Razem 252 425 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Żak! / Oferta Last M - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu "Żak", jest liderem na rynku polskim w zakresie szkolnictwa ponadgimnazjalnego i policealnego. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Większość z proponowanych kierunków jest całkowicie darmowa - chcemy, aby pieniądze nie były barierą w uczeniu się! POSIADAMY OSTATNIE WOLNE M ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
23.10.2015 10:23
Cena: 1 Zł.
O

Szkoła Policealna Żak/ Oferta Last Minute

Szkoła Policealna Żak/ Oferta Last Minute - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu "Żak", jest liderem na rynku polskim w zakresie szkolnictwa ponadgimnazjalnego i policealnego. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Większość z proponowanych kierunków jest całkowicie darmowa - chcemy, aby pieniądze nie były barierą w uczeniu się! POSIADAMY OSTATNIE WOLNE MIE ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
23.10.2015 10:05
Cena: 999 Zł.
O

Szkoła nauki jazdy Kraków

Otrzymać prawo jazdy nie jest prosto. Kursant ma świadomość, że stuprocentowe przygotowanie praktyczne i teoretyczne nierzadko nie przekłada się na wyczekiwany rezultat. W jaki sposób powiększyć swoją szansę na zdanie testu od razu? G.P.S. Ośrodek Szkoleniowy nauka jazdy w Krakowie prowadzi kursy kierowców z użyciem sprawdzonych strategii uczenia z wykorzystaniem wiedzy psychologicznej na temat metod nabywania umiejętności praktycznych, trening osobisty ... więcej »
Kosmetyka- NAUKA ZA DARMO! Ostatnie dni rekrutacji! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się na kierunek TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH i zdobądź kwalifikacje zawodowe potwierdzone przez MEN zupełnie ZA DARMO!!! UWAGA! OSTATNIE DNI REKRUTACJI-OSTATNIA SZANSA NA ZAPIS! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY Z PISEMNĄ GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT! Wykorzystaj swoją szansę! Więcej na: http://by ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
BEZPŁATNA nauka dla Studentów-BHP! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ostatnia szansa na zapis! BEZPŁATNY KIERUNEK TECHNIK BHP! Zapisy tylko do 31 października! Ostatnie wolne miejsca! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZA DARMO, ZAOCZNIE, Z PISEMNĄ GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT! Wykorzystaj swoją szansę! Więcej na: http://bydgoszcz.zak.edu.pl/2012/11/15/technik-bhp/
Cała Polska
+48523214361
Zdobądź zawód w 10 miesięcy! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zawód w 10 miesięcy! Zostań Specjalistą w jeden rok! Ostatnie wolne miejsca na kierunkach: -biomasaż -grafika komputerowa -terapeuta ds.uzależnień -wizażystka/stylistka -sekretarka Możliwość obniżenia czesnego do ZERA! UWAGA: REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca : KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Szkoła Żak zaprasza na darmowe zajęcia w weekendy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do skorzystania z oferty bezpłatnej nauki i zdobycia fachowej wiedzy zawodowej. Rynek pracy stawia coraz to większe wymagania - MOŻESZ IM SPROSTAĆ! Zdobądź odpowiednie kwalifikacje oraz praktykę w zawodzie: Florysty, BHP, Administracji, Informatyki, Opiekuna Medycznego, Opiekunki Dziecięcej, Masażysty, Kosmetyczki za DARMO! Zapisz się do Ż ... więcej »
22.10.2015 11:45
O

Szybkie ofertę kredytową

Szybkie ofertę kredytową - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprawdź swoje wymagania z kredytów Leonie pani Koller i będziesz satysfakcji Jestem osobą, która oferuje pożyczki na arenie międzynarodowej. Skontaktuj się ze mną tylko z nami za pośrednictwem poczty: leoniekoller2@gmail.com
Pracownik ds.Osobowych! Zapraszamy do Żak-a w Mławie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Sekretariat Szkoły Żak Mława, ul. Sienkiewicza 4 (budynek obok Lidla)
Uwaga! Ostatnie wolne miejsca - Biomasaż (fizjoterapia) - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy Państwa do nauki w naszej jednorocznej szkole na kierunku biomasaż ( fizjoterapia),jest to jeden z najbardziej popularnych kierunków w naszej szkole i za razem najbardziej pożądany zawód na rynku pracy. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz czasu odwiedzić nas osobiście, to wyślij formularz zgłoszeniowy z naszej strony: www.zak.edu.pl/formularz ,a my ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
REKLAMA
REKLAMA
22.10.2015 10:00
Cena: 28 Zł.
O

