Razem 260 812 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zostań FLORYSTĄ tylko w rok całkowicie za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań FLORYSTĄ w rok całkowicie za darmo! Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód FLORYSTY i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, a także pielęgnacji roślin. Zajęcia zaczynają się już w lutym! Brak ograniczeń wiekowych. Zapisz się on-line ... więcej »
12.02.2016 13:20
Cena: 250 Zł.
O

Kurs rysunku architektonicznego w Kielcach

Szkoła rysunku Sketch Kielce zaprasza na coroczny kurs rysunku architektonicznego dla kandydatów na architekturę, architekturę krajobrazu oraz wzornictwo. Kurs rysunku architektonicznego obejmuje kompleksową naukę przygotowując kursantów do egzaminów wstępnych na studia.
Kurs Analiza Statystyczna w Excelu - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Analiza Statystyczna w Excelu, który odbędzie się w dniach 3-4 marca 2016 w Warszawie. Szkolenie jest dla osób, które: • znają dobrze program Microsoft Excel, • w codziennej pracy wykorzystują Excel jako narzędzie analizy danych statystycznych, • pracują na dużej ilości danych i chcą skutecznie zarządzać wynikiem ana ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ogólnopolska sieć Szkół Policealnych Żak zaprasza wszystkich chętnych do podjęcia darmowej nauki i zdobycia fachowej wiedzy zawodowej. Nauka odbywa się w trybie zaocznym. Wydajemy bezpłatne zaświadczenia do MOPS, ZUS, KRUS. Otrzymasz kartę słuchacza , uprawniająca do wielu zniżek w całej Polsce. REKRUTACJA TRWA! Proponujemy naukę na kierunkach dwuletnich: ... więcej »
Rekrutacja w Żaku trwa! Zapisz się nie wychodząc z domu! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
12.02.2016 08:26
Cena: 680 Zł.
O

Ponanań, Kurs Wors Zaawansowany

Ponanań, Kurs Wors Zaawansowany - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na zajęcia, które odbędą się w dniach 7-8 marca 2016 w Poznaniu. Szkolenie Word Zaawansowany jest dla osób, które: • posiadają podstawową wiedzę z programu MS Word, • chcą swobodnie poruszać się po programie, • chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat możliwości i wykorzystania opcji programu MS Word, • chcą sporządzać profesjo ... więcej »
Bezpłatne kursy szkolenia dla bezrobotnych Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Bezpłatne kursy szkolenia dla bezrobotnych Kraków Zapraszamy osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy do uczestnictwa w bezpłatnym kursie lub szkoleniu z przedłużania włosów. Nasza bogata oferta szkoleń skierowana jest nie tylko do zawodowych fryzjerów, ale również do osób nie posiadających doświadczenia. Szkolenie zapewni Państwu niezbęd ... więcej »
Kraków
+48508091281
Zdobądź zawód Opiekuna Medycznego w rok ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź zawód Opiekuna Medycznego w rok ZA DARMO Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się online: http://www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!!!
11.02.2016 19:37
Cena: 349 Zł.
O

Kurs trener szkoleniowiec - online zaśw MEN!

Kurs trener szkoleniowiec - online zaśw MEN! - Zdjęcia do ogłoszenia
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleniowe Erudiogroup ogłasza nabór na kurs: TRENER SZKOLENIOWIEC Kurs składa się z pięciu modułów: Moduł 1 Komunikacja interpersonalna Moduł 2 Trener jako gospodarz szkolenia. Moduł 3 Prowadzenie prezentacji Moduł 4 Zarządzanie procesem grupowym Moduł 5 Organizacja szkoleń i ocena ich e ... więcej »
11.02.2016 19:36
Cena: 349 Zł.
O

Kurs specjalista ds. marketingu - online zaśw MEN

Kurs specjalista ds. marketingu - online zaśw MEN - Zdjęcia do ogłoszenia
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleniowe Erudiogroup ogłasza nabór na kurs: SPECJALISTA DS.MARKETINGU Kurs składa się z sześciu modułów: Moduł 1 Podstawowe pojęcia marketingu Moduł 2 Pojęcie Rynku, segmentu rynku Moduł 3 Klienci Moduł 4 Badania marketingowe Moduł 5 Źródła informacji badań marketingowych, promocja i r ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
11.02.2016 15:36
Cena: 680 Zł.
O

