Razem 255 460 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
02.12.2015 12:41
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. angielskiego przez Skype

Nauka j. angielskiego przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauki j. angielskiego za pomocą komunikatora Skype. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Zapewniamy naukę szybką, skuteczną i tanią. Nie zawieramy żadnych umów więc z nauki można w każdej chwili zrezygnować nie ponosząc żadnych konsekwencji. Lekcje odbywają się w dwóch systemach do wyboru, 45 min. oraz 60 ... więcej »
Bolesławiec
+48691750941
Ruszyła rekrutacja na semestr wiosenny! - Zdjęcia do ogłoszenia
RUSZYŁA REKRUTACJA NA SEMESTR WIOSENNY !!! Przyjdź do nas, a odkryjesz jak możesz wykorzystać swoje mocne strony, aby zdobyć nowe umiejętności!!! Pierwsze zajęcia w lutym!!! Zapraszamy do nauki na jednym z bezpłatnych kierunków m.in: ... Technik administracji Technik rachunkowości Technik BHP Opiekun medyczny Florysta Opiekun w domu pomocy sp ... więcej »
Z Żakiem możesz zostać kim tylko chcesz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz pomysłu na siebie? Skorzystaj z bogatej oferty szkół policealnych ŻAK. Zimowa rekrutacja startuje 9 grudnia, ale Ty już teraz możesz zarezerwować miejsce: www.zak.edu.pl/formularz Wybieraj i ucz się zupełnie bezpłatnie: - technik BHP, - technik administracji, - technik rachunkowości, - technik informatyki - opiekun środowiskowy, - florys ... więcej »
Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Lublinie 4,5,6,7 marca 2016 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otrzymują od nas ... więcej »
Pomagam Dorosłym w Niemieckim Przez Internet - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli nie masz dużo czasu wolnego a jesteś dorosła i MUSISZ mówić po niemiecku, to czytaj dalej. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. A może nigdy nie uczyłaś się tego języka? Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość, sposób? Ja wyjechałam do Niemiec gdzi ... więcej »
Cała Polska
+48533689247
02.12.2015 09:30
Cena: 880 Zł.
O

Akademia EITCA/CG: Grafika Komputerowa

Akademia EITCA/CG: Grafika Komputerowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Profesjonalne szkolenia z zakresu informatyki stosowanej w formie zdalnego nauczania na nowoczesnej platformie e-learningowej Nowa krajowa edycja programu Akademii EITCA to: - kompleksowy, 150-godzinowy, zaktualizowany merytorycznie program, wg wytycznych Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w zakresie grafiki komputerowej; - szko ... więcej »
02.12.2015 06:25
Cena: 1 400 Zł.
O

POZNAŃ 05-08 LUTY 2016 r. Kurs Cpc

Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Poznaniu 5,6,7,8 luty 2016 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otrzymują od ... więcej »
Szkolenia Otwarte -50% Mikołajki z Perspectą - Zdjęcia do ogłoszenia
PERSPECTA Firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Z okazji Mikołajek Wszystkie Szkolenia Otwarte -50%! Promocja obowiązuje od 30.11.2015 do 07.12.2015 Lub do wyczerpania m ... więcej »
Rezerwuj miejsce on-line! STARTUJEMY 9. Grudnia! Żak-Bydgosz - Zdjęcia do ogłoszenia
Już teraz możesz zarezerwować sobie miejsce na jednym z bezpłatnych kierunków w ŻAKu!!! www.zak.edu.pl/formularz BHP, ADMINISTRACJA, RACHUNKOWOŚĆ, KOSMETYKA, OPIEKUN MEDYCZNY, OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA, FLORYSTYKA BEZPŁATNA NAUKA i tytuł zawodowy nawet w 10 miesięcy! Najlepsza oferta na rynku edukacyjnym w Bydgoszczy!!! Więcej na: www.bydgoszcz.za ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
01.12.2015 10:35
Cena: 1 400 Zł.
O

KURS CPC RZESZÓW 15-18 styczeń 2016 r. /

Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja. RZESZÓW 15-18 styczeń 2016 r. cpc Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Rzeszowie 15,16,17,18 styczeń 2016 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Pasjonuje Cię dekoratorstwo wnętrz i chcesz pracować w tej b - Zdjęcia do ogłoszenia
Pasjonuje Cię dekoratorstwo wnętrz i chcesz pracować w tej branży? Masz zmysł do urządzania pomieszczeń, wyczucie dobrego smaku i stylu? W takim razie koniecznie zapisz się do Żaka, gdzie w ciągu roku zdobędziesz zawód dekoratora i dyplom, który potwierdzi Twoje kompetencje! Nie czekaj do rozpoczęcia rekrutacji, zarezerwuj sobie miejsce już dziś: http://ww ... więcej »
01.12.2015 09:35
Cena: 569 Zł.
O

