Razem 260 847 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity szkolenia zaprasza na zajęcia, które odbędą się w dniach 7-8 kwietnia 2016 r. w Krakowie. Szkolenie jest dla osób które: znają podstawy programu Microsoft Excel, pracują w dziale sprzedaży lub logistyki, chcą skrócić czas przygotowywania analiz, procesów i kosztów. Po szkoleniu będziesz potrafił: - wykorzystać praktyczną wiedzę z zakresu sto ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
16.03.2016 15:02
Cena: 10 Zł.
O

Prace magisterskie, licencjackie i inne

Prace magisterskie, licencjackie i inne - Zdjęcia do ogłoszenia
Prace magisterskie, licencjackie i inne. Wszelka pomoc. Krótkie terminy. Solidnie. Indywidualne podejście. Prace spełniają wszelkie formalne kryteria wymagane w pracy naukowej. Sprawdzanie prac w systemie antyplagiatowym w. Bezpłatne poprawki.
16.03.2016 15:01
Cena: 80 Zł.
O

Prezentacje maturalne 2016! ekspresowe terminy

Prezentacje maturalne z języka polskiego - fachowa pomoc w przygotowaniu i zrozumieniu tematu, oryginalne opracowanie zagadnień.
Bezpłatna Szkoła Rodzenia Mama Gaja - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś w ciąży? - Zapisz się już dziś! - do Bezpłatnej Szkoły Rodzenia Mama Gaja w Poznaniu. Decydując się na naszą Szkołę Rodzenia w ramach NFZ masz zagwarantowane bezpłatnie: kurs edukacji przedporodowej, wizyty patronażowe oraz dyżury położnej środowiskowej. Oprócz tego dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz usług dodatkowych dla kobiet w ciąży lub tuż po p ... więcej »
Poznań
+48530812811
Zapraszamy do nauki na kierunku Technik BHP w naszej szkole policealnej. Jeśli zależy Ci na: - bezpłatnej nauce, - ciekawym i wartościowym zawodzie, - uzupełnieniu lub zmianie wykształcenia, - nauce zaocznej bez matury, - legitymacji szkolnej i zniżkach, - bezpłatnych zaświadczeniach do ZUSU, KRUSU, MOPSU, WKU… … to świetnie trafiłeś/aś, zapewniamy Ci każde z powyższych! Rekrutacja trwa do końca marca – nie trać czasu i zapisz s ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
16.03.2016 13:41
O

Zapraszamy ! Za darmo !

Zapraszamy ! Za darmo ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Co czeka Cię w Żaku? • nauka w weekendy ZA DARMO (możesz pracować i kształcić się jednocześnie, na piśmie gwarantujemy brak ukrytych opłat), • legitymacja uprawniająca do zniżek i rabatów • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, PUP, GOPS, MOPS, WKU, • Zdobycie dyplomu, wymarzonego zawodu, który otworzy Ci wiele dróg na rynku pracy. Pozostaje Ci tylk ... więcej »
16.03.2016 13:17
Cena: 65 Zł.
O

WARSZTATY DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI

WARSZTATY "JAK BYĆ DOBRYM I SKUTECZNYM RODZICEM, NAUCZYCIELEM, WYCHOWAWCA czyli wprowadzenie do POZYTYWNEJ DYSCYPLINY" Z TEGO WARSZTATU WYNIESIESZ: - jakie są powody złego zachowania dzieci i jak sobie z nimi skutecznie radzić - jak zyskiwać współpracę dzieci - jak uczyć dzieci wartościowych umiejętności społecznych i życiowych, takich jak: współpraca, rozwiązywanie problemów, zaangażowanie, odpowiedzialności, etc. - jak mówić, by dzieci słuch ... więcej »
Cała Polska
+48510281496
16.03.2016 13:11
O

KIM CHCESZ BYĆ?

KIM CHCESZ BYĆ? - Zdjęcia do ogłoszenia
KIM CHCESZ BYĆ??? Księgową, Florystą, Masażystą, Opiekunem Medycznym, Bhp-wcem, Kosmetyczką czy może zupełnie kimś innym??? MOŻESZ BYĆ KIM TYLKO ZECHCESZ! Wybierz kierunek odpowiedni dla siebie, biegnij do Żaka i ciesz się nowym zawodem! Rezerwuj miejsce online: www.zak.edu.pl/formularz Rekrutacja tylko do 31 marca 2016r.! Czekamy w sekretariacie-Rad ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Masz jeszcze szansę na bezpłatną naukę! - Zdjęcia do ogłoszenia
Informujemy, że rekrutacja zimowa została przedłużona do 31.03.2015 r.! Zapisz się na dowolny kierunek w naszej ofercie i rozpocznij naukę już w marcu! Wolne miejsca z gwarancją braku ukrytych opłat jeszcze czekają!! Szkoły dla wszystkich, bez względu na wiek! Wybór należy do Ciebie- my dajemy Ci możliwości! Wypełnij formularz kontaktowy i zarezerwuj sob ... więcej »
16.03.2016 11:06
O

