Razem 256 092 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Pracownik ds.Osobowych! Zapraszamy do Żak-a w Mławie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie możesz znaleźć pracy przez kilka miesięcy? Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://www.zak.edu.pl/formularz To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Sekretariat Szkoły Żak Mława, ul. Sienkiewicza 4 (budynek obok Lidla)
Uwaga! Ostatnie wolne miejsca - Biomasaż (fizjoterapia) - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy Państwa do nauki w naszej jednorocznej szkole na kierunku biomasaż ( fizjoterapia),jest to jeden z najbardziej popularnych kierunków w naszej szkole i za razem najbardziej pożądany zawód na rynku pracy. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz czasu odwiedzić nas osobiście, to wyślij formularz zgłoszeniowy z naszej strony: www.zak.edu.pl/formularz ,a my ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
22.10.2015 10:00
Cena: 28 Zł.
O

Oferta nauki j. angielskiego przez Skype

Oferta nauki j. angielskiego przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy dla Państwa oferte nauki j.angielskiego przez Skype, szybko, skutecznie, wygodnie i tanio. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Pomagamy w przygotowaniach do ważnych egzaminów językowych. Zajęcia odbywają się w dwóch systemach, 45 min. oraz 60 min. które możecie Państwo dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. Nie zawieramy żadnych umów więc z ... więcej »
Pracuj w tygodniu, ucz się w weekendy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Pracuj w tygodniu, ucz się w weekendy! Nigdy nie jest za późno na naukę! Rekrutacja trwa tylko do 31.10.2015r.! W Centrum Nauki i Biznesu ŻAK prowadzimy Szkoły w trybie zaocznym, aby nasi Słuchacze bez problemu pogodzili naukę z pracą zawodową. Zdobądź cenną wiedzę i dodatkowe kwalifikacje całkowicie za darmo, ucząc się tylko w soboty i niedziele ... więcej »
21.10.2015 13:11
Cena: 199 Zł.
O

Kurs Rejestratorka Medyczna

Kurs Rejestratorka Medyczna - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na kurs Rejestratorka Medyczna Program szkolenia obejmuje 30 godzin zajęć dydaktycznych: pierwszą pomoc przedmedyczna, technikę biurową, dokumentację medyczną przepisy prawne, przepisy bhp, charakterystykę pracy w zawodzie rejestratorki medycznej – prawa i obowiązki, kalkulację usług medycznych. ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
21.10.2015 13:09
Cena: 199 Zł.
O

Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno-biurowy - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą programów biurowych Program szkolenia obejmuje 20h : ekonomia i organizacja firmy, organizacja pracy biurowej, etyka i etykieta zawodu, podstawy psychologii i socjologii pracy, komputeryzacja prac biurowych, elementy prawa pracy, mowa ciała, ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
21.10.2015 13:08
Cena: 180 Zł.
O

Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach szkolnych

Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach szkolnych - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach szkolnych Program szkolenia obejmuje 10 godzin szkoleniowych: zasady bhp, HACCP, zasady żywienia dzieci i młodzieży, układanie jadłospisów, żywienie dzieci w przypadku alergii pokarmowych. Cena: 180,00zł/osoba Szkolenia kończą się wy ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
21.10.2015 13:07
Cena: 229 Zł.
O

Kurs Mediacje rodzinne - szkolenie podstawowe

Kurs Mediacje rodzinne - szkolenie podstawowe - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Mediacje Rodzinne – szkolenie podstawowe Program szkolenia obejmuje 10 godzin Cena: 229,00zł/osoba Szkolenia kończą się wydaniem certyfikatu potwierdzającym ukończenie w/w szkoleń. Adres zajeć: ul. Kolejowa 1, 35-001 Rzeszów Podane ceny uwzgledniają udział w szko ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
Nauka j. angielskiego za pomocą Skype, szybko i skutecznie - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania dla Państwa naukę j. angielskiego za pomocą komunikatora Skype. Lekcje przez internet to sama wygoda. Pomagamy w przygotowaniach do ważnych egzaminów językowych. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Zapewniamy szybką, skuteczną i tanią naukę. Nie zawieramy żadnych umów. Lekcje prowadzone są w dwóch systemach, 45 min. ... więcej »
21.10.2015 12:48
Cena: 149 Zł.
O

Zostań masażystą! Ostatnie wolne miejsca!

