Razem 258 886 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Ostatnia szansa na zapis do ŻAKa! Możesz jeszcze dołączyć do - Zdjęcia do ogłoszenia
Spiesz się! Ostatnie wolne miejsca w ŻAKu! Rezerwuj on-line: www.zak.edu.pl/formularz • Jednoroczne i Dwuletnie Szkoły Policealne • Szkoły medyczne • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Sprawdź pełną ofertę: www.bydgoszcz.zak.edu.pl Bydgoszcz, ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Technik BHP za darmo w 1,5 roku! Zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik BHP za darmo w 1,5 roku! Zapisz się już dziś! Szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę? Specjalista, inspektor, czy szkoleniowiec ds. BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) to dziś osoby niezbędne w każdej prężnie działającej firmie! W przeciągu 1,5 roku całkowicie ZA DARMO możesz zdobyć tytuł technika oraz zapewnić sobie dobrą pracę i atrakcyj ... więcej »
RADOMSKO - kurs - Magazynier z obsługą wózka widłowego. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy, potrzebujesz się przekwalifikować lub zwiększyć swoje umiejętności? Teraz mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Szkolenie: Magazynier z obsługą wózka widłowego. Koszt całego szkolenia to 800 zł. Na całość szkolenia składają się: - egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego 152 zł. - badania lekarskie, lekarza medycyny pracy – 40 zł ... więcej »
Web: jgl.pl
02.03.2016 14:25
Cena: 299 Zł.
O

Kurs wózki widłowe - Radomsko - Częstochowa.

Kurs wózki widłowe - Radomsko - Częstochowa. - Zdjęcia do ogłoszenia
W naszej firmie JGL LOGISTICS Wojtysiak Sp. J. uprawnienia zrobiło już mnóstwo osób, które obecnie zatrudnione są w kraju lub za granicą. Nasi instruktorzy posiadają bogatą wiedzę i umiejętności, którymi chętnie dzielą się z kursantami podczas zajęć, przekazując wiadomości w zrozumiały i czytelny sposób. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na kurs kierowc ... więcej »
Web: jgl.pl
Zimowa Rekrutacja w Żaku? Oczywiście że TAK ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ucz się w największej sieci szkół dla dorosłych w Polsce i zdobądź tytuł zawodowy technika całkowicie za darmo! W naszej ofercie znajduje się kilkanaście kierunków w szkołach policealnych oraz liceum dla dorosłych! Sprawdź naszą ofertę na www.mlawa.zak.edu.pl Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Mława ul. Sienkiewicza 4 Nie czekaj! Już dziś zarezerwuj ... więcej »
Zostań Opiekunem Medycznym w rok! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – OPIEKUN MEDYCZNY - gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Rekrutacja nadal trwa!!! Zapisz się online: zak.edu.pl/formularz JAKO JEDYNA SZKOŁA POLICEALNA W POLSCE NIE POBI ... więcej »
01.03.2016 16:49
O

Technik Informatyk !

Technik Informatyk ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Od dziecka jesteś molem komputerowym! Odkryj świat informatyki z nami! Tylko u nas technik informatyk zupełnie ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Katowice ul. 3 maja 33/1 UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://www.zak ... więcej »
Ostatnia szansa na zapis do  ZAOCZNEJ, DARMOWEJ Szkoły dla D - Zdjęcia do ogłoszenia
Uwaga!!! Ostatnie dni rekrutacji! Nie strać swojej szansy! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz ADMINISTRACJA, RACHUNKOWOŚĆ, OPIEKUN MEDYCZNY, FLORYSTYKA, INFORMATYKA, BHP, KOSMETYKA, BIOMASAŻ , KONSULTANT DS. ŻYWIENIA, TERAPEUTA DS. UZALEŻNIEŃ, DEKORATOR WNĘTRZ • Nie wymagamy matury! • Bezpłatne kierunki- 0 opłat dodatkowych! • Legitymac ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Rekrutacja w Żaku trwa! Zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do Centrum Nauki i Biznesu Żak w Bełchatowie! Możesz uczyć się za darmo i korzystać ze zniżek w całej Polsce! Dostaniesz nie tylko legitymację szkolną ale i unikatową kartę słuchacza! Nie czekaj zarezerwuj sobie miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz
Zostań FLORYSTĄ w rok za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód florysty i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, tworzenia bukietów, a także pielęgnacji roślin. Rekrutacja trwa!!! Zapisz się on-line: http://www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!!! NIE POBIERAMY Ż ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Otwartym: AKADEMIA TRENERA – 2 DNI Cel szkolenia: Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do roli trenera. Uczestnicy szkolenia: • Dowiedzą się, jak przygotować się do poprowadzenia efektywnego i interesującego szkolenia. • Poznają różnorodne narzędzia i metody szkoleniowe. • Nauczą się, jak zbudować dobry system komunikacji z uczestnikami oraz jak motywować ich do aktywnego uczestnictwa. • Dowiedzą się, ... więcej »
HIT W ŻAKU! Opiekun medyczny ZA DARMO! Zapisy trwają! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie przegap swojej szansy i zapisz się na jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków z oferty edukacyjnej ŻAKa! Opiekun medyczny- Nauka trwa Tylko 10 miesięcy! Tylko w Żaku- ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY- Z GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT! Uwaga! Pozostały ostatnie wolne miejsca! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Długa 32/5, Bydgoszcz, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Ostatnia szansa na zapis! Ostatnie wolne miejsca! ŻAK - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie czekaj dłużej! Zapisz się do ŻAKa w ciągu minuty: www.zak.edu.pl/formularz DARMOWE KIERUNKI! DARMOWE ZAŚWIADCZENIA! DARMOWE LEGITYMACJE! Zaocznie, Bez matury! Sprawdź naszą ofertę edukacyjną: www.bydgoszcz.zak.edu.pl UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
29.02.2016 15:37
O

