Razem 254 965 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
OSTATNIE DNI REKRUTACJI W ŻAKU! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Mławie informuje, że z dniem 31 października 2015 r. kończymy rekrutację do bezpłatnych Szkół dla dorosłych! Jeśli zastanawiasz się nad podniesieniem kwalifikacji ZA DARMO to teraz masz ostatnią szansę! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA KIERUNKACH: 1.Florysta – 0 zł 2.Technik informatyk-0zł 3.Technik administracji-0zł 4.Techni ... więcej »
Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Żak! / Oferta Last M - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu "Żak", jest liderem na rynku polskim w zakresie szkolnictwa ponadgimnazjalnego i policealnego. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Większość z proponowanych kierunków jest całkowicie darmowa - chcemy, aby pieniądze nie były barierą w uczeniu się! POSIADAMY OSTATNIE WOLNE M ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
23.10.2015 10:23
Cena: 1 Zł.
O

Szkoła Policealna Żak/ Oferta Last Minute

Szkoła Policealna Żak/ Oferta Last Minute - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu "Żak", jest liderem na rynku polskim w zakresie szkolnictwa ponadgimnazjalnego i policealnego. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Większość z proponowanych kierunków jest całkowicie darmowa - chcemy, aby pieniądze nie były barierą w uczeniu się! POSIADAMY OSTATNIE WOLNE MIE ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
23.10.2015 10:05
Cena: 999 Zł.
O

Szkoła nauki jazdy Kraków

Otrzymać prawo jazdy nie jest prosto. Kursant ma świadomość, że stuprocentowe przygotowanie praktyczne i teoretyczne nierzadko nie przekłada się na wyczekiwany rezultat. W jaki sposób powiększyć swoją szansę na zdanie testu od razu? G.P.S. Ośrodek Szkoleniowy nauka jazdy w Krakowie prowadzi kursy kierowców z użyciem sprawdzonych strategii uczenia z wykorzystaniem wiedzy psychologicznej na temat metod nabywania umiejętności praktycznych, trening osobisty ... więcej »
Kosmetyka- NAUKA ZA DARMO! Ostatnie dni rekrutacji! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się na kierunek TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH i zdobądź kwalifikacje zawodowe potwierdzone przez MEN zupełnie ZA DARMO!!! UWAGA! OSTATNIE DNI REKRUTACJI-OSTATNIA SZANSA NA ZAPIS! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY Z PISEMNĄ GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT! Wykorzystaj swoją szansę! Więcej na: http://by ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
BEZPŁATNA nauka dla Studentów-BHP! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ostatnia szansa na zapis! BEZPŁATNY KIERUNEK TECHNIK BHP! Zapisy tylko do 31 października! Ostatnie wolne miejsca! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZA DARMO, ZAOCZNIE, Z PISEMNĄ GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT! Wykorzystaj swoją szansę! Więcej na: http://bydgoszcz.zak.edu.pl/2012/11/15/technik-bhp/
Cała Polska
+48523214361
Zdobądź zawód w 10 miesięcy! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zawód w 10 miesięcy! Zostań Specjalistą w jeden rok! Ostatnie wolne miejsca na kierunkach: -biomasaż -grafika komputerowa -terapeuta ds.uzależnień -wizażystka/stylistka -sekretarka Możliwość obniżenia czesnego do ZERA! UWAGA: REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca : KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Szkoła Żak zaprasza na darmowe zajęcia w weekendy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do skorzystania z oferty bezpłatnej nauki i zdobycia fachowej wiedzy zawodowej. Rynek pracy stawia coraz to większe wymagania - MOŻESZ IM SPROSTAĆ! Zdobądź odpowiednie kwalifikacje oraz praktykę w zawodzie: Florysty, BHP, Administracji, Informatyki, Opiekuna Medycznego, Opiekunki Dziecięcej, Masażysty, Kosmetyczki za DARMO! Zapisz się do Ż ... więcej »
22.10.2015 11:45
O

Szybkie ofertę kredytową

Szybkie ofertę kredytową - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprawdź swoje wymagania z kredytów Leonie pani Koller i będziesz satysfakcji Jestem osobą, która oferuje pożyczki na arenie międzynarodowej. Skontaktuj się ze mną tylko z nami za pośrednictwem poczty: leoniekoller2@gmail.com
Pracownik ds.Osobowych! Zapraszamy do Żak-a w Mławie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Sekretariat Szkoły Żak Mława, ul. Sienkiewicza 4 (budynek obok Lidla)
REKLAMA
REKLAMA
Uwaga! Ostatnie wolne miejsca - Biomasaż (fizjoterapia) - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy Państwa do nauki w naszej jednorocznej szkole na kierunku biomasaż ( fizjoterapia),jest to jeden z najbardziej popularnych kierunków w naszej szkole i za razem najbardziej pożądany zawód na rynku pracy. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz czasu odwiedzić nas osobiście, to wyślij formularz zgłoszeniowy z naszej strony: www.zak.edu.pl/formularz ,a my ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
22.10.2015 10:00
Cena: 28 Zł.
O

