Razem 254 568 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Last minute czyli wielka wyprzedaż w żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdałeś matury lub nie dostałeś się na wymarzone studia? NIE MARNUJ ROKU i podnieś swoje kwalifikacje zupełnie ZA DARMO! Jeszcze nie jest za późno aby zapisać się do Żaka! Wybierz kierunek dla siebie , wyślij zgłoszenie www.zak.edu.pl/formularz -a my oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na spotkanie ! Pospiesz się , zostały ostatnie wolne miejsca ! Z ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Nie siedź bezczynnie! Zapisz się on-line do Szkoły ŻAK! - Zdjęcia do ogłoszenia
NOWE kierunki, NOWE możliwości, NOWE kwalifikacje! I to wszystko za DARMO? - Technik rachunkowości 0zł - Technik administracji 0zł - Technik BHP 0zł - Technik informatyk 0zł - Florysta 0zł - Opiekunka środowiskowa 0zł - Technik turystyki wiejskiej 0zł • Zajęcia w trybie zaocznym • Zniżki u naszych Partnerów w całej Polsce • Bezpłatne zaświ ... więcej »
09.10.2015 09:20
O

Brak pracy, kasy i perspektyw?

Brak pracy, kasy i perspektyw? - Zdjęcia do ogłoszenia
Brak pomysłu na siebie? Mamy na to swoje sposoby! Zapisz się w ciągu minuty online i zupełnie za darmo odmień swoją karierę zawodową: http://www.zak.edu.pl/formularz - widzimy się w Żaku!
Chcesz wyjechać i pracować za granicą? - Zdjęcia do ogłoszenia
Dobry plan, ale nie jedź tam bez konkretnego dyplomu i rzetelnej wiedzy! Poznaj tajniki wybranej specjalności w Żaku! Zapisz się w ciągu minuty online i całkowicie za darmo zdobądź wykształcenie: http://www.zak.edu.pl/formularz - rekrutacja trwa!
Myślisz o swojej przyszłości? - Zdjęcia do ogłoszenia
Studiujesz już na jednym kierunku studiów, ale chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje? Mamy dla Ciebie świetną opcję: zdobycie drugiego zawodu w trybie zaocznym absolutnie za darmo z gwarancją braku ukrytych opłat! Ilość miejsc mocno ograniczona, więc od razu zapisz się online: http://www.zak.edu.pl/formularz - do zobaczenia na zajęciach!
LO dla Dorosłych ZA DARMO! Zapisz się on-line! - Zdjęcia do ogłoszenia
Skorzystaj z oferty LAST MINUTE i zapisz się do LO dla Dorosłych w Żaku! Masz jeszcze szansę na rozpoczęcie nauki we wrześniu! Uwaga! Pozostały ostatnie wolne miejsca! ZA DARMO! ZAOCZNIE! Wydajemy legitymacje, zaświadczenia i pisemną gwarancję braku ukrytych opłat! Zapisz się on-line zanim wyprzedzą Cię inny: www.zak.edu.pl/formularz Bydgoszcz, ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Rachunkowość ZA DARMO! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz ostatnią szansę na dołączenie do grupy! Zapisy trwają do 31. października ! Rezerwuj miejsce: www.zak.edu.pl/formularz !!! Możesz połączyć naukę z pracą- ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W TRYBIE ZAOCZNYM! Zaświadczenia!!! Legitymacje!!! Długa 32/5, 5213214361 Pełna oferta na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl
Cała Polska
+48523214361
08.10.2015 15:26
Cena: 399 Zł.
O

Kurs na wózki widłowe Racibórz. Cena promocyjna

Kurs na wózki widłowe Racibórz. Cena promocyjna - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs na operatora wózka widłowego. Szybko, tanio i solidnie. Cena promocyjna 399 zł Możliwość dojazdu i szkolenia na miejscu w firmie na terenie całej polski. Kursy dla osób indywidualnych : Racibórz, Posiadamy Certyfikat Akademii UDT Wydajemy uprawnienia MEN w języku: polski, angielski W cenie kursy na wózki widłowe zapewniamy: - mater ... więcej »
Racibórz
+48501249639
08.10.2015 12:29
Cena: 1 Zł.
O

ZOSTAŃ TECHNIKIEM INFORMATYKIEM

ZOSTAŃ TECHNIKIEM INFORMATYKIEM - Zdjęcia do ogłoszenia
W ramach oferty naszej dwuletniej szkoły policealnej proponujemy naukę na specjalności technik informatyk. W jej trakcie będzie można zdobyć wiedzę o sieciach komputerowych oraz bazach danych. Słuchacze szkoły nauczą się wszystkiego, co konieczne na temat witryn internetowych oraz administracji bazami danych. Zdobyta wiedza oraz kwalifikacje pozwolą na podję ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
08.10.2015 12:19
Cena: 1 Zł.
O

ZOSTAŃ TECHNIKIEM RACHUNOWOŚCI

ZOSTAŃ TECHNIKIEM RACHUNOWOŚCI - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza dwuletnia szkoła policealna oferuje naukę na kierunku technik rachunkowości. Program nauki obejmuje zarówno zagadnienia związane z rachunkowością, jak i dokumentacją oraz wynagrodzeniami. Wśród omawianych zagadnień jest także tematyka prowadzenia i zarządzania przedsiębiorstwami i język obcy w rachunkowości. Absolwenci tego kierunku zyskują szerokie pe ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
REKLAMA
REKLAMA
08.10.2015 12:13
Cena: 1 Zł.
O

