Razem 256 832 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
27.01.2016 18:45
Cena: 28 Zł.
O

Korepetycje z j. niemieckiego

Korepetycje z j. niemieckiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty korepetycji z j. niemieckiego. Pomożemy w poprawieniu ocen oraz w przygotowaniu się do ważnych egzaminów językowych. Zajęcia poprowadzi wykwalifkowany nauczyciel. Zapewniamy bezpłatne materiały do nauki które prześlemy na adres e- mail przed zajęciami. Gwarantujemy szybką oraz skuteczną naukę. Lekcje odbywają się w ... więcej »
Skierniewice
+48691750941
27.01.2016 17:06
O

Opiekun medyczny za darmo!

Opiekun medyczny za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się online: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!!!
27.01.2016 16:36
Cena: 45 Zł.
O

Nauka Angielskiego

Amerykański Angielski; What's up !? Jak się masz !? Nauczę Cie rozumieć i mówić po Angielsku. Uczę bez podręczników i poza salami lekcyjnymi. Szybko i bardzo efektywnie. Urodziłam się w Polsce, lecz ponad 30 lat mieszkałam w Nowym Jorku i mam doświadczenie w nauce za równo pojedynczych osób jak i grup. Po zajęciach ze mną: - zaimponujesz znajomym i szefowi znajomością języka prosto z Nowego Jorku, - zyskasz większe perspektywy podjęc ... więcej »
Podnieś swoje kwalifikacje! Zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terap ... więcej »
Potrzebujesz zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS, GOPS ? - Zdjęcia do ogłoszenia
A może przydadzą Ci się zniżki na PKP/PKS, a przy okazji u kilkuset naszych Partnerów? Rozwiązanie jest tylko jedno - zapisz się do Żaka w ciągu minuty online i ciesz się wszystkimi przywilejami: www.zak.edu.pl/formularz - to bardzo proste! Sekretariat: Biała Podlaska, ul. Plac Wolności 20-22 (wejście od ul. Jatkowej ), p. I tel. 83 343 81 18 e-mail ... więcej »
Biała Podlaska
+48833438118
27.01.2016 15:39
Cena: 1 250 Zł.
O

Kurs SharePoint -współpraca i zarządzanie dokumentami

Kurs SharePoint -współpraca i zarządzanie dokumentami - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs SharePoint -współpraca i zarządzanie dokumentami, które odbędzie się w dniach 25-26 lutego w Krakowie. Szkolenie jest dla osób które: • chcą dowiedzieć się jak sprawnie współdzielić dokumenty firmowe w Internecie, • chcą z pomocą SharePointa administrować stronami WWW, • chcą nauczyć się w jaki sposób połączyć Share ... więcej »
Liceum Ogólnokształcące za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
W dzisiejszych czasach wykształcenie średnie to podstawa! U Nas zdobędziesz je ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://zak.edu.pl/rekrutacja/formular ... więcej »
27.01.2016 12:18
Cena: 400 Zł.
O

Kurs Dietetyki- ostatnie wolne miejsca!

Kurs Dietetyki- ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
KURS: DIETETYKA – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !!! Centrum Edukacji “Akademia Sukcesu” serdecznie zaprasza na kurs zawodowy "Dietetyka". Zajęcia zaczynamy się już 6 lutego !!!! Koszt kursu - 400 zł. Kurs trwa 56 h w systemie weekendowym. Kurs dietetyki jest doskonałą okazją dla wszystkich, którzy w swojej codziennej pracy zawodowej mają do ... więcej »
Technik BHP- szansa na zdobycie atrakcyjnej pracy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby ze średnim wykształceniem, które chcą zdobyć konkretny zawód, do rozpoczęcia nauki w Naszej Szkole kształcącej w zawodzie Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Uzyskanie tytułu Technika BHP stwarza szansę na zdobycie atrakcyjnej pracy. OPIS SZKOŁY: • 1,5-letni cykl kształcenia (3 semestry), • zajęcia w systemie ... więcej »
Techni rachunkowości- zapraszmy do zapisu! - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik rachunkowości - zapraszamy do zapisu !!! Technik rachunkowości jest kierunkiem stworzonym dla osób, które chcą powiązać swoją przyszłość zawodową z pracą w dziale finansowym, księgowością i ekonomią. Przed Absolwentami tego kierunku otwierają się liczne perspektywy pracy. Nasza szkoła gwarantuje Ci sukces! Absolwent może uzyskać zatrudnienie w ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Zacznij naukę od lutego! Rekrutacja na semestr zimowy w toku - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK to szkoła dla dorosłych. Oferujemy Państwu darmowe specjalizacje zawodowe dwuletnie oraz roczne. Kształcimy w kierunkach: - Technik Administracji; - Technik Rachunkowości; - Technik BHP; - Technik Usług Kosmetycznych - Florysta - Opiekunka Środowiskowa oraz - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH Nauka w naszych ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
27.01.2016 10:25
Cena: 740 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany, 15-16 lutego Kielce

