Razem 255 460 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
29.12.2015 13:07
Cena: 850 Zł.
O

Kurs języka migowego – Warszawa

Kurs języka migowego – Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo! Stowarzyszenie Rozwoju PITAGORAS w Rzeszowie uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w Kursach Polskiego Języka Migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania. I stopień: Podstawowy – 60 h II stopień: Średnio zaawansowany – 60 h III stopień: Zaawansowany – 60 h Kursy odbywają się w grupach kilkunastoosob ... więcej »
Warszawa
+48782568450
Myślisz, że już za późno, by opanować komputer? - Zdjęcia do ogłoszenia
Uważasz, że to jedynie domena młodzieży? Absolutnie nie – właśnie prowadzimy nabór na BEZPŁATNE zajęcia z obsługi komputera przygotowane specjalnie z myślą o seniorach! Gwarantujemy na piśmie brak ukrytych opłat i profesjonalną kadrę specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania! Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Zrób to zimą! Z ŻAKiem to możliwe! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować w ciągu tygodnia? Nie masz pieniędzy na czesne? Dobrze znamy takie sytuacje – nasze rozwiązanie to zdobycie wykształcenia związanego z wymarzonym zawodem w Żaku i to całkowicie za darmo! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona!
Cała Polska
+48236552641
Pomoc dla Studenta 20 % Rabatu do końca Stycznia - Zdjęcia do ogłoszenia
Udzielam pomocy studentom, którzy nie radzą sobie przy stworzeniu własnego opracowania podsumowującego okres studiów. W moich opracowaniach korzystam z najnowszych pozycji często niedostępnych dla większości z Państwa. Wszystkie pomoce przy pracach pisane są od podstaw, posiadają przypisy i bibliografię oraz spełniają formalne kryteria wymagane w pracy nauk ... więcej »
Cała Polska
+48795009135
Uczciwa pomoc studencka - Usługi pisarskie i redakcyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję pomoc przy redakcji i korekcie prac magisterskich to nie tylko poprawianie błędów językowych (gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych i innych) oraz literówek, lecz także dbałość o jednolitą stylistykę tekstu, kompozycję pracy oraz właściwe sformatowanie tekstu. Poprawiam również uwagi promotora (dopisanie tekstu). Oferuję usługę uczciwą, ... więcej »
Cała Polska
+48731645791
Animacja Kultury w szkole ŻAK. Rekrutacja zimowa trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli interesujesz się kulturą, chcesz aktywizować społeczeństwo, pobudzać jego zainteresowania i zaspokajać jego potrzeby kulturalne, to ten kierunek jest dla Ciebie!!! ANIMATOR KULTURY!!! – nauka za 0 zł!!! Nie zwlekaj! Rekrutacja zimowa trwa! Liczba miejsc ograniczona! Dodatkowo otrzymasz: • Legitymację uprawniającą do zniżek! • Rabaty u kilkuset p ... więcej »
Zostań profesjonalnym ochroniarzem - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do tego, by zostać profesjonalnym ochroniarzem? Chciałbyś mieć do czynienia z sytuacjami wymagającymi nagłej i zdecydowanej interwencji? Masz już dosyć ogłoszeń, w których firmy potrzebują pracownika ochrony do „zbierania wózków z parkingu”, albo do roli „dozorcy”? Z konkretnym dyplomem od nas dostaniesz konkretny wak ... więcej »
Cała Polska
+48552759666
Kosmetyka w ŻAK-u. Rekrutacja zimowa trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować jako kosmetyczka, a może marzysz o otwarciu własnego salonu? Zapisz się do szkoły ŻAK i spełnij swoje marzenia! Ilość miejsc ograniczona. Nie zwlekaj! Zarezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Centrum Nauki i Biznesu „Żak” ul. Batorego 25, Kraków tel. 12 292 62 94 www.krakow.zak.edu.pl
Nie trać czasu! Sprawdź sam(a) ile możesz zyskać z Żakiem! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie trać czasu! Sprawdź sam(a) ile możesz zyskać z Żakiem! Przyjdź do Sekretariatu Szkoły: Radomsko ul. Kościuszki 6/121 lub zadzwoń: 44 685 20 56 Możesz też zarezerwować miejsce ON-LINE: www.zak.edu.pl/formularz W ofercie znajdziecie: SZKOŁY POLICEALNE ZAKOŃCZONE EGZAMINEM PAŃSTWOWYM • Technik Administracji ZA DARMO! • Technik BHP ZA DARMO! • Tec ... więcej »
Radomsko
+48446852056
28.12.2015 14:41
O

