Razem 258 886 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Tylko Żak gra w otwarte karty ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Co czeka Cię w Żaku? • nauka w weekendy ZA DARMO (możesz pracować i kształcić się jednocześnie, na piśmie gwarantujemy brak ukrytych opłat), • legitymacja uprawniająca do zniżek i rabatów • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, PUP, GOPS, MOPS, WKU, • Zdobycie dyplomu, wymarzonego zawodu, który otworzy Ci wiele dróg na rynku pracy. Pozostaje Ci tylk ... więcej »
Technik informatyk / grafika komputerowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się na ten bezpłatny kierunek do Szkoły Policealnej PROEDU i wybierz dodatkowy, bezpłatny moduł: grafika komputerowa/multimedia lub programowanie! W programie nauczania – intensywny kurs językowy GRATIS! Zapisy w sekretariacie na pl. Żołnierza Polskiego 1b, II piętro (vis a vis Kaskady) lub on-line na www.proedu.szczecin.pl
Szczecin
+48918523225
15.03.2016 09:58
O

Szkolenie ADR

Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR prowadzi NABÓR CIĄGŁY na szkolenie z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR w zakresie wszystkich klas. Szkolenie kierowców w zakresie ADR obejmuje: -kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych – 450,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternie – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- promieniotwórcze 1-klasa – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- wybuchowe 7-klas ... więcej »
Podkarpackie
+48503025778
Szkolenie ADR- przewóz materiałów niebezpiecznych Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR prowadzi NABÓR CIĄGŁY na szkolenie z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR w zakresie wszystkich klas. Szkolenie kierowców w zakresie ADR obejmuje: -kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych – 450,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternie – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- promieniotwórcze 1-klasa – 250,00 zł ... więcej »
Kurs angielskiego w centrum Wrocławia - Diverslingva - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy języka angielskiego w centrum Wrocławia Diverslingva zaprasza na kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach. Zajęcia z profesjonalnymi lektorami oraz z native speakers. Wszystkie poziomy zaawansowania - od poziomu A1 do C2. Prowadzimy kursy przygotowawcze do prestiżowych egzaminów językowych m.in. IELTS ACADEMIC, IELTS GENERAL, CAE, B2, CPE ... więcej »
Kurs niemieckiego w centrum Wrocławia - Diverslingva - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs niemieckiego od podstaw - metoda Direkt Szkoła Językowa Diverslingva aprasza na kursy języka niemieckiego od podstaw metodą Direkt, która jest jedną z najskuteczniejszych metod nauki języka na poziomie podstawowym. Kurs odbywa się w centrum Wrocławia. Uczymy: • w małych grupach do 7 osób • indywidualnie i w dwójkach Kursy są prowadzone przez doś ... więcej »
Uwaga! Rozdajemy bilety do kina! - Zdjęcia do ogłoszenia
Pierwszych 15 osób, które w terminie 14-19 marca 2016 zapiszą się na dowolny kierunek w naszej szkole otrzyma bilet do kina „Stylowy” w Zamościu!!! Zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz lub przyjdź do sekretariatu ŻAK Zamość ul. Hrubieszowska 12, tel. 846395144.
14.03.2016 12:26
Cena: 250 Zł.
O

Szkolenie ADR- przewóz materiałów niebezpiecznych

Szkolenie ADR- przewóz materiałów niebezpiecznych Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR prowadzi NABÓR CIĄGŁY na szkolenie z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR w zakresie wszystkich klas. Szkolenie kierowców w zakresie ADR obejmuje: -kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych – 450,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternie – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- promieniotwórcze 1-klasa – 250,00 zł ... więcej »
Cała Polska
+48503025778
13.03.2016 21:41
O

W Żaku już czuć wiosnę!

W Żaku już czuć wiosnę! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie trzeba czekać do lata aby rozpocząć naukę! U nas wciąż trwają zapisy – jeszcze do 31.03.2016 możesz do nas dołączyć. Zapisy online: zak.edu.pl/formularz ● Przyjdź ze świadectwem ukończenia szkoły do naszego sekretariatu i wybierz kierunek dla siebie już dzisiaj, ● Zajęcia odbywają się w weekendy, ● Rabaty u kilkuse ... więcej »
11.03.2016 14:10
Cena: 28 Zł.
O

