Razem 255 238 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
09.11.2015 15:02
O

Wartościowy dyplom w 2 lata!

Wartościowy dyplom w 2 lata! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wartościowy dyplom w 2 lata! Ucząc się w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK już po 4 semestrach (2 lata) uzyskujesz tytuł zawodowy w wybranym zawodzie! Zachęcamy do rezerwacji miejsca on-line: www.zak.edu.pl/formularz - Nauka za darmo, - Zajęcia w trybie zaocznym (sobota, niedziela co 2 tygodnie), - Zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. - Legitymacja upra ... więcej »
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje Kurs Monter Rusztowań Budowlanych. Termin:: NABÓR TRWA Zapisy i informacje udzielamy telefonicznie pod numerem 14 621 00 40, bądź w siedzibie firmy. Więcej ofert kursów oraz szkoleń na naszej stronie www.cus.com.pl ZAPRASZAMY Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów, ul. Kopernika 7 pok 17 ( I piętro ) Biuro czynne jest od godziny 08:00 do 16:00
Tarnów
+48146210040
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje Kurs Kwalifikowany Pracownik Ochrony. Termion: NABÓR TRWA Zapisy i informacje udzielamy telefonicznie pod numerem 14 621 00 40, bądź w siedzibie firmy. Więcej ofert kursów orazszkoleń na naszej stronie www.cus.com.pl ZAPRASZAMY Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów, ul. Kopernika 7 pok 17 ( I piętro ) Biuro czynne jest od godziny 08:00 do 16:00
Tarnów
+48146210040
Napiszę pracę licencjacką, magisterską, doktorską, inżyniers - Zdjęcia do ogłoszenia
Napiszę pracę licencjacką, magisterską, doktorską, inżynierską, zaliczeniową, kontrolną, esej, referat, rozprawkę, wypracowanie, opowiadanie, recenzję itd. oraz biznes plan do PUP, wnioski na dotację unijną i prezentacje multimedialne w Power Point. Rozwiążę także zadania z matematyki, rachunkowości, bankowości, finansów … Prace doktorskie 25zł/str. Biz ... więcej »
Cała Polska
+48506034914
Szkolenia na podesty, wózki – Katowice – Ruda Śląska - Zdjęcia do ogłoszenia
Prowadzimy szkolenia na: – wózki widłowe – promocja 299 zł. – podesty ruchome (nożycowe) - podnośniki przejezdne koszowe na pojazdach, - HDS-y, hydrauliczne dźwigi samochodowe. Po zakończeniu szkolenia otrzymasz: – zaświadczenie ukończenia kursu w trzech językach (polski, angielski, niemiecki – bez dodatkowych opłat), – uprawnienia do bezpiecznej wy ... więcej »
Web: jgl.pl
Rozmowa Kwalifikacyjna – Porady, darmowy list motywacyjny - Zdjęcia do ogłoszenia
Proste i skuteczne strategie, które pomagają zwyciężyć rozmowę kwalifikacyjną i zdobyć wymarzoną pracę. PLUS: najczęstsze pytania rekrutacyjne. Darmowy list motywacyjny, porady i wyszukiwarka pracy. Dodatkowo kursy i sklep z książkami dotyczącymi rekrutacji. Bardzo dużo dodatków, Gratisów, porad i ciekawostek. Znajdź wymarzoną pracę i dowiedz się jak z ... więcej »
Cała Polska
+48603545566
06.11.2015 12:53
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. angielskiego za pomocą komunikatora Skype

Nauka j. angielskiego za pomocą komunikatora Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Lekcje j. angielskiego za pomocą komunikatora Skype to idealna oferta dla osób które cenią wygodę. Nauka jest szybka, przyjemna, skuteczna i tania i to bez wychodzenia z domu. Lekcje poprowadzą nauczyciele którzy dostosują naukę do Państaw oczekiwań. Pomogą w podniesieniu Państwa kwalifikacji. Nie zawieramy umów więc można z nauki zrezygnować nie ponosząc ż ... więcej »
Nie masz wykształcenia średniego? - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
06.11.2015 10:05
Cena: 199 Zł.
O

Kurs Pracownik administracyjno-biurowy

Kurs Pracownik administracyjno-biurowy - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą programów biurowych Program szkolenia obejmuje 20h : ekonomia i organizacja firmy, organizacja pracy biurowej, etyka i etykieta zawodu, podstawy psychologii i socjologii pracy, komputeryzacja prac biurowych, elementy prawa pracy, mowa ciała, ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
06.11.2015 10:00
Cena: 199 Zł.
O

