Razem 257 185 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Administracja za 0 zł. - zapisy w szkole ŻAK! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dowiedz się więcej o prawie pracy, organizacji pracy biura. Zdobądź tytuł technika administracji. Możesz znaleźć dobra pracę i dowiedzieć się wielu przydatnych informacji z zakresu prawa pracy i nie tylko. Nabór zimowy trwa! Nie zwlekaj. Zapisz się! Rezerwacja miejsca on-line: www.zak.edu.pl/formularz Centrum Nauki i Biznesu „Żak” ul. Batorego 25, K ... więcej »
Zapisz się do ŻAK-a Bezpłatnych Szkół dla Dorosłych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zwlekaj. Zapisz się do szkoły ŻAK. Rekrutacja zimowa trwa! Prowadzimy zapisy do: • Dwuletniej szkoły policealnej, • Jednorocznej szkoły policealnej, • Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych Oferujemy darmowe kierunki i gwarantujemy brak ukrytych opłat! Zarezerwuj miejsce on-line na: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Centrum Nauki i ... więcej »
Zdobądź dodatkowe kwalifikacje za DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Studencie zdobądź dodatkowe kwalifikacje za DARMO! Chciałbyś studiować na dwóch kierunkach całkowicie za darmo? Jeżeli jesteś studentem i chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje, zapraszamy do Centrum Nauki i Biznesu ŻAK. Wybierz jeden z bezpłatnych kierunków i zdobądź tytuł zawodowy w danym zawodzie podczas trwania studiów. BHP, Informatyka, Administracja, Ra ... więcej »
Cała Polska
+4855275966
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Do szkoły przyjmowani są absolwenci gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Liceum Ogólnokształcące jest szkołą dla dorosłych kształcącą w formie zaocznej, której ukończenie umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego oraz świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Sprawdź naszą ofertę i zapisz się online – o ... więcej »
Cała Polska
+48552759666
Opiekunka Środowiskowa-zawód w rok - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pomagać innym i chcesz to robić zawodowo? Zapisz się do rocznej szkoły policealnej i zdobądź uprawnienia, które dadzą Ci możliwość pracy w tym zawodzie Całkowicie za DARMO, wystarczy, że ukończyłeś szkołę średnią, Nauka odbywa się w Kwidzynie, w soboty i niedziele Kwidzyn, Chopina 26 Zarezerwuj sobie miejsce za pośrednictwem Internetu: www.za ... więcej »
Cała Polska
+4855275966
30.12.2015 12:37
Cena: 436 Zł.
O

Szybki kurs Excel Warszawa, Cognity

Szybki kurs Excel Warszawa, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Szybki Kurs Excel, który odbędzie się w dniu 1 lutego 2016 w Warszawie. Szybki Kurs Excel jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu zaawansowanych funkcji Excela, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po szkol ... więcej »
Warszawa
+48223987155
30.12.2015 11:12
O

Tłumaczenia warszawa

"Profesjonalne tłumaczenia to usługa, która w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo istotna. Dziś żyjemy coraz szybciej, a przepływ informacji odbywa się na globalną skalę. Dla wielu osób, firm oraz organizacji codziennością stało się komunikowanie w języku obcym. Dla sprawnej realizacji poszczególnych celów niezbędne staje się profesjonalne wsparcie firm takich jak nasza, która zapewnia tłumaczenia we wszystkich językach świata na najwyższym poziomie. ... więcej »
30.12.2015 11:10
Cena: 0 Zł.
O

Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa!

Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
30.12.2015 11:03
Cena: 1 250 Zł.
O

Kurs VBA w Excelu Zaawansowany- Warszawa, Cognity

Kurs VBA w Excelu Zaawansowany- Warszawa, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs VBA w Excelu Zaawansowany, który odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19 stycznia 2016. Szkolenie jest dla osób, które: • znają program Microsoft Excel na poziomie redniozaawansowanym, • posiadają już wiedzę z zakresu programowania na poziomie podstawowym, • pragną zdobyć dodatkową wiedzę z tego zakresu. Po szkole ... więcej »
Warszawa
+48223987155
30.12.2015 10:25
Cena: 666 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany - Kraków, Cognity

Kurs Excel Średniozaawansowany - Kraków, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2016. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po sz ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
30.12.2015 10:11
Cena: 636 Zł.
O

