDOBIENIA PAZNOKCI

-50% SZKOLENIE z ARTYSTYCZNEGO ZDOBIENIA PAZNOKCI - Zdjęcia do ogłoszenia
PROMOCJA -50% OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!!! ZAPISZ SIĘ już DZIŚ!!! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI O NAJBLIŻSZYM PLANOWANYM TERMINIE SZKOLENIA!!! Czas:8h Program: Teoretyczna: 2 godziny -budowa paznokci -BHP na stanowisku pracy -wiadomości na temat artystycznego zdobienia paznokci Praktyczna: 6 godzin -techniki ma ... więcej »
SOLIDNE I SKUTECZNE PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKÓW (OSÓB/RZECZY). Indywidualnie przygotuję osoby do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników. Ilość godzin poświęcona poszczególnym osobom dostosowana indywidualnie. Udostępniam darmowe materiały oraz gwarantuje pomoc do momentu zdania egzaminu. Przekazywana przeze mnie wiedza jest łatwo przyswajana, konkretna i efektywna! Nauka odbywa się na za ... więcej »
Cała Polska
+48797172544
Rekrutacja zimowa startuje 5 grudnia ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Hoł Hoł Hoł! Zimowa rekrutacja wystartuje już 5 grudnia !!! Myślisz, że naukę możesz zacząć dopiero we wrześniu? W Żaku możesz uczyć się cały rok. Rekrutacja zimowa startuje 5 grudnia ! Zapisz się już dziś i rozpocznij naukę już w lutym! Brak jakichkolwiek kar umownych! Porównaj nas z konkurencją i przekonaj się sam, że tylko u NAS warto się uczyć! ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Technik turystyki wiejskiej- DARMOWY KIERUNEK! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz być atrakcyjny na na krajowym rynku pracy a także na terenie UE? Skorzystaj z oferty Centrum Nauki i Biznesu ŻAK i zapisz się na DARMOWY KIERUNEK technik turystyki wiejskiej. Przygotujemy Cię do planowania i organizowania pobytu turystom na obszarach wiejskich, prowadzenia gospodarstwa rolnego lub agroturystycznego, do dokonywania analizy i planowa ... więcej »
Bydgoszcz
+48523214361
01.12.2016 09:18
O

Kursy lift Warszawa

Kursy lift Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy lift Warszawa Proponujemy nasze szkolenia na podnośniki koszowe nazywane również podestami ruchomymi. Szkolenie organizujemy łącznie z egzaminem państwowym. Po zdanym egzaminie kursant otrzymuje legitymację UDT, która uprawnia do pracy na wszystkich wszystkich podnośnikach koszowych niezależnie od konstrukcji, wysokości podnoszenia, marki. Upra ... więcej »
01.12.2016 09:17
O

Kursy lift Łódź

Kursy lift Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy lift Łódź Firma Centrum Szkoleń od lat zajmuje się organizacją szkoleń na operatorów utb. Przedstawiamy nasze kursy na podesty ruchome nazywane również podnośnikami koszowymi. Dzięki zyskaniu uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego będziesz mógł wykonywać wszelkie prace na wysokościach (takie, jak przycinanie drzew czy odśnieżanie dachów). Kurs w Ce ... więcej »
01.12.2016 06:24
Cena: 1 Zł.
O

Ukraina - oferuję pomoc w uzyskaniu prawa jazdy

Ukraina - oferuję pomoc w uzyskaniu prawa jazdy. Kat A,B,B1,BE,C,D,CE oraz T. Cała procedura odbywa się w Kijowie. Znajomość języka nie jest wymagana. Dodatkowe pytania proszę kierować na: +380 992104457 numer komórkowy (messenger) +380 44 3532187 numer stacjonarny/domowy (tańsze połączenia) www.facebook.com/prawojazdyukraina (messenger)
Uwaga! Rekrutacja w Żaku zbliża się wielkimi krokami… - Zdjęcia do ogłoszenia
Marzysz o uzyskaniu nowych kwalifikacji i rozwijaniu swoich pasji? Pragniesz poznać ludzi podzielających Twoje zainteresowania? Szukasz pracy lub myślisz o zmianie stanowiska? Jeżeli odpowiedziałeś TAK na przynajmniej jedno z tych pytań nie zwlekaj i ZAPISZ SIĘ DO ŻAKA! UWAGA! START REKRUTACJI JUŻ 5 GRUDNIA ! Zarezerwuj sobie miejsce on-line już dziś: ... więcej »
ZIMOWA REKRUTACJA – Szkoła „ŻAK” Biała Podlaska - Zdjęcia do ogłoszenia
Już 5 grudnia 2016r. (PONIEDZIAŁEK) startuje NOWA REKRUTACJA w ŻAKU! Przyjdź do Szkoły z dowodem osobistym oraz świadectwem szkoły średniej i wybierz kierunek dla siebie! Nie czekaj do września!! Zacznij naukę już w lutym 2016r. :) – nie wymagamy matury! Zapraszamy na zapis do Sekretariatu Szkoły: Centrum Nauki i Biznesu „Żak” ul. Plac Wolności 20 ... więcej »
Biała Podlaska
+483438118
Bezpłatne szkolenie Zarządzanie i kierowanie zespołem - Zdjęcia do ogłoszenia
KONKURS MIKOŁAJKOWY Do dnia 6.12 wymyśl mema do zamieszczonego obok zdjęcia. Na najśmieszniejszego mema czekają nagrody: udział w szkoleniu „Zarządzanie i kierowanie zespołem”, które odbędzie się 10.12.2016 oraz bezpłatne przygotowanie profesjonalnego CV Ogłoszenie zwycięzcy – 7.12.2016 Konkurs dostępny na naszym Facebooku: www.facebook.com/Perspecta/
30.11.2016 08:27
O

Uprawnienia sztaplarka Warszawa

Uprawnienia sztaplarka Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Uprawnienia sztaplarka Warszawa Witam serdecznie! Prezentuję możliwość, która pozwoli Ci szybko i sprawnie pozyskają umiejętności i wiedzę umożliwiające zdobyć uprawnienia operatora wózków widłowych. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych nauczycieli, od wielu lat obsługujących wózki jezdniowe. Zajęcia na klimatyzowanych ogrzew ... więcej »
30.11.2016 08:26
O

Uprawnienia sztaplarka Łódź

Uprawnienia sztaplarka Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Uprawnienia sztaplarka Łódź Przedstawiamy unikalną możliwość, dzięki której sprawnie i szybko pozyskają wiedzę i umiejętności umożliwiające zdobyć uprawnienia operatora wózków podnośnikowych. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców, od wielu lat obsługujących widlaki i dlatego wiedzą, jak wyjaśnić każde zagadnienie. W ... więcej »
29.11.2016 22:35
Cena: 300 Zł.
O

PROMOCJA -50% Szkolenie z WIZAŻU

PROMOCJA -50% Szkolenie z WIZAŻU - Zdjęcia do ogłoszenia
PROMOCJA -50% OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!!! ZAPISZ SIĘ już DZIŚ!!! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI O NAJBLIŻSZYM PLANOWANYM TERMINIE SZKOLENIA!!! Czas:8h Program: Teoretyczna: 2 godziny -teoria koloru, -teoria czterech pór roku, -analiza kolorystyczna, określenie typów urody, -zasady perspektywy i światłocienia. Pra ... więcej »
Ogłoszenia 2401 do 2420 z 8904
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)