Razem 263 868 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
20.09.2016 18:00
O

Akademia Sukcesu

Akademia Sukcesu - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zależy Ci na czasie i profesjonalizmie? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę kontynuowania nauki. Wśród wielu kierunków jakimi dysponujemy jest na pewno coś, co Cię zainteresuje. Przyjdź do nas do sekretariatu i sprawdź pełną ofertę edukacyjną. Do wyboru między innymi: - biomasażysta - instruktor fitness - op ... więcej »
20.09.2016 17:56
O

Biomasaż

Biomasaż - Zdjęcia do ogłoszenia
UWAGA UWAGA !!!! TYLKO TERAZ NAUKA I ZAWÓD W ROK ORAZ STAŻ FINANSOWANY Z UE Biomasażysta wykonuje zabiegi masażu energetycznego w celu relaksacyjnym, profilaktycznym i poprawy ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Zawód biomasażysty ma charakter usługowy. Biomasażysta wykorzystuje naturalne metody terapii. Sferą działania biomasażysty jest ciało człowieka z ... więcej »
20.09.2016 17:54
O

Technik rachunkowości

Technik rachunkowości - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować m.in. jako księgowy, specjalista ds. finansów, specjalista ds. kadr i płac lub prowadzić własną działalność gospodarczą?? Ten kierunek jest dla Ciebie! Kształcenie w zawodzie technik rachunkowości ma na celu przygotowani absolwentów do sprawnego wykonywania typowych zadań zawodowych: - prowadzenie rachunkowości; - dokonywanie rozliczeń fin ... więcej »
Średnie wykształcenie w 2 lata! ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz średniego wykształcenia? Samo się nie zrobi. Bezpłatne Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych, system zaoczny – tylko 2 lata po zawodówce, 3 lata po gimnazjum lub podstawówce. Rekrutujemy na wszystkie semestry. Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce dającą dokument gwarancyjny, informujący o tym, że NAUKA jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA. 0 zł wpisowego ... więcej »
20.09.2016 15:47
O

Recepta na sukces?

Recepta na sukces? - Zdjęcia do ogłoszenia
Dużo zapału, pozytywnej energii, pomysł na siebie i… wykształcenie! Podpowiemy Ci, co zrobić, by rozwinąć swoją karierę zawodową oraz zdobyć rzetelną wiedzę i zawód całkowicie za darmo! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - czekamy! Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
Do dzieła! Przekonaj się jakie to proste! - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz dość pracy w korporacji? Chcesz się przenieść na wieś i założyć winnice? Do dzieła! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz lub zgłoś się w sekretariacie szkoły ul. Żeromskiego 36 26-600 Radom radom@zak.edu.pl 483601462 i rozpocznij naukę w Żaku. Zdobądź odpowiednie kwalifikacje rolnicze i stwórz swoje miejsce na ziemi!
Radom
+48483601462
Kurs Praca z danymi ze źródeł zewnętrznych. Kraków. - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Praca z danymi ze źródeł zewnętrznych. Import, analiza, raportowanie, który odbędzie się w dniach 20-21 października w Krakowie. Szkolenie jest dla osób które: • analizują dane z wykorzystaniem programów MS Office, • chcą poznać narzędzia programów MS Office dzięki, którym będą mogli skutecznie przetwarzać dane, • zna ... więcej »
20.09.2016 12:54
Cena: 3 Zł.
O

Zostań Sekretarką w rok! Rekrutacja trwa!

Zostań Sekretarką w rok! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Tylko u nas Jednoroczna Szkoła kierunek Sekretarka w Żaku w atrakcyjnej cenie ! Przyjdź do Żaka i zdobądź uprawnienia do pracy w biurze! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: ... więcej »
20.09.2016 09:46
Cena: 70 Zł.
O

Agent Celny to pewny sukces !

Agent Celny to pewny sukces ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Liczysz na wygraną w Lotto, by rzucić znienawidzoną pracę?! Nie czekaj, weź los w swoje ręce! Poznaj ofertę szkoły Żak i zwiększ szansę na sukces! Poszerz swoje umiejętności zupełnie za darmo i zdobądź pracę marzeń. Wypełnij formularz: http://www.zak.edu.pl/formularz zajmie to tyle czasu co skreślanie szczęśliwych liczb. Nauka z Żakiem to strzał w szóstkę, a kierunek Agent Celny to pewny sukces !
Chcesz pracować w dużej firmie? - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować w dużej firmie i zajmować odpowiedzialne, dobrze płatne stanowisko? Nic prostszego! Zostań specjalistą do spraw BHP! Wystarczy tylko minuta, aby wypełnić formularz online: http://www.zak.edu.pl/formularz i rozpocząć naukę w Żaku. W naszej szkole policealnej zdobędziesz rzetelną wiedzę i kwalifikacje upoważniające do w ... więcej »
Ostrołęka
+48297603408
REKLAMA
REKLAMA
20.09.2016 08:19
Cena: 1 Zł.
O

Ukraina Kijów - pomoc w uzyskaniu PRAWA JAZDY

Ukraina Kijów- pomoc w uzyskaniu PRAWA JAZDY Prawo jazdy na Ukrainie. Kat A,B,B1,BE,C,D,CE oraz T. Cała procedura odbywa się w Kijowie. Znajomość języka nie jest wymagana. Dodatkowe pytania proszę kierować na: +380 992104457 numer komórkowy (messenger) +380 44 3532187 numer stacjonarny/domowy (tańsze połączenia) www.facebook.com/prawojazdyukraina (messenger) poczta: prawo.jazdy.ua@vip.onet.pl
Legitymacja ZA DARMO. Nie stracisz zniżek - Zdjęcia do ogłoszenia
Jedynie w ŻAKu możesz uczyć się za darmo i korzystać ze zniżek w całej Polsce. Dostaniesz od nas legitymację szkolną oraz kartę słuchacza uprawniającą do zniżek u ponad 1500 partnerów. W ofercie mamy wiele ciekawych kierunków, po których szybko znajdziesz pracę, m.in. administracja, bhp, opiekun medyczny, florystyka... Zajęcia w trybie zaocznym (sobot ... więcej »
19.09.2016 15:36
O

Masz rękę do roślin?

