Razem 250 737 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zostań Bibliotekarzem! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
CAŁY CYKL NAUKI ZA DARMO! Słuchacz szkoły bibliotekarskiej otrzymuje tytuł zawodowy bibliotekarza. Absolwent szkoły bibliotekarskiej przygotowany jest do pracy w sieci bibliotek publicznych, szkolnych, naukowych i specjalistycznych. Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Bełchatów Ul.9 maja 26 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
Akademia Sukcesu- do każdego kierunku kurs i bilety do kina! - Zdjęcia do ogłoszenia
TYLKO TERAZ, TYLKO U NAS !!! Zapisując się do jednej ze Szkół: 1. Policealnej Szkoły „Akademia Sukcesu” 2. Trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych „Akademia Sukcesu” 3. Policealnej Szkoły Jednorocznej „Akademia Sukcesu” DOSTANIESZ ZA FREE WYBRANY KURS ZAWODOWY* ORAZ 3 BILETY DO KINA GRATIS!!! Spiesz się, bo liczba miejsc jest ogr ... więcej »
Akademia Sukcesu: Liceum dla dorosłych za darmo - Zdjęcia do ogłoszenia
MATURA w 2 lata ZA DARMO ! Zapisz się do LICEUM DLA DOROSŁYCH a otrzymasz kurs z naszej oferty ZA FREE oraz 3 bilety do kina GRATIS !!! UWAGA ! Decyduje Kolejność Zgłoszeń ! Jesteś Absolwentem: Szkoły Podstawowej (8-letniej) Gimnazjum Zasadniczej Szkoły Zawodowej Przyjdź do nas do Trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego i ucz się zupełnie ... więcej »
25.08.2015 13:44
O

Komplekowa pomoc w pisaniu prac

Komplekowa pomoc w pisaniu prac - Zdjęcia do ogłoszenia
Pisanie prac : -zaliczeniowych, -magisterskich, -licencjackich, -recenzji, -konspektów, -oraz korekt wszelkich tekstów. Profesjonalnie ,dyskretnie oraz terminowo.
Cała Polska
+48505536905
NOWE kwalifikacje w 10 miesięcy ! Dekorator wnętrz, Biomasaż - Zdjęcia do ogłoszenia
NOWE kwalifikacje w 10 miesięcy ! Dekorator wnętrz, Biomasażysta, Wizażystka i inne Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w krótkim czasie? Żak ma dla Ciebie idealne rozwiązanie JEDNOROCZNE SZKOŁY POLICEALNE- bez matury, zaocznie! Zapisz się on-line i odbierz upominek w sekretariacie (Ul. Długa 32/5 Bydgoszcz, 523124361) : www.zak.edu.pl/formularz ... więcej »
25.08.2015 13:14
O

Nauka za darmo

Nauka za darmo - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie udało Ci się zdać matury? Zdobądź darmowe kwalifikacje w Żaku! Powinęła Ci się noga na maturze, a nie chcesz tracić czasu? Zapisz się do Żaka! Rekrutacja trwa! Dajemy Ci niepowtarzalną szansę na zdobycie zawodu i dodatkowych kwalifikacji! • Zajęcia w trybie ZAOCZNYM • DARMOWE kierunki • Zaświadczenia ZUS, KRUS, MOPS, PCPR • Zniżki u 1500 parterów ... więcej »
BUSINESS ENGLISH - kurs angielskiego w centrum Wrocławia - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs BUSINESS ENGLISH - angielski w biznesie we Wrocławiu Kurs angielskiego BUSINESS ENGLISH we Wrocławiu! Szkoła językowa DIVERSLINGVA zaprasza na kursy językowe angielskiego Business English. Kurs jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które wykorzystują angielski w pracy na szeroką skale, przygotowują się do egzaminu BEC (Business English Certificat ... więcej »
Zostań Opiekunem Medycznym w 2 semestry! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań? Opiekun medyczny to kierunek dla Ciebie! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę kierunku OPIEKUN MEDYCZNY. Dzięki nam dowiesz się jak w sposób profesjonalny pomagać osobie chorej i niesamodzielnej oraz jak zaspokoić jej podstawowe potrzeby życiowe. Dzięki nam zdobędziesz profesjonalny zawód i szansę na ... więcej »
25.08.2015 12:09
O

Nowe Medyczne Kierunki w Żaku!

Nowe Medyczne Kierunki w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zajmować się opieką nad innymi, pomagać osobom chorym i niesamodzielnym. Może lubisz przebywać z dziećmi, nie masz problemu z opieką nad nimi i organizacją ich czasu, lub chciałbyś profesjonalnie zając się masażem, leczniczym i relaksującym. Otworzyliśmy specjalnie dla Ciebie nowe kierunki medyczne: - Technik Masażysta - kierunek 2-letni - Opieku ... więcej »
Zdobądź solidne wykształcenie w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wartościowy dyplom w 2 lata!!! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK oferuje uzyskanie tytułu zawodowego już w 4 semestry w wybranym zawodzie! Nasze atuty: - Nauka za darmo, - Zajęcia w trybie zaocznym (sobota, niedziela co 2 tygodnie), - Zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. - Legitymacja uprawniająca do zniżek, - Rabaty u kilkuset Partnerów w c ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
25.08.2015 11:35
O

Rekrutacja letnia w Żaku trwa!