Kurs Rejestartorka medyczna

Kurs Rejestartorka medyczna - Zdjęcia do ogłoszenia
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na kurs Rejestratorka Medyczna Program szkolenia obejmuje 30 godzin zajęć dydaktycznych: pierwszą pomoc przedmedyczna, technikę biurową, dokumentację medyczną przepisy prawne, przepisy bhp, charakterystykę pracy w zawodzie rejestratorki medycznej – prawa i obowiązki, kalkulację usług medycznych. ... więcej »
Cała Polska
+48506221572
REKLAMA
REKLAMA
Ja udziela pożyczki od 5000 € 10.000 € w 45.000.000 € - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam pani i Pan Oferty pożyczek między poważne i uczciwe osoby. Dzień dobry, skontaktuj się z nami tak, że dajemy wam jest zaspokojenie potrzeb kredytowych kontakt e-mail: Financing_center_helps_people@hotmail.com
Studencie! Zdobądź dodatkowe kwalifikacje- ZAPISY OD GRUDNIA - Zdjęcia do ogłoszenia
Uczysz się na jednym kierunku studiów i chciałbyś BEZPŁATNIE zdobyć dodatkowe kwalifikacje??? ŻAK daje Ci teraz taka możliwość!!! Sprawdź naszą ofertę: www.bydgoszcz.zak.edu.pl ZAPISY OD GRUDNIA 2015!!! Rezerwacja miejsca on-line: www.zak.edu.pl/formularz Długa 32/5, Bydgoszcz, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Technik BHP- zapisy od grudnia! ZA DARMO! ZAOCZNIE! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy? BHP-owiec potrzebny w każdej firmie! Zdobądź wykształcenie które otwiera drzwi do kariery zawodowej! Zapisz się do ŻAKa i zdobądź TYTUŁ TECHNIKA ZA DARMO w 3 semestry!!! ZAPISY OD GRUDNIA 2015!!! Dowiedz się więcej: http://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie/technik-bhp • Zajęcia w trybie zaocznym • Gwarancja braku ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Technik administracji - nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Tylko u nas administracja ZA DARMO! Przyjdź do Żaka i zdobądź tytuł technika administracji ZA DARMO!!! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26, 97-400 Bełchatów Wejdź na www.zak.edu.pl/formularz i zarezerwuj sobie miejsce.
04.11.2015 21:05
Cena: 1 Zł.
O

Pomoc przy pisaniu prac z psychologii

Pomoc przy pisaniu prac z psychologii - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomoc przy pisaniu prac z psychologii Oferuję pomoc przy pisaniu prac z psychologii. Posiadam wiedzę z psychologii klinicznej i społecznej. Piszę prace naukowe na poziomie I i II stopnia (magisterskim). Oferuję bogatą wiedzę, łatwy dostęp do literatury psychologicznej (prace opieram o lit. naukową), obsługę programów statystycznych oraz analizę danych ilośc ... więcej »
Cała Polska
+48503349888
04.11.2015 17:39
Cena: 1 Zł.
O

Praca magisterska, licencjat - profesjonalna pomoc

Praca magisterska, licencjat - profesjonalna pomoc - Zdjęcia do ogłoszenia
Pracami tego typu zajmuję się od lat. Właściwie zawodowo. Zawsze staram się aby były jak najlepsze. Podchodzę do tego w sposób profesjonalny ponieważ uważam, że dobra usługa napędzi mi kolejnych klientów. Wszystkie moje prace są akceptowane przez promotorów. Większość z nich oceniana jest na 5. Nigdy nie miałem żadnego problemu z podejrzeniem o plagiat. ... więcej »
Cała Polska
+48662763765
04.11.2015 11:53
Cena: 0 Zł.
O

Technik informatyk! Ostatnie wolne miejsca!

Technik informatyk! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Od dziecka jesteś molem komputerowym! Odkryj świat informatyki z nami! Tylko u nas technik informatyk zupełnie ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul. 9 maja 26 ZAPISZ SIĘ ONLINE: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online - Zdjęcia do ogłoszenia
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? Chcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę niemieckiego przez Internet (darmowy program do rozmów Skype). Jestem profesjonalnym lektorem, mam za sobą lata doświadczeń. Wiele dorosłych osób nauczyłam mówić i rozumieć ... więcej »
Cała Polska
+48533689247
Zostań insperktorem BHP zupełnie za darmo z Żak Mława ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę? Specjalista, inspektor, czy szkoleniowiec ds. BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) to dziś osoby niezbędne w każdej prężnie działającej firmie! W przeciągu 1,5 roku całkowicie ZA DARMO możesz zdobyć tytuł technika oraz zapewnić sobie dobrą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Poświęć minutę i zapisz się do nas ... więcej »
04.11.2015 10:47
Cena: 1 Zł.
O

Legalne prawo jazdy Ukraina - kompleksowa pomoc

Prawo jazdy na Ukrainie - LEGALNIE. Legalne prawo jazdy Ukraina - kompleksowa pomoc. Oferuję kompleksową pomoc w zakresie uzyskania legalnego prawa jazdy na Ukrainie w mieście Charków. Po szczegółowe informację proszę o kontakt poprzez jeden z poniższych sposobów. email: prawojazdyukr@mail.ua tel: +380508644509 facebook - nazwa uzytkownika: piotr szczygiel kharkiv adres facebook: www.facebook.com/piotr.szczygiel.kharkiv gadugadu - 54760380
Ogłoszenia 3041 do 3060 z 9703
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)