Razem 257 001 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować w ciągu tygodnia? Nie masz pieniędzy na czesne? Dobrze znamy takie sytuacje – nasze rozwiązanie to zdobycie wykształcenia związanego z wymarzonym zawodem w Żaku i to całkowicie za darmo! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! SEKRETARIAT: ul. ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Zapisz się do Żaka, wybierz jeden z wielu top kierunków! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do Żaka, wybierz jeden z wielu darmowych kierunków i spełniaj się zawodowo!!! Proponujemy Ci DARMOWE kierunki medyczne: Opiekun Medyczny, Masaż, Opiekunka Dziecięca. W Żaku zapewnimy Ci: • Naukę za darmo! • Naukę w trybie zaocznym (co drugi weekend) • Legitymację uprawniająca do zniżek w PKS, PKP i u naszych Partnerów w całej Polsce • Życz ... więcej »
Radomsko
+48446852056
13.01.2016 13:48
Cena: 109 Zł.
O

Dekorator wnętrz! Zdobądź zawód swoich marzeń!

Dekorator wnętrz! Zdobądź zawód swoich marzeń! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoja pasja to projektowanie i aranżacja wnętrz? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Nauka trwa tylko dwa semestry- 10 miesięcy! Uwaga! Rekrutacja trwa! Zapisz się już dziś! Zarezerwuj miejsce ON-LINE http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Dowiedz się więcej na www ... więcej »
13.01.2016 13:42
Cena: 1 499 Zł.
O

Kurs kosmetyki z elementami wizażu

Kurs kosmetyki z elementami wizażu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs trwa 100 godzin i obejmuje następujące zagadnienia: - medyczne podstawy zabiegów kosmetycznych - henna i depilacja brwi - zabiegi kosmetyczne - masaż twarzy i dekoltu - manicure i pedicure - wizaż Zarówno zajęcia praktyczne jak i teoretyczne, prowadzone są w pracowni kosmetycznej mieszczącej się w siedzibie Akademii Zdrowia przy ul. Kilińskiego ... więcej »
Łódzkie
422557702
13.01.2016 13:40
Cena: 950 Zł.
O

Kurs stylizacji paznokci

Kurs stylizacji paznokci - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli wybierasz ten kurs to znaczy, że jesteś osobą twórczą i przedsiębiorczą. Kurs stylizacji paznokci obejmuje 40 godzin dydaktycznych. W programie m.in.: - kurs stylizacji paznokci - choroby i budowa paznokci czyli teoretyczny niezbędnik - manicure i pedicure czyli abc zadbanych paznokci - masaż dłoni i stóp czyli coś dla zdrowia - przedłużan ... więcej »
Łódzkie
422557702
13.01.2016 12:27
Cena: 666 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany - Kraków, Cognity

Kurs Excel Średniozaawansowany - Kraków, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 8-9 luty 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy ... więcej »
Zostań Informatykiem! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań INFORMATYKIEM! Dzięki temu kierunkowi będziesz mieć otwarte drzwi na rynku pracy! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul. Kościuszki 17 ,Tel.44 635 07 61 Wejdź na http://www.zak.edu.pl/pl/formularz i zarezerwuj sobie miejsce!
Liceum Ogólnokształcące - wykształcenie średnie ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie pozwól by w życiu zawodowym ograniczała Cię formułka w ofertach pracy: „…wykształcenie minimum średnie”!! Oferujemy naukę ZA DARMO w Liceum Ogólnokształcących dla Dorosłych! Do szkoły przyjmowani są absolwenci gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Liceum Ogólnokształcące jest szkołą dla dorosłych kształcącą w ... więcej »
Technik usług kosmetycznych ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka trwa 2 lata i odbywa się w trybie zaocznym. Koszt nauki 0,00zł zapewniamy najlepszej jakości kosmetyki oraz liczne szkolenia dodatkowe! Nie wymagamy matury- o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń! Gwarantujemy: • Najlepiej wyposażone pracownie / profesjonalne kosmetyki, • Legitymacja uprawniająca do zniżek w PKS, PKP i u naszych Partnerów w całe ... więcej »
13.01.2016 08:57
Cena: 1 Zł.
O

Ukraina - Prawo Jazdy Na Ukrainie

Ukraina - Prawo Jazdy Na Ukrainie. Pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie. (Winnica - vinnickaja oblast). Zainteresowanych proszę o kontakt. Kontakt: tel: 792-602-448 poczta: prawojazdy.ukraina@interia.pl
REKLAMA
REKLAMA
Szkolenie Personal Shopper GOShA, 16-17  Kwietnia 2016, Krak - Zdjęcia do ogłoszenia
Dołącz do elitarnego zawodu Personal Shopper. Zostań Osobistą Stylistką. Profesjonalny dwudniowy kurs dla nowych adeptów zawodu. - Celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów do pracy w zakresie osobistej stylizacji i personal shoppingu. - Szkolenie przeznaczone dla osób pragnących pracować w zawodzie personal shopper, wizażystów, stylistów, pracownik ... więcej »
12.01.2016 16:12
O

