Razem 256 092 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
ŻAK – najlepsza siec szkół dla dorosłych w Polsce! - Zdjęcia do ogłoszenia
ŻAK – najlepsza siec szkół dla dorosłych w Polsce! Co czeka Cię w Żaku? • nauka w weekendy ZA DARMO (możesz pracować i kształcić się jednocześnie, na piśmie gwarantujemy brak ukrytych opłat), • legitymacja uprawniająca do licznych zniżek (m.in. PKP/PKS, kilkuset naszych partnerów w całej Polsce), • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, PUP, GOPS, MOPS, ... więcej »
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko!
Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które odbędzie się w Katowicach w dniach 20-23 listopada 2015r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otrzymują od nas w ... więcej »
26.10.2015 08:12
Cena: 1 Zł.
O

Prace magisterskie, licencjackie, zaliczeniowe

Prace magisterskie, licencjackie, zaliczeniowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomogę w napisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej, zaliczeniowej, referatu. Jeśli szukasz profesjonalisty, który zrobi wszystko jak należy napisz do mnie. Wszystkie pisane przeze mnie prace są bez plagiatu, tekst autorski, wyłącznie na indywidualne zlecenie. W trakcie współpracy zapewniam stały kontakt ze mną - dzięki temu mogą Państwo na bieżąco śledzić ... więcej »
Cała Polska
+48537761510
Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja. POZNAŃ 11-14 grudzień 2015 r. cpc Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Poznaniu 11,12,13,14 grudnia 2015 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu ... więcej »
Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego osób, rzeczy, spedycja. LUBLIN 13-16 listopada 2015 r. cpc Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Lublinie 13,14,15,16 listopada 2015 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięk ... więcej »
24.10.2015 00:06
Cena: 1 000 Zł.
O

Jestem studentką studiów doktoranckich.

Jestem studentką studiów doktoranckich. - Zdjęcia do ogłoszenia
Jestem studentką studiów doktoranckich. Pomocą w pisaniu różnego rodzaju prac zajmuję się już od 8 lat, moje długoletnie doświadczenie, jak również lekkość pióra pomagają mi profesjonalnie redagować teksty naukowe wszelkiego rodzaju: prace licencjackie, magisterskie, zaliczeniowe, jak również referaty, eseje i in. Każdą pracę można napisać samodzielnie, je ... więcej »
Cała Polska
+48665476440
Ostatnie 4 wolne miejsca – REJESTRATORKA MEDYCZNA! - Zdjęcia do ogłoszenia
Informujemy, że zostały OSTATNIE WOLNE MIEJSCA na atrakcyjnym jednorocznym kierunku – REJESTRATORKA MEDYCZNA! Jedyny taki kierunek na terenie Będzina! Perspektywy pracy: - przychodnie lekarskie - szpitale - prywatne gabinety medyczne - gabinety stomatologiczne - kliniki Nie zwlekaj! Zarezerwuj miejsce bez wychodzenia z domu! www.zak.edu.pl/fo ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Nie możesz znaleźć pracy? Mamy rozwiązanie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Bełchatów Ul.9 maja 26 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
ZAOCZNE LO dla Dorosłych! OFERTA LAST MINUTE! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona! WYDAJEMY LEGITYMACJ ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
REKLAMA
REKLAMA
Administracja ZA DARMO- Żak- oferta LAST MINUTE - Zdjęcia do ogłoszenia
Tylko u nas możesz podjąć naukę na BEZPŁATNYM kierunku ADMINISTRACJI ze 100% pewnością, że w trakcie nauki nie poniesiesz żadnych opłat! Spiesz się! Pozostały ostatnie wolne miejsca! Wypełnij formularz on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY! • Legitymacje i zaświadczenia 0zł • Egzaminy 0 zł • Powtarzanie semestru 0 zł • Re ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
OSTATNIE DNI REKRUTACJI W ŻAKU! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Mławie informuje, że z dniem 31 października 2015 r. kończymy rekrutację do bezpłatnych Szkół dla dorosłych! Jeśli zastanawiasz się nad podniesieniem kwalifikacji ZA DARMO to teraz masz ostatnią szansę! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA KIERUNKACH: 1.Florysta – 0 zł 2.Technik informatyk-0zł 3.Technik administracji-0zł 4.Techni ... więcej »
Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Żak! / Oferta Last M - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu "Żak", jest liderem na rynku polskim w zakresie szkolnictwa ponadgimnazjalnego i policealnego. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Większość z proponowanych kierunków jest całkowicie darmowa - chcemy, aby pieniądze nie były barierą w uczeniu się! POSIADAMY OSTATNIE WOLNE M ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
23.10.2015 10:23
Cena: 1 Zł.
O

