Razem 259 404 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
09.02.2016 12:30
Cena: 740 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany, Kraków

Kurs Excel Średniozaawansowany, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w daniach 25-26 lutego w Krakowie. Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej ana ... więcej »
Chcesz wyjechać i pracować za granicą? - Zdjęcia do ogłoszenia
Dobry plan, ale nie jedź tam bez konkretnego dyplomu i rzetelnej wiedzy! Poznaj tajniki wybranej specjalności w Żaku! Zapisz się w ciągu minuty online i całkowicie za darmo zdobądź wykształcenie: www.zak.edu.pl/formularz - rekrutacja trwa!
BHP,rachunkowość, administracja, kosmetyka, florystyka, inne - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK to szkoła dla dorosłych. Oferujemy darmowe specjalizacje zawodowe dwuletnie oraz roczne. Kształcimy w kierunkach: - Technik Administracji; - Technik Informatyki; - Technik Rachunkowości; - Technik BHP; - Technik Usług Kosmetycznych; - Florysta -Opiekunka Środowiskowa oraz - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH K ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
Bądź kowalem swojego losu! Podnieś swoje kwalifikacje! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisy on-line: www.zak.edu.pl/formularz Przyjdź i zapisz się na wybrany kierunek w Żaku! Pierwsze zajęcia już 20 lutego! Szkoły Żak to: profesjonalna kadra dydaktyczna, praca na specjalistycznym sprzęcie i w odpowiednio przystosowanej pracowni, możliwość odbycia praktyk w najlepszych firmach/instytucjach w mieście. Przy zapisie każdy Słuchacz otrzymuje: ... więcej »
Wybierz zawód z przyszlością! Florystyka w ŻAK-u za 0 zł! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dowiedz się, jak komponować piękne bukiety, wieńce i stroiki. W rok zdobądź nowy zawód i to za 0 zł. Zarezerwuj miejsce na: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Centrum Nauki i Biznesu „Żak” ul. Batorego 25, Kraków tel. 12 292 62 94 www.krakow.zak.edu.pl
Wybierz zawód z przyszlością! Zapisz się do ŻAK-a! - Zdjęcia do ogłoszenia
W ofercie edukacyjnej szkoły ŻAK odnajdziesz wiele kierunków, po których masz szansę na dobrą pracę. Prowadzimy zapisy na kierunki: • Technik eksploatacji portów i terminali • Technik turystyki wiejskiej • Technik rachunkowości • Technik informatyk • Technik bhp • Technik archiwista • Technik administracji • Technik usług kosmetycznych ... więcej »
Na naukę nigdy nie jest za późno! - Zdjęcia do ogłoszenia
Na naukę nigdy nie jest za późno! My w ŻAK-u dobrze o tym wiemy i wcielamy ten stary slogan w życie już od wielu lat. Chcesz zwiększyć umiejętności, zdobyć dodatkowe kwalifikacje, rozwinąć swoje zainteresowania, a może po prostu wyjść z domu, spędzić miło czas i w ciekawym towarzystwie nauczyć się czegoś nowego? Jeśli tak, ZAPRASZAMY! Wystarczy wysła ... więcej »
No co ty jeszcze nie zapisałeś się do Żaka? - Zdjęcia do ogłoszenia
Przecież czas leci, a zajęcia rozpoczynamy już 20 lutego! Spiesz się! Nie ma na co czekać! Wybierz kierunek dla siebie i zarezerwuj miejsce przez Internet - www.zak.edu.pl/formularz Zajmie Ci to tylko minutę! Zdecydowany? Przyjdź do naszego sekretariatu ze świadectwem ukończenia ostatniej szkoły! Czekamy na Ciebie Centrum Nauki i Biznesu Żak Kalisz, ul. Chopina 26-28 Tel: 62 767 68 40
08.02.2016 16:46
O

Technik BHP za darmo w 1,5 roku

Technik BHP za darmo w 1,5 roku - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik BHP za darmo w 1,5 roku Szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę? Specjalista, inspektor, czy szkoleniowiec ds. BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) to dziś osoby niezbędne w każdej prężnie działającej firmie! W przeciągu 1,5 roku całkowicie ZA DARMO możesz zdobyć tytuł technika oraz zapewnić sobie dobrą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Zapi ... więcej »
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w ramach projektu "ECCC – bezpłatne kursy komputerowe z certyfikatem" współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 8.2, Uczenie się przez całe życie. Adresaci szkolenia: Kurs skierowany jest do osób, którym zależy na uzyskaniu certyfikatu ECCC. Od kandydatów powinni mieć podstawową wiedzę oraz umiejętności w zakresie obsługi komputera. Cel szkolenia: ... więcej »
Wielkopolskie
+48426308099
REKLAMA
REKLAMA
Kosmetyka to Twoja pasja? Zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapotrzebowanie na pracowników, którzy zadbają o piękny i zdrowy wygląd z roku na rok rośnie! Nie czekaj, zdobądź zawód w rozwojowej branży! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul.Kościuszki 17,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, ... więcej »
08.02.2016 14:38
Cena: 550 Zł.
O

