Razem 255 460 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Rekrutacja w Żaku trwa! Zapisz się nie wychodząc z domu! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
12.02.2016 08:26
Cena: 680 Zł.
O

Ponanań, Kurs Wors Zaawansowany

Ponanań, Kurs Wors Zaawansowany - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na zajęcia, które odbędą się w dniach 7-8 marca 2016 w Poznaniu. Szkolenie Word Zaawansowany jest dla osób, które: • posiadają podstawową wiedzę z programu MS Word, • chcą swobodnie poruszać się po programie, • chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat możliwości i wykorzystania opcji programu MS Word, • chcą sporządzać profesjo ... więcej »
Bezpłatne kursy szkolenia dla bezrobotnych Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Bezpłatne kursy szkolenia dla bezrobotnych Kraków Zapraszamy osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy do uczestnictwa w bezpłatnym kursie lub szkoleniu z przedłużania włosów. Nasza bogata oferta szkoleń skierowana jest nie tylko do zawodowych fryzjerów, ale również do osób nie posiadających doświadczenia. Szkolenie zapewni Państwu niezbęd ... więcej »
Kraków
+48508091281
Zdobądź zawód Opiekuna Medycznego w rok ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź zawód Opiekuna Medycznego w rok ZA DARMO Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się online: http://www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!!!
11.02.2016 19:37
Cena: 349 Zł.
O

Kurs trener szkoleniowiec - online zaśw MEN!

Kurs trener szkoleniowiec - online zaśw MEN! - Zdjęcia do ogłoszenia
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleniowe Erudiogroup ogłasza nabór na kurs: TRENER SZKOLENIOWIEC Kurs składa się z pięciu modułów: Moduł 1 Komunikacja interpersonalna Moduł 2 Trener jako gospodarz szkolenia. Moduł 3 Prowadzenie prezentacji Moduł 4 Zarządzanie procesem grupowym Moduł 5 Organizacja szkoleń i ocena ich e ... więcej »
11.02.2016 19:36
Cena: 349 Zł.
O

Kurs specjalista ds. marketingu - online zaśw MEN

Kurs specjalista ds. marketingu - online zaśw MEN - Zdjęcia do ogłoszenia
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleniowe Erudiogroup ogłasza nabór na kurs: SPECJALISTA DS.MARKETINGU Kurs składa się z sześciu modułów: Moduł 1 Podstawowe pojęcia marketingu Moduł 2 Pojęcie Rynku, segmentu rynku Moduł 3 Klienci Moduł 4 Badania marketingowe Moduł 5 Źródła informacji badań marketingowych, promocja i r ... więcej »
11.02.2016 15:36
Cena: 680 Zł.
O

Poznań. Kurs Word Średniozaawansowany

Poznań. Kurs Word Średniozaawansowany - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Word Średniozaawansowany, który odbędzie siew daniach 7-8 marca 2016 w Poznaniu. Szkolenie Word Średniozaawansowany jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Word lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się obsługi i efektywnego wykorzystywania programu MS Word, • chcą sporządzać profesjonalne pisma, ... więcej »
Gwarancja na piśmie braku opłat! Zajęcia zaczynamy w lutym! - Zdjęcia do ogłoszenia
Tylko u nas otrzymasz pisemną gwarancję braku jakichkolwiek opłat za naukę! Nie pobieramy żadnych opłat wpisowych, za czesne, legitymację, wydane zaświadczenia, nie wprowadzamy żadnych kar za brak frekwencji, niezdane egzaminy itp. U nas nauka jest naprawdę ZA DARMO! Gwarantujemy to na piśmie! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK to prestiżowa ogólnopolska s ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
11.02.2016 15:02
Cena: 249 Zł.
O

Kurs przedstawiciel handlowy - online zaśw MEN!

Kurs przedstawiciel handlowy - online zaśw MEN! - Zdjęcia do ogłoszenia
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleniowe Erudiogroup ogłasza nabór na kurs: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY I NEGOCJATOR HANDLOWY Kurs składa się z pięciu modułów: Moduł 1 Pięć kroków sprzedaży Moduł 2 Charakterystyka rynków i produktów Moduł 3 Klienci Moduł 4 Rozmowy handlowe Moduł 5 Przedstawiciel handlowy Czas trwania kur ... więcej »
11.02.2016 14:59
Cena: 299 Zł.
O

Kurs opiekun osób starszych - online zaśw MEN!

