Razem 258 757 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zapisz się do ŻAK-a. Rekrutacja zimowa trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
W ofercie edukacyjnej szkoły ŻAK odnajdziesz wiele kierunków, po których masz szansę na dobrą pracę. Prowadzimy zapisy na kierunki: • Technik eksploatacji portów i terminali • Technik turystyki wiejskiej • Technik rachunkowości • Technik informatyk • Technik bhp • Technik archiwista • Technik administracji • Technik usług kosmetycznych ... więcej »
22.01.2016 16:51
O

Zostań instruktorem fitness

Zostań instruktorem fitness - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz aktywnie spędzać czas? Regularny wysiłek fizyczny i dbałość o zdrowie sprawia Ci satysfakcję? Jeśli chodzisz na siłownię lub na zajęcia z fitnessu to może sam/-a zostań instruktorem! Pamiętaj tylko u NAS zniżki na zapisy - połącz dwa kierunki płatny i bezpłatny a otrzymasz RABAT JAKIEGO NIE MA NIKT! Nie czekaj dłużej! Nauka trwa tylko 2 semestr ... więcej »
22.01.2016 15:49
O

Brak pracy, kasy i perspektyw?

Brak pracy, kasy i perspektyw? - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy na to swoje sposoby! Zapisz się w ciągu minuty online i zupełnie za darmo odmień swoją karierę zawodową: www.zak.edu.pl/formularz - widzimy się w Żaku!
22.01.2016 15:04
O

Kurs HDS

Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje kurs HDS. Termin: LUTY 2016 Zapisy i informacje udzielamy telefonicznie pod numerem 14 621 00 40, bądź w siedzibie firmy. Więcej ofert kursów oraz szkoleń na naszej stronie www.cus.com.pl ZAPRASZAMY Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów, ul. Kopernika 7 pok 17 ( I piętro )
Małopolskie
+48146210040
Korzystaj ze zniżek w całej Polsce ze szkołą Żak ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do Szkoły Żak w Mławie i korzystaj ze zniżek u partnerów handlowych w całej Polsce dzięki Karcie VIS! Przyjdź do Sekretariatu Szkoły (Mława, ul. Sienkiewicza 4 ) lub zapisz się przez Internet. Uwaga: Rekrutacja zimowa trwa w najlepsze, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca i wejdź na naszą stronę www. ... więcej »
Liceum Ogólnokształcące za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
W dzisiejszych czasach wykształcenie średnie to podstawa! U Nas zdobędziesz je ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://zak.edu.pl/rekrutacja/formular ... więcej »
Rekrutacja zimowa na kierunki medyczne w Żaku trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
UWAGA!!! Rekrutacja zimowa na kierunki medyczne w Żaku trwa! Pierwsze zajęcia już w lutym! Czekamy właśnie na Ciebie! Chcesz zajmować się opieką nad innymi, pomagać osobom chorym i niesamodzielnym. Może lubisz przebywać z dziećmi, nie masz problemu z opieką nad nimi i organizacją ich czasu, lub chciałbyś profesjonalnie zając się masażem, leczniczym i r ... więcej »
Radomsko
+48446852056
22.01.2016 10:32
Cena: 990 Zł.
O

Kosztorysowanie robót budowlanych - NORMA PRO

Kosztorysowanie robót budowlanych - NORMA PRO - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do udziału w kursie Kosztorysowanie robót budowlanych - program NORMA PRO Program szkolenia: CZĘŚĆ I – TEORIA KOSZTORYSOWANIA CZĘŚĆ II – METODY KOMPUTEROWE W KOSZTORYSOWANIU – PROGRAM NORM PRO Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu (MEN). Czas trwania: 4 dni (32h) Termin szkol ... więcej »
Ostrów Wielkopolski
+48783031083
22.01.2016 09:05
Cena: 450 Zł.
O

