Razem 263 208 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Bezpłatna Szkoła Rodzenia Mama Gaja Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś w ciąży? - Zapisz się już dziś! - do Bezpłatnej Szkoły Rodzenia Mama Gaja we Wrocławiu. Decydując się na naszą Szkołę Rodzenia w ramach NFZ masz zagwarantowane bezpłatnie: kurs edukacji przedporodowej, wizyty patronażowe oraz dyżury położnej środowiskowej. Oprócz tego dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz usług dodatkowych dla kobiet w ciąży lub tuż po ... więcej »
Wrocław
+48530977266
17.06.2016 11:50
Cena: 890 Zł.
O

Kurs Excel Zaawansowany. Kraków.

Kurs Excel Zaawansowany. Kraków. - Zdjęcia do ogłoszenia
Data szkolenia: 2016-06-27 2016-06-28 Opis szkolenia: Po szkoleniu Excel Zaawansowany będziesz potrafił: - szybko i pewnie poruszać się po narzędziach i funkcjach Excela - używać zaawansowanych funkcji z kategorii daty i czasu, tekstowych, wyszukiwania, informacyjnych oraz statystycznych, - wyróżniać formatowaniem dane zawierających konkretne war ... więcej »
Bezpłatna Szkoła Rodzenia Mama Gaja - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś w ciąży? - Zapisz się już dziś! - do Bezpłatnej Szkoły Rodzenia Mama Gaja w Poznaniu. Decydując się na naszą Szkołę Rodzenia w ramach NFZ masz zagwarantowane bezpłatnie: kurs edukacji przedporodowej, wizyty patronażowe oraz dyżury położnej środowiskowej. Oprócz tego dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz usług dodatkowych dla kobiet w ciąży lub tuż po p ... więcej »
Poznań
+48530812811
Technik administracji za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Tylko u nas administracja ZA DARMO! Przyjdź do Żaka i zdobądź tytuł technika administracji ZA DARMO!!! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul .Kościuszki 17, 97-400 Bełchatów WYPEŁNIJ FORMULARZ NA STRONIE: www.zak.edu.pl/formularz ODDZWONIMY DO CIEBIE!
Wyższe kwalifikacje = Lepsza praca ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zastanawiasz się nad zmianą pracy ? Może warto podwyższyć kwalifikacje i zwiększyć szansę na podjęcie lepszej pracy ! Zupełnie ZA DARMO ! rekrutujemy do: - szkoły policealnej NIE WYMAGAMY MATURY ! - SZKOŁY MEDYCZNEJ NIE WYMAGAMY MATURY ! - liceum ogólnokształcącego DLA DOROSŁYCH Pamiętaj! Zawsze jest czas na podniesienie kwalifikacji zawodowych! ... więcej »
Zamość
+48846395144
Chcesz pracować za granicą ale nie masz odpowiedniego wykszt - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz wyjechać i pracować za granicą? Dobry plan, ale nie jedź tam bez konkretnego dyplomu i rzetelnej wiedzy! Poznaj tajniki wybranej specjalności w Żaku! Zdobądź dyplom w rok! Wydajemy suplementy w języku angielskim i niemieckim! Zapisz się w ciągu minuty online i zdobądź wykształcenie: www.zak.edu.pl/formularz - rekrutacja trwa! Zapraszamy! Cent ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
16.06.2016 09:21
Cena: 1 Zł.
O

Ukraina - oferuję pomoc w uzyskaniu prawa jazdy

Ukraina - oferuję pomoc w uzyskaniu prawa jazdy. Kat A,B,B1,BE,C,D,CE oraz T. Cała procedura odbywa się w Kijowie. Znajomość języka nie jest wymagana. Dodatkowe pytania proszę kierować na: +380 730178071 numer komórkowy +380 44 3532187 numer stacjonarny/domowy (tańsze połączenia) www.facebook.com/prawo.jazdy.ua poczta: prawo.jazdy.ua@vip.onet.pl
Zostań Informatykiem! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań INFORMATYKIEM! Dzięki temu kierunkowi będziesz mieć otwarte drzwi na rynku pracy! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul. Kościuszki 17 ,Tel.44 635 07 61 Wejdź na http://www.zak.edu.pl/pl/formularz i zarezerwuj sobie miejsce!
15.06.2016 15:57
Cena: 25 Zł.
O

Kursy językowe, Angielski Tarchomin, Wakacje

Kursy językowe, Angielski Tarchomin, Wakacje - Zdjęcia do ogłoszenia
Witamy serdecznie Już czas pomyśleć o wakacjach! Proponujemy Ci intensywny kurs nauki języka w wybranym wakacyjnym miesiącu, do wyboru : lipiec, sierpień. Oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Zajęcia będą się odbywać 2 lub 3 razy w tygodniu, w mini grupach (3-6 osób), po 2 godziny. Cena kursu : 400 PLN ... więcej »
Francuski hiszpański włoski Tarchomin wakacyjnie kursy mini- - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kursy z języków obcych na Tarchominie: - hiszpański - włoski - francuski - niemiecki - angielski W mini-grupach oraz indywidualnie. W kameralnej atmosferze, przez całe wakacje lub ich fragment można dołączyć na kursy z języków obcych. Wakacje to idealny czas by w ciszy i spokoju poświęcić czas na powtórkę zapomnianego języka obcego, o ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
15.06.2016 15:35
Cena: 25 Zł.
O

Języki obce wakacje kursy i zajęcia indywidualne

Języki obce wakacje kursy i zajęcia indywidualne - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kursy i zajęcia indywidualne z języków obcych w wakacje! Zapewniamy: wysoką skuteczność i kameralną atmosferę, zajęcia tylko indywidualne lub w mini grupach do wyboru. Uczymy: * angielskiego * niemieckiego * francuskiego * włoskiego * hiszpańskiego - dzieci - młodzież - dorosłych Mini-grupy zawsze dobieramy wiekowo i poziomowo. ... więcej »
15.06.2016 15:03
Cena: 680 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany. Kraków.

