Razem 264 243 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
11.08.2016 15:19
Cena: 801 Zł.
O

Kurs Excel Zaawansowany Warszawa

Kurs Excel Zaawansowany Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Zaawansowany, który odbędzie się w dniach 1-2 września w Warszawie. Po szkoleniu Excel Zaawansowany będziesz potrafił: - szybko i pewnie poruszać się po narzędziach i funkcjach Excela - używać zaawansowanych funkcji z kategorii daty i czasu, tekstowych, wyszukiwania, informacyjnych oraz statystycznych, - wyróż ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Technik drogownictwa tylko w Żaku ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli interesujesz się budową i utrzymaniem dróg, autostrad i obiektów mostowych, jesteś cierpliwy i lubisz pracę na świeżym powietrzu, to mamy specjalizację dla Ciebie! Zostań TECHNIKIEM DROGOWNICTWA zupełnie ZA DARMO!!! Zdobądź zawód poszukiwany na rynku pracy! Zapisz się online: zak.edu.pl/formularz Po skończeniu kierunku możesz pracować w fi ... więcej »
Wróciłeś z urlopu? Czas pomyśleć o szkole! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wróciłeś z wakacji? Pomyśl o swojej przyszłości! Zdobądź odpowiednie kwalifikacje i poszerzaj swoje horyzonty! Sprawdź naszą nową ofertę edukacyjną: www.jastrzebie-zdroj.zak.edu.pl Szczególnie polecamy: Florystyka – ZA DARMO Opiekun medyczny – ZA DARMO Technik masażysta – ZA DARMO Technik ochrony fizycznej osób i mienia- ZA DARMO Rejestratorka medy ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:46
O

Technik Informatyk:

Technik Informatyk: - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie informatyki i pracuj w wymarzonym zawodzie! Kierunek BEZPŁATNY Okres nauczania: 2 lata PISEMNA GWARANCJA BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce online: www.zak.edu.pl/formularz Lub przyjdź do sekretariatu szkoły: ul. Warmińska 2b Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:44
Cena: 99 Zł.
O

Rejestratorka medyczna + Technik administracji

Rejestratorka medyczna + Technik administracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie medycyny i administracji i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Rejestratorka medyczna: 99zł, czas trwania: 10 miesięcy Technik administracji: KIERUNEK BEZPŁATNY, czas trwania: 2 lata Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na kierunek płatny! ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie BHP i pracuj w wymarzonym zawodzie! Kierunek całkowicie bezpłatny! Okres nauczania: 1,5roku NAUKA KOŃCZY SIĘ EGZAMINEM PAŃSTWOWYM KWALIFIKACJE: Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy PISEMNA GWARANCJA BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce online: www ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
Technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie ochrony i pracuj w wymarzonym zawodzie! Kierunek bezpłatny, okres nauczania: 2 lata ( 4 semestry) PISEMNA GWARANCJA BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce online: www.zak.edu.pl/formularz Lub przyjdź do sekretariatu szkoły: ul. Warmińska 2b Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:37
Cena: 119 Zł.
O

Wizażystka/Stylistka + Technik Usług Kosmetycznych

Wizażystka/Stylistka + Technik Usług Kosmetycznych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie kosmetologii i stylizacji i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Wizażystka/Stylistka: 119zł, czas trwania: 10 miesięcy Technik Usług Kosmetycznych: 89zł , czas trwania: 2 lata Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na tańszy kierunek! Zdobądź ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:35
Cena: 99 Zł.
O

Rejestratorka medyczna + opiekun medyczny

Rejestratorka medyczna + opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie medycyny i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Rejestratorka medyczna: 99zł, czas trwania: 10 miesięcy Opiekun medyczny: KIERUNEK BEZPŁATNY, czas trwania: 10 miesięcy Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na kierunek płatny! Zdobądź dwie kwa ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:32
Cena: 99 Zł.
O

Dekorator wnętrz + florystyka

Dekorator wnętrz + florystyka - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie aranżacji wnętrz i florystyki i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Dekorator wnętrz: 99zł, czas trwania: 10 miesięcy Florystyka: KIERUNEK BEZPŁATNY, czas trwania: 10 miesięcy Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na kierunek płatny! Zdobądź ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
REKLAMA
REKLAMA
11.08.2016 10:30
Cena: 119 Zł.
O

