Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Tychy - Kursy na wózki widłowe, unoszące już od 120 zł. - Zdjęcia do ogłoszenia
Zrób uprawnienia na urządzenia transportu bliskiego, które pozwalają przewozić najcięższe ładunki. Polecamy kursy: - kursy operatora podestów ruchomych przejezdnych koszowych na pojazdach – 399 zł. - kierowca wózków widłowych - 299 zł. - operator wózków unoszących (transpaletki) - 120 zł. Wszystkie kursy możesz zakończyć egzaminem państwowym przed komi ... więcej »
Rozwiązują Ci grupę? Mamy na to sposób! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twój kierunek w innej szkole został rozwiązany, a Ty nie wiesz co ze sobą zrobić? Wszystko było pięknie, dopóki nie zostały wprowadzone dodatkowe opłaty? Znamy ten problem bardzo dobrze. U nas znajdziesz miejsce dla siebie i swoich oczekiwań. Zapisy on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZAPRASZAMY!!! Centrum Nauki i Biznesu ,,Żak” Ul. 9 maja 26
Zmień kwalifikacje zawodowe i znajdź wymarzoną pracę! - Zdjęcia do ogłoszenia
Skorzystaj z szansy na szybką i skuteczną zmianę kwalifikacji lub poszerzenie aktualnych! Zapraszamy do nauki na kierunkach: - biomasaż (fizjoterapia) - przedstawiciel handlowy - wizażystka/stylistka - rejestratorka medyczna - instruktor fitness Chcesz wiedzieć więcej? Rezerwuj miejsce przez formularz online: www.zak.edu.pl/formularz – oddzw ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Poznaniu 16,17,18,19 października 2015 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci ot ... więcej »
23.09.2015 22:37
O

Praca dla Pań

Bardzo dobrze płatna praca dla pań w wieku 18-40 lat w Niemczech. Zarobki od 4 tys zł tyg. Pomagamy załatwić przejazd. Darmowe wyżywienie. Więcej informacji magda.magda@179Onet.pl lub +4915216951737
AGENT CELNY- dyplom w 10 miesięcy! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
To ceniony i perspektywiczny kurs. Agent celny jest zawodem solidnym, którego wykonywanie może dać wiele satysfakcji. Nasz kurs na agenta celnego w ramach jednorocznej szkoły policealnej obejmuje wszystkie zagadnienia niezbędne do zdobycia właściwych kwalifikacji. Dzięki temu absolwenci mogą starać się o pracę w zawodzie agent celny. Kurs jest dostępny w wyb ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
FIZJOTERAPIA- dyplom w 10 miesięcy! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Uwaga! Tylko teraz! Rabat 30% Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZAOCZNIE! BEZ MATURY! DARMOWE ZAŚWIADCZENIA! DARMOWE LEGITYMACJE! Program nauczania: Anatomia, fizjologia i fizjopatologia Kinezyterapia Podstawy fizykoterapii klinicznej Teoria masażu Pracownia masażu – ćwiczenia Metodyka i systematyka ćwiczeń Psychologia człowieka chore ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Ostatnia szansa na zapis! Ostatnie wolne miejsca! ŻAK - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie czekaj dłużej! Zapisz się do ŻAKa w ciągu minuty: www.zak.edu.pl/formularz DARMOWE KIERUNKI! DARMOWE ZAŚWIADCZENIA! DARMOWE LEGITYMACJE! Zaocznie, Bez matury! Sprawdź naszą ofertę edukacyjną: www.bydgoszcz.zak.edu.pl UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Nauka ZA DARMO+pakiet korzyści Żak Bydgoszcz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja do DARMOWYCH SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH NADAL TRWA! Sprawdź naszą ofertę edukacyjną: www.bydgoszcz.zak.edu.pl • Rabaty u 1500 partnerów w całej Polsce! • Nieodpłatne zaświadczenia do ZUS, MOPS! • Legitymację uprawniającą do zniżek! • Uprawnienia Szkół publicznych! • Nauka w trybie zaocznym! • Współpraca z fachową kadrą dydaktyczną! UWAGA! ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
23.09.2015 16:02
Cena: 499 Zł.
O

Sieradz - Kurs na żurawie przeładunkowe HDS.

Sieradz - Kurs na żurawie przeładunkowe HDS. - Zdjęcia do ogłoszenia
Zrób uprawnienia na urządzenia transportu bliskiego, które pozwalają przewozić najcięższe ładunki. Polecamy kursy: - operator żurawi przeładunkowych HDS-ów (hydraulicznych dźwigów samochodowych) – cena 499 zł. (+152 zł. egzamin UDT). - kursy operatora podestów ruchomych przejezdnych koszowych na pojazdach – 399 zł. - operator podestów ruchomych wolnobi ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
23.09.2015 16:00
O