Kurs Excel dla Średniozaawansowanych Poznań, Cognity

Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel Średniozaawansowany w Poznaniu, w daniach 11-12 lutego 2016. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po szkoleniu będziesz potrafił: • szybko i poprawnie wprowadzać dane do komórek, • korzystać z wielu funkcji służ ... więcej »
Kurs Excel dla Średniozaawansowanych Warszawa, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Excel Średniozaawansowany, które odbędzie sie w warszawie z daniach 01-02 lutego 2016 Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożone ... więcej »
Warszawa
+48223987155
30.12.2015 09:34
Cena: 490 Zł.
O

Szybki kurs Excel Kraków, Cognity

Szybki kurs Excel Kraków, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Szybki kurs Excel jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu zaawansowanych funkcji Excela • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych Po szkoleniu będziesz potrafił: • korzystać z wielu funkcji służących do podsumowań i wyszukiwania danych, • tworz ... więcej »
30.12.2015 08:21
Cena: 1 Zł.
O

Oferuję pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie

Oferuję pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie (Winnica - vinnickaja oblast). Zainteresowanych proszę o kontakt. Kontakt: tel: 792-602-448 poczta: prawojazdy.ukraina@interia.pl
29.12.2015 13:07
Cena: 850 Zł.
O

Kurs języka migowego – Warszawa

Kurs języka migowego – Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo! Stowarzyszenie Rozwoju PITAGORAS w Rzeszowie uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w Kursach Polskiego Języka Migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania. I stopień: Podstawowy – 60 h II stopień: Średnio zaawansowany – 60 h III stopień: Zaawansowany – 60 h Kursy odbywają się w grupach kilkunastoosob ... więcej »
Warszawa
+48782568450
Myślisz, że już za późno, by opanować komputer? - Zdjęcia do ogłoszenia
Uważasz, że to jedynie domena młodzieży? Absolutnie nie – właśnie prowadzimy nabór na BEZPŁATNE zajęcia z obsługi komputera przygotowane specjalnie z myślą o seniorach! Gwarantujemy na piśmie brak ukrytych opłat i profesjonalną kadrę specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania! Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Zrób to zimą! Z ŻAKiem to możliwe! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować w ciągu tygodnia? Nie masz pieniędzy na czesne? Dobrze znamy takie sytuacje – nasze rozwiązanie to zdobycie wykształcenia związanego z wymarzonym zawodem w Żaku i to całkowicie za darmo! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona!
Cała Polska
+48236552641
Pomoc dla Studenta 20 % Rabatu do końca Stycznia - Zdjęcia do ogłoszenia
Udzielam pomocy studentom, którzy nie radzą sobie przy stworzeniu własnego opracowania podsumowującego okres studiów. W moich opracowaniach korzystam z najnowszych pozycji często niedostępnych dla większości z Państwa. Wszystkie pomoce przy pracach pisane są od podstaw, posiadają przypisy i bibliografię oraz spełniają formalne kryteria wymagane w pracy nauk ... więcej »
Cała Polska
+48795009135
Uczciwa pomoc studencka - Usługi pisarskie i redakcyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję pomoc przy redakcji i korekcie prac magisterskich to nie tylko poprawianie błędów językowych (gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych i innych) oraz literówek, lecz także dbałość o jednolitą stylistykę tekstu, kompozycję pracy oraz właściwe sformatowanie tekstu. Poprawiam również uwagi promotora (dopisanie tekstu). Oferuję usługę uczciwą, ... więcej »
Cała Polska
+48731645791
Animacja Kultury w szkole ŻAK. Rekrutacja zimowa trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli interesujesz się kulturą, chcesz aktywizować społeczeństwo, pobudzać jego zainteresowania i zaspokajać jego potrzeby kulturalne, to ten kierunek jest dla Ciebie!!! ANIMATOR KULTURY!!! – nauka za 0 zł!!! Nie zwlekaj! Rekrutacja zimowa trwa! Liczba miejsc ograniczona! Dodatkowo otrzymasz: • Legitymację uprawniającą do zniżek! • Rabaty u kilkuset p ... więcej »
Ogłoszenia 3041 do 3060 z 9732
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)