Technik administracji ZA DARMO

Technik administracji ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Widzisz siebie w roli specjalisty ds. administracji? Podoba Ci się praca biurowa? Masz wolne wybrane soboty i niedziele? Jeśli tak, zapraszamy do Żaka – u nas w ciągu 2 lat zaocznie zdobędziesz tytuł technika administracji. Mamy dla Ciebie wymarzony zawód i szansę na sporą pensję! Zapisz się do szkoły online w przeciągu minuty: http://www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!
12.01.2016 15:20
Cena: 450 Zł.
O

Kurs "Dietetyka weterynaryjna"

Kurs "Dietetyka weterynaryjna" - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kurs dietetyki weterynaryjnej. Jeśli chcesz lepiej zadbać o czworonożnych przyjaciół ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Poznaj czynniki wpływające na prawidłowy rozwój zwierząt i stwórz własną innowacyjną dietę według najnowszych standardów. W programie między innymi: - Uwarunkowania fizjologiczne zwierząt - Składniki żywieniowe pokarmów ... więcej »
Łódzkie
422557702
TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - ZA DARMO tylko w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - ZA DARMO tylko w Żaku! Nauka trwa 2 lata i odbywa się w trybie zaocznym. Koszt nauki 0,00zł zapewniamy najlepszej jakości kosmetyki oraz liczne szkolenia dodatkowe! Nie wymagamy matury- o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń! Gwarantujemy: • Najlepiej wyposażone pracownie / profesjonalne kosmetyki, • Legitymacja uprawnia ... więcej »
Radomsko
+48446852056
12.01.2016 15:12
Cena: 1 250 Zł.
O

Kurs "Fryzjerstwo"

Kurs "Fryzjerstwo" - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursa fryzjerski jest prowadzony od podstaw i przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zdobyć zawód fryzjera, nawet jeśli nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z fryzjerstwem. Czas trwania: 100 godzin (teoria i praktyka) Kurs obejmuje zagadnienia takie jak: - pielęgnacja włosów - strzyżenie i czesanie na szczotkę - farbowanie włosów i baleyage Z ... więcej »
Łódzkie
422557702
12.01.2016 14:37
O

A może zostać BHP-owcem?

A może zostać BHP-owcem? - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do Żaka na bezpłatny kierunek TECHNIK BHP! Tylko z nami zdobędziesz solidne wykształcenie w 1,5 roku! Nauczysz się jak profesjonalnie przeprowadzać kontrolę zasad i przepisów BHP w zakładzie pracy, sporządzać okresowe analizy BHP, przygotować wnioski dotyczące poprawy stanu BHP oraz dokonywać oceny ryzyka zawodowego. Perspektywy pracy: • fir ... więcej »
12.01.2016 14:03
Cena: 28 Zł.
O

Korepetycje z j. angielskiego

Korepetycje z j. angielskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania korepetycje z j. angielskiego przez komunikator Skype. Zapewniamy szybką, skuteczną i tanią naukę. Bezpłatne materiały do nauki przesyłamy na adres e-mail. Lekcje poprowadzą wykwalifikowani nauczyciele. Pomagamy w przygotowaniu do ważnych egzaminów językowych. Dzięki nam poprawicie swoje stopnie. Zajęcia odbywają się w dwóch systemach do ... więcej »
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych! ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zdobyć wykształcenie średnie, ale pracujesz w ciągu tygodnia? Zapisz się do Liceum Ogólnokształcącego ŻAK w Bydgoszczy! Zajęcia odbywają się w TRYBIE ZAOCZNYM! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Tylko w ŻAKu otrzymasz PIESMENĄ GWARANCJĘ BARKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa! 523214361, Bydgoszcz ul. Długa 32/5
AGENT CELNY- zdobądź zawód w 10 miesięcy! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli poszukujesz stabilnej pracy która daje wiele satysfakcji to ta oferta jest dla Ciebie. W ramach jednorocznej szkoły policealnej przyswoisz wszystkie zagadnienia niezbędne do zdobycia właściwych kwalifikacji. Zapisz się już dziś i wykorzystaj zdobyte umiejętności w obecnej lub przyszłej pracy ! REKRUTACJA TRWA! ZAREZERWUJ MIEJSCE ONLINE – www.zak. ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
ADMINISTRACJA Za darmo w Żaku! Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy? Nie zwlekaj! Zapisz się do Żaka i rozpocznij pracę, o której zawsze marzyłeś! Skorzystaj z oferty i zapisz się na DARMOWE kierunki już dziś! UWAGA! REKRUTACJA TRWA! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się już dziś: -->www.zak.edu.pl/formularz Dlaczego warto wybrać Żaka? * Zajęcia odbywają się w trybie ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Ogłoszenia 2941 do 2960 z 9714
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)