Masz rękę do roślin? - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz rękę do roślin, a Twoje mieszkanie przypomina ogród botaniczny? Mamy kierunek, który pozwoli połączyć miłość do kwiatów i pracę! Tylko minutę zajmie Ci wypełnienie formularza online: http://zak.edu.pl/formularz i dołącz do grona naszych słuchaczy! Zdobądź dyplom i zostań profesjonalnym florystą! Sekretariat: Plac Wolności 20 21-500 Biała Po ... więcej »
Biała Podlaska
+48833438118
19.09.2016 13:58
Cena: 981 Zł.
O

Kurs VBA w Excelu Podstawowy Kraków

Kurs VBA w Excelu Podstawowy Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity zaprasza na szkolenie VBA w Excelu Podstawowy,który odbędzie się w dniach 3-4 października 2016 w Krakowie. Szkolenie VBA w Excelu Podstawowy jest dla osób, które: • nigdy wcześniej nie programowały lub nie miały styczności z programowaniem od dłuższego czasu, • znają program Microsoft Excel na poziomie średniozaawansowanym, • chcą poznać ogó ... więcej »
19.09.2016 13:25
Cena: 851 Zł.
O

Kurs Analiza Finansowa w Excelu Poznań

Kurs Analiza Finansowa w Excelu Poznań - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Analiza Finansowa w Excelu, który odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2016 w Poznaniu. Szkolenie jest dla osób, które: -obsługują program MS Excel co najmniej na poziomie podstawowym, -wykorzystują różnorodne dane finansowe w codziennej pracy, -chcą poznać narzędzia Excela wspierające analizę finansową. Po szkole ... więcej »
19.09.2016 11:32
Cena: 1 250 Zł.
O

Kurs MONTERA RUSZTOWAŃ

Kurs MONTERA RUSZTOWAŃ - Zdjęcia do ogłoszenia
Ośrodek Szkoleń Zawodowych SzkoleniaMM zaprasza do uczestnictwa w kursie na MONTAŻYSTĘ RUSZTOWAŃ BUDOWLANO-MONTAŻOWYCH METALOWYCH Startujemy: 29 września 2016 Zapewniamy: całościowe szkolenie teoretyczne prowadzone przez doświadczoną kadrę, zajęcia praktyczne, ubezpieczenie NNW oraz pakiet materiałów szkoleniowych. Cena (uwzględniająca koszt egzaminu): ... więcej »
19.09.2016 11:31
Cena: 1 250 Zł.
O

Kurs operatora koparkoładowarki, koparki, ładowarki

Kurs operatora koparkoładowarki, koparki, ładowarki - Zdjęcia do ogłoszenia
W poniedziałek 26 września rozpoczynamy kursy dla operatorów maszyn budowlanych. Możecie zdobyć uprawnienia operatora koparki, koparkoładowarki lub ładowarki. Zapisy już trwają! Nie przegapcie szansy na podniesienie swoich kwalifikacji! Zapewniamy: całościowe szkolenie teoretyczne prowadzone przez doświadczoną kadrę, zajęcia praktyczne na poligonie o pow ... więcej »
17.09.2016 22:12
O

Opiekun medyczny

Opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
NAUKA ZA DARMO - ZAPISZ SIĘ, ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE Tytuł zawodowy: Opiekun medyczny Cykl kształcenia: 1 rok — 2 semestry Tryb nauki: zaoczny STAŻ PŁATNY ORAZ BON 150 ZŁ DO ROSSMANNA Perspektywy zatrudnienia: Opiekun medyczny wykonuje usługi pielęgnacyjne pod nadzorem lekarzy i pielęgniarek. Pracę znajdziesz m.in. w szpitalach, domach pomocy społeczn ... więcej »
17.09.2016 21:51
O

BEZPŁATNA NAUKA PŁATNE STAŻE

BEZPŁATNA NAUKA PŁATNE STAŻE - Zdjęcia do ogłoszenia
Trwa nabór do Policealnej Szkoły Akademia Sukcesu w Białymstoku ! Nie czekaj zarezerwuj dla siebie miejsce już dziś! Mamy dla Ciebie aż 4 kierunków medycznych do wyboru: - Opiekun medyczny - Opiekunka środowiskowa - Biomasażysta - Opiekunka dziecięca Absolwenci kierunków medycznych mogą zajmować się indywidualną opieką w domu pacjenta (także zagranicą ... więcej »
17.09.2016 21:45
O

BEZPŁATNE KIERUNKI

BEZPŁATNE KIERUNKI - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś osobą starszą? Nudzi Ci się w domu? Nie masz co robić z wolnym czasem? Przyjdź i zapisz się do naszej szkoły! Na naukę nigdy nie jest za późno, a wiek nie stanowi żadnej bariery! Zapisz się do NOWEJ AKADEMII SUKCESU na BEZPŁATNE KIERUNKI: - florysta - technik usług kosmetycznych - Opiekun medyczny Skorzystaj też z naszych kursów: - kurs diete ... więcej »
Ogłoszenia 2561 do 2580 z 9204
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)