Poznań. Kurs Word Średniozaawansowany

Poznań. Kurs Word Średniozaawansowany - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Word Średniozaawansowany, który odbędzie siew daniach 7-8 marca 2016 w Poznaniu. Szkolenie Word Średniozaawansowany jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Word lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się obsługi i efektywnego wykorzystywania programu MS Word, • chcą sporządzać profesjonalne pisma, ... więcej »
Gwarancja na piśmie braku opłat! Zajęcia zaczynamy w lutym! - Zdjęcia do ogłoszenia
Tylko u nas otrzymasz pisemną gwarancję braku jakichkolwiek opłat za naukę! Nie pobieramy żadnych opłat wpisowych, za czesne, legitymację, wydane zaświadczenia, nie wprowadzamy żadnych kar za brak frekwencji, niezdane egzaminy itp. U nas nauka jest naprawdę ZA DARMO! Gwarantujemy to na piśmie! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK to prestiżowa ogólnopolska s ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
11.02.2016 15:02
Cena: 249 Zł.
O

Kurs przedstawiciel handlowy - online zaśw MEN!

Kurs przedstawiciel handlowy - online zaśw MEN! - Zdjęcia do ogłoszenia
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleniowe Erudiogroup ogłasza nabór na kurs: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY I NEGOCJATOR HANDLOWY Kurs składa się z pięciu modułów: Moduł 1 Pięć kroków sprzedaży Moduł 2 Charakterystyka rynków i produktów Moduł 3 Klienci Moduł 4 Rozmowy handlowe Moduł 5 Przedstawiciel handlowy Czas trwania kur ... więcej »
11.02.2016 14:59
Cena: 299 Zł.
O

Kurs opiekun osób starszych - online zaśw MEN!

Kurs opiekun osób starszych - online zaśw MEN! - Zdjęcia do ogłoszenia
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleniowe Erudiogroup ogłasza nabór na kurs: OPIEKUN OSÓB STARSZYCH Kurs składa się z sześciu modułów: Moduł 1 Problematyka starości. Zagadnienia ogólne. Moduł 2 Choroby wieku starczego Moduł 3 Rehabilitacja osób starszych Moduł 4 Zasady żywienia osób starszych Moduł 5 Obowiązki opiekuna o ... więcej »
Zdobądź wykształcenie średnie! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
W dzisiejszych czasach wykształcenie średnie to podstawa! U Nas zdobędziesz je ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://zak.edu.pl/rekrutacja/formular ... więcej »
Zaoczne szkoły dla dorosłych ŻAK | ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
BRAK PRACY, KASY I PERSPEKTYW? BRAK POMYSŁU NA SIEBIE? Mamy na to swoje sposoby! Zapisz się do nas i zupełnie za darmo odmień swoją karierę zawodową: Sprawdź nasza aktualną ofertę na: www.mlawa.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie ŁAP OKAZJĘ - Rekrutacja trwa Zapisz się już dziś na: zak.edu.pl/rekrutacja/fo ... więcej »
Zostań Opiekunką Środowiskową! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Ul. Kościuszki 17 Tel. 44635 07 61
11.02.2016 10:07
Cena: 1 462 Zł.
O

Kraków. Kurs VBA w Excelu Przekrojowy.

Kraków. Kurs VBA w Excelu Przekrojowy. - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na zajęcia które odbędą się w dniach 2-4 marca w Krakowie. Szkolenie VBA w Excelu Przekrojowy jest dla osób, które: • chcą podnieść swoje umiejętności pracy w języku VBA do poziomu średniozaawansowanego, • nigdy wcześniej nie programowały lub nie miały styczności z programowaniem od dłuższego czasu, • znają program Microsoft ... więcej »
11.02.2016 08:55
Cena: 542 Zł.
O

Kraków. Kurs Excel Podstawowy.

Kraków. Kurs Excel Podstawowy. - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na weekendowy kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 20-21 lutego w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkole ... więcej »
Zostań technikiem administracji ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań technikiem administracji ZA DARMO Widzisz siebie w roli specjalisty ds. administracji? Podoba Ci się praca biurowa? Masz wolne wybrane soboty i niedziele? Jeśli tak, zapraszamy do Żaka – u nas w ciągu 2 lat zaocznie zdobędziesz tytuł technika administracji. Mamy dla Ciebie wymarzony zawód i szansę na sporą pensję! Zapisz się do szkoły online: http://www.zak.edu.pl/formularz
Ogłoszenia 3021 do 3040 z 9747
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)