Razem 261 788 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Pomagaj innym! Zostań Terapeutą ds. uzależnień! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz znaleźć ciekawą pracę z ludźmi dającą mnóstwo satysfakcji? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, zapisz się na kierunek Terapeuta ds. uzależnień.Wiele zajęć z psychologii i socjologii, pozwala zdobyć wiedzę, którą można wykorzystywać w życiu codziennym. Dyplom daje możliwość szukania pracy w różnego rodzaju ośrodkach pomagających osobą uzależnionym. ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
14.05.2016 15:54
Cena: 20 Zł.
O

Użytkowników drogi (eres), masz

Użytkowników drogi (eres), masz - Zdjęcia do ogłoszenia
: -Potrzebujesz pieniędzy na finansowanie projektów -Potrzebujesz pieniędzy na budowę, projektu rolniczego, umorzenia kredytu -Potrzebujesz pieniędzy do podwyższenia kapitału -Potrzebujesz pieniędzy na krótko, średnio i inwestycji długoterminowych Nie wahaj się. Skontaktuj się z nami. Roczna stopa 2,5 do 5% z bardzo elastyczne warunki. -Profesjonalny ... więcej »
Prosta, Nietypowa Metoda Zarabiania Pieniędzy Dla Każdego - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zarabiać przez internet? Mam dla Ciebie nietypowe rozwiązanie, dzięki któremu raz na zawsze podniesiesz znacząco swoje dochody! Ponadto oszczędzisz wiele czasu i pieniędzy oraz osiągniesz to, o czym wszyscy marzą. Wystarczy, że poznasz ekspercką wiedzę jak zarabiać. Już dzisiaj dołącz do osób, które zarabiają i zamów darmowy, 7-dniowy kurs interneto ... więcej »
13.05.2016 16:14
Cena: 199 Zł.
O

CUKIERNIK- BLUE EDUCATION

CUKIERNIK- BLUE EDUCATION - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs cukiernictwa kierowany jest do osób, które chciałyby poszerzyć swoje umiejętności związanych z produkcją wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych. Nauka w naszej szkole trwa 1.5 roku tj. 3 semestry w systemie zaocznym. W BLUE naukę możesz rozpocząć od semestru letniego (wrzesień) lub od semestru zimowego ( luty). Nabór prowadzimy przez cały rok! ... więcej »
13.05.2016 15:39
O

Piątek 13-tego z ŻAKiem :)

Piątek 13-tego z ŻAKiem :) - Zdjęcia do ogłoszenia
Zamień przysłowiowego pecha w szczęście! Odmień swoje życie już dziś! Przyjdź do ŻAKa a pomożemy Ci uczynić piątek 13-tego szczęśliwym! Dołącz do najlepszych już dziś! Przy zapisie do szkoły dziś i jutro rozdajemy bilety do kina!!! zak.edu.pl/formularz Promocja tylko dla nowych słuchaczy.
Kurs Wizualizacja i Prezentacja Danych z MS Excel i MS P.P - Zdjęcia do ogłoszenia
Opis szkolenia: Cognity serdecznie zaprasza na Kurs Wizualizacja i Prezentacja Danych z MS Excel i MS PowerPoint, który odbędzie się w dniu 9-10 czerwca 2016 w Krakowie. Szkolenie Wizualizacja i Prezentacja Danych z wykorzystaniem programów Excel i PowerPoint jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą zdobyć umiejętno ... więcej »
13.05.2016 15:33
Cena: 149 Zł.
O

Zostań masażystą w jeden rok!

Zostań masażystą w jeden rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Poznaj techniki masażu i zdobądź ATRAKCYJNY zawód! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 ,Tel.44 635 07 61 Rekrutacja rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca, wejdź na WYPEŁNIJ FORMULARZ NA STRONIE: www.zak.edu.pl/formularz ODDZWONIM ... więcej »
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? - Zdjęcia do ogłoszenia
Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
Szkoły medyczne w Żaku w Wołominie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zajmować się opieką nad innymi, pomagać osobom chorym i niesamodzielnym. Nie masz problemu z opieką nad nimi i organizacją ich czasu, lub chciałbyś profesjonalnie zając się masażem, leczniczym i relaksującym. Otworzyliśmy specjalnie dla Ciebie kierunki medyczne: • Opiekun Medyczny • Rejestratorka Medyczna • Opiekun w Domu Pomocy Społecznej • Opi ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Nie płać za czesne! Zapisz się do DARMOWEJ Szkoły dla Dorosł - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja letnia w Żaku trwa! Startujemy już 26 września! Zapisz się już teraz: www.zak.edu.pl/formularz • DARMOWE KIERUNKI • ZAJĘCIA W TRYBIE ZAOCZNYM • GWARANCJA BRAKU OPŁAT • ZNŻKI U 1500 PARTNERÓW W CAŁEJ POLSCE! ZAPRASZAMY! Ul. Długa 32/5, 523214361
REKLAMA
REKLAMA
Zapisz się do LO! Nie trać czasu! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zdobyć wykształcenie średnie i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Wykorzystaj szansę BEZPŁATNEJ NAUKI, którą daję Ci Żak i zapisz się już dziś! www.zak.edu.pl/formularz Absolwentów gimnazjum i 8-letniej szkoły podstawowej zapraszamy do rozpoczęcia nauki na 1. Semestrze LO dla Dorosłych! Uwaga! ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ! Macie niepo ... więcej »
Internetowa rekrutacja w Szkole ŻAK w Mławie trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Internetowa rekrutacja w Szkole ŻAK w Mławie trwa! ZAPISZ SIĘ ON-LINE: www.zak.edu.pl/formularz Semestr rozpoczyna się już we wrześniu, a więc nie zwlekaj z podjęciem decyzji, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH JESZCZE DZIŚ! Tylko w Żaku nie pobieramy ŻADNYCH UKRYTYCH OPŁAT, A W OFERCIE ZNAJDZIESZ CAŁKIEM DARMOWE KIERUNKI! Maturzysto, nie czekaj na wyniki matur. ... więcej »
12.05.2016 18:44
Cena: 25 Zł.
O