Kurs Excel Średniozaawansowany, 15-16 lutego Kielce - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w daniach 15-16 lutego w Kielcach. Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej a ... więcej »
Oferuje pomoc w uzyskaniu PRAWA JAZDY NA UKRAINIE. telefon 792-602-448 Winnica - vinnickaja oblas. Pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie. Zainteresowanych proszę o kontakt. Kontakt: tel: 792-602-448 poczta: prawojazdy.ukraina@interia.pl
27.01.2016 09:23
Cena: 851 Zł.
O

Kurs Accesss Zaawansowany, Kraków

Kurs Accesss Zaawansowany, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Access Zaawansowany, które odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2016 w Krakowie. Szkolenie Access Zaawansowany jest dla osób, które: • posiadają podstawową wiedzę z pracy w programie MS Access, • chcą nauczyć się dobrze projektować strukturę bazy danych za pomocą zaawansowanych narzędzi. Po szkoleniu Access Zaaw ... więcej »
27.01.2016 09:22
O

Kończy Ci się status ucznia?

Kończy Ci się status ucznia? - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zdobyć cenne na rynku pracy kwalifikacje i umiejętności? Interesujesz się rozwojem zawodowym i nie chcesz stać w miejscu? Myślisz o zmianie branży? Kończy Ci się status ucznia? Przyjdź do nas!!! Gwarantujemy: - odpowiednie kwalifikacje zawodowe; - praktyczną wiedzę i umiejętności; - legitymację słuchacza uprawiającą do zniżek; - ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
Nawet do 2,5 raza szybciej poprawisz swój angielski przez Sk - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj ! ZAPRASZAM CIĘ do zapoznania się z rewolucyjną metodą nauki języka angielskiego w Wszystkie informacje znajdziesz na: www.angielski-­skype.pl Zanim przeczytasz więcej, poznaj moją historię o tym jak uczyłam języka angielskiego.... Pewnego razu musiałam przeprowadzać serię długich rozmów telefonicznych w ramach swojej pracy z kontrahentem z Lo ... więcej »
Cała Polska
+48575249030
26.01.2016 16:54
O

Technik administracji ZA DARMO

Technik administracji ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Widzisz siebie w roli specjalisty ds. administracji? Podoba Ci się praca biurowa? Masz wolne wybrane soboty i niedziele? Jeśli tak, zapraszamy do Żaka – u nas w ciągu 2 lat zaocznie zdobędziesz tytuł technika administracji. Mamy dla Ciebie wymarzony zawód i szansę na sporą pensję! Zapisz się do szkoły online: http://www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!!!
Technik ochrony fizycznej osób i mienia! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz organizować i kierować działalnością wewnętrznych służb ochrony? Realizować zadania z zakresu osób i mienia? To zawód dla Ciebie! Zdobądź go u Nas ZA DARMO! Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
26.01.2016 14:48
Cena: 910 Zł.
O

Kurs Excel dla HR i działów personalnych, Kraków

Kurs Excel dla HR i działów personalnych, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Excel dla HR i działów personalnych, które odbędzie się w dniach 18-19 lutego w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • pracują w działach personalnych, w kadrach i płacach, które w codziennej pracy wykorzystują arkusz kalkulacyjny, • znają podstawowe formuły (suma, różnica, iloczyn, iloraz)w MS Excel;, • z ... więcej »
Skutecznie i solidnie przygotuje do egzaminu na certyfikat kompetencji Zawodowych przewoźnika RZECZY/OSÓB. Nauka odbywa się na zasadzie spotkań w trybie stacjonarnym lub w formie zdalnej ( za pomocą skype’a czy innego komunikatora internetowego). Ilość godzin potrzebna na przygotowanie – dostosowana indywidualnie. Dostarczam aktualne materiały, zapewniam stały kontakt do momentu zdania egzaminu. Przekazywana przeze mnie wiedza jest konkretna i ła ... więcej »
Cała Polska
+48797172544
Ogłoszenia 2821 do 2840 z 9709
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)