Razem 263 868 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Akademia Sukcesu: Technik usług kosmetycznych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do nauki na kierunku technik usług kosmetycznych w naszej dwuletniej szkole policealnej. Szkoła kosmetyczna prowadzona jest w trybie zaocznym, obejmuje takie zagadnienia, jak podstawy anatomii czy dermatologii, kosmetykę pielęgnacyjną i upiększającą czy zabiegi dłoni, stóp i ciała. Studium kosmetyczne daje wiedzę i umiejętności, dzięki którym abso ... więcej »
Firma Koal Violetta Jankowska serdecznie zaprasza do Rzeszowa na czterodniowe szkolenie pt - pon. 23,24,25,26 września 2016 r. Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport r ... więcej »
12.07.2016 12:16
Cena: 15 Zł.
O

Pomagam w pisaniu wszelkich prac

Pomagam w pisaniu wszelkich prac - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomagam w pisaniu wszelkich prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, szybko, tanio, solidnie, bez plagiatu,
12.07.2016 12:16
Cena: 50 Zł.
O

Pensjonat hotel

Pensjonat hotel - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam biznes plan pensjonatu/hotelu na zaliczenie do szkoły. Tanio,szybko i dyskretnie.
Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia serdecznie zaprasza na Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży, który odbędzie się w dniach 8-9 sierpnia 2016 w Krakowie. Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • pracują lub zarządzają działami sprzedaży lub logistyki, • chcą zopty ... więcej »
Koal Violetta Jankowska, Szkolenie z zakresu - Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego - przewóz rzeczy, spedycja. LUBLIN 16-19.09. 2016 r. Cpc Firma Koal Violetta Jankowska serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, organizowane w Lublinie w dniach 16,17,18,19 września 2016 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymani ... więcej »
Nowość! Ogrodnik terenów zieleni! ŻAK Bydgoszcz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź kwalifikacje zawodowe z ŻAKiem! NAUKA TRWA TYLKO 10 MIESIĘCY! NIE WYMAGAMY MATURY! ZAJĘCIA W TRYBIE ZAOCZNYM! Ogrodnik terenów zieleni Zajmuje się porządkowaniem przestrzeni, planowaniem kompozycji ogrodowej, graficznym przedstawiania koncepcji ogrodu przydomowego wraz z jego najbliższym otoczeniem. Projektanta ogrodów cechuje umiejętno ... więcej »
NOWE kierunki w ŻAKu- sprawdź! Kwalifikacje w 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Już od dziś możesz zapisywać na nowe, atrakcyjne kierunki w szkole dla dorosłych ŻAK! • TECHNIK OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA- ZA DARMO • TRENER PERSONALNY- 109zł/mc- tylko 10 miesięcy nauki! • OGRODNIK TERENÓW ZIELENI- 109zł/mc- tylko 10 miesięcy nauki! Za darmo! Zaocznie! NIE WYMAGAMY MATURY! WYDAJEMY PISEMNĄ GWARANCJĘ BRAKU OPŁAT! Uwaga! Liczba ... więcej »
Szkoła Policealna GoWork.pl w Białymstoku prowadzi nabór na BEZPŁATNE kierunki: asystentka stomatologiczna, technik usług kosmetycznych, technik masażysta opiekun medyczny administracja bhp informatyka rachunkowość oraz wiele innych... Przyjdź do nas i przekonaj się, że warto! - lokalizacja w centrum brak opłat za wpisowe i czesne brak opłat za legitymację i inne dokumenty, brak opłat za egzaminy, a do tego: wykwalifikowana kadra pedag ... więcej »
Białystok
+48790408360
11.07.2016 14:51
O

Nie zdałeś matury?

Nie zdałeś matury? - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdałęś matury Nie wiesz, co dalej? My wiemy ------> www.niezdalemmatury.pl
REKLAMA
REKLAMA
11.07.2016 14:41
Cena: 89 Zł.
O

Konsultant ds. żywienia

Konsultant ds. żywienia - Zdjęcia do ogłoszenia
W ŻAK-u uczysz się za DARMO! - wpisowe 0 zł - egzaminy 0 zł - legitymacja 0 zł - indeks 0 zł - zaświadczenia 0 zł - brak dodatkowych opłat! Dowiedz się więcej na kedzierzynkozle@zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: ul. Garncarska 3 47200 KędzierzynKoźle Wejdź www.zak.edu.plformularz i zapisz się online!
Kędzierzyn-Koźle
11.07.2016 14:36
O