Instruktor ds. terapii uzależnień + Opiekun medyczny

Instruktor ds. terapii uzależnień + Opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie terapii uzależnień i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Instruktor ds. terapii uzależnień: 119zł, czas trwania: 10 miesięcy Opiekun medyczny: KIERUNEK DARMOWY, czas trwania: 10 miesięcy Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na kierunek płatny! ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 00:34
O

PISANIE PRAC NA ZLECENIE

Witam serdecznie, Na przestrzeni ogłoszenia nie da się przekazać wszystkich istotnych informacji, dlatego od razu zapraszam do kontaktu mailowego. Oferuję pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych. Opracowania tworzone przeze mnie są zgodne ze standardami polskich szkół wyższych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu wzorców prac, co pozwala mi właściwie podejść do każdego tematu i problemu naukowego. Pomagam sk ... więcej »
11.08.2016 00:06
O

Pomoc ekspercka zarządz...

Pomoc ekspercka zarządzanie procesowe i optymalizacja procesów zarządzanie projektami prace dyplomowe itp różne możliwości pomocy Witam serdecznie, Na przestrzeni ogłoszenia nie da się przekazać wszystkich istotnych informacji, dlatego od razu zapraszam do kontaktu mailowego. Świadczę usługi fachowych konsultacji w pomocy przy pisaniu prac dyplomowych (inżynierskich, licencjackich, magisterskich), a także innych opracowań dla studentów oraz przedsiębi ... więcej »
Witam serdecznie, Pomogę Ci w pełnym zakresie w napisaniu pracy m.in. z: zarządzania (zarządzanie ludźmi, zarządzanie procesowe, nowoczesne zarządzanie itd.), logistyki, ekonomii, transportu i innych zagadnień (osobiście ukończyłem Zarządzanie i inżynierie produkcji z bardzo dobrymi wynikami). Mam bezpośredni dostęp do kilku przedsiębiorstw produkcyjnych, na podstawie których praca mogłaby być napisana. Pomogę również w wyborze tematu i „poradzeniu sobi ... więcej »
10.08.2016 20:25
Cena: 89 Zł.
O

Kurs językowy inny niż wszystkie

Kurs językowy inny niż wszystkie - Zdjęcia do ogłoszenia
Rozpocznij naukę języka obcego lub zostań lektorem swojego ojczystego języka w ramach projektu MEET & TALK. Jego celem jest organizacja kursów języka polskiego dla obcokrajowców, kursów języków obcych, takich jak angielski, niemiecki, hiszpański, chorwacki, francuski, włoski i wiele innych, prowadzonych wyłącznie przez native speaker’ów mieszkających ... więcej »
Super zawód w rok - dekorator wnętrz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz urządzać mieszkanie i przestawiać meble? Swoim znajomym radzisz jak zaaranżować przestrzenie domowe i jak udekorować ich cztery kąty? Połącz swoje zainteresowania z praca zawodową i podejmij naukę na kierunku dekorator wnętrz! Zostań specjalistą w rok i bądź bezkonkurencyny/a na rynku pracy! Zapisy online: zak.edu.pl/formularz Liczba miejsc ograniczona.
STOP! NIEZDANA MATURA TO NIE KONIEC ŚWIATA! bez niej też możesz zdobyć dobry zawód szybko i za darmo! MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ! Nie czekaj aż inni zajmą Twoje miejsce! Wypełnij formularz www.niezdalemmatury.pl a my skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o szczegółach.
Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia serdecznie zaprasza na Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży, który odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia 2016 w Krakowie. Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • pracują lub zarządzają działami sprzedaży lub logistyki, • chcą zop ... więcej »
10.08.2016 08:30
Cena: 1 000 Zł.
O

Kursy ADR

Firma Atest prowadzi na jesieni zapisy na szkolenia ADR. Szkolenia tego typu dotyczą osób, które zajmują się transportem lub załadunkiem/rozładunkiem materiałów niebezpiecznych (paliwo, środki chemiczne, środki wybuchowe). Więcej informacji: http://atest.edu.pl/kursy-adr/
Cała Polska
+48222250031
Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnego i praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Od dłuższego czasu uczę języka angielskiego przez Internet (Skype). Skupiam się na dorosłych, którzy pracują lub wybierają się do Anglii, Irlandii lub Holandii. Dlaczego uczę w ten sposób? Dlatego, że TAK JEST PROŚCIEJ i SKUTECZNIEJ. Zastanawia ... więcej »
Cała Polska
+48790701508
Ogłoszenia 2621 do 2640 z 9381
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)