Razem 256 605 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
04.11.2014 12:08
Cena: 1 400 Zł.
O

Kurs Oligofrenopedagogiki

Rozszerz drogę swojej kariery z ŻAKIEM Kurs Oligofrenopedagogiki Jesteś zainteresowany nowymi kierunkami nauczania? Nie lubisz stać w miejscu i poszukujesz lepszych możliwości? ZAPISZ SIĘ NA KURS ! KURS DLA: - Nauczycieli, wychowawców pracujących z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w szkołach, placówkach socjalnych, integracyjnych. - Nauczycieli i psychologów z przygotowaniem pedagogicznym. Kurs składa się z 270 go ... więcej »
Białystok
+48857460840
04.11.2014 11:27
Cena: 100 Zł.
O

Pomogę napisać prezentację maturalną

Witam, Pomogę napisać prezentację maturalną na każdy temat. Tworzeniem prezentacji zajmuję się od kilku lat. Wszystkie prace napisane pod moim kierunkiem zostały wysoko ocenione. Prezentacja maturalna składa się z planu ramowego, bibliografii przedmiotu i podmiotu i treści prezentacji. Dodatkowo mogę przygotować kartę z cytatami czy prezentację multimedialną. Uwzględniam wszystkie sugestie co do bibliografii, oraz ewentualne wskazówki nauczycieli ... więcej »
03.11.2014 18:36
O

Język polski- korepetycje

Język polski skutecznie!- zakres szkoły ponadgimnazjalnej, gimnazjum i szkoły podstawowej. Przygotowuję z sukcesami do konkursów, uczę cudzoziemców. Prowadzę terapię w zakresie dysgrafii, dysleksji i dysortografii. Egzaminator, nauczyciel dyplomowany z dziewiętnastoletnim stażem, absolwent UMK.
02.11.2014 22:07
Cena: 45 Zł.
O

Skuteczne korepetycje z matematyki

Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Udzielam korepetycji w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej, również pomagam w przygotowaniu do matury z matematyki jak i w opanowaniu bieżącego materiału z przedmiotu. Gwarantuję profesjonalną pomoc w miłej atmosferze.
Kędzierzyn-Koźle
+48669968741
Witam wszystkich. Jestem absolwentką studiów II-go stopnia na kierunku Finanse i rachunkowość, studia I-go stopnia na kierunku Ekonomia. Podejmę się pisania prac zaliczeniowych, tworzenia prezentacji multimedialnych, pisania referatów, wypracowań z różnych przedmiotów, a także pisania prac licencjackich oraz magisterskich itp. Posiadam 5– letnie doświadczenie w pisaniu prac - bez reklamacji. Prace zarówno dla studentów jak i uczniów szkół średnich ora ... więcej »
Prezentacja z planem, bibliografią, konspektem, cytatami, ilustracjami, tekstem do wygłoszenia, oparta na pozycjach omawianych w szkole. Jest ciekawa, wartościowa, konkretna, a przede wszystkim bardzo przystępna i dla każdego zrozumiała. Naprawdę robi wrażenie.
Kompleksowa pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich. Nie wiesz jak zabrać się za pisanie swojej pracy? Potrzebujesz pomocy w napisaniu licencjatu lub magisterki? Świadczę pomoc obejmującą wszystkie etapy powstawania Twojej pracy. Przygotuję takie elementy jak: plan pracy, bibliografia, opracuję także poszczególne rozdziały. Pamiętaj, że to Ty decydujesz jak będzie wyglądała Twoja praca, każde zamówienie zrealizuję ściśle wg Tw ... więcej »
30.10.2014 10:30
O

Nauka za darmo!

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Twoja-Szkoła w Kluczborku serdecznie zaprasza absolwentów szkół zawodowych, gimnazjum oraz 8-letniej szkoły podstawowej na nabór 2014/2015. Przyjdź do nas i uzupełnij Swoją wiedzę! Zdobądź niezbędne dziś wykształcenie i maturę właśnie u nas! Oferujemy wysoko wykwalifikowaną kadrę, BEZPŁATNĄ NAUKĘ oraz przyjemną atmosferę. Zdecydowana większość pełnoletnich mieszkańców powiatu kluczborskiego myśli o podwyżs ... więcej »
Kluczbork
+48774116506
29.10.2014 18:38
O

