Razem 259 151 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Pomoc w pisaniu a nie  kopiowanie! RABATY - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy pomoc w stworzeniu twojej własnej autorskiej pracy magisterskiej i innej poczynając od planu pracy kończąc na statystykach i opracowaniach badań. Wszystkie prace pisane są od podstaw, posiadają przypisy i bibliografię oraz spełniają formalne kryteria wymagane w pracy naukowej. Cena pracy i warunki odbioru zależą od konkretnego tematu pracy i term ... więcej »
Cała Polska
+48570164710
Bezpłatne kursy dla mieszkańców woj. pomorskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Międzynarodowe Centrum Doskonalenia Kadr Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „POMORSKA GIEŁDA KWALIFIKACJI”, którego celem jest nabycie wyższego poziomu umiejętności, kompetencji lub kwalifikacji kluczowych na rynku pracy (językowych i cyfrowych). Projekt skierowany jest do mieszkańców całego województwa pomorskiego. W ramach projektu organizowane ... więcej »
Pomorskie
+48699670304
Na świecie nie ma zbyt wielu profesjonalistów w zawodach medycznych, dzięki temu osoby pracujące na takim stanowisku mogą cieszyć się wysokimi zarobkami oraz łatwością znalezienia pracy. W naszej szkole możesz kształcić się bezpłatnie na kierunku opiekun medyczny! Więcej na ten temat dowiecie się tu: http://bit.ly/opiekun_medyczny_zak UL. Kościuszki 17 Bełchatów Tel. 44 635 07 61
Łódzkie
+48446350761
Wakacyjny kurs rysunku odręcznego 2018 w Pracowni Rysunku - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy osoby zainteresowane kandydowaniem na studia lub sprawdzeniem się w meandrach rysunku odręcznego w trakcie kursu wakacyjnego 2018. Kierunki Architektura, Krajobraz, Wzornictwo, Wnętrza, Digital Painting. W kursie rysunku uczestniczą osoby przede wszystkim początkujące. Zajęcia pozwalają nie tylko poznać arkana tej pięknej sztuki w zakresie arch ... więcej »
„Sklep dla zielonych” to nowy i ciekawy kurs online, który został ostał zaprojektowany i stworzony przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie programistyczne oraz w pracy z marketingiem. „Sklep dla zielonych” jest skierowany tak naprawdę do każdego- do tych bez żadnej wiedzy, oraz do tych co już maja jakieś pojęcie. Program kursu jest skonstruowany w taki sposób, aby korzystać z niego mogły zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z WordPressem od p ... więcej »
07.05.2018 13:18
Cena: 599 Zł.
O

Kurs stylizacji paznokci - Gliwice

Kurs Stylizacji Paznokci ma na celu przekazanie naszym słuchaczom umiejętności wykonywania profesjonalnego manicure i przygotowanie do zawodu manicurzystki. Kurs realizowany jest w formie warsztatowej. Certyfikat Każdy kursant otrzymuje zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu. Program kursu : 1. Budowa paznokcia i choroby płytki paznokciowej 2. Omówienie zasad i metod pielęgnacji dłoni i paz ... więcej »
07.05.2018 13:15
Cena: 549 Zł.
O

Kurs masażu - Gliwice

Profil uczestnika kursu W kursie masażu uczestniczą osoby, które nie posiadają doświadczenia oraz osoby, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje i nabyć nowe umiejętności. Nasi kursanci to m.in. osoby związane z branżą medyczna, sportową czy kosmetyczną. Indywidualne podejście Zajęcia na kursie masażu prowadzone są w specjalnie przygotowanych salach. Trenerzy to osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie. Małe grupy kursowe ... więcej »
07.05.2018 13:12
Cena: 499 Zł.
O

Kurs CorelDraw - Gliwice

Program kursu : Interfejs programu CorelDraw: - obszar roboczy programu Tworzenie nowych rysunków, zapisywanie i otwieranie Powiększanie i przewijanie widoku strony Cofanie i odtwarzanie wprowadzanych poleceń Praca ze stronami i narzędziami układu: - parametry strony - dokumenty wielostronicowe - szablony Podstawowe narzędzia do rysowania: - rysowanie prostych obiektów – prostokątów i kwadratów, elips i okręgów, wielokątów i gwiazd, spiral i ... więcej »
07.05.2018 13:06
Cena: 499 Zł.
O

Kurs rejestratorka medyczna - Gliwice

Profil uczestnika kursu Kurs przeznaczony jest dla osób pracujących lub zamierzających podjąć pracę w ośrodkach medycznych, zarówno państwowych jak i prywatnych gabinetach i specjalistycznych klinikach. *** KURS TRWA 30 GODZIN DYDAKTYCZNYCH *** Jakie umiejętności nabędzie uczestnik kursu? Absolwent kursu będzie przygotowany do samodzielnego wykonywania pracy jako rejestratorka medyczna. Nauczy się zasad obsługi klienta. Nabędzie również umiejęt ... więcej »
07.05.2018 13:01
Cena: 599 Zł.
O

