Razem 255 947 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zostań Opiekunem w domu pomocy społecznej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Podnieś swoje kwalifikacje! Zostań Opiekunem w Domu Pomocy Społecznej! Nauka trwa 2 lata w systemie zaocznym. Absolwenci mogą pracować w domach opieki społecznej, zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych, zakładach opiekuńczo-leczniczych, a także w hospicjach i zakładach opieki termalnej. Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Wykorzystaj swoją szansę na lepsze życie! Szkoła ŻAK zaprasz - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Zimno zimno! Grzej do Żaka i zapisz się na gorące kierunki: ... więcej »
04.01.2016 10:59
Cena: 436 Zł.
O

Szybki Kurs Excel Poznań, Cognity

Szybki Kurs Excel Poznań, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Szybki Kurs Excel, który odbędzie się w dniu 8 lutego 2016 w Poznaniu. Szkolenie Excel w Biznesie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu zaawansowanych funkcji Excela, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. ... więcej »
Dla potrzebujących pomocy w pisaniu prezentacji maturalnej z języka polskiego.
Uczciwa pomoc studencka - Usługi pisarskie i redakcyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję pomoc przy redakcji i korekcie prac magisterskich to nie tylko poprawianie błędów językowych (gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych i innych) oraz literówek, lecz także dbałość o jednolitą stylistykę tekstu, kompozycję pracy oraz właściwe sformatowanie tekstu. Poprawiam również uwagi promotora (dopisanie tekstu). Oferuję usługę uczciwą, ... więcej »
Cała Polska
+48731645791
Pomoc dla Studenta 20 % Rabatu do końca Grudnia - Zdjęcia do ogłoszenia
Udzielam pomocy studentom, którzy nie radzą sobie przy stworzeniu własnego opracowania podsumowującego okres studiów. W moich opracowaniach korzystam z najnowszych pozycji często niedostępnych dla większości z Państwa. Wszystkie pomoce przy pracach pisane są od podstaw, posiadają przypisy i bibliografię oraz spełniają formalne kryteria wymagane w pracy nauk ... więcej »
Cała Polska
+48795009135
Tłumaczenie Dyplomów z Uczelni Wyższej - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować za granicą w Niemczech a pracodawca wymaga tłumaczenia dyplomu na język niemiecki? Chcesz studiować za granicą? Chcesz oficjalnie uznać swoje wykształcenie w Niemczech (Anerkennung der Ausbildung)? Jeśli tak, to nasze biuro może Ci w tym pomóc. W Biurze tłumaczeń interpreta.pl tłumaczymy dyplomy z uczelni wyższych z całej Polski. Bez wzglę ... więcej »
31.12.2015 10:13
O

Nauka i praca jednocześnie?

Nauka i praca jednocześnie? - Zdjęcia do ogłoszenia
W Żaku to nie problem! Zwiększ swoje kwalifikacje i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Zdobądź zawód, którego nie ma nikt w Legnicy! I to zaledwie w 10 m-cy! Oferujemy szeroką listę policealnych kierunków jednorocznych: Grafika komputerowa, Florysta-NOWOŚĆ, Dekorator wnętrz, Konsultant ds. żywienia, Opiekunka środowiskowa – NOWOŚĆ, Terapeuta ds. uzależ ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
30.12.2015 21:25
O

