Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Pomoc w pisaniu prac dla zapracowanych Studentów - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomogę studentom w redagowaniu i tworzeniu od podstaw prac zaliczeniowych, semestralnych, inżynierskich, magisterskich, licencjackich oraz maturzystom w prezentacjach maturalnych. Gdy chcesz pomocy przy całej pracy otrzymasz od Nas plan pracy gratis. Zapewniamy: badanie antyplagiatowe, niską zaliczkę, płatność w ratach, bezpłatne poprawki błędów. Na życzenie ... więcej »
Cała Polska
+48884799499
Zaufaj oryginalna samodzielna pomoc przy pracach studenckich - Zdjęcia do ogłoszenia
Zajmujemy się udzielaniem pomocy w pisaniu prac magisterskich i innych wszystkim, którzy, czy to z powodów braku czasu, czy umiejętności, nie są w stanie uporać się z nimi samodzielnie. Oferowana pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, planów i analiz jest całkowicie profesjonalna. Dane moich klientów podlegają całkowitej ochronie ... więcej »
Cała Polska
+48883743938
08.09.2015 14:48
O

Kurs Gastronomiczny

Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuję Kurs Gastronomiczny. Termin: Nabór Trwa. Zapisy i informacje udzielamy telefoniczne pod numerem 14 621 00 40, bądź w siedzibie firmy. Więcej ofert kursów i szkoleń na naszej stronie www.cus.com.pl ZAPRASZAMY Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów ul. Kopernika 7 pok 17 ( I piętro )
Tarnów
+48146210040
08.09.2015 14:28
O

Kurs ADR

Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuję Kurs ADR - Przewóz Towarów Niebezpiecznych. Termin: 17.09.2015 r. Zapisy i informacje udzielamy telefoniczne pod numerem 14 621 00 40, bądź w siedzibie firmy. Więcej ofert kursów i szkoleń na naszej stronie www.cus.com.pl ZAPRASZAMY Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów ul. Kopernika 7 pok 17 ( I piętro )
Cała Polska
+48146210040
08.09.2015 12:41
Cena: 380 Zł.
O

Kurs rysunku architektura, wnętrza, wzornictwo

Kurs rysunku architektura, wnętrza, wzornictwo - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do zapisów na kurs rysunku odręcznego przygotowujący na kierunki Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Wzornictwo. Zajęcia prowadzą architekci będący członkami IARP oraz SARP z doświadczeniem dydaktycznym i branżowym w dziedzinie projektowania architektonicznego w tym dr inż. architekta WAPK. Nasi kursanci osi ... więcej »
Nie płać za czesne! Zapisz się do DARMOWEJ Szkoły dla Dorosł - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie płać za czesne! Zapisz się do DARMOWEJ Szkoły dla Dorosłych! Rekrutacja letnia w Żaku trwa! Startujemy już 26 września! Zapisz się już teraz: www.zak.edu.pl/formularz • DARMOWE KIERUNKI • ZAJĘCIA W TRYBIE ZAOCZNYM • GWARANCJA BRAKU OPŁAT • ZNŻKI U 1500 PARTNERÓW W CAŁEJ POLSCE! ZAPRASZAMY! Ul. Długa 32/5, 523214361
Pomyśl już teraz o swojej karierze! Specjaliści pilnie poszu - Zdjęcia do ogłoszenia
Odpowiednie zaplanowanie swojej ścieżki kariery gwarancją sukcesu! Aby w przyszłości nie martwić się o pracę, pomyśl już teraz o swojej karierze. Chcesz pracować jako celnik? Lubisz prawo, procedury celne nie przerażają Cię? To zawód dla Ciebie! Tylko u nas jednoroczna szkoła agent celny w Żaku w atrakcyjnej cenie! Chcesz pracować jako przedstawiciel ha ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Szkoły policealne w Białymstoku - Zdjęcia do ogłoszenia
W Białymstoku zamieszkuje wielu ludzi, którzy dążą do zdobycia przydatnych kwalifikacji zawodowych. Taką możliwość stwarza szkoła policealna, z ofertą której można zapoznać się na stronie szkoly-bialystok.pl. Można kształcić się u nas między innymi w takich zawodach jak specjalista ds. dietetyki, technik usług kosmetycznych oraz specjalista ds. usług fryz ... więcej »
Zapisz się do LO! Nie trać czasu! Start we wrześniu! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do LO! Nie trać czasu! Start we wrześniu! Chcesz zdobyć wykształcenie średnie i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Wykorzystaj szansę BEZPŁATNEJ NAUKI, którą daję Ci Żak i zapisz się już dziś! www.zka.edu.pl/formularz Absolwentów gimnazjum i 8-letniej szkoły podstawowej zapraszamy do rozpoczęcia nauki na 1. Semestrze LO dla Dorosłych! U ... więcej »
W Szkole ŻAK nie wymagamy matury! Sprawdź nas ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zapisać się do szkoły policealnej, ale nie zdałeś/aś egzaminu maturalnego? NIC STRACONEGO! W Szkole ŻAK nie wymagamy matury, możesz skorzystać ZE WSZYSTKICH KIERUNKÓW! Szkoły Policealne Dwuletnie: technik usług kosmetycznych technik administracji technik bhp technik informatyk technik rachunkowości technik turystyki wiejskiej Sz ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Zdobądź wykształcenie średnie za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona! Bełchatów,ul.9 maja 26,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl
Bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
Rekrutacja do grup 50+ INFORMATYKA i FLORYSTYKA - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoi rodzice lub dziadkowie do dziś nie wiedzą, jak obsługiwać komputer i internet? Nic straconego – poleć im nasze BEZPŁATNE, weekendowe ZAJĘCIA Z OBSŁUGI KOMPUTERA LUB FLORYSTYKI dostosowane do potrzeb seniorów! Gwarantujemy brak ukrytych opłat i profesjonalną kadrę! Zapisz ich już dziś w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ogr ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
07.09.2015 22:51
O