Kursy językowe, Angielski Tarchomin, Wakacje

Kursy językowe, Angielski Tarchomin, Wakacje - Zdjęcia do ogłoszenia
Witamy serdecznie Już czas pomyśleć o wakacjach! Proponujemy Ci intensywny kurs nauki języka w wybranym wakacyjnym miesiącu, do wyboru : lipiec, sierpień. Oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Zajęcia będą się odbywać 2 lub 3 razy w tygodniu, w mini grupach (3-6 osób), po 2 godziny. Cena kursu : 400 PLN W ... więcej »
12.05.2016 18:39
Cena: 25 Zł.
O

Wakacyjne kursy językowe! TARCHOMIN

Wakacyjne kursy językowe! TARCHOMIN - Zdjęcia do ogłoszenia
Witamy serdecznie – Już czas pomyśleć o wakacjach! Proponujemy Ci intensywny kurs nauki języka w wybranym wakacyjnym miesiącu, do wyboru : lipiec, sierpień lub wrzesień. Oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Zajęcia odbywać się będą od wtorku do czwartku w godzinach popołudniowych. Cena kursu : 400 PLN ... więcej »
Skończyłeś szkołę? I co dalej? - Zdjęcia do ogłoszenia
Jakieś pomysły? My zapraszamy do Żaka ... rekrutacja letnia trwa! Zapisy w sekretariacie szkoły przy ul. Kościuszki 17 Bełchatów lub on-line: www.zak.edu.pl/formularz
Skończyłeś szkołę i co dalej? - Zdjęcia do ogłoszenia
Skończyłeś szkołę i co dalej? Ucz się w największej sieci szkół dla dorosłych w Polsce i zdobądź tytuł zawodowy całkowicie za darmo! W naszej ofercie znajdują się kilkadziesiąt kierunków w szkołach policealnych oraz liceum dla dorosłych! Rezerwacja online: www.zak.edu.pl/formularz Tylko u nas otrzymujesz pisemną gwarancję jakichkolwiek ukrytych o ... więcej »
12.05.2016 15:26
O

Nauka i praca jednocześnie?

Nauka i praca jednocześnie? - Zdjęcia do ogłoszenia
W Żaku to nie problem! Zwiększ swoje kwalifikacje i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Zdobądź zawód, którego nie ma nikt w Legnicy! I to zaledwie w 10 m-cy! Oferujemy szeroką listę policealnych kierunków jednorocznych: Grafika komputerowa, Florysta, Trener personalny - NOWOSĆ, Dekorator wnętrz, Konsultant ds. żywienia, Opiekunka środowiskowa – NOW ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
Agent ubezpieczeniowy – 10 miesięczny kurs zawodowy, zaoczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Agent ubezpieczeniowy to osoba fizyczna, prawna lub podmiot gospodarczy nie mający osobowości prawnej, została upoważniona do zawierania umów w jej imieniu na rzecz tego zakładu lub do pośredniczenia przy ich zawieraniu. Agent działa zgodnie z prawem, dochowując tajemnicy zawodowej Rezerwuj miejsce online: zak.edu.pl/formularz - ODDZWONIMY DO CIEBIE! ... więcej »
Oświęcim
+48663771253
Już za chwileczkę, letnia rekrutacja się rozkręci - Zdjęcia do ogłoszenia
STARTUJEMY Szykujemy mega nowości w letniej rekrutacji! Szkoły Medyczne – technik masażysta, opiekun medyczny! Kierunki Artystyczne – bibliotekarz, animator kultury! Szkoły Policealne Dwuletnie: technik opiekun w domu pomocy społecznej Szkoły Jednoroczne: asystent ds. księgowości, agent ubezpieczeniowy, ekspedytor, ogrodnik terenów zielonych, przedsta ... więcej »
Oświęcim
+48663771253
12.05.2016 14:53
Cena: 450 Zł.
O

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi, który odbędzie się w dniu 6 czerwca 2016 w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • pracują na co dzień z prezentacjami multimedialnymi, • chcą tworzyć nieszablonowe prezentacje multimedialne, • chcą poznać działanie programu PREZI. Po szkoleniu Tworzenie prezentacji w Prezi będzi ... więcej »
Ogłoszenia 2741 do 2760 z 9644
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)