Razem 256 831 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zostań Grafikiem Komputerowym! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań GRAFIKIEM KOMPUTEROWYM! Dzięki temu kierunkowi będziesz mieć otwarte drzwi na rynku pracy! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul. Kościuszki 17,Tel.44 635 07 61 Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Cała Polska
+48446350761
18.01.2016 15:44
Cena: 400 Zł.
O

Kurs j. niemieckiego dla opiekunów osób starszych

Kurs j. niemieckiego dla opiekunów osób starszych - Zdjęcia do ogłoszenia
Ucz się języka niemieckiego z MEDIPE i pracuj w Niemczech jako Opiekunka/Opiekun osoby starszej! Zapisy na kurs od podstaw zbieramy do 19 stycznia 2016 r. Zgłoś się do nas pod nr tel. 71/ 750 77 76 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: kursy@medipe.com
Rzeszów
+48172833000
Nie wiesz, co zrobić ze swoją przyszłością? Żak zaprasza! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie wiesz, co zrobić ze swoją przyszłością, chcesz więcej zarabiać, albo po prostu robić coś ciekawszego, niż dotychczas? Nie wiesz, czy warto spotkać się z doradcą zawodowym, a może z psychologiem? Rada od nas: SAM podejmij decyzję i SAM wybierz jeden z naszych kierunków, a wśród nich: • Fryzjer Damski/Męski, • Wizażysta/Stylista, • Terapeuta ds. Uzależn ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Podnieś swoje kwalifikacje i zarabiaj więcej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie wiesz, co zrobić ze swoją przyszłością, chcesz więcej zarabiać, albo po prostu robić coś ciekawszego, niż dotychczas? Nie wiesz, czy warto spotkać się z doradcą zawodowym, a może z psychologiem? Rada od nas: SAM podejmij decyzję i SAM wybierz jeden z naszych kierunków, a wśród nich: • Administracja • Opiekun w Domu Pomocy Społecznej • Sekretarka • ... więcej »
Zrób to zimą! Z ŻAKiem to możliwe! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdążyłeś ze złożeniem dokumentów, a może dopiero teraz zdecydowałeś się na naukę w semestrze zimowym? Nic straconego - REKRUTACJA wystartowała 9 GRUDNIA i nadal trwa! Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj! Zależy Ci na czasie? U nas możesz w ciągu kilku semestrów zdobyć nowy zawód, polepszyć swoją sytuację materialną i zacząć realizować się w branży, która ... więcej »
Rozpocznij DARMOWĄ naukę w szkole policealnej ŻAK w Mławie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobywaj nowe umiejętności w ŻAKu i to za ZERO ZŁOTYCH! Nie zdążyłeś ze złożeniem dokumentów, a może dopiero teraz zdecydowałeś się na naukę w semestrze zimowym? Masz jeszcze szansę! Nie zmarnuj jej! Sprawdź naszą OFERTĘ --> http://mlawa.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie Wybierz idealny kierunek i zarezerwuj sobi ... więcej »
Napiszę wypracowania, rozprawki - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam, napiszę na zlecenie wypracowania, rozprawki itp. na poziomie podstawówki, gimnazjum, liceum/technikum. Mam wyższe wykształcenie z filologii polskiej. Proszę o kontakt zainteresowanych. Cena do ustalenia. Szybko, solidnie i fachowa jakość potwierdzona przez klientów.
15.01.2016 17:05
O

Florysta - ZA DARMO w 1 rok!

Florysta - ZA DARMO  w 1 rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód florysty i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, a także pielęgnacji roślin. Zapisz się on-line: http://www.zak.edu.pl/formularz - do zobaczenia w Żaku! Zapraszamy!!!
Kurs Excel Średniozaawansowany 25-26 stycznia Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Cognity zaprasza na kurs Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 25-26 stycznia we Wrocławiu. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. ... więcej »
Wrocław
+48717382333
15.01.2016 14:33
Cena: 593 Zł.
O