Kurs kadrowo-płacowy - Gliwice

Profil uczestnika kursu Osoba, która pracuje lub ma w planach pracę w działach kadrowych oraz płacowych. Osoby, które chcą poszerzyć swoje umiejętności oraz podnieść kwalifikacje, a także osoby, które z tą tematyką nie mają styczności na co dzień, ale interesuje ich i w przyszłości planują przekwalifikowanie się oraz zmianę pracy oraz jej specyfikacji. Indywidualne podejście Zajęcia realizowane są w małych grupach, co pozwala trenerowi na bezpośre ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Technik rachunkowości potrzebny jest w każdej dużej firmie. Czy wiecie, że nasz kraj jest największym centrum outsourcingowych usług rachunkowych w Europie? Ucz się na kierunku Technik rachunkowości i zostań specjalistą w tej dziedzinie Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Centrum Nauki i Biznesu „Żak” Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel. 44 635 07 61
Łódzkie
+48446350761
Instruktor ds. terapii uzależnień – zawód w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zajmować się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu, nikotyny, leków? Zapisz się na kierunek Instruktor ds. terapii uzależnień. Rozpocznij pracę w poradniach uzależnień, specjalistycznych oddziałach, szpitalach dla osób uzależnionych oraz w izbach wytrzeźwień Sprawuj doraźną opiekę nad osobami w stanie upojenia alkoholowego ... więcej »
07.05.2018 00:53
Cena: 18 Zł.
O

Pomoc w pisaniu a nie kopiowanie! RABATY

Pomoc w pisaniu a nie  kopiowanie! RABATY - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy pomoc w stworzeniu twojej własnej autorskiej pracy magisterskiej i innej poczynając od planu pracy kończąc na statystykach i opracowaniach badań. Wszystkie prace pisane są od podstaw, posiadają przypisy i bibliografię oraz spełniają formalne kryteria wymagane w pracy naukowej. Cena pracy i warunki odbioru zależą od konkretnego tematu pracy i term ... więcej »
Cała Polska
+48570164710
Sklep dla zielonych” jest ogólnodostępnym kursem online, zaprojektowanym i ułożonym doświadczoną grupę ludzi działających w branży marketingowej oraz od ponad jakiegoś czasu. Kurs nauczy jak utworzyć internetową stronę www oraz prowadzić sklep online i skierowany jest do każdego, zarówno tych mających już jakieś doświadczenie w branży, jak i kompletnych laików Ponad to, dzięki odpowiednim posiadanym narzędziom i dobrze ułożonemu programowi, kursanci mogą ... więcej »
06.05.2018 11:32
O

Kurs Językowy Opole

Http://www.opole.kursy-jezykowe.edu.pl
Cała Polska
+485030009999
06.05.2018 10:15
O

Kursy Językowe w Opolu

Super szybka metoda nauki Języka w Opolu
06.05.2018 10:14
O

Kursy Językowe Opole

Najskuteczniejsze kursy nauki języka obcego w Opolu.
Zdobądź zawód – Biomasażysta! - Zdjęcia do ogłoszenia
Anatomia, fizjologia i fizjopatologia a także teoria masażu połączona z zajęciami praktycznymi. Nauka nowego zawodu w jeden rok tylko w Żaku! Zapisz się już dziś! Zdobądź potrzebne kwalifikacje i umiejętności. Zgłoś się do nas przez internet i rezerwuj miejsce dla siebie. Decyduje kolejność zgłoszeń: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Zapraszamy! Ce ... więcej »
04.05.2018 11:10
O

Start rekrutacji w ŻAKu

Drodzy Państwo, W ŻAKu rozpoczęła się właśnie rekrutacja do szkół policealnych, medycznych oraz liceum ogólnokształcącego. Zachęcamy Wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą bogatą ofertą https://bydgoszcz.zak.edu.pl/oferta oraz do zapisania się poprzez formularz kontaktowy https://bydgoszcz.zak.edu.pl/zapisz-sie-online?city=7 lub stacjonarnie w naszym sekretariacie na ul Długiej 32/5. Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie zwlekaj i zat ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
523214361
01.05.2018 10:24
Cena: 1 Zł.
O

Wyrobienie prawa jazdy na Ukrainie

Wyrobienie prawa jazdy na Ukrainie ( Kijów,Desianski). Znajomość języka ukrainskiego nie jest wymagana(tłumacz). Kategorie: A,A1,B,B1,BE,C,CE,D,DE oraz T. Z zameldowaniem tymczasowym na okres 12 miesięcy oraz z zaśw.lekarskim ważnym rok. Cena od 1400 usd za kat B. Każda dodatkowa kategoria 300 usd. Możliwość uzyskania danej kategorii zależy od już posiadanych kategori na prawie jazdy. Informacji udzielam jedynie telefonicznie. Adam tel : 793 578 135
Ogłoszenia 261 do 280 z 8451
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)