ZOSTAŃ TECHNIKIEM USŁUG KOSMETYCZNYCH

Zapraszamy do nauki na kierunku technik usług kosmetycznych w naszej dwuletniej szkole policealnej. Szkoła kosmetyczna prowadzona jest w trybie zaocznym, obejmuje takie zagadnienia, jak podstawy anatomii czy dermatologii, kosmetykę pielęgnacyjną i upiększającą czy zabiegi dłoni, stóp i ciała. Studium kosmetyczne daje wiedzę i umiejętności, dzięki którym absolwenci będą mogli zdobyć pracę w salonach kosmetycznych, studiach stylizacji i wizażu czy salonach o ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
ZOSTAŃ TECHNIKIEM EKSPLOATACJI PORTÓW I TERMINALI - Zdjęcia do ogłoszenia
Tryb nauczania: zaoczny Tytuł: technik eksploatacji portów i terminali Program nauczania: Podstawy przedsiębiorczości Podróżni w portach i terminalach Podstawy organizacji portów i terminali Transport w portach i terminalach Procesy magazynowe w portach i terminalach Język angielski w eksploatacji portów i terminali Język obcy w eksploatacji portów ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
08.10.2015 11:53
Cena: 350 Zł.
O

Warsztaty Nawigacyjne dla Skipperów

Warsztaty Nawigacyjne dla Skipperów - Zdjęcia do ogłoszenia
Warsztaty przygotowawcze do egzaminów na Patenty Morskie jak i dla Skiperów. Nasz program szkolenia; Nawigacja: - jednostki stosowane w nawigacji, - kursy i namiary, - wyznaczanie pozycji, nawigacja praktyczna - korzystanie z pomocy nawigacyjnych, - system GPS. Łącznośc Morska Meteorologia: - podstawowe czynniki meteorologiczne, - znajomoś ... więcej »
Cała Polska
+48791002691
Przedstawiciel Handlowy w jeden rok! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować jako przedstawiciel handlowy? Masz żyłkę sprzedawcy i przekonanie innych do Twoich racji nie stanowi większego problemu? To zawód dla Ciebie! Tylko u nas Jednoroczna Szkoła Przedstawiciel Handlowy w Żaku ! Skorzystaj z naszych promocji i obniż swoje czesne do ZERA! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretar ... więcej »
Twoja legitymacja skończyła ważność 30 września? - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoja legitymacja skończyła ważność 30 września? Potrzebujesz zniżek przy przejazdach PKP, MKS? Zapisz się do Żak-a a jeszcze tego samego dnia wyrobimy dla Ciebie legitymacje! Nie czekaj zarezerwuj sobie miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy: www.zak.edu.pl/formularz Możesz uczyć się za darmo i korzystać ze zniżek w całej Polsce! Dostaniesz nie ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
08.10.2015 10:01
O

Szkolenia BHP w Przasnyszu

Szkolenia BHP w Przasnyszu - Zdjęcia do ogłoszenia
Organizujemy i prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe w dziedzinie BHP wszystkich grup zawodowych. (robotnicze, administracyjno- biurowe, inżynieryjno- techniczne, pracodawców i osób kierujących pracownikami, służby BHP)
Przasnysz
+48602777926
08.10.2015 09:57
Cena: 109 Zł.
O

Zostań Sekretarką w rok! Ostatnie wolne miejsca!

Zostań Sekretarką w rok! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Tylko u nas jednoroczna szkoła kierunek sekretarka w Żaku w atrakcyjnej cenie ! Przyjdź do Żaka i zdobądź uprawnienia do pracy w biurze! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: ... więcej »
08.10.2015 09:32
O

Skuteczny niemiecki przez Skype

Skuteczny niemiecki przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w czw ... więcej »
Cała Polska
+48533689247
Zapisz się do ŻAKa! Rekrutacja nadal trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź specjalizację w 10 miesięcy! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Spiesz się! Ostatnie wolne miejsca! • Biomasaż • Dekorator wnętrz • Agent celny • Konsultant ds. żywienia • Terapeuta ds. uzależnień • Florystyka • Opiekun medyczny • Opiekun środowiskowy ZAOCZNIE! BEZ MATURY! Długa 32/5, Bydgoszcz, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Rekrutacja w Żaku trwa do 31. października! Nie zwlekaj! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdążyłeś wybrać szkoły i kierunku kształcenia ? Jeszcze nie wszystko stracone! Nadal możesz zapisać się do ŻAKa!!! www.zak.edu.pl/formularz Wybierz kierunek odpowiedni dla siebie i zostań naszym Słuchaczem już dziś: www.bydgoszcz.zak.edu.pl • DARMOWE KIERUNKI • NIE WYMAGAMY MATURY • ZAJĘCIA W TRYBIE ZAOCZNYM • GWARANCJA BRAKU OPŁAT! Długa 32/5, Bydgoszcz, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Ogłoszenia 3021 do 3040 z 9628
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)