Kurs Dietetyki

Kurs Dietetyki - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs obejmuje 40 godzin dydaktycznych. - gospodarka wodna organizmu, - normy żywienia i wyżywienia, - biochemiczne podstawy żywienia, - gospodarka energetyczna organizmu, - podział diet, charakterystyka wybranych diet leczniczych, - sporządzanie posiłków dietetycznych, - diety (m.in.: odchudzająca, ekstremalna, wysoko-tłuszczowa, bezglutenowa, pektyn ... więcej »
Zaufaj oryginalna samodzielna pomoc przy pracach studenckich - Zdjęcia do ogłoszenia
Zajmujemy się udzielaniem pomocy w pisaniu prac magisterskich i innych wszystkim, którzy, czy to z powodów braku czasu, czy umiejętności, nie są w stanie uporać się z nimi samodzielnie. Oferowana pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, planów i analiz jest całkowicie profesjonalna. Dane moich klientów podlegają całkowitej ochronie ... więcej »
Cała Polska
+48883743938
30.11.2015 12:31
Cena: 750 Zł.
O

Kurs języka migowego – Tarnów

Kurs języka migowego – Tarnów - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo! Stowarzyszenie Rozwoju PITAGORAS w Rzeszowie uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w Kursach Polskiego Języka Migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania. I stopień: Podstawowy – 60 h II stopień: Średnio zaawansowany – 60 h III stopień: Zaawansowany – 60 h Kursy odbywają się w grupach kilkunastoosob ... więcej »
30.11.2015 12:30
Cena: 750 Zł.
O

Kurs języka migowego – Rzeszów

Kurs języka migowego – Rzeszów - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo! Stowarzyszenie Rozwoju PITAGORAS w Rzeszowie uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w Kursach Polskiego Języka Migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania. I stopień: Podstawowy – 60 h II stopień: Średnio zaawansowany – 60 h III stopień: Zaawansowany – 60 h Kursy odbywają się w grupach kilkunastoosob ... więcej »
Rzeszów
+48782568450
Język angielski, korepetycje dla dzieci i mlodzieży - Zdjęcia do ogłoszenia
Język angielski KOREPETYCJE – KAŻDY POZIOM: Przygotowane do egzaminu gimnazjalnego Przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej LISTENING= zajęcia rozumienia ze słuchu Nadrabianie zaległości Przygotowanie do egzaminów państwowych ;WSZELKIE PRACE PISEMNE: Tłumaczenia,eseje,listy,prace kontrolne, semestralne, zaliczeniowe, wypełnianie d ... więcej »
29.11.2015 07:53
O

Prezentacje maturalne

Prezentacje maturalne - Zdjęcia do ogłoszenia
Chętnie podejmiemy się przygotowania każdej prezentacji maturalnej. Zajmujemy się przygotowaniem prac maturalnych i dyplomowych od 6 lat. Jesteśmy największą firmą, która do tej pory przygotowaliśmy 3.500 prezentacji! Prezentacje maturalne napiszemy na podstawie Twojej bibliografii czy planu, lub sami dobierzemy odpowiednie utwory. Czas realizacji ok 4 d ... więcej »
29.11.2015 07:53
O

Prezentacje maturalne

Prezentacje maturalne - Zdjęcia do ogłoszenia
Praca maturalna z polskiego. Chętnie napiszemy prace maturalne. Zajmujemy się przygotowaniem prezentacji maturalnych i dyplomowych od 6 lat. Jesteśmy największą firmą w sieci, przygotowaliśmy 3.500 prac maturalnych, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Prezentacje maturalne napiszemy na podstawie Twojej bibliografii czy planu, lub sami dobie ... więcej »
29.11.2015 07:53
O

Prezentacje maturalne za 49zł

Prezentacje maturalne za 49zł - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj maturzysto! Ta oferta została stworzona specjalnie dla Ciebie. Matura tuż, tuż a Ty dalej nie masz prezentacji? Nie masz czasu czytać tomów lektur? Nie martw się my zrobimy to za Ciebie! Piszemy prezentacje maturalne na każdy temat. Posiadamy ponad 3,500 gotowych prac maturalnych, wszystkie prace są kompletne z bibliografią podmiotową i przedmi ... więcej »
29.11.2015 07:53
O

Praca maturalna z polskiego.

Praca maturalna z polskiego. - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj maturzysto! Ta oferta została stworzona specjalnie dla Ciebie. Matura tuż, tuż a Ty dalej nie masz prezentacji? Nie masz czasu czytać tomów lektur? Nie martw się my zrobimy to za Ciebie! Piszemy prezentacje maturalne na każdy temat. Posiadamy ponad 3,500 gotowych prac maturalnych, wszystkie prace są kompletne z bibliografią podmiotową i przedmi ... więcej »
Ogłoszenia 2981 do 3000 z 9715
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)