Razem 255 947 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Dofinansowanym AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNYCH Korzystając ze szkoleń otrzymują Państwo: • Program indywidualnie przygotowany dla Uczestników szkolenia • Część praktyczna szkolenia opracowana w oparciu o specyfikę branży i stanowiska uczestników • Certyfikat ukończenia szkolenia • Bogaty pakiet materiałów szkoleniowych • Podniesienie efektywności pracy zespołu • Realizację w formie 20% teorii, 80% praktyk ... więcej »
Cała Polska
+48587463841
Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Dofinansowanym AKADEMIA SPRZEDAŻY Korzystając ze szkoleń otrzymują Państwo: • Program indywidualnie przygotowany dla Uczestników szkolenia • Część praktyczna szkolenia opracowana w oparciu o specyfikę branży i stanowiska uczestników • Certyfikat ukończenia szkolenia • Bogaty pakiet materiałów szkoleniowych • Podniesienie efektywności pracy zespołu • Realizację w formie 20% teorii, 80% praktyki • Dostęp do najn ... więcej »
Cała Polska
+48587463841
Uczciwa pomoc studencka - Usługi pisarskie i redakcyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję pomoc przy redakcji i korekcie prac magisterskich to nie tylko poprawianie błędów językowych (gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych i innych) oraz literówek, lecz także dbałość o jednolitą stylistykę tekstu, kompozycję pracy oraz właściwe sformatowanie tekstu. Poprawiam również uwagi promotora (dopisanie tekstu). Oferuję usługę uczciwą, ... więcej »
Cała Polska
+48731645791
Pomoc dla Studenta 20 % Rabatu do końca Stycznia - Zdjęcia do ogłoszenia
Udzielam pomocy studentom, którzy nie radzą sobie przy stworzeniu własnego opracowania podsumowującego okres studiów. W moich opracowaniach korzystam z najnowszych pozycji często niedostępnych dla większości z Państwa. Wszystkie pomoce przy pracach pisane są od podstaw, posiadają przypisy i bibliografię oraz spełniają formalne kryteria wymagane w pracy nauk ... więcej »
Cała Polska
+48795009135
ŻAK – Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych za 0 zł! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź wykształcenie średnie i zdaj maturę. W szkole ŻAK to możliwe. Rekrutacja zimowa trwa! Dlaczego ŻAK? • Zapisy na wszystkie semestry! • Nauka za 0 zł! • Legitymacja i zaświadczenia gratis! • Zniżki u naszych partnerów w całej Polsce! Zarezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Centrum Nauki i Biznesu „Żak” ... więcej »
Zapisz się do ŻAK-a. Rekrutacja zimowa trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
W ofercie edukacyjnej szkoły ŻAK odnajdziesz wiele kierunków, po których masz szansę na dobrą pracę. Prowadzimy zapisy na kierunki: • Technik eksploatacji portów i terminali • Technik turystyki wiejskiej • Technik rachunkowości • Technik informatyk • Technik bhp • Technik archiwista • Technik administracji • Technik usług kosmetycznych ... więcej »
22.01.2016 16:51
O

Zostań instruktorem fitness

Zostań instruktorem fitness - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz aktywnie spędzać czas? Regularny wysiłek fizyczny i dbałość o zdrowie sprawia Ci satysfakcję? Jeśli chodzisz na siłownię lub na zajęcia z fitnessu to może sam/-a zostań instruktorem! Pamiętaj tylko u NAS zniżki na zapisy - połącz dwa kierunki płatny i bezpłatny a otrzymasz RABAT JAKIEGO NIE MA NIKT! Nie czekaj dłużej! Nauka trwa tylko 2 semestr ... więcej »
22.01.2016 15:49
O

Brak pracy, kasy i perspektyw?

Brak pracy, kasy i perspektyw? - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy na to swoje sposoby! Zapisz się w ciągu minuty online i zupełnie za darmo odmień swoją karierę zawodową: www.zak.edu.pl/formularz - widzimy się w Żaku!
22.01.2016 15:04
O