Szkoła Policealna Żak/ Oferta Last Minute

Szkoła Policealna Żak/ Oferta Last Minute - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu "Żak", jest liderem na rynku polskim w zakresie szkolnictwa ponadgimnazjalnego i policealnego. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Większość z proponowanych kierunków jest całkowicie darmowa - chcemy, aby pieniądze nie były barierą w uczeniu się! POSIADAMY OSTATNIE WOLNE MIE ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
23.10.2015 10:05
Cena: 999 Zł.
O

Szkoła nauki jazdy Kraków

Otrzymać prawo jazdy nie jest prosto. Kursant ma świadomość, że stuprocentowe przygotowanie praktyczne i teoretyczne nierzadko nie przekłada się na wyczekiwany rezultat. W jaki sposób powiększyć swoją szansę na zdanie testu od razu? G.P.S. Ośrodek Szkoleniowy nauka jazdy w Krakowie prowadzi kursy kierowców z użyciem sprawdzonych strategii uczenia z wykorzystaniem wiedzy psychologicznej na temat metod nabywania umiejętności praktycznych, trening osobisty ... więcej »
Kosmetyka- NAUKA ZA DARMO! Ostatnie dni rekrutacji! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się na kierunek TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH i zdobądź kwalifikacje zawodowe potwierdzone przez MEN zupełnie ZA DARMO!!! UWAGA! OSTATNIE DNI REKRUTACJI-OSTATNIA SZANSA NA ZAPIS! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY Z PISEMNĄ GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT! Wykorzystaj swoją szansę! Więcej na: http://by ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
BEZPŁATNA nauka dla Studentów-BHP! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ostatnia szansa na zapis! BEZPŁATNY KIERUNEK TECHNIK BHP! Zapisy tylko do 31 października! Ostatnie wolne miejsca! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZA DARMO, ZAOCZNIE, Z PISEMNĄ GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT! Wykorzystaj swoją szansę! Więcej na: http://bydgoszcz.zak.edu.pl/2012/11/15/technik-bhp/
Cała Polska
+48523214361
Zdobądź zawód w 10 miesięcy! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zawód w 10 miesięcy! Zostań Specjalistą w jeden rok! Ostatnie wolne miejsca na kierunkach: -biomasaż -grafika komputerowa -terapeuta ds.uzależnień -wizażystka/stylistka -sekretarka Możliwość obniżenia czesnego do ZERA! UWAGA: REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca : KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Szkoła Żak zaprasza na darmowe zajęcia w weekendy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do skorzystania z oferty bezpłatnej nauki i zdobycia fachowej wiedzy zawodowej. Rynek pracy stawia coraz to większe wymagania - MOŻESZ IM SPROSTAĆ! Zdobądź odpowiednie kwalifikacje oraz praktykę w zawodzie: Florysty, BHP, Administracji, Informatyki, Opiekuna Medycznego, Opiekunki Dziecięcej, Masażysty, Kosmetyczki za DARMO! Zapisz się do Ż ... więcej »
22.10.2015 11:45
O

Szybkie ofertę kredytową

Szybkie ofertę kredytową - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprawdź swoje wymagania z kredytów Leonie pani Koller i będziesz satysfakcji Jestem osobą, która oferuje pożyczki na arenie międzynarodowej. Skontaktuj się ze mną tylko z nami za pośrednictwem poczty: leoniekoller2@gmail.com
Ogłoszenia 3001 do 3020 z 9680
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)