Weekendowy kurs Makra w MS Excel w Cognity, Warszaww

Weekendowy kurs Makra w MS Excel w Cognity, Warszaww - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Cognity zaprasza na kurs Makra w MS Excel, który odbędzie się w dniu 20 lutego w Warszawie. Szkolenie jest dla osób, które: • chcą poznać podstawowe możliwości makropoleceń w programie Microsoft Excel, • znają program Microsoft Excel na poziomie średniozaawansowanym, • szukają niestandardowych rozwiązań w Microsoft Excel, • wykonują w swojej ... więcej »
Cała Polska
+48223987155
REKLAMA
REKLAMA
Piotrków Trybunalski - Magazynier z obsługą wózka widłowego. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy, potrzebujesz się przekwalifikować lub zwiększyć swoje umiejętności? Teraz mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Szkolenie: Magazynier z obsługą wózka widłowego. Koszt takiego szkolenia to 800 zł. Na całość szkolenia składają się: - egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego 152 zł. - badania lekarskie, lekarza medycyny pracy – 40 z ... więcej »
Kierowca podestów koszowych, wózków widłowych - Piotrków - Zdjęcia do ogłoszenia
Polecamy kursy: - żurawie przeładunkowe HDS-y (hydraulicznych dźwigów samochodowych) – cena 499 zł. (+152 zł. egzamin UDT). - podesty ruchome przejezdne koszowe na pojazdach – 399 zł. - podesty ruchome wolnobieżne nożycowe (nożycówki) – 299 zł. - wózki jezdniowe (widłowe) - wszystkie typy – 299 zł. Wszystkie kursy możesz zakończyć egzaminem państwowym ... więcej »
Web: jgl.pl
14.01.2016 16:47
O

Opiekun medyczny

Opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!!!
14.01.2016 15:39
Cena: 1 500 Zł.
O

Kurs "Instruktor rekreacji ruchowej"

Kurs "Instruktor rekreacji ruchowej" - Zdjęcia do ogłoszenia
W ramach kursu "Instruktor rekreacji ruchowej" proponujemy dwie specjalności: - fitness - nowoczesne formy gimnastyki, - ćwiczenia siłowe. Kurs "Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness - nowoczesne formy gimnastyki" Kurs składa się z dwóch części: - część ogólna - teoretyczne podstawy rekreacji ruchowej - 63 godziny ... więcej »
Łódzkie
422557702
14.01.2016 14:03
Cena: 800 Zł.
O

Kurs magazyniera z obsługą wózka widłowego.

Kurs magazyniera z obsługą wózka widłowego. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy, potrzebujesz się przekwalifikować lub zwiększyć swoje umiejętności? Teraz mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Szkolenie: Magazynier z obsługą wózka widłowego. Koszt takiego szkolenia to 800 zł. Na całość szkolenia składają się: - egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego 152 zł. - badania lekarskie, lekarza medycyny pracy – 40 z ... więcej »
14.01.2016 14:00
Cena: 499 Zł.
O

Kurs na żurawia HDS - uprawnienia udt - Sieradz

Kurs na żurawia HDS - uprawnienia udt - Sieradz - Zdjęcia do ogłoszenia
Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z obsługi urządzeń transportu bliskiego, wózków widłowych wszystkich typów: nadładownych, podnośnikowych (z mechanicznym napędem podnoszenia) i unoszących, z napędem spalinowym, elektrycznym i LPG. W naszej firmie uprawnienia zdobyło już mnóstwo osób, które obecnie zatrudnione są w kraju lub za granicą. Polecamy ... więcej »
Informatyka dla Seniora-bezpłatna nauka w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Myślisz, że już za późno, by opanować komputer? Uważasz, że to jedynie domena młodzieży? Absolutnie nie – właśnie prowadzimy nabór na BEZPŁATNE zajęcia z obsługi komputera przygotowane specjalnie z myślą o Seniorach! Gwarantujemy na piśmie brak ukrytych opłat i profesjonalną kadrę specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania! Zapisz się do grupy ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Technik rachunkowości w ŻAKu za darmo! Nie czekaj! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasja są zestawienia, analizy finansowe? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Policealna szkoła ŻAK pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Wiedza z zakresu rachunkowości połączona z umiejętnościami praktycznymi daje podstawy do zajmowania wysokich stanowisk w przedsiębiorstwach, organizacjach gospodarczych ... więcej »
Nie trać czasu - rekrutacja w Żaku trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
Cała Polska
+48446350761
Myślisz, że już za późno, by opanować komputer? - Zdjęcia do ogłoszenia
Myślicie, że już za późno, by opanować komputer? Uważacie, że to jedynie domena młodzieży? Absolutnie nie – właśnie prowadzimy nabór na BEZPŁATNE zajęcia z obsługi komputera przygotowane specjalnie z myślą o Seniorach! Gwarantujemy na piśmie brak ukrytych opłat i profesjonalną kadrę specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania! Zapisz się do grup ... więcej »
Ogłoszenia 2901 do 2920 z 9709
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)