Teraz twój ruch…

Teraz twój ruch… - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy wiesz, że zdobycie średniego wykształcenia zwiększy twoje szanse na rynku pracy? Ukończenie szkoły średniej to w dzisiejszych czasach absolutne minimum! Twoje życie zależy od Ciebie! Nie pozwól by ktoś decydował o nim! Proponujemy Ci zdobycie średniego wykształcenia w systemie zaocznym! Dostaniesz legitymacje szkolną i wszystkie potrzebne zaświad ... więcej »
Cała Polska
+48627676840
Angielski z dojazdem - język ogólny, biznesowy, kursy matura - Zdjęcia do ogłoszenia
Mobile ENGLISH to sieć szkół językowych zajmujących się organizowaniem indywidualnych zajęć z języka angielskiego w domach i miejscach pracy naszych Słuchaczy na terenie Warszawy i okolic. Zajęcia mogą odbywać się we wskazanym miejscu od poniedziałku do niedzieli od 7.00 do 22.00. Uczymy na każdym poziomie językowym: język ogólny, język biznesowy, język spec ... więcej »
Cała Polska
+48501960717
Zyskaj specjalność w zawodzie Przedstawiciel Handlowy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy? Zwiększ swoje szanse! Poszukiwany na rynku zawód! Zapisz się już dziś przez formularz online:www.zak.edu.pl/formularz Jest to kierunek, na którym zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu budowy strategii przedsiębiorstwa, prowadzenia rozmowy handlowej, organizacji pracy sprzedawcy i zarządzania nią. Rekrutacja letnia tr ... więcej »
Rekrutacja w szkole dla dorosłych kończy się - Zdjęcia do ogłoszenia
Pospiesz się, bo rekrutacja w ŻAKU dobiega końca. Masz skoczone 18 lat? Możesz podnieść kwalifikacje. Nie ważne ile masz lat, dorośli też mogą sie uczyć. Zapraszamy! Ostatnie miejsca na: - agent celny, przedstawiciel handlowy, terapeuta ds. uzależnień, fizjoterapeuta, biomasażysta, ekspedytor, fryzjer damski - kosmetyczka - opiekunka środowsikowa - ... więcej »
23.09.2015 11:59
O

Legitymacja? To nie problem!

Legitymacja? To nie problem! - Zdjęcia do ogłoszenia
A może przydadzą Ci się zniżki na PKP/PKS, a przy okazji u kilkuset naszych Partnerów? Rozwiązanie jest tylko jedno – zapisz się do Żaka w ciągu minuty online i ciesz się wszystkimi przywilejami: www.zak.edu.pl/formularz - to bardzo proste! Bełchatów Ul.9 maja 26 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
23.09.2015 11:22
Cena: 99 Zł.
O

Pracownik ds. osobowych - CNiB Żak Mława

Pracownik ds. osobowych - CNiB Żak Mława - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy w biurze jednak bez rezultatów? Brak Ci odpowiednich kwalifikacji? A może chcesz uzupełnić swoją wiedzę o odpowiednią wiedzę praktyczną? Dzięki Nam jest to możliwe! Poszerzysz wiedzę o:język angielski ,elementy psychologii, laboratorium komputerowe, marketing, mikro i makro ekonomia, etyka zawodu, prawo pracy, negocjacje, ekonomika i organiza ... więcej »
REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA - Zdjęcia do ogłoszenia
Ogólnopolska sieć Szkół Policealnych Żak zaprasza wszystkich chętnych do podjęcia darmowej nauki i zdobycia fachowej wiedzy zawodowej. REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! Proponujemy naukę na kierunkach dwuletnich: - Administracja- za darmo - Rachunkowość- za darmo - BHP – za darmo - Technik ochrony fizycznej osób i mienia za darmo - Opiekunka środ ... więcej »
Cała Polska
+48447260078
23.09.2015 10:25
O

Opiekunka środowiskowa!

Opiekunka środowiskowa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Kierunek Opiekunka środowiskowa umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacj ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
23.09.2015 06:54
Cena: 1 Zł.
O

Prawo jazdy na Ukrainie - kompleksowa pomoc

Prawo jazdy na Ukrainie, Ukraina prawo jazdy Oferuję kompleksową pomoc w zakresie uzyskania legalnego prawa jazdy na Ukrainie w mieście Charków. Po szczegółowe informację proszę o kontakt poprzez jeden z poniższych sposobów. kontakt: email: prawojazdyukr@mail.ua tel: +380508644509 facebook - nazwa uzytkownika: piotr szczygiel kharkiv adres facebook: www.facebook.com/piotr.szczygiel.kharkiv gadugadu - 54760380 viber,whatsapp - po dodaniu mojego numeru telefonu do listy kontaktow
Sprawdź ofertę ŻAKa! Startujemy 26. Września! - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz jeszcze szansę na rozpoczęcie nauki we Wrześniu! Zarezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz i zyskaj STATUS SŁUCHACZA! • Wydajemy legitymacje i zaświadczenia • Zajęcia w trybie zaocznym • BEZPŁATNE kierunki • Nie wymagamy matury! Start zajęć już 26. Września! Sekretriat: ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Ogłoszenia 2741 do 2760 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)