Kurs HDS

Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje kurs HDS. Termin: LUTY 2016 Zapisy i informacje udzielamy telefonicznie pod numerem 14 621 00 40, bądź w siedzibie firmy. Więcej ofert kursów oraz szkoleń na naszej stronie www.cus.com.pl ZAPRASZAMY Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów, ul. Kopernika 7 pok 17 ( I piętro )
Małopolskie
+48146210040
Korzystaj ze zniżek w całej Polsce ze szkołą Żak ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do Szkoły Żak w Mławie i korzystaj ze zniżek u partnerów handlowych w całej Polsce dzięki Karcie VIS! Przyjdź do Sekretariatu Szkoły (Mława, ul. Sienkiewicza 4 ) lub zapisz się przez Internet. Uwaga: Rekrutacja zimowa trwa w najlepsze, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca i wejdź na naszą stronę www. ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Liceum Ogólnokształcące za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
W dzisiejszych czasach wykształcenie średnie to podstawa! U Nas zdobędziesz je ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://zak.edu.pl/rekrutacja/formular ... więcej »
Rekrutacja zimowa na kierunki medyczne w Żaku trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
UWAGA!!! Rekrutacja zimowa na kierunki medyczne w Żaku trwa! Pierwsze zajęcia już w lutym! Czekamy właśnie na Ciebie! Chcesz zajmować się opieką nad innymi, pomagać osobom chorym i niesamodzielnym. Może lubisz przebywać z dziećmi, nie masz problemu z opieką nad nimi i organizacją ich czasu, lub chciałbyś profesjonalnie zając się masażem, leczniczym i r ... więcej »
Radomsko
+48446852056
22.01.2016 10:32
Cena: 990 Zł.
O

Kosztorysowanie robót budowlanych - NORMA PRO

Kosztorysowanie robót budowlanych - NORMA PRO - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do udziału w kursie Kosztorysowanie robót budowlanych - program NORMA PRO Program szkolenia: CZĘŚĆ I – TEORIA KOSZTORYSOWANIA CZĘŚĆ II – METODY KOMPUTEROWE W KOSZTORYSOWANIU – PROGRAM NORM PRO Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu (MEN). Czas trwania: 4 dni (32h) Termin szkol ... więcej »
Ostrów Wielkopolski
+48783031083
22.01.2016 09:05
Cena: 450 Zł.
O

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi, 19 lotego Kraków

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi, 19 lotego Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Tworzenie prezentacji w Prezi, które odbędzie się w dniu 19 lutego w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • pracują na co dzień z prezentacjami multimedialnymi, • chcą tworzyć nieszablonowe prezentacje multimedialne, • chcą poznać działanie programu PREZI. Po szkoleniu Tworzenie prezentacji w Prezi będzie ... więcej »
21.01.2016 17:38
O

Florysta ZA DARMO w rok

Florysta ZA DARMO w rok - Zdjęcia do ogłoszenia
Florysta ZA DARMO Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód florysty i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, a także pielęgnacji roślin. Zapisz się on-line: http://www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!
21.01.2016 15:43
Cena: 990 Zł.
O

Kurs Makra w MS Excel, Kraków

Kurs Makra w MS Excel, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Makra w ME Excel, które odbędzie się w dniu 8 lutego w Krakowie. Szkolenie Marka w MS Excel jest dla osób, które: • chcą poznać podstawowe możliwości makropoleceń w programie Microsoft Excel, • znają program Microsoft Excel na poziomie średniozaawansowanym, • szukają niestandardowych rozwiązań w Microsoft Exce ... więcej »
21.01.2016 12:54
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. rosyjskiego

Nauka j. rosyjskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauki j. rosyjskiego przez komunikator Skype. Oferujemy naukę przydatną podczas rozmów kwalifikacyjnych oraz podczas spotkań służbowych. Zaskoczmy szefa świetną znajomością języka rosyjskiego oraz zwiększmy szanse na awans. Bezpłatne materiały do nauki prześlemy na adres e-mail. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany n ... więcej »
Zostań Opiekunem w domu pomocy społecznej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Podnieś swoje kwalifikacje! Zostań Opiekunem w Domu Pomocy Społecznej! Nauka trwa 2 lata w systemie zaocznym. Absolwenci mogą pracować w domach opieki społecznej, zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych, zakładach opiekuńczo-leczniczych, a także w hospicjach i zakładach opieki termalnej. Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Żaku całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona! Pierwsze zajęcia ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Żak Mława - Podnieś kwalifikacje zawodowe za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy? Zmień zawód! Na to nigdy nie jest za późno! Wszystkie kierunki w ŻAKu są za DARMO! Wpisowe 0 zł, nauka 0 zł! Kierunki policealne w ŻAKu: - Technik Administracji - Technik BHP - Technik Informatyki - Technik Rachunkowości - FLORYSTA - Opiekunka środowiskowa Jeśli nie masz wykształcenia średniego, zapraszamy do: - L ... więcej »
Ogłoszenia 2541 do 2560 z 9672
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)