Kurs Excel Średniozaawansowany. Kraków. - Zdjęcia do ogłoszenia
Data szkolenia: 2016-07-07 2016-07-08 Opis szkolenia: Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po szkoleniu Excel Średniozaa ... więcej »
PROMOCJA. NOCLEG W CENIE KURSU. Kurs Perfekcyjna Asystentka - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Perfekcyjna Asystentka - profesjonalny Office Manager, który odbędzie się w dniach 7-8 lipca 2016 w Krakowie. Nocleg w cenie kursu. Szkolenie jest dla osób, które: • chcą dowiedzieć się jak dbać o swój wizerunek w środowisku biznesowym, • chcą poznać zasady biznesowego savoir vivru, • chcą nauczyć się skutecznej kom ... więcej »
Super oferta tylko w Żaku! Sprawdź! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do Żaka! Nic nie tracisz! Nauka odbywa się zupełnie za DARMO! Nie ponosisz żadnych kosztów! Możesz wyrwać się z domu! Poznać nowych znajomych! Zdobyć nowe kwalifikacje i polepszyć swoją sytuację na rynku pracy! Nie czekaj! Wypełnij formularz on-line: www.zak.edu.pl/formularz Zapisz się w czerwcu i odbierz upominek! ZAPRASZAMY! Centrum Nauki ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
15.06.2016 14:08
Cena: 28 Zł.
O

Kursy językowe prowadzone przez Skype

Kursy językowe prowadzone przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kursy języka angielskiego prowadzone przez komunikator Skype. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani nauczyciele. Zapewniamy bezpłatne materiały do nauki. Lekcje odbywają się systemem 45 minutowym lub 60 minutowym. Na zajęcia umówimy się w dogodnym dla obu stron terminie. Zapraszamy na nasze zajęcia. Wszystkie osoby chętne zapraszamy na naszą stronę ... więcej »
14.06.2016 16:29
Cena: 4 Zł.
O

Terapeuta ds.uzależnień w rok! Rekrutacja trwa!

Terapeuta ds.uzależnień w rok! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pracę z ludźmi, cechuje Cię odpowiedzialność i cierpliwość ? Potrafisz znaleźć rozwiązanie dla trudnej sytuacji życiowej? Mamy zawód dla Ciebie! Tylko u nas Jednoroczna Szkoła Terapeuta ds. uzależnień w atrakcyjnej cenie! Skorzystaj z naszych promocji i obniż swoje czesne do ZERA! Dowiedz się więcej na www.belchatow.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośre ... więcej »
14.06.2016 16:14
O

REKRUTACJA W ŻAKU

REKRUTACJA W ŻAKU - Zdjęcia do ogłoszenia
REKRUTACJA DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH TRWA! NAUKA ZA DARMO! JAKO JEDYNI DAJEMY GWARANCJĘ BEZPŁATNOŚCI – na piśmie! - ukończyłeś szkołę zawodową lub gimnazjum? - twoje plany życiowe nie pozwoliły Ci kontynuować nauki? - potrzebujesz teraz wykształcenia średniego i matury? NIE CZEKAJ! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ! DOKUMENTY POTRZEBNE DO ... więcej »
Z nami obierzesz kurs na lepszą pracę. Wyższe kwalifikacje! - Zdjęcia do ogłoszenia
Obierz kurs na jedną z naszych popularnych specjalizacji zawodowych w JEDYNEJ największej sieci szkół dla dorosłych w Polsce. Zrób coś dla siebie i swojego CV! Liczba miejsc w grupach jest ograniczona. Nie wychodząc z domu możesz zarezerwować sobie miejsce w wybranej szkole: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Oddzwonimy i umówimy ... więcej »
Zamość
+48846395144
14.06.2016 12:53
O

Zmień kwalifikacje z ŻAKIEM!

Zmień kwalifikacje z ŻAKIEM! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko!
14.06.2016 10:59
O

Szkolenia wyjazdowe podatki

Szkolenia wyjazdowe podatki - Zdjęcia do ogłoszenia
Jako firma jesteśmy wyspecjalizowani w organizacji szkoleń, a mówiąc bardziej konkretnie organizujemy i prowadzimy szkolenia z księgowości, o charakterze wyjazdowym, w różnych zakątkach kraju. Dzięki profesjonalnej kadrze, złożonej z mających bogate doświadczenie praktyków w przypadku każdego szkolenia podatki są wyjaśniane i prezentowane w bardzo szerokim u ... więcej »
Dolnośląskie
+48757615883
Ogłoszenia 2801 do 2820 z 9476
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)