Zostań masażystą! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Naucz się profesjonalnie sztuki masażu z nami! Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Biomasażu możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%. Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26(II piętro) REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
REKLAMA
REKLAMA
Nie zapisałeś się jeszcze do szkoły? - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zapisałeś się do Szkoły i myślisz, że już za późno? OTÓŻ NIE! Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przyjdź do Zaocznej Szkoły dla Dorosłych ŻAK! Informujemy, że zostały OSTATNIE wolne miejska na kierunkach: - JEDNOROCZNYCH - DWULETNICH - LO dla Dorosłych ZAREZERWUJ MIEJSCE ON-LINE: www.zak.edu.pl/formularz REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! PO ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Zdobądź tytuł zawodowy! Terapeuta ds. uzależnień ŻAK Mława - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli chcesz się rozwijać oraz pomagać innym to kierunek dla Ciebie! Terapeuta ds. uzależnień zajmuje się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu, nikotyny, leków itp Pamiętaj, że nie wymagamy matury! Sprawdź naszą ofertę i zapisz się online – oddzwonimy do Ciebie! www.zak.edu.pl/formularz lub przyjdź do NAS! Mława, ul. Sienkiewicza 4 (budynek obok Lidla)
Super oferta Last Minute w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ostatnie wolne miejsca w Zaocznych Darmowych Szkołach dla Dorosłych CZEKAJĄ !!! Ta dobra wiadomość dotyczy wszystkich tych, którzy chcą się uczyć w Żaku, a nie zdążyli jeszcze dopełnić formalności… Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa tylko do 31 października! Zarezerwuj miejsce online na: www.zak.edu.pl/formularz Sprawdź naszą ofertę edukacyjną. Posiadamy ost ... więcej »
Koniec rekrutacji w ŻAKu zbliża się wielkimi krokami! Nie przegap okazji! Wyślij formularz kontaktowy i zapisz się do końca tygodnia, a otrzymasz upominek-niespodziankę &#61514; www.zak.edu.pl/formularz • Zajęcia w trybie zaocznym • Nie wymagamy matury! • Wydajemy zaświadczenia i legitymacje! • Zniżki u 1500. partnerów w całej Polsce! • DARMOWE KIERUNKI !!!!! Sprawdź pełną ofertę: www.bydgoszcz.zak.edu.pl
Cała Polska
+48523214361
Połącz naukę z pracą! Rekrutacja do 31 października! Żak - Zdjęcia do ogłoszenia
Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje, ale pracujesz w ciągu tygodnia? ŻAK ma dla Ciebie świetne rozwiązanie! BEZPŁATNA NAUKA! W TRYBIE ZAOCZNYM! NAWET BEZ MATURY! Spiesz się! Rekrutacja trwa tylko do 31. Października! Wypełnij formularz i odbierz upominek w sekretariacie szkoły: ww.zak.edu.pl/formularz Sekretariat: ul. Długa 32/5, 523214361 Z ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Twoją pasja są zestawienia, analizy finansowe? - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasja są zestawienia, analizy finansowe? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Wiedza z zakresu rachunkowości połączona z umiejętnościami praktycznymi daje podstawy do zajmowania wysokich stanowisk w przedsiębiorstwach, organizacjach gospodarczych, ... więcej »
Jesteś Mamą cudnego Maleństwa? Zrób coś tylko dla siebie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś Mamą cudnego Maleństwa? Zrób coś tylko dla siebie! Proponujemy Ci w ramach hobby, lub poszukiwania nowego zawodu naukę w systemie zaocznym(co 2 tygodnie w soboty i niedziele - masz czas wreszcie tylko dla siebie- rodzina w tym czasie na pewno pomoże zająć się Twoim dzieckiem). CAŁKOWICIE ZA DARMO - technik usług kosmetycznych, technik administracji, ... więcej »
Nie możesz znaleźć pracy? Zmień zawód! - Zdjęcia do ogłoszenia
Na to nigdy nie jest za późno! W Toruńskim Żak-u czeka na Ciebie aż kilka kierunków zupełnie ZA DARMO: technik administracji, technik rachunkowości , technik usług kosmetycznych, technik BHP, opiekunka środowiskowa. NAUKA ZA DARMO W SYSTEMIE ZAOCZNYM! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń- ilość miejsc ograniczona. Zarezerwuj już teraz miejsce na http:/ ... więcej »
DEKORATOR WNĘTRZ zawód dla Ciebie skrojony na miarę potrzeb - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz zmysł artystyczny, lubisz aranżować, dobierać ciekawe wizualnie zestawienia. Interesujesz się design'em ,sztuką użytkową - to zawód dla Ciebie. Już dziś przyjdź i zapisz się do naszej szkoły! Lub zarezerwuj miejsce na http://www.zak.edu.pl/formularz_kontaktowy/ Wzrasta zapotrzebowanie na usługi dekoratorów wnętrz. Producenci mebli kuchennych, firm ... więcej »
21.10.2015 07:04
Cena: 1 Zł.
O

Legalne prawo jazdy na Ukrainie - Charków

Legalne prawo jazdy na Ukrainie - Charków. Oferuję kompleksową pomoc w zakresie uzyskania legalnego prawa jazdy na Ukrainie w mieście Charków. Po szczegółowe informację proszę o kontakt poprzez jeden z poniższych sposobów. email: prawojazdyukr@mail.ua tel: +380508644509 facebook - nazwa uzytkownika: piotr szczygiel kharkiv adres facebook: www.facebook.com/piotr.szczygiel.kharkiv gadugadu - 54760380
Ogłoszenia 3021 do 3040 z 9680
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)