Pomogę napisać

Pomogę napisać - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomogę napisac prace: -zaliczeniowe -semestralne -licencjackie -inżynierskie -magisterskie -i inne Pomogę również uczniom szkół średnich (wypracowania, referaty, prace maturalne i inne) Plany prac Konspekty Kończenie prac zaczętych Zapraszam do współpracy
Administracja za 0 zł. - zapisy w szkole ŻAK! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dowiedz się więcej o prawie pracy, organizacji pracy biura. Zdobądź tytuł technika administracji. Możesz znaleźć dobra pracę i dowiedzieć się wielu przydatnych informacji z zakresu prawa pracy i nie tylko. Nabór zimowy trwa! Nie zwlekaj. Zapisz się! Rezerwacja miejsca on-line: www.zak.edu.pl/formularz Centrum Nauki i Biznesu „Żak” ul. Batorego 25, K ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Zapisz się do ŻAK-a Bezpłatnych Szkół dla Dorosłych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zwlekaj. Zapisz się do szkoły ŻAK. Rekrutacja zimowa trwa! Prowadzimy zapisy do: • Dwuletniej szkoły policealnej, • Jednorocznej szkoły policealnej, • Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych Oferujemy darmowe kierunki i gwarantujemy brak ukrytych opłat! Zarezerwuj miejsce on-line na: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Centrum Nauki i ... więcej »
Pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich i innych - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli nie posiadasz wystarczająco dużo wolnego czasu lub potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy – dobrze trafiłeś! Chętnie pomogę! Oferuję pomoc i konsultacje podczas pisania: prac magisterskich, prac licencjackich, prac i projektów zaliczeniowych, prac maturalnych, prezentacji multimedialnych, referatów, wypracowań, streszczeń, rozwiązywania zadań, itp. ... więcej »
Zdobądź dodatkowe kwalifikacje za DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Studencie zdobądź dodatkowe kwalifikacje za DARMO! Chciałbyś studiować na dwóch kierunkach całkowicie za darmo? Jeżeli jesteś studentem i chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje, zapraszamy do Centrum Nauki i Biznesu ŻAK. Wybierz jeden z bezpłatnych kierunków i zdobądź tytuł zawodowy w danym zawodzie podczas trwania studiów. BHP, Informatyka, Administracja, Ra ... więcej »
Cała Polska
+4855275966
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Do szkoły przyjmowani są absolwenci gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Liceum Ogólnokształcące jest szkołą dla dorosłych kształcącą w formie zaocznej, której ukończenie umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego oraz świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Sprawdź naszą ofertę i zapisz się online – o ... więcej »
Cała Polska
+48552759666
Opiekunka Środowiskowa-zawód w rok - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pomagać innym i chcesz to robić zawodowo? Zapisz się do rocznej szkoły policealnej i zdobądź uprawnienia, które dadzą Ci możliwość pracy w tym zawodzie Całkowicie za DARMO, wystarczy, że ukończyłeś szkołę średnią, Nauka odbywa się w Kwidzynie, w soboty i niedziele Kwidzyn, Chopina 26 Zarezerwuj sobie miejsce za pośrednictwem Internetu: www.za ... więcej »
Cała Polska
+4855275966
30.12.2015 12:37
Cena: 436 Zł.
O

Szybki kurs Excel Warszawa, Cognity

Szybki kurs Excel Warszawa, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Szybki Kurs Excel, który odbędzie się w dniu 1 lutego 2016 w Warszawie. Szybki Kurs Excel jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu zaawansowanych funkcji Excela, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po szkol ... więcej »
Warszawa
+48223987155
30.12.2015 11:12
O

Tłumaczenia warszawa

"Profesjonalne tłumaczenia to usługa, która w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo istotna. Dziś żyjemy coraz szybciej, a przepływ informacji odbywa się na globalną skalę. Dla wielu osób, firm oraz organizacji codziennością stało się komunikowanie w języku obcym. Dla sprawnej realizacji poszczególnych celów niezbędne staje się profesjonalne wsparcie firm takich jak nasza, która zapewnia tłumaczenia we wszystkich językach świata na najwyższym poziomie. ... więcej »
30.12.2015 11:10
Cena: 0 Zł.
O

Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa!

Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
30.12.2015 11:03
Cena: 1 250 Zł.
O

Kurs VBA w Excelu Zaawansowany- Warszawa, Cognity

Kurs VBA w Excelu Zaawansowany- Warszawa, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs VBA w Excelu Zaawansowany, który odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19 stycznia 2016. Szkolenie jest dla osób, które: • znają program Microsoft Excel na poziomie redniozaawansowanym, • posiadają już wiedzę z zakresu programowania na poziomie podstawowym, • pragną zdobyć dodatkową wiedzę z tego zakresu. Po szkole ... więcej »
Warszawa
+48223987155
30.12.2015 10:25
Cena: 666 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany - Kraków, Cognity

Kurs Excel Średniozaawansowany - Kraków, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2016. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po sz ... więcej »
Ogłoszenia 2681 do 2700 z 9672
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)