Technik turystyki wiejskiej

Technik turystyki wiejskiej - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli chcesz otrzymać dotację dla młodych rolników, ten bezpłatny kierunek w Szkole Policealnej PROEDU jest właśnie dla Ciebie! Zdobędziesz uprawnienia rolnicze nawet bez zdawania zewnętrznego egzaminu zawodowego – otrzymasz świadectwo ukończenia kierunku na druku MEN. Technik turystyki wiejskiej to ciekawa przygoda i nauka w praktyce – zajęcia praktyczne w ... więcej »
Szczecin
+48918523225
REKLAMA
REKLAMA
Potrzebujesz zaświadczenie? Zapisz się do Żaka! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja trwa! Zapisy z bydgoskim Żaku wciąż trwają!!! Nie trać szansy na lepszą przyszłość i skorzystaj z najatrakcyjniejszej oferty na rynku edukacyjnym! Zarezerwuj sobie miejsce on-line na: www.zak.edu.pl/formularz I ODBIERZ UPOMINEK W SEKRETARIACIE SZKOŁY (UL. Długa 32/5) • DARMOWE kierunki- policealne i LO • Zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS itd. ... więcej »
Prestiżowe kwalifikacje w 10 miesięcy! Zapisz się! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja letnia w Żaku trwa! Nie zwlekaj! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz i zdobądź dodatkowe kwalifikacje w 10 miesięcy! BEZ MATURY! ZAOCZNIE! • Florystyka ZA DARMO • Opiekun medyczny ZA DARMO • Dekorator wnętrz 109 zł 76,30 zł • Biomasaż (fizjoterapia) 109 zł 76,30 zł • Terapeuta ds. uzależnień 109 zł 76,30 zł • Rejestratorka medycz ... więcej »
Koniec rekrutacji  TUŻ TUŻ! Nie spóźnij się! ŻAK Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
NAUKA ZA DARMO! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz -3 letnie Liceum Ogólnokształcące - za DARMO ! (dla absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej lub gimnazjum) - 2-letnie Liceum Ogólnokształcące- za DARMO! (dla absolwentów szkoły zawodowej) - Technik Administracji - za DARMO! - Technik Informatyk - za DARMO ! - Technik Rachunkowości ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Uwaga! Rozdajemy bilety do kina! - Zdjęcia do ogłoszenia
Pierwszych 15 osób, które w terminie 15-19 marca 2016 zapiszą się na dowolny kierunek w naszej szkole otrzyma bilet do kina „Stylowy” w Zamościu!!! Zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz lub przyjdź do sekretariatu ŻAK Zamość ul. Hrubieszowska 12, tel. 846395144.
Potrzebujesz zaświadczenia do Zus,Krus,Pup,Mops? - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrzebujesz zaświadczenia do ZUS, KRUS, PUP, MOPS, GOPS czy WKU? A może przydadzą Ci się zniżki na PKP/PKS, a przy okazji u kilkuset naszych Partnerów? Rozwiązanie jest tylko jedno – zapisz się do Żaka w ciągu minuty online i ciesz się wszystkimi przywilejami: www.zak.edu.pl/formularz - to bardzo proste! Czekamy- Bełchatów, ul. Kościuszki 17 tel.: 44 635 07 61
Tylko Żak gra w otwarte karty ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Co czeka Cię w Żaku? • nauka w weekendy ZA DARMO (możesz pracować i kształcić się jednocześnie, na piśmie gwarantujemy brak ukrytych opłat), • legitymacja uprawniająca do zniżek i rabatów • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, PUP, GOPS, MOPS, WKU, • Zdobycie dyplomu, wymarzonego zawodu, który otworzy Ci wiele dróg na rynku pracy. Pozostaje Ci tylk ... więcej »
Technik informatyk / grafika komputerowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się na ten bezpłatny kierunek do Szkoły Policealnej PROEDU i wybierz dodatkowy, bezpłatny moduł: grafika komputerowa/multimedia lub programowanie! W programie nauczania – intensywny kurs językowy GRATIS! Zapisy w sekretariacie na pl. Żołnierza Polskiego 1b, II piętro (vis a vis Kaskady) lub on-line na www.proedu.szczecin.pl
Szczecin
+48918523225
15.03.2016 09:58
O

Szkolenie ADR

Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR prowadzi NABÓR CIĄGŁY na szkolenie z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR w zakresie wszystkich klas. Szkolenie kierowców w zakresie ADR obejmuje: -kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych – 450,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternie – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- promieniotwórcze 1-klasa – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- wybuchowe 7-klas ... więcej »
Podkarpackie
+48503025778
Szkolenie ADR- przewóz materiałów niebezpiecznych Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR prowadzi NABÓR CIĄGŁY na szkolenie z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR w zakresie wszystkich klas. Szkolenie kierowców w zakresie ADR obejmuje: -kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych – 450,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternie – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- promieniotwórcze 1-klasa – 250,00 zł ... więcej »
Kurs angielskiego w centrum Wrocławia - Diverslingva - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy języka angielskiego w centrum Wrocławia Diverslingva zaprasza na kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach. Zajęcia z profesjonalnymi lektorami oraz z native speakers. Wszystkie poziomy zaawansowania - od poziomu A1 do C2. Prowadzimy kursy przygotowawcze do prestiżowych egzaminów językowych m.in. IELTS ACADEMIC, IELTS GENERAL, CAE, B2, CPE ... więcej »
Ogłoszenia 2861 do 2880 z 9711
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)