Studencie! Szukasz pracy?

Studencie! Szukasz pracy? - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do Żaka, zdobądź dodatkową kwalifikacje i znajdź wymarzoną pracę! Skorzystaj z oferty atrakcyjnych DARMOWYCH kierunków! Sprawdź! www.bydgoszcz.zak.edu.pl • NAUKA ZA DARMO! • Zajęcia w trybie zaocznym (soboty i niedziele) • Gwarancja braku opłat Zapisz się nie wychodząc z domu: www.zak.edu.pl/formularz Uwaga! Liczba miejsc ograniczo ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
07.09.2015 19:22
Cena: 250 Zł.
O

Akademia PięknaGlazel Visage

Akademia PięknaGlazel Visage - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękno w Twoich rękach! Zapraszamy na szkolenie z podstaw makijażu. Co nas wyróżnia? - profesjonalni szkoleniowcy - kosmetyki najwyższej jakości - bogaty program szkolenia (6 godzin warsztatów) - zestawy kosmetyków dla każdej uczestniczki Szkolenie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Ostatnie wolne miejsca na 13.09!!!
07.09.2015 16:29
Cena: 109 Zł.
O

Agent celny- BEZ MATURY, ZAOCZNIE! Żak Bydgoszcz

Agent celny- BEZ MATURY, ZAOCZNIE! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Agent Celny to ceniony i perspektywiczny kurs. Agent celny jest zawodem solidnym, którego wykonywanie może dać wiele satysfakcji. Nasz kurs na agenta celnego w ramach jednorocznej szkoły policealnej obejmuje wszystkie zagadnienia niezbędne do zdobycia właściwych kwalifikacji. Dzięki temu absolwenci mogą starać się o pracę w zawodzie agent celny. Kurs jest do ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
07.09.2015 16:28
Cena: 109 Zł.
O

Dekorator wnętrz- kwalifikacja w 10 miesięcy

Dekorator wnętrz- kwalifikacja w 10 miesięcy - Zdjęcia do ogłoszenia
Zaoczna nauka na kierunku dekorator wnętrz to szansa na solidny i interesujący zawód. W ramach prowadzonych w naszej jednorocznej szkole policealnej zajęć można zdobyć wiedzę w zakresie projektowania wnętrz i niezbędnych umiejętności technicznych. Ergonomia, zarządzanie firmą i psychologia to kolejne elementy programu studium. Dekorator wnętrz, który poz ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
07.09.2015 16:05
Cena: 199 Zł.
O

Kurs Rejestratorka Medyczna

AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na kurs Rejestratorka Medyczna Program szkolenia obejmuje 30 godzin zajęć dydaktycznych: pierwszą pomoc przedmedyczna, technikę biurową, dokumentację medyczną przepisy prawne, przepisy bhp, charakterystykę pracy w zawodzie rejestratorki medycznej – prawa i obowiązki, kalkulację usług medycznych. Termin rozpoczęcia: 11.09.2015r. godzina 17.00. Zapisy trwają do 09.09.2015r. Szkolenie kończy ... więcej »
Rzeszów
+48506221572
Podnieś swoje kwalifikacje i zarabiaj więcej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie wiesz, co zrobić ze swoją przyszłością, chcesz więcej zarabiać, albo po prostu robić coś ciekawszego, niż dotychczas? Nie wiesz, czy warto spotkać się z doradcą zawodowym, a może z psychologiem? Rada od nas: SAM podejmij decyzję i SAM wybierz jeden z naszych kierunków, a wśród nich: • administracja • biomasażysta (masaż leczniczy lub fizjoterapia), • ... więcej »
Biomasaż (fizjoterapia)- kwalifikacja w 10 miesięcy! Żak-Byd - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do nauki w naszej jednorocznej szkole policealnej na kierunku biomasażysta. Nauka zawodu obejmuje zagadnienia takie, jak anatomia czy fizjologia, jak również teoria masażu i psychologia człowieka chorego. Uczestnicy zajęć uczestniczą także w licznych zajęciach praktycznych. Wiedza, którą mogą zdobyć jest znacznie głębsza niż ta, którą oferują zwyk ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Ogłoszenia 2861 do 2880 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)