Kurs opiekun osób starszych - online zaśw MEN! - Zdjęcia do ogłoszenia
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleniowe Erudiogroup ogłasza nabór na kurs: OPIEKUN OSÓB STARSZYCH Kurs składa się z sześciu modułów: Moduł 1 Problematyka starości. Zagadnienia ogólne. Moduł 2 Choroby wieku starczego Moduł 3 Rehabilitacja osób starszych Moduł 4 Zasady żywienia osób starszych Moduł 5 Obowiązki opiekuna o ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Zdobądź wykształcenie średnie! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
W dzisiejszych czasach wykształcenie średnie to podstawa! U Nas zdobędziesz je ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://zak.edu.pl/rekrutacja/formular ... więcej »
Zaoczne szkoły dla dorosłych ŻAK | ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
BRAK PRACY, KASY I PERSPEKTYW? BRAK POMYSŁU NA SIEBIE? Mamy na to swoje sposoby! Zapisz się do nas i zupełnie za darmo odmień swoją karierę zawodową: Sprawdź nasza aktualną ofertę na: www.mlawa.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie ŁAP OKAZJĘ - Rekrutacja trwa Zapisz się już dziś na: zak.edu.pl/rekrutacja/fo ... więcej »
Zostań Opiekunką Środowiskową! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Ul. Kościuszki 17 Tel. 44635 07 61
11.02.2016 10:07
Cena: 1 462 Zł.
O

Kraków. Kurs VBA w Excelu Przekrojowy.

Kraków. Kurs VBA w Excelu Przekrojowy. - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na zajęcia które odbędą się w dniach 2-4 marca w Krakowie. Szkolenie VBA w Excelu Przekrojowy jest dla osób, które: • chcą podnieść swoje umiejętności pracy w języku VBA do poziomu średniozaawansowanego, • nigdy wcześniej nie programowały lub nie miały styczności z programowaniem od dłuższego czasu, • znają program Microsoft ... więcej »
11.02.2016 08:55
Cena: 542 Zł.
O

Kraków. Kurs Excel Podstawowy.

Kraków. Kurs Excel Podstawowy. - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na weekendowy kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 20-21 lutego w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkole ... więcej »
Zostań technikiem administracji ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań technikiem administracji ZA DARMO Widzisz siebie w roli specjalisty ds. administracji? Podoba Ci się praca biurowa? Masz wolne wybrane soboty i niedziele? Jeśli tak, zapraszamy do Żaka – u nas w ciągu 2 lat zaocznie zdobędziesz tytuł technika administracji. Mamy dla Ciebie wymarzony zawód i szansę na sporą pensję! Zapisz się do szkoły online: http://www.zak.edu.pl/formularz
10.02.2016 15:20
O

KURS TERAPEUTY DS. UZALEŻNIEŃ

KURS TERAPEUTY DS. UZALEŻNIEŃ - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pracę z ludźmi, cechuje Cię odpowiedzialność i cierpliwość? Potrafisz znaleźć rozwiązanie dla trudnej sytuacji życiowej? Mamy zawód dla Ciebie! Tylko w Żaku roczny kierunek terapeuta ds. uzależnień! Nauczmy się pomagać innym. Do zapisu wymagany jest tylko dowód osobisty. Dowiedz się więcej na www.tomaszow-mazowiecki.zak.edu.pl lub przyjdź bezp ... więcej »
Cała Polska
+48447260078
BIOMASAŻ (FIZJOTERAPIA) - ZDOBĄDŹ PAŃSTWOWY DOKUMENT MEN ! - Zdjęcia do ogłoszenia
ZDOBĄDŹ PROFESJONALNĄ WIEDZĘ Z ZAKRESU BIOMASAŻU - FIZJOTERAPIA ! Po ukończonym kursie wystawiamy państwowy dokument MEN ! Pamiętaj ! Wyższe kwalifikacje - lepsze perspektywy pracy ! SYSTEM ZAOCZNY - ZAPIS TYLKO NA DOWÓD OSOBISTY ! REZERWUJ WOLNE MIEJSCA ! ZAPISZ SIĘ ONLINE: www.zak.edu.pl/formularz ------> Oddzwonimy! SEKRETARIAT: ul.Królewska 6 98-220 Zduńska Wola
Zduńska Wola
+48438254890
EKSPEDYTOR - ZAWÓD DLA CIEBIE - STARTUJEMY Z NABOREM ! - Zdjęcia do ogłoszenia
ZAPIS TYLKO NA DOWÓD OSOBISTY ! BĄDŹ BEZKONKURENCYNY W SWOIM ZAWODZIE ! SYSTEM ZAOCZNY ! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! www.zak.edu.pl/formularz --------> Oddzwonimy ! Sekretariat: Ul.Królewska 6 98-220 Zduńska Wola
Zduńska Wola
+48438254890
Kursy na podesty koszowe, wózki widłowe - Kraków - Nowa Huta - Zdjęcia do ogłoszenia
Dzięki nam możesz uzyskać uprawnienia na urządzenia transportu bliskiego, które pozwalają przewozić najcięższe ładunki. Polecamy kursy: - operatora podestów ruchomych przejezdnych koszowych na pojazdach, - kierowca wózków widłowych, - kierowca wózków wysokiego składu , - operator suwnic, - operator żurawi HDS, Wszystkie kursy możesz zakończyć egzam ... więcej »
Małopolskie
+48601950888
Ogłoszenia 2541 do 2560 z 9715
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)