Włoski Łódź

Włoski Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy serdecznie do uczestniczenia w intensywnych kursach języka włoskiego. Zapewniamy małe grupy zajęciowe, wykwalifikowanych lektorów i całkowity brak nudy na zajęciach.
Zostań Informatykiem! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań INFORMATYKIEM! Dzięki temu kierunkowi będziesz mieć otwarte drzwi na rynku pracy! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul. Kościuszki 17 ,Tel.44 635 07 61 Wejdź na http://www.zak.edu.pl/pl/formularz i zarezerwuj sobie miejsce!
FLORYSTA - nowy zawód w 2 semestry! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz kwiaty??? W takim razie florysta to idealny zawód dla Ciebie!!! Za naukę w sądeckim ŻAKu nic nie zapłacisz! Ponadto gwarantujemy: - cenne na rynku pracy kwalifikacje zawodowe; - praktyczną wiedzę i umiejętności; - legitymację słuchacza uprawiającą do zniżek; - niezbędne zaświadczenia; - profesjonalną i miłą atmosferę. Zapisz się onl ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
Zaoczne LO za darmo! Zajęcia od lutego! - Zdjęcia do ogłoszenia
Skończyłeś gimnazjum, 8-klasową podstawówkę lub szkołę zawodową? Zapraszamy do nas! Potrzebujesz tylko świadectwo ukończenia poprzedniej szkoły i dowód osobisty! Zajęcia co drugi weekend, tylko sobota i niedziela! UWAGA! Tylko w Żaku otrzymasz pisemną gwarancję braku jakichkolwiek opłat na tym kierunku! Żadnych ukrytych kosztów ani kar za brak frekwen ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
Przyjdź i zapisz się na wybrany kierunek w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapis on-line: www.zak.edu.pl/formularz Przyjdź i zapisz się na wybrany kierunek w Żaku! Pierwsze zajęcia już 20 lutego! Szkoły Żak to: profesjonalna kadra dydaktyczna, praca na specjalistycznym sprzęcie i w odpowiednio przystosowanej pracowni, możliwość odbycia praktyk w najlepszych firmach/instytucjach w mieście. Przy zapisie każdy Słuchacz otrzymuje: ... więcej »
Radomsko
+48446852056
08.02.2016 12:15
O

Kurs ADR

Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje Kurs ADR - PRZEWÓZ TOWARÓW NIEBEZPIECZNYCH. Termin: 11.02.2016 r. godz. 15:00 Zapisy i informacje udzielamy telefonicznie pod numerem 14 621 00 40, bądź w siedzibie firmy. Więcej ofert szkoleń oraz kursów na naszej stronie www.cus.com.pl ZAPRASZAMY Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów, ul. Kopernika 7 pok 17 ( I piętro )
Dąbrowa Tarnowska
+48146210040
Potrzebujesz wypracowania na język angielski? Potrzebujesz dobrych ocen, ale nie chce Ci się marnować czasu na ich pisanie? Wolisz pograć, gdy ktoś zrobi pracę domową za Ciebie? Idealnie trafiłeś! Mówię płynnie po angielsku i równie dobrze piszę. Napiszę każdą pracę i na każdy temat. Szybko, tanio i dobrze. Dostosuję się do Twojej natury. Jeśli będziesz chciał, by dorzucić kilka błędów dla wiarygodności, dorzucimy. Cena do ustalenia na mailu - alchemist@onet.pl
06.02.2016 22:52
O

Florystyka ZA DARMO

Florystyka ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Florystyka tylko w rok za darmo! Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód florysty i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, a także pielęgnacji roślin. Zapisz się on-line: http://www.zak.edu.pl/formularz Serdecznie zapraszamy!
06.02.2016 20:01
Cena: 500 Zł.
O

Dyplomy polskie i zagranicznei inne

Dyplomy polskie i zagranicznei inne - Zdjęcia do ogłoszenia
Wykonuję dyplomy wszystkich uczelni polskich oraz uczelni zagranicznych. Wszystkie wzory od 1992 roku. 1992 - 2000, 2001 - 2008, 2009 do obecnych. Wszystkie tytuły naukowe:licencjat. inżynier, magister ( bachelor i master zagraniczne).Dyplomy wykonywane w profesjonalnej introligatorni mającej bardzo duże doświadczenie. Odcisk wykonywany na THERMOPRASIE ... więcej »
Ogłoszenia 2941 do 2960 z 9743
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)