Razem 250 737 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
30.09.2015 06:35
Cena: 1 Zł.
O

Legalne prawo jazdy Ukraina/na Ukrainie

Legalne prawo jazdy Ukraina/na Ukrainie Oferuję kompleksową pomoc w zakresie uzyskania legalnego prawa jazdy na Ukrainie w mieście Charków. Po szczegółowe informację proszę o kontakt poprzez jeden z poniższych sposobów. kontakt: email: prawojazdyukr@mail.ua tel: +380508644509 facebook - nazwa uzytkownika: piotr szczygiel kharkiv adres facebook: www.facebook.com/piotr.szczygiel.kharkiv gadugadu - 54760380 viber,whatsapp - po dodaniu mojego numeru telefonu do listy kontaktow
Zapisz się do LO! Możesz jeszcze dołączyć do grupy - Zdjęcia do ogłoszenia
! Chcesz zdobyć wykształcenie średnie i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Wykorzystaj szansę BEZPŁATNEJ NAUKI, którą daję Ci Żak i zapisz się już dziś! www.zka.edu.pl/formularz Absolwentów gimnazjum i 8-letniej szkoły podstawowej zapraszamy do rozpoczęcia nauki na 1. Semestrze LO dla Dorosłych! Uwaga! ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ! Macie niepowtarz ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Nie zdążyłeś zapisać się do szkoły! Nie wszystko stracone! - Zdjęcia do ogłoszenia
W ŻAKu rekrutacja nadal trwa! Jeszcze możesz skorzystać z BEZPŁATNEJ oferty edukacyjnej! Sprawdź: www.bydgoszcz.zak.edu.pl • Zajęcia w trybie ZAOCZNYM • DARMOWE kierunki • Zaświadczenia ZUS, KRUS, MOPS, PCPR • Zniżki u 1500 parterów w całej Polsce • NIE WYMAGAMY MATURY! Zostań Słuchaczem już dziś wypełniając formularz on-line: www.zak.edu.pl/formularz
Cała Polska
+48523214361
Szukasz pracy? Sprawdź, co proponuje Żak! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko! • Zajęcia w trybie ZAOCZNYM • DARMOWE kierunki • Zaświadczenia ZUS, KRUS, MOP ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Sprzedam sprawdziany Niemiecki Das ist deutsch 1,2,3 NPP - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam Sprawdziany do klas 1, 2 i 3 Gimnazjum z przedmiotów: - Geografia ,,Planeta Nowa" i ,,Puls Ziemi" 1,2 i 3 ( SPP i NPP ) - Biologia ,,Puls Życia" i ,,Świat biologi" 1,2 i 3 ( SPP i NPP ) - Historie ,,Śladami Przeszłości" 1, 2 i 3 - Fizyka ,,Spotkanie z Fizyką" ,,Świat Fizyki" i ,,To jest Fizyka" 1, 2, 3 i ... więcej »
Cała Polska
+48507684336
Szkolenie dla przyszłych pracowników biur podróży - Zdjęcia do ogłoszenia
Kochasz wycieczki? Spełnij się zawodowo w biurze podróży. Połącz pracę z pasją, a nigdy nie przepracujesz ani jednego dnia. Jeśli na drodze do Twojego szczęścia stoi tylko brak wiedzy i doświadczenia – pokonaj to zapisując się na ten kurs. Otrzymasz niezbędną, praktyczną wiedzę od przedsiębiorcy. http://bit.ly/1L23n1P
29.09.2015 17:16
Cena: 18 Zł.
O

