Razem 263 752 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
14.08.2016 23:38
Cena: 100 000 Zł.
O

Jeśli potrzebujesz pożyczki

Jeśli potrzebujesz pożyczki - Zdjęcia do ogłoszenia
niektóre bardzo poważne i szybko Jeśli potrzebujesz pożyczki do stagnacji lub dla różnych potrzeb, prosimy o przesłanie Pytam o kontakt mailowy: (dianalopeza123@gmail.com) do uzyskać kredyt w ciągu 72 godzin.
13.08.2016 19:43
O

Profesjonalne pisanie prac

Profesjonalne pisanie prac - Zdjęcia do ogłoszenia
Napisanie pracy dyplomowej lub zaliczeniowej to czasochłonne i męczące zadanie, dlatego niektórzy decydują się przekazać je innym osobom. Jeżeli pragniesz, aby praca została wykonana na naprawdę dobrym poziomie, to zleć to zadanie firmie PisaniePrac.org. Działamy w branży już od kilku lat, a zatem jesteśmy gotowi podjąć się pisania na każdy temat. W naszy ... więcej »
13.08.2016 07:03
O

Studia w Anglii

Studia w Anglii - Zdjęcia do ogłoszenia
Zamieszkaj oraz zacznij studiować w Londynie, Birmingham i Manchesterze, otrzymując pełne wsparcie finansowe od państwa. Otrzymasz 9000 funtów na naukę oraz 10000-18000 funtów na życie w Londynie rocznie. Zapewniamy pomoc w aplikowaniu na uczelnię oraz pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Studia tylko 2 dni tygodniowo. 30% zniżki na STUDENT OYSTER i COUNCIL T ... więcej »
Rolniku możesz więcej! Sprawdź! - Zdjęcia do ogłoszenia
ROLNIKU!!! Od 30 kwietnia 2016 ziemię rolną może nabyć tylko osoba posiadająca kwalifikację rolnicze! Zapisz się do ŻAKa na darmowy kierunek Technik Turystyki Wiejskiej i uzyskaj uprawnienia do prowadzenia gospodarstw rolnych oraz do uzyskania dopłat unijnych!!! Zajęcia w systemie zaocznym – soboty i niedziele! Bez ograniczeń wiekowych! NIE WY ... więcej »
Bezpłatne szkolenia komputerowe i językowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie Akademia kompetencji ICT i językowych przeznaczona dla osób: - powyżej 25 roku życia - mających co najwyżej średnie wykształcenie - zamieszkujących na terenie województwa lubelskiego - w szczególności osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby niepełnosprawne. W szkoleniach mogą wziąć udział osoby pracujące, bez ... więcej »
Bezpłatne szkolenia zawodowe dla osób niepełnosprawnych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie Sprawni na rynku pracy- projekt przeznaczony jest dla osób: -niepełnosprawnych -bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo -zamieszkujących na terenie lubelskiego, miasta Lublin, krasnostawskiego, lubartowskiego, chełmskiego, miasta Chełm. Oferujemy szkolenia zawodowe: -Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i ele ... więcej »
Nowe rozwiązanie w nauce niemieckiego dla dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówić po niemiecku, to czytaj dalej. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. A może nigdy nie uczyłaś się tego języka? Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość, sposób? Czy masz zdolności języko ... więcej »
Cała Polska
+48575249030
11.08.2016 15:19
Cena: 801 Zł.
O

Kurs Excel Zaawansowany Warszawa

Kurs Excel Zaawansowany Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Zaawansowany, który odbędzie się w dniach 1-2 września w Warszawie. Po szkoleniu Excel Zaawansowany będziesz potrafił: - szybko i pewnie poruszać się po narzędziach i funkcjach Excela - używać zaawansowanych funkcji z kategorii daty i czasu, tekstowych, wyszukiwania, informacyjnych oraz statystycznych, - wyróż ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Technik drogownictwa tylko w Żaku ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli interesujesz się budową i utrzymaniem dróg, autostrad i obiektów mostowych, jesteś cierpliwy i lubisz pracę na świeżym powietrzu, to mamy specjalizację dla Ciebie! Zostań TECHNIKIEM DROGOWNICTWA zupełnie ZA DARMO!!! Zdobądź zawód poszukiwany na rynku pracy! Zapisz się online: zak.edu.pl/formularz Po skończeniu kierunku możesz pracować w fi ... więcej »
Wróciłeś z urlopu? Czas pomyśleć o szkole! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wróciłeś z wakacji? Pomyśl o swojej przyszłości! Zdobądź odpowiednie kwalifikacje i poszerzaj swoje horyzonty! Sprawdź naszą nową ofertę edukacyjną: www.jastrzebie-zdroj.zak.edu.pl Szczególnie polecamy: Florystyka – ZA DARMO Opiekun medyczny – ZA DARMO Technik masażysta – ZA DARMO Technik ochrony fizycznej osób i mienia- ZA DARMO Rejestratorka medy ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
REKLAMA
REKLAMA
11.08.2016 10:46
O