Nauka i praca jednocześnie?

Nauka i praca jednocześnie? - Zdjęcia do ogłoszenia
W Żaku to nie problem! Zwiększ swoje kwalifikacje i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Zdobądź zawód, którego nie ma nikt w Legnicy! I to zaledwie w 10 m-cy! Oferujemy szeroką listę policealnych kierunków jednorocznych: Grafika komputerowa, Florysta-NOWOSĆ, Dekorator wnętrz, Konsultant ds. żywienia, Opiekunka środowiskowa – NOWOŚĆ, Terapeuta ds. uzależ ... więcej »
Cała Polska
+48768567419
29.02.2016 14:22
O

Podejmij wyzwanie z Żakiem

Podejmij wyzwanie z Żakiem - Zdjęcia do ogłoszenia
Rwa zimowa rekrutacja w ŻAKU. Nie przegap swojej szansy. Zapisz się i zdobądź ciekawy zawód lub podnieś swoje kwalifikacje. Nie musisz czekać z tą decyzją do września. Popularne kierunki: bhp administracja ochrona fizyczna osób i mienia informatyka Brak wpisowego i ukrytych kosztów Elektroniczna rezerwacja miejsc :) ZAPRASZAMY
Cała Polska
+48552759666
Potrzebujesz zaświadczenia do instytucji? - Zdjęcia do ogłoszenia
A może przydadzą Ci się zniżki na PKP/PKS, a przy okazji u kilkuset naszych Partnerów? Rozwiązanie jest tylko jedno – zapisz się do Żaka w ciągu minuty online i ciesz się wszystkimi przywilejami: www.zak.edu.pl/formularz - to bardzo proste! Czekamy- Bełchatów, ul. Kościuszki 17 tel.: 44 635 07 61
28.02.2016 01:19
Cena: 614 Zł.
O

Kurs Excel, Word, PowerPoint – łączenie danych

Kurs Excel, Word, PowerPoint – łączenie danych - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs, który odbędzie się w dniu 2 kwietnia 2016 w Warszawie. Szkolenie Łączenie danych pomiędzy programami pakietu MS Office jest dla osób, które: - znają podstawy programów Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, oraz Microsoft Excel, - w trakcie codziennej pracy korzystają z różnych programów pakietu Microsoft Office. ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Zapisz się do naszej szkoły i przyprowadź ze sobą 1 osobę, a otrzymacie voucher na pizzę do wykorzystania w Restauracji Verona w Zamościu! Nauka dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Sprawdź naszą ofertę na: zamosc.zak.edu.pl Nie wymagamy matury! Zapisy online: zak.edu.pl/formularz Szczegóły promocji dostępne w sekretariacie Szkoły ŻAK - ul. Hrubieszowska 12, Zamość. JAKO JEDYNA SZKOŁA POLICEALNA W POLSCE NIE POBIERAMY ŻADNYCH UKRYTYCH OPŁAT I KAR U ... więcej »
27.02.2016 01:22
Cena: 490 Zł.
O

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi. Cognity

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi. Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi, który odbędzie się 10 marca 2016 r. w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: - pracują na co dzień z prezentacjami multimedialnymi, - chcą tworzyć nieszablonowe prezentacje multimedialne, - chcą poznać działanie programu PREZI. Po szkoleniu Tworzenie prezentacji w Prezi będzi ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Rekrutacja do DARMOWYCH ZAOCZNYCH Szkół ŻAK trwa! Zapis on-l - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła dla Dorosłych zaprasza! Zapisz się do ŻAKa w ciągu jednej minuty i zostań naszym Słuchaczem już dziś: WWW.zak.edu.pl.formularz Tylko u nas PISMENA GWARANCJABRAKU OPŁAT • Całkowicie ZA DARMO! • ZAOCZNIE! • BEZ MATURY! Sprawdź pełną ofertę edukacyjną: WWW.bydgoszcz.zak.edu.pl
Cała Polska
+48523214361
Ogłoszenia 2781 do 2800 z 9720
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)