Oferta nauki j. angielskiego przez Skype

Oferta nauki j. angielskiego przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Już dziś możecie Państwo się przekonać że nauka może być szybka, łatwa i przyjemna a na dodatek w komfortowych warunkach zacisza własnego domu. Lekcje przez Skype poprowadzą wykwalifikowani nauczyciele. Przed zajęciami na adres e-mail zostaną przesłane bezpłatne materiały do nauki. Tematykę zajęć dostosujemy do Państwa oczekiwań. Lekcje odbywają się w dwóch ... więcej »
Cała Polska
+48691750941
REKLAMA
REKLAMA
Zdobądź wykształcenie średnie za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz jeszcze wykształcenia średniego? Bez względu na wiek przyjdź do nas i zrób je zupełnie ZA DARMO!!! Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Żaku trwa tylko do 31 marca! Cały cykl nauki ZA DARMO!!! Zajęcia tylko w soboty i w niedziele, co 2 tygodnie! UWAGA!!! STAJĄC SIĘ SŁUCHACZEM SZKOŁY "ŻAK" DOSTANIESZ KARTĘ RABATOWĄ U ... więcej »
ZIMOWA rekrutacja na finiszu, ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoły, szkolenia, kursy dla dorosłych ZA DARMO! Super oferta czeka na Ciebie - trwa jeszcze rekrutacja zimowa i zapisy! Zapis ekspresowy: www.zak.edu.pl/formularz Nauka w Żaku trwa 1 lub 2 lata, tylko w weekendy sobota-niedziela. Tylko my damy Tobie dokument gwarancyjny nauki za darmo i braku ukrytych opłat! (nie wymagamy matury) 1. 0zł. wpis ... więcej »
Rekrutacja trwa tylko do końca marca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ucz się w największej sieci szkół dla dorosłych w Polsce i zdobądź tytuł zawodowy całkowicie za darmo! Rekrutacja trwa tylko do końca marca! W naszej ofercie znajdują się kierunki w szkołach policealnych (m.in. bhp, florystyka, opiekun medyczny) oraz liceum dla dorosłych! Rezerwacja online: www.zak.edu.pl/formularz
10.03.2016 10:01
O

Trwają zapisy last minute !

Za oknem końcówka zimy. Z tej okazji Szkoła Żak przygotowała specjalnie dla Was ofertę Last Minute! Sprawdźcie nasze propozycje: - Technik administracji - Technik bhp - Liceum Ogólnokształcące Trwają zapisy last minute. Czekają ostatnie wolne miejsca dlatego zapisz się już dziś i nie pozwól by wyprzedzili Cię inni! Rekrutacja trwa TYLKO do 31 marca !!! Nie masz czasu wyjść z domu? Wypełnij formularz online: www.zak.edu.pl/formularz
Firma Koal serdecznie zaprasza do Poznania ( pt-pon 22-25 kwietnia 2016r ) oraz do Rzeszowa ( pt - pon. 1,2,3,4 kwietnia 2016 r) na czterodniowe szkolenie : CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO RZECZY, SPEDYCJA. KURS CPC. Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli ... więcej »
Żak- Liceum dla dorosłych za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź średnie wykształcenie w największej firmie edukacyjnej w Polsce!! LO DLA DOROSŁYCH - nauka w systemie zaocznym co dwa tygodnie w soboty i niedziele. Profesjonalna kadra i bardzo dobrze przygotowana baza szkoleniowa. O przyjęcie do szkoły mogą ubiegać się osoby, które ukończyły gimnazjum , ośmioletnią szkołę podstawową , ZSZ Rekrutacja odbywa si ... więcej »
Opiekun medyczny- zdobądź wiedzę i doświadczenie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz opiekować się osobami starszymi i potrzebującymi, a nie masz wykształcenia kierunkowego i doświadczenia ? Zapisz się do ŻAKa i zdobądź tytuł zawodowy OPIEKUNA MEDYCZNEGO potwierdzony przez MEN! Nauka trawa tylko 10 miesięcy! ZA DARMO! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! Rezerwuj miejsce już teraz na: www.zak.edu.pl/formularz ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Lubisz dbać o siebie? Zapisz się do ŻAKa na BEZPŁATNĄ Kosmet - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie musisz już płacić za wizyty u kosmetyczek. Ucząc się na kierunku Technik Usług Kosmetycznych zdobywasz cenną wiedzę w dziedzinie kosmetyki, którą możesz wykorzystać w życiu codziennym! DYPLOM+WIEDZA+KWALIFIKACJE ZAWODOWE ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY! !!! Rezerwuj miejsce: www.zak.edu.pl/formularz Długa 32/5, 523214361
Zapisy on-line! Zapraszamy do Żaka w Mławie - Zdjęcia do ogłoszenia
Myślisz nad poszerzeniem swoich kwalifikacji zawodowych? Chcesz się rozwijać? Zrób to z Żakiem i już dziś zarezerwuj sobie miejsce !! http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Sprawdź naszą ofertę edukacyjną na: http://mlawa.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie
Zostań Informatykiem! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań INFORMATYKIEM! Dzięki temu kierunkowi będziesz mieć otwarte drzwi na rynku pracy! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul. Kościuszki 17 ,Tel.44 635 07 61 Wejdź na http://www.zak.edu.pl/pl/formularz i zarezerwuj sobie miejsce!
Ogłoszenia 2721 do 2740 z 9720
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)