Opiekunka środowiskowa

Opiekunka środowiskowa - Zdjęcia do ogłoszenia
OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - system zaoczny - CAŁY CYKL NAUKI za darmo. Opiekunka środowiskowa udziela pomocy i świadczy usługi opiekuńcze osobom przewlekle chorym, samotnym i niesamodzielnym, które nie mają dostatecznego wsparcia ze strony rodziny lub innych osób z najbliższego otoczenia. Praca: domy i ośrodki pomocy społecznej, wszystkie instytucje opiekuńcz ... więcej »
Kędzierzyn-Koźle
11.07.2016 12:22
Cena: 28 Zł.
O

Nauka języka angielskiego przez Skype

Nauka języka angielskiego przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kursy języka angielskiego prowadzone przez komunikator Skype. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani nauczyciele. Zapewniamy bezpłatne materiały do nauki. Lekcje odbywają się systemem 45 minutowym lub 60 minutowym. Na zajęcia umówimy się w dogodnym dla obu stron terminie. Zapraszamy na nasze zajęcia. Wszystkie osoby chętne zapraszamy na naszą stronę ... więcej »
Cała Polska
+48691750941
11.07.2016 12:15
O

Technik usług kosmetycznych

Technik usług kosmetycznych - Zdjęcia do ogłoszenia
Ofertę kształcenia kierujemy do osób pełnoletnich, posiadających średnie wykształcenie, nie wymagana jest matura. Nauka organizowana jest w systemie zaocznym więc idealnie dla osób które pracują lub studiują. Zajęcia teoretyczne są uzupełniane praktyką, dzięki czemu słuchacz jest przygotowany do podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Poza świadectwem uko ... więcej »
Warmińsko-mazurskie
+48895279327
11.07.2016 12:11
O

Technik informatyk

Technik informatyk - Zdjęcia do ogłoszenia
Ofertę szkoły kształcenia kierujemy do osób pełnoletnich, posiadających średnie wykształcenie, nie wymagana jest matura. Nauka organizowana jest w systemie zaocznym więc idealnie dla osób które pracują lub studiują. Zajęcia teoretyczne są uzupełniane praktyką, dzięki czemu słuchacz jest przygotowany do podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Poza świadect ... więcej »
Warmińsko-mazurskie
+48895279327
11.07.2016 11:57
O

Technik administracji

Technik administracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Ofertę kształcenia kierujemy do osób pełnoletnich, posiadających średnie wykształcenie, nie wymagana jest matura. Nauka organizowana jest w systemie zaocznym więc idealnie dla osób które pracują lub studiują. Zajęcia teoretyczne są uzupełniane praktyką, dzięki czemu słuchacz jest przygotowany do podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Poza świadectwem u ... więcej »
Warmińsko-mazurskie
+48895279327
Bezpłatna Publiczna Szkoła Policealna Nr7 TWP w Olsztynie - Zdjęcia do ogłoszenia
Szeroką ofertę kształcenia kierujemy do osób pełnoletnich, posiadających średnie wykształcenie, nie wymagana jest matura. Nauka organizowana jest w systemie zaocznym więc idealnie dla osób które pracują lub studiują. Zajęcia teoretyczne są uzupełniane praktyką, dzięki czemu słuchacz jest przygotowany do podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Poza świad ... więcej »
Warmińsko-mazurskie
+48895279327
Technik administracji za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować w biurze? Nauka trwa 2 lata w systemie zaocznym. Podnieś swoje kwalifikacje i Zdobądź atrakcyjny zawód ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, Kościuszki 17 ,Tel.44 635 07 Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
11.07.2016 11:41
Cena: 531 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy Kraków

Kurs Excel Podstawowy Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 14-15 lipca 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu Exce ... więcej »
Serwis nasz to naukowy think-tank, który za pośrednictwem pracowników nauki oraz ekspertów dziedzinowych i branżowych dokonuje profesjonalnego wsparcia dla osób piszących prace naukowe (przede wszystkim doktoraty i habilitacje) a także świadczy indywidualne konsultacje naukowe przy redagowaniu i korekcie tekstów takich jak: artykuły / publikacje naukowe, artykuły / publikacje konferencyjne, monografie naukowe, eseje i referaty naukowe, prezentacje naukowe, ... więcej »
Cała Polska
+48513484515
Ogłoszenia 3001 do 3020 z 9204
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)