Razem 260 847 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
22.03.2016 21:02
Cena: 80 Zł.
O

Lektury do matury

POMOGE W PRZYDOTOWANIU PREZENTACJI MATURALNEJ I DOBORZE ODPOWIEDNICH MATERIALOW.PONADTO SKOMPLETUJE BIBLIOGRAFIE I PLAN PRACY ORAZ WYOWIEDZI.WSZYSTKO BARDZO SOLIDNIE I PROFESJONALNIE.DODAJE TEZ POMOCE DYDAKTYCZNE(FILMY, ZDJECIA)JEZLI WYMAGA TEGO TEMAT.
Zadbaj o swoją przyszłość i nie daj się zaskoczyć - Zdjęcia do ogłoszenia
UWAGA ! W tej rekrutacji NOWE KIERUNKI !!! OPIEKUN MEDYCZNY EKSPEDYTOR MANIKIURZYSTKA OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH PRACOWNIK DS.FINANSOWYCH PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY SEKRETARKA Sprawdź naszą ofertę na czestochowa.zak.edu.pl Podejmij pracę w zawodzie z pasją… Zaoszczędź czas oraz pieniądze, Skorzystaj z możliwości nauki na dwóch kierunkach! I ... więcej »
UWAGA UWAGA! W CNiB ŻAK startuje zimowa rekrutacja! - Zdjęcia do ogłoszenia
MARZYSZ O WŁASNEJ FIRMIE? CHCESZ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ? CHCESZ BYĆ PROFESJONALISTĄ W SWOIM FACHU? NIE CZEKAJ! SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY SZKÓŁ POLICEALNYCH I ZAWALCZ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ! TECHNIK RACHUNKOWOŚCI – otwórz własne biuro rachunkowe i zarabiaj powyżej średniej krajowej! TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH – naucz się poprawiać to co naturze „nie wyszło” i ... więcej »
22.03.2016 17:26
Cena: 50 Zł.
O

Sprzedam gotowy biznes plan restauracji

Sprzedam gotowy biznes plan restauracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam gotowy biznes plan restauracji . Restauracja rozpocznie swoją działalność z dniem 1 stycznia 2016 roku. Rynkiem docelowym będzie Poznań. Spodziewać należy się klientów z tego miasta, miast okolicznych oraz gości przebywających tutaj w celach turystycznych bądź biznesowych. Restauracja znajdować się będzie w samym centrum kultury Poznania – na starym ... więcej »
Cała Polska
+48721282830
Casting na słuchaczy dobiega końca! Rozdajemy bilety do kina - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja trwa tylko do 31 marca! Zapisz się online i zacznij naukę już teraz! Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca na kierunkach: florystyka, kosmetyka, bhp, administracja, opiekun medyczny, LO, biomasażysta, terapeuta ds. uzależnień, wizażysta/stylista, fryzjer damski, instruktor fitness oraz agent celny. Zapisy online: zak.edu.pl/formularz Pierws ... więcej »
Szkoły Za Darmo - Żak zaprasza! - Zdjęcia do ogłoszenia
CNiB ŻAK - SZKOŁY ZA DARMO!!! Oferujemy szeroki wybór kierunków dostosowany do potrzeb rynku pracy... Szkoły Roczne, Dwuletnie oraz Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych! SPRAWDŹ NOWE KIERUNKI! Zapraszamy do ŻAKA w Radomsku, Zarezerwuj miejsce już teraz: www.zak.edu.pl/formularz Sekretariat: Radomsko, ul. Kościuszki 6/121, tel.: 44 685 20 56 Rekrutacja wyłącznie do 31 marca! Czas ucieka!
Radomsko
+48446852056
22.03.2016 13:36
Cena: 80 Zł.
O

Prezentacje Maturalne

Witam serdecznie Jestem studentką dziennikarstwa i socjologii. Od 9 lat solidnie i szybko piszę prezentacje, które oceniane są bardzo wysoko (18-20pkt). Wychodzę z założenia, że nie ma tematu, na który nie można by ciekawie napisać. Na życzenie przygotowuję też prezentacje multimedialne.
22.03.2016 13:35
Cena: 80 Zł.
O

Pomoc w pracach Maturalnych

Oferuję szybką i profesjonalną pomoc w pisaniu prac maturalnych, a także licencjackich, magisterskich i innych. Moimi atutami są profesjonalizm, terminowość i rzetelność wykonywanych usług. Przygotowywane przeze mnie materiały są na odpowiednim poziomie. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.
22.03.2016 11:23
O