Zostań pracownikiem biurowym

Zostań pracownikiem biurowym - Zdjęcia do ogłoszenia
Widzisz siebie w roli specjalisty ds. administracji? Podoba Ci się praca biurowa? Masz wolne wybrane soboty i niedziele? Jeśli tak, zapraszamy do Żaka – u nas w ciągu 2 lat zaocznie zdobędziesz tytuł technika administracji. Nauka w trybie zaocznym w weekendy. Zapisy osobiste w sekretariacie ul.Chopina 26 Rezerwacja miejsc na naszej stronie internetowe ... więcej »
Cała Polska
+48552759666
REKLAMA
REKLAMA
28.12.2015 14:32
O

Podejmij wyzwanie z Żakiem

Podejmij wyzwanie z Żakiem - Zdjęcia do ogłoszenia
Z nowym rokiem podejmij wyzwanie z ŻAKIEM i zapisz się do szkoły. Rekrutacja na jednoroczne kierunki trwa. Do wyboru są: -biomasażysta -agent celny - przedstawiciel handlowy -fizjoterapeuta -fryzjer damski -terapeuta ds uzależnień Zapisz się na inne atrakcyjne 2-letnie kierunki: -administracja, -bhp, -informatyka -rachunkowość -kosmetyczka -oc ... więcej »
Cała Polska
+48552759666
Szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę? - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę? Specjalista, inspektor, czy szkoleniowiec ds. BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) to dziś osoby niezbędne w każdej prężnie działającej firmie! W przeciągu 1,5 roku całkowicie ZA DARMO możesz zdobyć tytuł technika oraz zapewnić sobie dobrą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Poświęć minutę i zapisz się do nas on ... więcej »
28.12.2015 11:51
O

Nauka i praca jednocześnie?

Nauka i praca jednocześnie? - Zdjęcia do ogłoszenia
W Żaku to nie problem! Zwiększ swoje kwalifikacje i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Zdobądź zawód, którego nie ma nikt w Legnicy! I to zaledwie w 10 m-cy! Oferujemy szeroką listę policealnych kierunków jednorocznych: Grafika komputerowa, Florysta-NOWOŚĆ, Dekorator wnętrz, Konsultant ds. żywienia, Opiekunka środowiskowa – NOWOŚĆ, Terapeuta ds. uzal ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
Interesują Cię tematy związane z medycyną i chcesz pracować? - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesują Cię tematy związane z medycyną i chcesz pracować z ludźmi? Chciałbyś zająć się tym w pełni profesjonalnie? Otworzyliśmy specjalne kierunki, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w tej branży: - terapeuta ds. uzależnień; - opiekun w domu pomocy społecznej; -asystent osoby niepełnosprawnej; - rejestratorka medyczna. Wykonaj jedno kliknięcie, dzi ... więcej »
Widzisz siebie w roli specjalisty ds. administracji? - Zdjęcia do ogłoszenia
Widzisz siebie w roli specjalisty ds. administracji? Podoba Ci się praca biurowa? Masz wolne wybrane soboty i niedziele? Jeśli tak, zapraszamy do Żaka – u nas w ciągu 2 lat zaocznie zdobędziesz tytuł technika administracji, archiwisty czy rachunkowości lub w ciągu roku asystenta dyrektora/zarządu, sekretarki czy kierownika biura! Mamy dla Ciebie wymarzony za ... więcej »
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Rekrutacja ruszyła – nie zwlekaj: zarezerwuj sobie miejsce już dziś: zak ... więcej »
28.12.2015 10:24
O

Szkoły Żak - Rekrutacja trwa!

Szkoły Żak - Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko!
Cała Polska
+48236552641
Nie patrz na metrykę! Angielski dla dojrzałych - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lu ... więcej »
Cała Polska
+48575249030
Kursy krawieckie, kroju, szycia, konstrukcji i modelowania - Zdjęcia do ogłoszenia
Prowadzimy kursy krawieckie: nauka kroju, szycia, konstrukcji i modelowania form odzieży. Zapraszamy osoby, które nie miały styczności z krawiectwem jak i takie ,które umieją szyć ale chcą te umiejętności udoskonalić. Znajdziecie także u nas krótkie kursy :szycie w pigułce, szycia pościeli i poprawek krawieckich oraz warsztaty konstrukcji i szycia wybraneg ... więcej »
26.12.2015 21:09
Cena: 300 Zł.
O

FERIE ZIMOWE 2016 Z FOTOGRAFIĄ

FERIE ZIMOWE 2016 Z FOTOGRAFIĄ - Zdjęcia do ogłoszenia
FERIE ZIMOWE 2016 Z FOTOGRAFIĄ "ZROBIĆ ZDJĘCIE TO ZNALEŹĆ RÓWNOWAGĘ MIĘDZY UMYSŁEM, OKIEM I SERCEM" (Henri Cartier-Bresson) Naszym marzeniem jest to, by każdy odkrył fotografię dla siebie. Zatem wiedza, którą tu zdobędziecie i to, czego doświadczycie, zainspiruje Was do własnych poszukiwań praktycznie w każdej dziedzinie fotografii. Kurs sk ... więcej »
Kołobrzeg
+48604285597
Ogłoszenia 2861 do 2880 z 9715
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)