Technik Informatyk:

Technik Informatyk: - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie informatyki i pracuj w wymarzonym zawodzie! Kierunek BEZPŁATNY Okres nauczania: 2 lata PISEMNA GWARANCJA BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce online: www.zak.edu.pl/formularz Lub przyjdź do sekretariatu szkoły: ul. Warmińska 2b Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:44
Cena: 99 Zł.
O

Rejestratorka medyczna + Technik administracji

Rejestratorka medyczna + Technik administracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie medycyny i administracji i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Rejestratorka medyczna: 99zł, czas trwania: 10 miesięcy Technik administracji: KIERUNEK BEZPŁATNY, czas trwania: 2 lata Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na kierunek płatny! ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie BHP i pracuj w wymarzonym zawodzie! Kierunek całkowicie bezpłatny! Okres nauczania: 1,5roku NAUKA KOŃCZY SIĘ EGZAMINEM PAŃSTWOWYM KWALIFIKACJE: Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy PISEMNA GWARANCJA BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce online: www ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
Technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie ochrony i pracuj w wymarzonym zawodzie! Kierunek bezpłatny, okres nauczania: 2 lata ( 4 semestry) PISEMNA GWARANCJA BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce online: www.zak.edu.pl/formularz Lub przyjdź do sekretariatu szkoły: ul. Warmińska 2b Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:37
Cena: 119 Zł.
O

Wizażystka/Stylistka + Technik Usług Kosmetycznych

Wizażystka/Stylistka + Technik Usług Kosmetycznych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie kosmetologii i stylizacji i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Wizażystka/Stylistka: 119zł, czas trwania: 10 miesięcy Technik Usług Kosmetycznych: 89zł , czas trwania: 2 lata Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na tańszy kierunek! Zdobądź ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:35
Cena: 99 Zł.
O

Rejestratorka medyczna + opiekun medyczny

Rejestratorka medyczna + opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie medycyny i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Rejestratorka medyczna: 99zł, czas trwania: 10 miesięcy Opiekun medyczny: KIERUNEK BEZPŁATNY, czas trwania: 10 miesięcy Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na kierunek płatny! Zdobądź dwie kwa ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:32
Cena: 99 Zł.
O

Dekorator wnętrz + florystyka

Dekorator wnętrz + florystyka - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie aranżacji wnętrz i florystyki i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Dekorator wnętrz: 99zł, czas trwania: 10 miesięcy Florystyka: KIERUNEK BEZPŁATNY, czas trwania: 10 miesięcy Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na kierunek płatny! Zdobądź ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 10:30
Cena: 119 Zł.
O

Instruktor ds. terapii uzależnień + Opiekun medyczny

Instruktor ds. terapii uzależnień + Opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie terapii uzależnień i pracuj w wymarzonym zawodzie! W szkole Żak możesz uczyć się na dwóch kierunkach naraz! Instruktor ds. terapii uzależnień: 119zł, czas trwania: 10 miesięcy Opiekun medyczny: KIERUNEK DARMOWY, czas trwania: 10 miesięcy Połącz ze sobą dwa kierunki, a uzyskasz 30% zniżki na kierunek płatny! ... więcej »
Jastrzębie-Zdrój
+48324704092
11.08.2016 00:34
O

PISANIE PRAC NA ZLECENIE

Witam serdecznie, Na przestrzeni ogłoszenia nie da się przekazać wszystkich istotnych informacji, dlatego od razu zapraszam do kontaktu mailowego. Oferuję pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych. Opracowania tworzone przeze mnie są zgodne ze standardami polskich szkół wyższych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu wzorców prac, co pozwala mi właściwie podejść do każdego tematu i problemu naukowego. Pomagam sk ... więcej »
11.08.2016 00:06
O

Pomoc ekspercka zarządz...

Pomoc ekspercka zarządzanie procesowe i optymalizacja procesów zarządzanie projektami prace dyplomowe itp różne możliwości pomocy Witam serdecznie, Na przestrzeni ogłoszenia nie da się przekazać wszystkich istotnych informacji, dlatego od razu zapraszam do kontaktu mailowego. Świadczę usługi fachowych konsultacji w pomocy przy pisaniu prac dyplomowych (inżynierskich, licencjackich, magisterskich), a także innych opracowań dla studentów oraz przedsiębi ... więcej »
Ogłoszenia 2801 do 2820 z 9198
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)