Kurs Excel

Kurs Excel - Zdjęcia do ogłoszenia
Tematyka szkolenia – kurs podstawowy: Wprowadzenie do pracy z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel, Operacje na danych, Operacje na obiektach Ms Excel, Formatowanie komórek w MS Excel, Formatowanie warunkowe, Wstawianie i edycja komentarzy, Podstawowe formuły i funkcje w MS Excel, Analiza i wyszukiwanie danych, Tworzenie i edycja wykresów, Ustawienia drukowania ... więcej »
Angielski w praktyce ­ szybka nauka języka do pracy - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka praktycznego angielskiego? Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się zagranicą? Twój pracodawca w Polsce chce żebyś lepiej mówiła po angielsku? Jeśli nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne to przetestuj metodę dającą praktycznie 100% SATYSFAKCJI. Na pewno zdarzyło Ci się rozmawiać ... więcej »
Cała Polska
+48575249030
REKLAMA
REKLAMA
Wiosna w ŻAKu! Rozdajemy bilety do kina! - Zdjęcia do ogłoszenia
Z okazji nadejścia wiosny przedłużamy promocję z biletami do kina!!! Pierwszych 15 osób, które w terminie 21-26 marca 2016 zapiszą się na dowolny kierunek w naszej szkole otrzyma bilet do kina „Stylowy” w Zamościu!!! Zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz lub przyjdź do sekretariatu ŻAK Zamość ul. Hrubieszowska 12, tel. 846395144. Promocja tylko dla nowych słuchaczy.
Chcesz wyjechać i pracować za granicą? - Zdjęcia do ogłoszenia
Dobry plan, ale nie jedź tam bez konkretnego dyplomu i rzetelnej wiedzy! Poznaj tajniki wybranej specjalności w Żaku! Zapisz się w ciągu minuty online i całkowicie za darmo zdobądź wykształcenie: www.zak.edu.pl/formularz - rekrutacja trwa!
Ostatnie wolne miejsca w ŻAKu! BIOMASAŻ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź ciekawą specjalizację w 10 miesięcy!!! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Rabat 30% Biomasaż- 76,30 zł!!! ZAOCZNIE, BEZ MATURY! Więcej informacji na: http://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-jednoroczne/biomasazysta-fizjoterapia Sekretariat: ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Koniec rekrutacji się zbliża! Nie spóźnij się! ŻAK! - Zdjęcia do ogłoszenia
NAUKA ZA DARMO! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz -3 letnie Liceum Ogólnokształcące - za DARMO ! (dla absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej lub gimnazjum) - 2-letnie Liceum Ogólnokształcące- za DARMO! (dla absolwentów szkoły zawodowej) - Technik Administracji - za DARMO! - Technik Informatyk - za DARMO ! - Technik Rachunkowości ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
21.03.2016 13:04
Cena: 300 Zł.
O

Warsztaty: Zachęcenie dziecka do samodzielności

Warsztaty: Zachęcenie dziecka do samodzielności - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na warsztaty o charakterze "szkoły dla rodziców" organizowane przez Stowarzyszenie "Educare". Warsztaty składają się z 10 dwugodzinnych spotkań, które odbywać się będą 1 raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. Tematyka: 1. Poznajmy się 2. Stawianie granic w wychowywaniu dzieci. 3. Uczuciowość w życiu dziecka. 4. Ka ... więcej »
Szczecin
+48604513724
21.03.2016 12:19
O

Hit na wiosnę: Technik BHP

Hit na wiosnę: Technik BHP - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się na ten bezpłatny kierunek do Szkoły Policealnej PROEDU i zdobądź dodatkowy etat inspektora BHP w swojej firmie! Dodatkowo w programie nauczania - intensywny kurs językowy GRATIS! Zapisz się już dziś w sekretariacie na pl. Żołnierza Polskiego 1b, II piętro (vis a vis Kaskady) lub on-line na www.proedu.szczecin.pl
Szczecin
+48918523225
21.03.2016 12:11
Cena: 99 Zł.
O

Nauka na kierunku rejestratorka medyczna

Nauka na kierunku rejestratorka medyczna - Zdjęcia do ogłoszenia
Ostatnie wolne miejsca na kierunku rejestratorka medyczna. Pozostało kilka wolnych miejsc! http://www.zak.edu.pl/formularz Uwaga! Możliwość uzyskania 30% zniżki! Skontaktuj się z Nami? Centrum Nauki i Biznesu Żak w Bielsku-Białej 33 828 58 87
21.03.2016 11:46
O

Oferujemy naukę za darmo!

Oferujemy naukę za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy naukę za darmo na kilkunastu kierunkach! Do wyboru między innymi: - bhp - administracja - florysta - rejestratorka medyczna i inne. Nie zwlekaj! Zamykamy rekrutację! http://www.zak.edu.pl/formularz
Kwalifikacje BHP - Mława - za darmo ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy naukę w półtora rocznej szkole policealnej na kierunku przygotowującym do pracy w zawodzie technika BHP. Program nauki obejmuje zróżnicowane zagadnienia w zakresie podstaw przedsiębiorczości, prawa oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki nabytym w ten sposób kwalifikacjom absolwenci tego kierunku będą przygotowani do pracy na stanowisku pracown ... więcej »
21.03.2016 08:10
O

Nauka języka niemieckiego

Nauka języka niemieckiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Naucz się języka niemieckiego i wyjedź do pracy w opiece z MEDIPE! Zapisy na kurs od podstaw zbieramy do 8 kwietnia 2016 r. Zgłoś się do nas pod nr tel. 71/ 750 77 76 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: kursy@medipe.com
Cała Polska
+48717507776
Ogłoszenia 2821 do 2840 z 9711
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)