Razem 255 947 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
11.01.2016 11:16
O

Kurs prawa jazdy Warszawa

Kurs prawa jazdy Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Weekendowe kursy prawa jazdy w OSK Q-Mobil www.qmobil.pl to oferta dla osób chcących szybko, lecz skutecznie posiąśc wiedze z zakresu charakterystyki kandydata na kierowce. Oprócz kursów weekendowych Q-Mobil ma w swojej ofercie kursy eksternistyczne (dla osób które są w stanie samodzielnie posiąśc niezbedną wiedze ucząc sie z podrecznika), oraz kursy elea ... więcej »
09.01.2016 00:23
Cena: 50 Zł.
O

Sprzedam gotowy biznes plan kawiarni

Sprzedam gotowy biznes plan kawiarni na zaliczenie otrzymałam wysoką ocenę za niego.
08.01.2016 17:35
Cena: 109 Zł.
O

Konsultant ds. żywienia-kwalifikacja w 10 miesięcy!

Konsultant ds. żywienia-kwalifikacja w 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesujesz się zdrową żywnością? Chciałbyś układać diety tak, by posiłki były proste w przygotowaniu, smaczne i by znalazły się w nich wszystkie niezbędne składniki odżywcze? Zapisz się do jednorocznej szkoły ŻAK w Bydgoszczy na kierunek KONSULTANT DS. ŻYWIENIA i zdobądź swój wymarzony zawód W ROK! REKRUTACJA TRWA ! Dlaczego warto zapisać się do Żak ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Technik Informatyk- zdobądź zawód ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MA - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja zimowa w ŻAKu trwa ! Podnieś swoje kwalifikacje zupełnie ZA DARMO! Start nauki już w lutym! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz *Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (weekendy), *Pisemna gwarancja braku opłat *Nie wymagamy matury *Nieodpłatne zaświadczenia do ZUS, MOPS, KRUS Ul. Długa 32/5 Bydgoszcz 523214361 Więcej na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl
Cała Polska
+48523214361
08.01.2016 16:28
O

DARMOWE szkoły dla dorosłych

DARMOWE szkoły dla dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do DARMOWEJ szkoły dla dorosłych! Technik Administracji, Opiekun Medyczny, Liceum Ogólnokształcące, Technik BHP, Asystent Osoby Niepełnosprawnej, Florysta... to tylko niektóre kierunki w naszej ofercie. Sprawdź nas i zarezerwuj miejsce online: zak.edu.pl/formularz
08.01.2016 16:18
Cena: 490 Zł.
O

Szybki Kurs Excel w Cognity

Szybki Kurs Excel w Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Program MS Excel to bez wątpienia jeden z najważniejszych programów komputerowych. Jego bardzo dobra znajomość jest wielce ceniona przez każdego pracodawcę. Zdarza się że zdobycie pracy uzależnione jest właśnie od znajomości tego programu. Zdarza się tak w szczególności w pracy w biurze, finansach czy handlu. Cognity Szkolenia oferuje jednodniowy Szybki ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Wykorzystanie informatyki w przedsiębiorstwie/administracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Wykorzystanie informatyki w przedsiębiorstwie/administracji Profesjonalne szkolenie informatyczne w formie e-learningowej, akredytowane przez MEN oraz certyfikowane przez Instytut EITCI w Brukseli. Szkolenie zrealizowane jest w całości w nowoczesnym systemie zdalnego nauczania (e-Learning), na który składają się technologicznie zaawansowane pod względe ... więcej »
Weekendowy Kurs Excel dla Średniozaawansowanych w Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Weekendowy Kurs Excel dla Średniozaawansowanych, który odbędzie się w dniach 16-17 stycznia 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel dla Średniozaawansowanych jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą przyspieszyć i usprawnić pracę oraz poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowa ... więcej »
08.01.2016 13:50
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. rosyjskiego