REKRUTACJA LETNIA TRWA!!! JUŻ DZIŚ ZAPISZ SIĘ DO NAS ONLINE: www.zak.edu.pl/formularz Oferujemy ciekawe kierunki: • Szkoły policealne dwuletnie ( Technik turystyki wiejskiej, Opiekun osoby starszej, Technik usług kosmetycznych, Technik rachunkowości, Technik informatyk, Technik BHP, Technik archiwista, Technik administracji)- NAUKA ZA DARMO!!! • Szkoły policealne jednoroczne ( Fryzjer Damski, Fryzjer Męski, Biomasażysta, Florysta, Dekorator Wnętrz, Te ... więcej »
25.08.2015 11:31
O

Zostań BHP-owcem w 3 semestry!

Zostań BHP-owcem w 3 semestry! - Zdjęcia do ogłoszenia
TECHNIK BHP W 1,5 ROKU! ZA DARMO! ZAOCZNIE! JUŻ DZIŚ ZAPISZ SIĘ DO NAS ONLINE: www.zak.edu.pl/formularz Zdobądź wykształcenie, które otwiera drzwi do większości zakładów pracy. Każda firma zatrudniająca ponad 10 osób, powinna mieć zatrudnionego TECHNIKA BHP! Rekrutacja trwa! Liczba miejsc ograniczona! • Nauka za darmo • Nauka w trybie zaocznym ( ... więcej »
Zostań Kosmetyczką całkowicie ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań Kosmetyczką, nauka zaocznie! TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH Nauka trwa 2 lata i odbywa się w trybie zaocznym Koszt nauki 0,00zł zapewniamy najlepszej jakości kosmetyki oraz liczne szkolenia dodatkowe! Nie wymagamy matury- o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń! • Najlepiej wyposażone pracownie / profesjonalne kosmetyki • Legitymacja uprawniająca d ... więcej »
Nie zdałaś/-eś matury? Odbierz gratis! - Zdjęcia do ogłoszenia
BONUSY DLA TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW! NIE CZEKAJ !!! ODWIEDŹ nas jeszcze dziś W SEKRETARIACIE szkoły i ODBIERZ całkowicie ZA DARMO: • BILETY DO MULTIKINA! • KUPONY NA DARMOWĄ PIZZĘ W BIESIADOWIE! • NIEZLICZONĄ ILOŚĆ RABATÓW W PLACÓWKACH NASZYCH PARTNERÓW! ZAPRASZAMY!!! Centrum Nauki i Biznesu ,,Żak’’ Ul. Wileńska 44 05-200 Wołomin Tel. 22 4281209 ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Nie szukaj daleko najlepszej oferty! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie szukaj daleko najlepszej oferty! Wpadnij do ŻAK-a i zgarnij 100 zł na upragnione Wakacje! Sprawdź co dla Ciebie mamy: Szkoły za DARMO! dla Dorosłych w Mławie to: - Bezpłatna nauka zagwarantowana w umowie - zajęcia prowadzone w systemie zaocznym - Ponad 26 kierunków kształcenia! - 2500 punktów w których nasi słuchacze posiadają Zniżki i Rabaty. ... więcej »
Prestiżowe kwalifikacje w 10 miesięcy! Żak-Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja letnia w Żaku trwa! Nie zwlekaj! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz i zdobądź dodatkowe kwalifikacje w 10 miesięcy! BEZ MATURY! ZAOCZNIE! • Florystyka ZA DARMO • Opiekun medyczny ZA DARMO • Opiekun środowiskowy ZA DARMO • Dekorator wnętrz 109 zł 76,30 zł • Biomasaż (fizjoterapia) 109 zł 76,30 zł • Terapeuta ds. uzależnień 109 zł ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Opiekun środowiskowy – ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY! Żak! - Zdjęcia do ogłoszenia
Trwa rekrutacja do bezpłatnej, ROCZNEJ Szkoły Policealnej ŻAK na kierunek OPIEKUN ŚRODOWISKOWY Zapisz się już teraz on-line: www.zak.edu.pl/formularz Korzyści z nauki w Żaku: * Nauka za darmo tylko przez 2 semestry! * Zajęcia w trybie zaocznym (tylko soboty i niedziele średnio co drugi tydzień) * Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, UP, MOPS, GOPS ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
24.08.2015 18:42
Cena: 30 Zł.
O

Języka angielski - korepetycje

Języka angielski - korepetycje - Zdjęcia do ogłoszenia
Udzielam korepetycji z języka angielskiego. Posiadam 6 - letnie doświadczenie w tym zakresie. Nauczam osoby na różnych poziomach - od dzieci ze szkoły podstawowej, przez gimnazjum, liceum, po osoby na studiach oraz pracujące. Przygotowuję do matury na obydwu poziomach oraz do państwowych egzaminów z języka angielskiego. Lekcje odbywają się w moim domu w Szczercowie. Zapraszam chętne osoby.
24.08.2015 16:58
O

Zdajesz maturę poprawkową?

Zdajesz maturę poprawkową? - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie czekaj na wyniki matur! Już dziś zajmij miejsce w Policealnych Szkołach Centrum Nauki i Biznesu Żak na dowolnym kierunku! Nie dopuść do sytuacji, że nie dostaniesz się do żadnej szkoły z powodu braku miejsc! Bądź pewny, że nie stracisz szansy na dalszą edukację i ciesz się ostatnimi dniami wakacji! Uwaga! Dla osób ... więcej »
Nie powiodło Ci się na maturze? - Zdjęcia do ogłoszenia
To jeszcze nie koniec świata - pomożemy Ci zwiększyć Twoje szanse na rynku pracy! Wybierz z nami sprawdzony zawód i zapisz się do Żaka w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz ul.9 maja 26 Bełchatów te. 44 635 07 61
Cała Polska
+48446350761
Ogłoszenia 3021 do 3040 z 9509
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)