Oferta nauki j. angielskiego przez Skype

Oferta nauki j. angielskiego przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy dla Państwa oferte nauki j.angielskiego przez Skype, szybko, skutecznie, wygodnie i tanio. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Pomagamy w przygotowaniach do ważnych egzaminów językowych. Zajęcia odbywają się w dwóch systemach, 45 min. oraz 60 min. które możecie Państwo dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. Nie zawieramy żadnych umów więc z ... więcej »
Pracuj w tygodniu, ucz się w weekendy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Pracuj w tygodniu, ucz się w weekendy! Nigdy nie jest za późno na naukę! Rekrutacja trwa tylko do 31.10.2015r.! W Centrum Nauki i Biznesu ŻAK prowadzimy Szkoły w trybie zaocznym, aby nasi Słuchacze bez problemu pogodzili naukę z pracą zawodową. Zdobądź cenną wiedzę i dodatkowe kwalifikacje całkowicie za darmo, ucząc się tylko w soboty i niedziele ... więcej »
21.10.2015 13:11
Cena: 199 Zł.
O

Kurs Rejestratorka Medyczna

Kurs Rejestratorka Medyczna - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na kurs Rejestratorka Medyczna Program szkolenia obejmuje 30 godzin zajęć dydaktycznych: pierwszą pomoc przedmedyczna, technikę biurową, dokumentację medyczną przepisy prawne, przepisy bhp, charakterystykę pracy w zawodzie rejestratorki medycznej – prawa i obowiązki, kalkulację usług medycznych. ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
21.10.2015 13:09
Cena: 199 Zł.
O

Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno-biurowy - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą programów biurowych Program szkolenia obejmuje 20h : ekonomia i organizacja firmy, organizacja pracy biurowej, etyka i etykieta zawodu, podstawy psychologii i socjologii pracy, komputeryzacja prac biurowych, elementy prawa pracy, mowa ciała, ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
21.10.2015 13:08
Cena: 180 Zł.
O

Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach szkolnych

Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach szkolnych - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach szkolnych Program szkolenia obejmuje 10 godzin szkoleniowych: zasady bhp, HACCP, zasady żywienia dzieci i młodzieży, układanie jadłospisów, żywienie dzieci w przypadku alergii pokarmowych. Cena: 180,00zł/osoba Szkolenia kończą się wy ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
21.10.2015 13:07
Cena: 229 Zł.
O

Kurs Mediacje rodzinne - szkolenie podstawowe

Kurs Mediacje rodzinne - szkolenie podstawowe - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Mediacje Rodzinne – szkolenie podstawowe Program szkolenia obejmuje 10 godzin Cena: 229,00zł/osoba Szkolenia kończą się wydaniem certyfikatu potwierdzającym ukończenie w/w szkoleń. Adres zajeć: ul. Kolejowa 1, 35-001 Rzeszów Podane ceny uwzgledniają udział w szko ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
Nauka j. angielskiego za pomocą Skype, szybko i skutecznie - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania dla Państwa naukę j. angielskiego za pomocą komunikatora Skype. Lekcje przez internet to sama wygoda. Pomagamy w przygotowaniach do ważnych egzaminów językowych. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Zapewniamy szybką, skuteczną i tanią naukę. Nie zawieramy żadnych umów. Lekcje prowadzone są w dwóch systemach, 45 min. ... więcej »
21.10.2015 12:48
Cena: 149 Zł.
O

Zostań masażystą! Ostatnie wolne miejsca!

Zostań masażystą! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Naucz się profesjonalnie sztuki masażu z nami! Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Biomasażu możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%. Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26(II piętro) REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Nie zapisałeś się jeszcze do szkoły? - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zapisałeś się do Szkoły i myślisz, że już za późno? OTÓŻ NIE! Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przyjdź do Zaocznej Szkoły dla Dorosłych ŻAK! Informujemy, że zostały OSTATNIE wolne miejska na kierunkach: - JEDNOROCZNYCH - DWULETNICH - LO dla Dorosłych ZAREZERWUJ MIEJSCE ON-LINE: www.zak.edu.pl/formularz REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! PO ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Ogłoszenia 2901 do 2920 z 9646
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)