PISANIE PRAC

Potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy zaliczeniowej, licencjackiej oraz magisterskiej? Napisz od razu. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Mam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu prac. Poza samym napisaniem prac mogę również przygotować profesjonalny plan pracy, bibliografię czy zaprojektować część badawczą do pracy (łącznie z analizą wyników). Zajmuję się również korektą już napisanych prac. Moim największym atutem jest bardzo duże doświadczenie i wiedz ... więcej »
Oferuję pomoc w zakresie pisania prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich, zaliczeniowych etc. na terenie Jeleniej Góry. W ramach usługi mogę zająć się kompleksową pomocą dotyczącą takich elementów jak: plan pracy, rozdziały czy też bibliografia. Pozostaję w stałym kontakcie e-mailowym lub telefonicznym. Każda praca tworzona jest ściśle wg zamówienia i wytycznych klienta. Zapraszam do kontaktu! Dawid E-mail: dawidstaszicedu@gmail.com
REKLAMA
REKLAMA
Impresywna funkcja języka w reklamie. Dokonaj analizy języka reklam. Kompletna prezentacja ciekawie interpretuje temat. Odnosi się do konkretnych przykładów, jest rzeczowa i przejrzysta. Zawiera wszystkie niezbędne elementy i cenne uwagi. nefryt44@wp.pl
Omów relacje człowiek-Bóg odwołując się do utworów literackich różnych epok. Ciekawa i rzeczowa prezentacja zawiera 15 minut wystąpienia, konspekt, plan ramowy, bibliografię i ilustracje, które można wykorzystać w czasie egzaminu. Łatwa do nauczenia i zrozumiała, pisana przez polonistę. nefryt44@wp.pl
28.10.2014 14:53
Cena: 99 Zł.
O

Biomasaż w Żak-u! Zapisz się do 31 października!

BIOMASAŻYSTA (FIZJOTERAPIA) Zapisy do 31.10.2014r.! REKRUTACJA ONLINE: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Zdobądź w ŻAK-u potrzebne kwalifikacje w 10 miesięcy i rozpocznij pracę na wymarzonym stanowisku! Absolwenci szkoły są przygotowani do pracy w: - salonach odnowy biologicznej - uzdrowiskach, ośrodkach rehabilitacyjnych - Domach Opieki Społecznej - ośrodkach sportu i rekreacji - siłowniach i fitness klubach - założenia w ... więcej »
Nie musisz zasilać grona bezrobotnych! Wystarczy zadbać o dobre wykształcenie i zawód z realną perspektywą pracy! UWAGA! OSTATNI RAZ CAŁKOWICIE ZA DARMO MOŻESZ ZDOBYĆ NOWY ZAWÓD W CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK! Oferta bezpłatnych kierunków dla osób z wykształceniem średnim: -technik rachunkowości – 0 zł -technik administracji – 0 zł -technik informatyki – 0 zł -technik bhp – 0 zł -opiekunka środowiskowa – 0 zł -opiekun w domu pomocy s ... więcej »
28.10.2014 09:41
Cena: 1 200 Zł.
O

Kurs Cpc Lublin 05.12- 08.12.2014

Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, cpc,spedycja, Lublin 05.12- 08.12.2014 Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-o dniowe szkolenie, które odbędzie się w Lublinie 05-08.12. 2014. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu CPC jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok ... więcej »
27.10.2014 16:14
Cena: 1 200 Zł.
O

Kurs CPC Poznań 07.11-10.11.2014

CPC. Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja, Poznań 07.11-10.11.2014 Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-o dniowe szkolenie, które odbędzie się w Poznaniu 07.11-10.11.2014. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu CPC jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ... więcej »
27.10.2014 14:16
Cena: 300 Zł.
O

Sprzedam pracę licencjacką/magisterską z pedagogiki

Sprzedam swoją pracę licencjacką, pt. "Nagradzanie i karanie dzieci przez rodziców, w wypowiedziach dzieci w wieku wczesnoszkolnym". Kierunek: pedagogika, 55 stron. Bibliografia składa się z 28 nowych pozycji, wywiady z dziećmi przeprowadzone za pomocą metody dialogowej. Praca może być też użyta jako pomoc do napisania pracy magisterskiej, napisana bardzo solidnie. więcej info i spis treści na maila kasia_kit2007@wp.pl
Gmina Wołomin zaprasza swoich mieszkańców na bezpłatne szkolenia z języka angielskiego i ICT! DLA KOGO: Do projektu mogą być zakwalifikowane osoby, które spełniają następujące warunki: wiek między 18- 64 rokiem życia, zamieszkanie na terenie gminy Wołomin (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego), posiadają status osoby bezrobotnej lub są nieaktywne zawodowo. SZCZEGÓLNIE ZAPRASZAMY KOBIETY WRACAJĄCE NA RYNEK PRACY PO PRZERWIE ZWIĄZANEJ Z URODZENIEM I WYCHOWANIE ... więcej »
Cała Polska
+48882490556
Zaprezentuj portret człowieka średniowiecza na wybranych przykładach literackich. Prezentacja zawiera plan, konspekt, bibliografię i ilustracje. Te ostatnie nie muszą być wykorzystywane, ale mogą stanowić ciekawe uzupełnienie tej prezentacji i podnieść całość w oczach Komisji. Całość bardzo przemyślana, ale przystępna, stosunkowo łatwa i efektowna. nefryt44@wp.pl
Taniec i jego rola w dziełach literackich. Omów analizując wybrane przykłady. Mam do sprzedania interesującą prezentację. To bardzo dobre, rzeczowe opracowanie tematu zawierające bibliografię, tekst wystąpienia, konspekt, plan ramowy, prezentację multimedialną i inne uwagi. Pisana przez polonistę szkoły średniej prezentacja jest oryginalna i efektowna. nefryt@wp.pl
Ogłoszenia 2961 do 2980 z 8039
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)