Razem 263 752 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Witam serdecznie, Pomogę Ci w pełnym zakresie w napisaniu pracy m.in. z: zarządzania (zarządzanie ludźmi, zarządzanie procesowe, nowoczesne zarządzanie itd.), logistyki, ekonomii, transportu i innych zagadnień (osobiście ukończyłem Zarządzanie i inżynierie produkcji z bardzo dobrymi wynikami). Mam bezpośredni dostęp do kilku przedsiębiorstw produkcyjnych, na podstawie których praca mogłaby być napisana. Pomogę również w wyborze tematu i „poradzeniu sobi ... więcej »
10.08.2016 20:25
Cena: 89 Zł.
O

Kurs językowy inny niż wszystkie

Kurs językowy inny niż wszystkie - Zdjęcia do ogłoszenia
Rozpocznij naukę języka obcego lub zostań lektorem swojego ojczystego języka w ramach projektu MEET & TALK. Jego celem jest organizacja kursów języka polskiego dla obcokrajowców, kursów języków obcych, takich jak angielski, niemiecki, hiszpański, chorwacki, francuski, włoski i wiele innych, prowadzonych wyłącznie przez native speaker’ów mieszkających ... więcej »
Super zawód w rok - dekorator wnętrz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz urządzać mieszkanie i przestawiać meble? Swoim znajomym radzisz jak zaaranżować przestrzenie domowe i jak udekorować ich cztery kąty? Połącz swoje zainteresowania z praca zawodową i podejmij naukę na kierunku dekorator wnętrz! Zostań specjalistą w rok i bądź bezkonkurencyny/a na rynku pracy! Zapisy online: zak.edu.pl/formularz Liczba miejsc ograniczona.
STOP! NIEZDANA MATURA TO NIE KONIEC ŚWIATA! bez niej też możesz zdobyć dobry zawód szybko i za darmo! MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ! Nie czekaj aż inni zajmą Twoje miejsce! Wypełnij formularz www.niezdalemmatury.pl a my skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o szczegółach.
Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia serdecznie zaprasza na Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży, który odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia 2016 w Krakowie. Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • pracują lub zarządzają działami sprzedaży lub logistyki, • chcą zop ... więcej »
10.08.2016 08:30
Cena: 1 000 Zł.
O

Kursy ADR

Firma Atest prowadzi na jesieni zapisy na szkolenia ADR. Szkolenia tego typu dotyczą osób, które zajmują się transportem lub załadunkiem/rozładunkiem materiałów niebezpiecznych (paliwo, środki chemiczne, środki wybuchowe). Więcej informacji: http://atest.edu.pl/kursy-adr/
Cała Polska
+48222250031
Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnego i praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Od dłuższego czasu uczę języka angielskiego przez Internet (Skype). Skupiam się na dorosłych, którzy pracują lub wybierają się do Anglii, Irlandii lub Holandii. Dlaczego uczę w ten sposób? Dlatego, że TAK JEST PROŚCIEJ i SKUTECZNIEJ. Zastanawia ... więcej »
Cała Polska
+48790701508
09.08.2016 15:39
O

Liceum dla dorosłych za darmo!

Liceum dla dorosłych za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do nauki w Liceum ogólnokształcącym dla dorosłych w szkole ŻAK! Co czeka Cię w Żaku? • nauka w weekendy ZA DARMO (możesz pracować i kształcić się jednocześnie, na piśmie gwarantujemy brak ukrytych opłat), • legitymacja uprawniająca do licznych zniżek (m.in. PKP/PKS, kilkuset naszych partnerów w całej Polsce), • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS ... więcej »
Cała Polska
+48184421457
Nowy kierunek w ŻAKU! Specjalista żywienia człowieka - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz poznać zasady żywienia, jak zbalansować indywidualną dietę? Chcesz doradzać innym jak się dobrze odżywiać i pięknie wyglądać? Teraz wszyscy potrzebują dietetyków, dlatego zostań specjalistą żywienia człowieka! Tylko u nas zajęcia z zakresu dietetyki w Żaku w atrakcyjnej cenie! Zdobądź nowy zawód w zaledwie 10 miesięcy lub wykorzystaj zdobyta wiedzę ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
Administracja zaocznie i ZA DARMO! Tylko w ŻAKU :) - Zdjęcia do ogłoszenia
Widzisz siebie w roli specjalisty ds. administracji? Masz wolne wybrane soboty i niedziele? Jeśli tak, zapraszamy do Żaka – u nas w ciągu 2 lat całkowicie ZA DARMO zaocznie zdobędziesz tytuł technika administracji.i Mamy dla Ciebie wymarzony zawód i szansę na sporą pensję! Zapisz się do szkoły online w przeciągu minuty: WWW.ZAK.EDU.PL/FORMULARZ lub osobiście: Nowy Sącz ul. Lwowska 9
Nowy Sącz
+48184421457
REKLAMA
REKLAMA
Chcesz rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu, poznać nowych ludzi, zdobyć nowe umiejętności? Mamy dla ciebie doskonałe rozwiązanie! Szeroki wachlarz kierunków w Żaku daje ogromne możliwości. Wypełnij formularz www.zak.edu.pl/formularz i rozpocznij zmiany w swoim życiu. Poszerzaj swoje horyzonty i zawieraj nowe znajomości. Poczuj, że żyjesz na nowo! Zapraszamy- Nowy Sącz, ul Lwowska 9, tel 18 442 14 57
Nowy Sącz
+48184421457
Kurs Prezentacja biznesowa z PowerPoint i Prezi-trendy multi - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Prezentacja biznesowa z PowerPoint i Prezi - trendy multimedialne, który odbędzie się w dniach 26-27 września 2016 w Warszawie. Szkolenie jest dla osób, które: • wykorzystują w swojej pracy program MS PowerPoint, • chcą poznać zaawansowane opcje budowania prezentacji w MS PowerPoint Prezi, • chcą poznać najnowsze na ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Podziel się swoją energią na kierunku INSTRUKTOR FITNESS! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś stałym bywalcem fitness klubów i siłowni? Maszyny i zestawy ćwiczeń masz opanowane lepiej niż nie jeden instruktor? Zastąp go! Zostań profesjonalnym instruktorem fitness! Wystarczy tylko minuta, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz i rozpocząć naukę w Żaku. Pracuj i rozwijaj swoje pasje! Zapraszamy! Centrum Nauki i ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
08.08.2016 21:29
Cena: 10 Zł.
O