PRACE LICENCJACKIE, MAGISTERSKIE, INNE – BEZ PLAGI

PRACE LICENCJACKIE, MAGISTERSKIE, INNE – BEZ PLAGI - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję fachową pomoc w pisaniu prac: licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, także rozpraw doktorskich. Piszę prace od 15 lat. Gwarantuję wysoką jakość, dyskrecję, terminy dopasowane do potrzeb i rozsądne ceny (od 18 zł za stronę, z wliczonymi poprawkami, bez zaliczek). Zakres: ekonomia, zarządzanie, marketing, ZZL, logistyka, prawo, administracja, so ... więcej »
Cała Polska
+487724063723
Chcesz wyjechać i pracować za granicą? - Zdjęcia do ogłoszenia
Dobry plan, ale nie jedź tam bez konkretnego dyplomu i rzetelnej wiedzy! Poznaj tajniki wybranej specjalności w Żaku! Zapisz się w ciągu minuty online i całkowicie za darmo zdobądź wykształcenie: Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Last Minute! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik rachunkowości • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Przedstawiciel Hand ... więcej »
Zapraszamyj na studia licencjackie na kierunki ekonomiczne - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do Akademii Polonijnej na studia licencjackie na jeden z kierunków ekonomicznych!!! Chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na następujące kierunki studiów licencjackich (pierwszego stopnia): Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw Bankowość i ubezpieczenia Zintegrowane zarządzanie środowiskiem Marketing ekologiczny Księgowość i dorad ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Usługi edytorskie oraz tłumaczenia z języka angielskego - Zdjęcia do ogłoszenia
Koryguję wszelkie teksty w języku polskim pod względem językowym, stylistycznym, gramatycznym i ortograficznym. Ponadto piszę prace licencjackie oraz magisterskie ale i także:dokonuję tłumaczeń nieuwierzytelnionych: &#61607; CV &#61607; listów motywacyjnych &#61607; podań &#61607; korespondencji &#61607; instrukcji obsługi &#61 ... więcej »
Przyjdź do Szkoły ŻAK i dołącz do najlepszych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Przyjdź do Szkoły ŻAK i dołącz do najlepszych! u Nas zawsze znajdziesz miejsce dla siebie! Zyskaj specjalność w zawodzie: • Wizaż • Przedstawiciel handlowy • Instruktor fitness • Biomasa • Rejestratorka medyczna Nie czekaj – ZAPISZ SIĘ! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! www.zak.edu.pl/formularz - oddzwonimy do Ciebie! CNiB Żak ul. Wileńska 44, Woł ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Przejdź do Szkoły ŻAK i dołącz do najlepszych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Przejdź do Szkoły ŻAK i dołącz do najlepszych! u Nas zawsze znajdziesz miejsce dla siebie! Zyskaj specjalność w zawodzie: • Wizaż • Przedstawiciel handlowy • Instruktor fitness • Biomasa • Rejestratorka medyczna Nie czekaj – ZAPISZ SIĘ! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! www.zak.edu.pl/formularz - oddzwonimy do Ciebie! CNiB Żak ul. Wileńska 44, Woł ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Rekrutacja w Żaku trwa tylko do 31 października - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie wiesz, co zrobić ze swoją przyszłością, chcesz więcej zarabiać, albo po prostu robić coś ciekawszego, niż dotychczas? Nie wiesz, czy warto spotkać się z doradcą zawodowym, a może z psychologiem? Rada od nas: SAM podejmij decyzję i SAM wybierz jeden z naszych kierunków, a wśród nich: • Pracownik ds. Osobowych, • Biomasażysta (masaż leczniczy / fizjote ... więcej »
Ostatnie dni rekrutacji w Żaku! Spiesz się! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostały ostatnie dni rekrutacji. Nie daj się wyprzedzić innym, zapisz się już dziś! Masz co najmniej osiemnaście lat? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Przed Tobą być może jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Nie czekaj! Już dziś, sprawdź ofertę Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, w której otrzymasz GWARA ... więcej »
Połącz dwa kierunki i zyskaj więcej możliwości! Rabat 30%! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zachęcamy do skorzystania z możliwości zapisu na dwa kierunki kształcenia (bezpłatny+płatny) i zdobycia dwóch specjalizacji w tym samym czasie! Wybierz kierunki odpowiadające Twoim zainteresowaniom i zwiększ swoje szanse na rynku pracy! Tylko teraz możesz otrzymać 30 % rabatu na kierunek płatny! Nie przegap okazji!!! Zapisz się on-line: www.zak.edu.p ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Technik rachunkowości za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasją są zestawienia, wystawianie dokumentów księgowych? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Już dziś zapisując się do Żaka możesz otrzymać nie tylko naukę na kierunku technik rachunkowości za darmo ale szansę na ciekawą pracę. Dowiedz się wi ... więcej »
28.09.2015 12:59
Cena: 79 Zł.
O

Zostań kosmetyczką! Rekrutacja trwa!

Zostań kosmetyczką! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapotrzebowanie na pracowników, którzy zadbają o piękny i zdrowy wygląd z roku na rok rośnie! Nie czekaj, zdobądź zawód w rozwojowej branży! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, licz ... więcej »
28.09.2015 12:03
Cena: 40 Zł.
O

Hiszpanka uczy języka hiszpańskiego przez Skype

Hiszpanka z wyższym wykształceniem i z międzynarodowym doświadczeniem uczy języka hiszpańskiego przez Skype. Także oferuję pomoc: w nauczaniu języka hiszpańskiego w pisaniu stron internetowych w tłumaczeniach tekstów w prac naukowych: prezentacji, referatów.
28.09.2015 09:43
Cena: 1 Zł.
O

Prace MAGISTERSKIE, LICENCJACKIE, INŻYNIERSKIE

Prace  MAGISTERSKIE, LICENCJACKIE, INŻYNIERSKIE - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompleksowa i profesjonalna pomoc w pisaniu wzorów prac magisterskich, licencjackich i zaliczeniowych. Oferuję indywidualną, rzetelną pomoc oraz pełne zaangażowanie w realizowanie projekty. Zapewniam profesjonalne materiały i opracowanie pracy na podstawie bieżącej literatury naukowej. Jeśli nie masz czasu lub nie wiesz jak podejść do tematu, napisz. Płatno ... więcej »
Cała Polska
+48518488462
Ogłoszenia 2721 do 2740 z 9509
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)