Nauka j. rosyjskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy naukę j. rosyjskiego przez komunikator Skype. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Bezpłatne materiały do nauki przesyłamy na adres e- mail. Zajęcia odbywają się w dwóch systemach do wyboru 45 min. lub 60 min. Nie zawieramy żadnych umów więc z nauki można w każdej chwili zrezygnować nie ponosząc żanych konsekwencji. Zapraszamy. 45 min. 28 zl 60 min. 33 zl
Cała Polska
+48691750941
Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które odbędzie się w Katowicach w dniach 11-14 marzec 2016 r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otrzymują od nas wsz ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Technik BHP! Trwa nabór zimowy do Żaka! - Zdjęcia do ogłoszenia
Już teraz możesz zapisać się na kierunek Technik BHP ( 3 sem)!!! Trwa nabór ZIMOWY! Nauka całkowicie ZA DARMO! Absolwencie uzyskaj tytuł technika BHP, KAŻDY ZAKŁAD PRACY POTRZEBUJE TAKICH SPECJALISTÓW! Zajęcia w systemie zaocznym soboty i niedziele, średnio co 2 tygodnie. Kładziemy nacisk na zdobycie praktycznych umiejętności zawodowych. Z nami mnóstwo ... więcej »
Cała Polska
+48236552641
Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
08.01.2016 08:55
Cena: 590 Zł.
O

Weekendowy Kurs Excel Podstawowy w Cognity. Kraków

Weekendowy Kurs Excel Podstawowy w Cognity. Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na weekendowy Kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 16-17 stycznia w Krakowie. Szkolenie Excel od Podstaw jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Poszkole ... więcej »
Zapisz się na FLORYSTYKĘ! Zajęcia od lutego ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK zaprasza wszystkich, którym nie obce jest poczucie piękna i zapach kwiatów do podjęcia nauki na kierunku "Florysta". ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY! Przy zapisie wydajemy pisemną gwarancję BARKU UKRYTYCH OPŁAT i Kartę Słuchacza, uprawniającą do zniżek u Partnerów w całej Polsce! Rezerwuj miejsce: www.zak.edu.pl/f ... więcej »
07.01.2016 16:22
Cena: 450 Zł.
O

Animacja i grafika interaktywna z Adobe Flash

Animacja i grafika interaktywna z Adobe Flash - Zdjęcia do ogłoszenia
Tworzenie animacji i grafiki interaktywnej z Adobe Flash Profesjonalne szkolenie informatyczne w formie e-learningowej, akredytowane przez MEN oraz certyfikowane przez Instytut EITCI w Brukseli. Szkolenie zrealizowane jest w całości w nowoczesnym systemie zdalnego nauczania (e-Learning), na który składają się technologicznie zaawansowane pod względem o ... więcej »
07.01.2016 16:20
Cena: 450 Zł.
O

Bazy danych i inżynieria danych

Bazy danych i inżynieria danych - Zdjęcia do ogłoszenia
Bazy danych i inżynieria danych Profesjonalne szkolenie informatyczne w formie e-learningowej, akredytowane przez MEN oraz certyfikowane przez Instytut EITCI w Brukseli. Szkolenie zrealizowane jest w całości w nowoczesnym systemie zdalnego nauczania (e-Learning), na który składają się technologicznie zaawansowane pod względem organizacyjnym i merytoryc ... więcej »
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Żaku całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona! SEKRETARIAT: u ... więcej »
Radomsko
+48446852056
07.01.2016 14:01
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. rosyjskiego szybko i skutecznie

Nauka j. rosyjskiego szybko i skutecznie - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka j. rosyjskiego szybko, tanio i skutecznie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Już dziś można zapisać się na kurs językowy prowadzony przez komunikator Skype. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Zapewniamy bezpłatne materiały do nauki które przeslemy na adres e-mail przed zajęciami. Zajęcia odbywają się w dwóch systemach do wyboru, 45 ... więcej »
Bolesławiec
+48691750941
Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Poznaniu 5,6,7,8 luty 2016 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otrzymują od na ... więcej »
07.01.2016 12:43
O

Najlepsza szkoła językowa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się szkołą językową. Nasze lekcje są przejrzyste, nikt na zajęciach nie czuje się skrępowany. Uczymy języków z całego świata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !
Ogłoszenia 2641 do 2660 z 9672
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)