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi, 19 lotego Kraków

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi, 19 lotego Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Tworzenie prezentacji w Prezi, które odbędzie się w dniu 19 lutego w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • pracują na co dzień z prezentacjami multimedialnymi, • chcą tworzyć nieszablonowe prezentacje multimedialne, • chcą poznać działanie programu PREZI. Po szkoleniu Tworzenie prezentacji w Prezi będzie ... więcej »
21.01.2016 17:38
O

Florysta ZA DARMO w rok

Florysta ZA DARMO w rok - Zdjęcia do ogłoszenia
Florysta ZA DARMO Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód florysty i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, a także pielęgnacji roślin. Zapisz się on-line: http://www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!
REKLAMA
REKLAMA
21.01.2016 15:43
Cena: 990 Zł.
O

Kurs Makra w MS Excel, Kraków

Kurs Makra w MS Excel, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Makra w ME Excel, które odbędzie się w dniu 8 lutego w Krakowie. Szkolenie Marka w MS Excel jest dla osób, które: • chcą poznać podstawowe możliwości makropoleceń w programie Microsoft Excel, • znają program Microsoft Excel na poziomie średniozaawansowanym, • szukają niestandardowych rozwiązań w Microsoft Exce ... więcej »
21.01.2016 12:54
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. rosyjskiego

Nauka j. rosyjskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauki j. rosyjskiego przez komunikator Skype. Oferujemy naukę przydatną podczas rozmów kwalifikacyjnych oraz podczas spotkań służbowych. Zaskoczmy szefa świetną znajomością języka rosyjskiego oraz zwiększmy szanse na awans. Bezpłatne materiały do nauki prześlemy na adres e-mail. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany n ... więcej »
Zostań Opiekunem w domu pomocy społecznej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Podnieś swoje kwalifikacje! Zostań Opiekunem w Domu Pomocy Społecznej! Nauka trwa 2 lata w systemie zaocznym. Absolwenci mogą pracować w domach opieki społecznej, zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych, zakładach opiekuńczo-leczniczych, a także w hospicjach i zakładach opieki termalnej. Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Żaku całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona! Pierwsze zajęcia ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Żak Mława - Podnieś kwalifikacje zawodowe za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy? Zmień zawód! Na to nigdy nie jest za późno! Wszystkie kierunki w ŻAKu są za DARMO! Wpisowe 0 zł, nauka 0 zł! Kierunki policealne w ŻAKu: - Technik Administracji - Technik BHP - Technik Informatyki - Technik Rachunkowości - FLORYSTA - Opiekunka środowiskowa Jeśli nie masz wykształcenia średniego, zapraszamy do: - L ... więcej »
Zdobądź atrakcyjny zawód! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
21.01.2016 10:42
Cena: 542 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy Cognity, Kraków

Kurs Excel Podstawowy Cognity, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szklenia zaprasza na szkolenie Excel Podstawowy, które odbędzie się w daniach 10-11 lutego w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu Ex ... więcej »
21.01.2016 10:03
Cena: 851 Zł.
O

Kurs Excel w Analizach Danych, Kraków 15-16 lutego

Kurs Excel w Analizach Danych, Kraków 15-16 lutego - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Excel w Analizach Danych, które odbędzie się w dniach 15-16 lutego w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • w codziennej pracy wykorzystują Excel jako narzędzie analizy danych i chcą zgłębić posiadaną wiedzę z zakresu zaawansowanych narzędzi MS Excel, • pracują na ... więcej »
20.01.2016 17:15
O

Opiekun medyczny

Opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Opiekun medyczny w 1 rok! Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!!!
Zostań kosmetyczką! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapotrzebowanie na pracowników, którzy zadbają o piękny i zdrowy wygląd z roku na rok rośnie! Nie czekaj, zdobądź zawód w rozwojowej branży! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul.Kościuszki 17,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, ... więcej »
Ogłoszenia 3021 do 3040 z 9756
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)