Oferta nauki j. angielskiego przez Skype

Oferta nauki j. angielskiego przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy dla Państwa oferte nauki j.angielskiego przez Skype, szybko, skutecznie, wygodnie i tanio. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Pomagamy w przygotowaniach do ważnych egzaminów językowych. Zajęcia odbywają się w dwóch systemach, 45 min. oraz 60 min. które możecie Państwo dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. Nie zawieramy żadnych umów więc z ... więcej »
Pracuj w tygodniu, ucz się w weekendy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Pracuj w tygodniu, ucz się w weekendy! Nigdy nie jest za późno na naukę! Rekrutacja trwa tylko do 31.10.2015r.! W Centrum Nauki i Biznesu ŻAK prowadzimy Szkoły w trybie zaocznym, aby nasi Słuchacze bez problemu pogodzili naukę z pracą zawodową. Zdobądź cenną wiedzę i dodatkowe kwalifikacje całkowicie za darmo, ucząc się tylko w soboty i niedziele ... więcej »
21.10.2015 13:11
Cena: 199 Zł.
O

Kurs Rejestratorka Medyczna

Kurs Rejestratorka Medyczna - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na kurs Rejestratorka Medyczna Program szkolenia obejmuje 30 godzin zajęć dydaktycznych: pierwszą pomoc przedmedyczna, technikę biurową, dokumentację medyczną przepisy prawne, przepisy bhp, charakterystykę pracy w zawodzie rejestratorki medycznej – prawa i obowiązki, kalkulację usług medycznych. ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
21.10.2015 13:09
Cena: 199 Zł.
O

Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno-biurowy - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą programów biurowych Program szkolenia obejmuje 20h : ekonomia i organizacja firmy, organizacja pracy biurowej, etyka i etykieta zawodu, podstawy psychologii i socjologii pracy, komputeryzacja prac biurowych, elementy prawa pracy, mowa ciała, ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
21.10.2015 13:08
Cena: 180 Zł.
O

Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach szkolnych

Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach szkolnych - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach szkolnych Program szkolenia obejmuje 10 godzin szkoleniowych: zasady bhp, HACCP, zasady żywienia dzieci i młodzieży, układanie jadłospisów, żywienie dzieci w przypadku alergii pokarmowych. Cena: 180,00zł/osoba Szkolenia kończą się wy ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
21.10.2015 13:07
Cena: 229 Zł.
O

Kurs Mediacje rodzinne - szkolenie podstawowe

Kurs Mediacje rodzinne - szkolenie podstawowe - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Mediacje Rodzinne – szkolenie podstawowe Program szkolenia obejmuje 10 godzin Cena: 229,00zł/osoba Szkolenia kończą się wydaniem certyfikatu potwierdzającym ukończenie w/w szkoleń. Adres zajeć: ul. Kolejowa 1, 35-001 Rzeszów Podane ceny uwzgledniają udział w szko ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
Nauka j. angielskiego za pomocą Skype, szybko i skutecznie - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania dla Państwa naukę j. angielskiego za pomocą komunikatora Skype. Lekcje przez internet to sama wygoda. Pomagamy w przygotowaniach do ważnych egzaminów językowych. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Zapewniamy szybką, skuteczną i tanią naukę. Nie zawieramy żadnych umów. Lekcje prowadzone są w dwóch systemach, 45 min. ... więcej »
21.10.2015 12:48
Cena: 149 Zł.
O

Zostań masażystą! Ostatnie wolne miejsca!

Zostań masażystą! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Naucz się profesjonalnie sztuki masażu z nami! Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Biomasażu możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%. Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26(II piętro) REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Nie zapisałeś się jeszcze do szkoły? - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zapisałeś się do Szkoły i myślisz, że już za późno? OTÓŻ NIE! Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przyjdź do Zaocznej Szkoły dla Dorosłych ŻAK! Informujemy, że zostały OSTATNIE wolne miejska na kierunkach: - JEDNOROCZNYCH - DWULETNICH - LO dla Dorosłych ZAREZERWUJ MIEJSCE ON-LINE: www.zak.edu.pl/formularz REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! PO ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Zdobądź tytuł zawodowy! Terapeuta ds. uzależnień ŻAK Mława - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli chcesz się rozwijać oraz pomagać innym to kierunek dla Ciebie! Terapeuta ds. uzależnień zajmuje się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu, nikotyny, leków itp Pamiętaj, że nie wymagamy matury! Sprawdź naszą ofertę i zapisz się online – oddzwonimy do Ciebie! www.zak.edu.pl/formularz lub przyjdź do NAS! Mława, ul. Sienkiewicza 4 (budynek obok Lidla)
Ogłoszenia 2681 do 2700 z 9553
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)