Podaż kredytu w szczególności

Podaż kredytu w szczególności - Zdjęcia do ogłoszenia
W celu spełnienia dalekiego zasięgu Twoje plany zakupu Twój dom lub twój wymarzony samochód jest specjalny Szwajcaria, Kanada, Belgia lub francuskim I oferują pożyczki, kredytu lub finansowania, więc każdy może z nawiązką 3% wszystkich tych, którzy interesują się mną, choć nie sądzę, e-mail poważnie powstrzymać E-mail: normand11racine@gmail.com
Cała Polska
+4897098650
08.08.2016 16:33
Cena: 300 Zł.
O

Kurs ANIMATOR CZASU WOLNEGO w Oświęcimiu 5-6.11

KURS ANIMATORÓW CZASU WOLNEGO DUŻA LICZBA OFERT PRACY!!! Najbliższa edycja: weekend 5-6. listopada 2016 r. Zapisy już trwają - liczba miejsc ograniczona! Koszt: 300 zł Zniżka dla studentów aż 20% tj. 60 zł.! czyli koszt tylko 240 zł. Zgłaszasz się z kimś? Masz taniej! Zyskujesz 40 zł. czyli koszt to tylko 260 zł. za osobę. Kurs pozwalający znaleźć ciekawą pracę, także sezonową w Polsce i poza jej granicami! Animator czasu wolnego to n ... więcej »
08.08.2016 16:31
O

Zostań instruktorem fitness

Zostań instruktorem fitness - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz spędzać czas w nieustannym ruchu? Jesteś stałym bywalcem fitness klubów i siłowni? Drzemią w Tobie niewyczerpane pokłady energii? Podziel się nią z innymi – zostań instruktorem fitness! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: zak.edu.pl/formularz lub odwiedź nas w sekretariacie szkoły (Zamość, Hrubieszowska 12). Dyplom z Żakiem to świetny start do kariery! Liczba miejsc ograniczona!
08.08.2016 16:28
Cena: 180 Zł.
O

Kurs wychowawców wypoczynku OŚWIĘCIM

KURS WYCHOWAWCÓW WYPOCZYNKU Najbliższa edycja od października br.! Kurs przeprowadzany jest na podstawie aktualnego upoważnienia Małopolskiego Kuratora Oświaty Po zdaniu egzaminu wewnętrznego uzyskasz pełne uprawnienia do zatrudnienia w charakterze wychowawcy wypoczynku na wszystkich placówkach dla dzieci i młodzieży (kolonie, obozy, oazy, wczasy dziecięce itp.)! Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie! Warto!! Zajęcia odbywają się w Oświęcimiu, Cent ... więcej »
Zostań PILOTEM WYCIECZEK! :) Zapraszamy na kurs PILOTÓW WYCIECZEK krajowych i zagranicznych oraz REZYDENTA biura podróży. Dwa certyfikaty na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej (pilota i rezydenta) Najbliższe edycje w Oświęcimiu, Katowicach i Bielsko-Białej już od października br.! Zajęcia w edycjach 2016 r. trwają ok. 2 miesiące: Bielsko Biała, ul. Lompy 10 (V LO), wtorki i/lub czwartki w godz. 17:30-20:00, Oświęcim, Rynek Główny 15, poniedzi ... więcej »
Zostań Przedsawicielem Handlowym w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Kontakt z ludźmi nie sprawia Ci problemu? Nie lubisz siedzieć w jednym miejscu za długo? Może czas znaleźć odpowiedni dla siebie zawód! Przedstawiciel handlowy W rok zdobędziesz wiedzę na temat technik reklamy i sprzedaży, komunikacji werbalnej i niewerbalnej, poznasz tajniki marketingu oraz nauczysz się negocjacji! Tylko u nas w rok staniesz się najleps ... więcej »
Trwają zapisy na XI edycję intensywnego kursu wakacyjnego w Zakopanem - Kościelisku 22-28. sierpnia 2016 r. w góralskim pensjonacie Kurs ogólnopolski polecany także osobą mieszkającym poza Polską! Trwa PROMOCJA LAST MINUTE! Taniej o 300 zł, czyli 1599 zł!!!!! PROMOCJA dla mieszkańców regionu, w którym odbywa się kurs - cena bez zakwaterowania i wyżywienia tylko 999 zł. Zajęcia szkoleniowe w bardzo intensywnej formie (wykłady, ćwiczenia, warsztaty, mate ... więcej »
Ogłoszenia 2821 do 2840 z 9198
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)